107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • vass17
    #10411
    És ha csak online profilom volt, akkor azt most lehet valahogy használni????át lehet alakítani, hogy offlinba is elinduljon????
    nekem eddig még nem sikerült elindítani, ugyhogy jó lenne ha tudnátok segíteni...
  • hykao #10410
    Olyan furákat és furán tudsz kérdezni, hallod-e...
    Játékon belül sehogy. Katt a bannerképre, ha eddig még nem szúrta volna ki a szemedet a piros felirat...
  • leipsig
    #10409
    jaja egy mentésnek örülnék énis ha valaki felnyomna valahova
  • hykao #10408
    Más mentését nem tudod használni (illetve ugye profilját)! A sajátodat viszont igen, ami a BÉTÁból maradt vissza (ha nem törölted le).
  • Endiman
    #10407
    elég égő, de hol lehet a FAQ-t elolvasni a játékban?
  • dashed_
    #10406
    mentes nekem is jol jonne:) minden betanal ujrakezdtem mostmar nincs kedvem elorol szenvedni:)
  • wander01
    #10405
    valakinek nincsen esetleg egy mentése amit elküldene? a két bétával már háromszor kezdtem ujra és ha nincs mentés inkább nem szenvedek vele és megveszem, majd akkor ujra nekiállok :)
  • hykao #10404
    Egyszerre elméletileg bármennyien lehetnek a szigeten, de egymás számára csak korlátozott számú online játékos jelenik meg. Még pontosan nem vágom, hogy mi alapján választodnak ki az emberek, de én még 10 játékosnál többel nem tudtam találkozni egy helyen.
    Talán a LOCK-kal lehet blokkolni, hogy eltűnjön egy már "befogott" emberke.
    T-vel szöveges üzeneteket lehet beírni egymásnak, illetve mikrofonon keresztül pedig hangos üzeneteket lehet váltani. (menüből beállítható, hogy kiket akarunk hallani)
  • hykao #10403
    Tessék, próbáld innen: KATT
  • Skyline
    #10402
    Még1 apróbb kötekedős észrevétel...:)
    Ha már elektromos ablaktekerőre tellett:) nem árottt volna egy ablaktörlő se a kocsikra mert néha kissé csökken a látótáv a sok szmötyitől a szélvédőn főleg ha szemből süt plusszba a nap...
  • OLIII
    #10401
    Kérdés: Neten hányan játszanak, úgy értem, hogy egyszerre a szigeten hány ember tud játszani? Vagy itt is külön szervereket hostolnak, és akkor van pl. 30 játékos a pályán??
  • buldozer99
    #10400
    nincs blokkolva...
    vissza számol,beírom a kodot,de ha a letöltésre kattintok egy oldalt tölt le!
  • 3P
    #10399
    Ez igazán jó hír :)
  • trackmaniac
    #10398
    Köszi!
  • hykao #10397
    45%-tól szintén elérhetővé válik a HARDCORE MOD, ami még reálisabb fizikát nyújt.
  • 3P
    #10396
    Értem köszi. akkor nem volt túl rosz a tippem. On-line majd csak az eredetivel akarom tólni.
  • hykao #10395
    Otthon...(NEWS menüpont alatt)
  • hykao #10394
    Szerintem csak online elérhetőek! Autós kajáldában lehet saját versenyeket indítani, illetve mások által készítettekre benevezni. Kluboknak szintén csak online van értelme. Lehet egymás ellen versenyezni vagy más klubokkal stb.
  • trackmaniac
    #10393
    Hali mindenkinek! Amikor a jobb alsó sarokban bejön egy kis boríték, azt hol lehet elolvasni?
  • 3P
    #10392
    Köszi. Asszem igyekszem addig eljutni ;)
  • hykao #10391
    Megnézhetted volna a verseny után (ONLINE RANKLIST)
  • 3P
    #10390
    Milyen kocsival?
  • hykao #10389
    Champion fokozaton (450 ponttól - 45%) a leggyorsabb pénzkeresési forma a 180mph a belvárosban.
    290 km/h-t kell elérni B kategóriás autóval, és 75 000 a fizetség.
  • 3P
    #10388
    F.A.Q.-ban van egy lista, hogy melyik autó milyen Class-ba tartozik.
  • 3P
    #10387
    A F.A.Q.-ban el lehet érni egy jó térképet. Azon láttam, hogy vannak Drive In-ek (autós kajálda ehet, ha jól gondolom), illetve Club-ok. Azonban még nem aktívak a játékban. Gondolom csak későbbi időpontban "nyílnak meg", ha magasabb szintre eljutok ugye? Most Pro szinten vagyok még. Tehát később, magasabb szint után lesznek nyitva, vagy esetleg on-line játék esetén elérhetőek? Bocsi, ha túl láma a kérdés, de ez nekem még nem olyan magától értetődő.
  • Endiman
    #10386
    milyen autót kéne vegyek hogy legalább G;F licenszem legyem? megnéztem egy csomó kereskedést de pl a Lambók is csak A-k
  • Truck Driver001
    #10385
    Lesznek bizony..Champion szinten 50-100ezer dollárig terjedő versenyek lesznek.De legtöbb 75ezret fog adni.
  • GazCamp3r
    #10384
    Megcsináltam a Tour Of Islandot. 180km-es verseny, és 200000$ jár érte. Természetesen megnyertem, (anélkül értelme sem lett volna végigmenni).

    egész rövidke... xD
    46min 51sec.
    vki esetleg gyorsabban ezt?
    megvolt a 300as átlag tempó
  • raymond01
    #10383
    köszi a map már megvolt de a többi nem!
    megpróbálom!
  • PuMaa
    #10382
    Már próbáltam de nem segítet majd ha kiadnak valami javítást hátha jó lesz
  • 3P
    #10381
    Menj átt map nézetre M gomb alapértelmezetten, ott lehet váltani, hogy a versenyeket, vagy a kereskedéseket mutassa (nyilak).
  • raymond01
    #10380
    de azt hol találom kocsikázzak össze- vissza?
    lehet lama kérdés de nem tudom
  • 3P
    #10379
    Megtaláltam az eddigi egyik kedvenc versenyem. Stadion körül 3 kört kell megtenni. 1:35-ös limit idő van. Simán lehet 1:30 alatt hozni stabilan és 20e $ jár érte. Hamar össze lehet vele szedni egy kisebb vagyont. Persze a játék későbbi szakaszában biztos lesznek jövedelmezőbb versenyek.
  • 3P
    #10377
    Hmmm. Márka kereskedésben?
  • raymond01
    #10376
    nem tudom már hol vettem azt ami most van
  • raymond01
    #10375
    kocsit hol tudok venni?
  • Omlás
    #10374
    ohh bahh kiszúrta a szememet sry
  • Omlás
    #10373
    Próbálj újabb drivert Feltenni a kormányhoz!
  • hykao #10372
    INFÓKÉRT KATT IDE...
  • Omlás
    #10371
    1 kérdés hátha valaki tud segíteni már körbejártam a szigetet kutakodtam de nem találom a keleti csodákhoz a tuningműhelyt (Nissan) valami tipp?