107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #10237
    Napszak és időjárásváltozás pont annyi van, ami még ésszerű. Hisz mi értelme lenne egy esőnek, mely nincs kihatással a fizikára??? Ha viszont kihatással lenne, akkor, hogy a csudában oldanák meg, hogy minden lehetséges online ellenfélnél pont ugyanolyan időjárási körülmények legyenek? Nyilván sehogy. Akkor pedig az időjárásváltozás csak zavaró tényező lenne, hisz akiknél száraz idő lenne, nyilván tetemes előnyre számíthatnának azokkal szemben, akiknél épp esne... Ugyanez lenne a helyzet egy erőteljesebb nappal-éjjel váltakozás esetén is, nyilván a "nappalos" sofőrök előnyt élveznének az "éjszakai műszakosokkal" szemben...
    Szal ez nem STALKER, de azért annyi napszak és időjárásváltozás fílinget beletettek, ami még ésszerű.
  • bertino
    #10236
    akármennyire is nem tetszik, teljes
  • bootsector
    #10235
    ok.ok. Basztam visszaolvasni! elnézést...
  • dienesoft
    #10234
    Pont rátapintottál a lényegre, szerintem is ezek vele a problémák, ez pedig tuti teljes, szóval van mit rajta patchelni, remélem már munkálkodnak rajta...
  • kovecses
    #10233
    Biosból húzom, oké megpróbálom!
  • Skyline
    #10232
    Melyik agyas állapította meg hogy ez ami a neten van teljes változat?:)
    Ha teljes ráfér egy hatalmas patch adag mert néhol eléggé bugzik....Nomeg nagyon nem vagyok egy kekeckedős de se egy napszakváltozás,se egy időjárás változás( Hjabocs néha bebe borul az ég...)....Monnyuk ennyi az összbajom vele aki szerint a graf szar annak vagy a szeme rossz vagy a szgépe....Mindenesetre ekkora területet megjeleníteni ilyen graffal ekkora gépkövetelmény (alacsony..) mellett korrekt...Szal sztem a gamma frankó de ha ez a full akkor vannak benne vicces hiányosságok...
  • hykao #10231
    Bazz a térképen a büdös életben nem fogja megjeleníteni! Az autós kajáldákban tudod aktiválni a saját versenyszámot, és ugyanitt tudsz nevezni a mások által készítettre is. ...de ezt is leírtam már vagy 1000x...
  • hykao #10230
    Lehet használt autót-motort venni. A házadban a TRADE menüpont alatt. Ugyanitt lehet eladni is a saját használt járművet. (vagy feldobod online apróhírdetéskét, amennyiért akarod, és várod, hogy megvegye valaki vagy pedig azonnal féláron lehet eladni a járműveket)
  • bootsector
    #10229
    Na, semmi gond, engem is ki fogtok üldözni a fórumból.
    Szóval. Editornál már megy a szerkesztés, a lámpa is zöld lett, mert futottam referenciát, tehát elvileg érvényes lenne a futam. DE! Még mindig mi a szarért nem tudja megjeleníteni a rendes térképen?? Mintha létre sem hoztam volna! Kérem segítsen aki tud! Nagyon köszönöm, és bocs, hogy ekkora vagyok!
  • dienesoft
    #10228
    Pont erre gondoltam, sztem is túlhuztad.
  • czky
    #10227
    Aha!
  • raymond01
    #10226
    kösz Omlás
  • gduck
    #10225
    "AMD 2500+ @ 3200+, 1 GB DDR400, Nvidia 7600 GS @ 450/900"

    A proci és a viddkari is túl van húzva :) Sztem a memória 900-at próbaképpen rakjad alapra (800)
  • zoltang
    #10223
    Akkor is ha csak sztereo fejhallgatót használok?
  • dienesoft
    #10219
    A barátomnál csak egy dolog oldotta meg: felrakta a windows Vista-t, viszont ott meg az a baj, hogy lassabb.Ellenben nem fagy ki.
  • kovecses
    #10217
    Hali!

    Feltettem, kipróbáltam, király!

    Leszámitva azt hogy miatta 10 percenként újraindul a gépem!

    Kipróbáltam más játék alatt vagy 3dmark alatt nem indul újra!

    Ha valaki tud rá megoldást kérem segitsen!

    [email protected]
  • czky
    #10215
    Te miről beszélsz? Én pont egyetértek veled, hogy le lehet írni kultúráltan a negatív véleményt is! De hogy mások milyen hangnemben reagálnak, az már nem az én dolgom. És nem mondom h húzz innen és nem is mondam.
  • rotator
    #10213
    Köszi!!! Éppen csak a kormányt kalibráltam még be, nem nagyon néztem át tüzetesen a cuccost. :)
  • dienesoft
    #10212
    Jó, ok ,csak haggyátok abba, mert marha sok értelme nincs ennek a vitatkozásnak. Akinek nem tetszik, elmondhatja a véleményét értelmesen, akinek meg az nem tetszik, hoyg neki nem tetszik, az ne kommenteljen bele. Részemről ennyi.
  • autoszimulator
    #10211
    Ha nekem nem teccik egy játék, akkor első lépésben letörlöm, majd a topikját -fav! Esetleg értelmesen beírom miért nem tetszik, mielőtt törlöm onnan... Neked is ezt kellene tenned..
  • czky
    #10204
    Nálam néha pattan egyet a hang és csontra elmegy. Ilyenkor kameranézetet váltok (végignyomom az összeset) és jó lesz. Ha csak az egyik oldal szól, akkor állítsd át stereórol a hangkaridat több csatornára (windózban)!
  • dienesoft
    #10203
    A serialt pedig a kézikönyv hátulján van. :D
  • zoltang
    #10199
    És a mostani verzóban jó a hang? Érdekes, hogy nálam szinte csak a bal oldal szól.
  • czky
    #10198
    Ebben igazad van! De itt nem nagyont találsz olyan embert, aki egyet fog veled érteni és hidd el h még megkapod ezt mástól is h "húzz innen"!
    Itt a többség "remegve" várta (várja) a játékot, szal...
  • dienesoft
    #10197
    Eddig a legnehezebb feladat az volt mikor egy sárga Shelby GT-t kell elvinni 90000 pénzért, legalább 28km volt az út. Nagyon nagy volt!
  • gduck
    #10196
    Ha valakit esetleg érdekel: Offline topics #5511 beraktam 3db bookmark mentést, amivel be lehet jutni a repterekre!
  • czky
    #10195
    Nem ártana megnyomnod a "B" betűt!!!
    Meg esetleg ha vki átnézi a beállításokat, akkor magától is rájön...
  • peti193
    #10194
    online-on nyomja valaki egyébként?
  • peti193
    #10193
    háttttttt mondjuk igen furcsa!az nem forum ha csak azok írhatnak akik jónak tartják a játékot!
  • dienesoft
    #10192
    Én nem találtam használt autót, szerintem nem lehet, én se találtam. Viszont lehet, hogy később igen, szóval várd meg, míg más is válaszol :)
  • valaminick
    #10191
    Miért csak az irhat ide aki jót mond róla? beszarok mik vannak..
  • peti193
    #10190
    én nem szóltam be senkinek!csak a véleményem nyilvánítom ki!nem lehet minden olyan szép!
  • dienesoft
    #10189
    nálam is így van :DD Most tudtam abbahagyni, 9 óta toltam neki. :D
    Már van egy alap autóm (Audi A3-mas) és egy Aston Martin-om.
  • 3P
    #10187
    Van egy nagyon láma kérdésem. Használt autót lehet benne venni? És ha igen, akkor hol? :) Bocs, ha nagyon láma a kérdés, de eddig csak szalon autókat vettem, vagy béreltem kocsit.
  • Sland
    #10186
    Petike, ha nem tetszik a topic, a téma, a játék, akkor húzz innen másoknak beszólogatni!
  • 3P
    #10185
    Mindegy megvettem a Maseratim. Tuningolva eszméletlenül megy. :) 5 körös versenyt nyomtam vele és az első körben már nagyon elmentem mindenkitől. Pedig jó lett volna egy Aston Martin is, mivel az az egyik kedvenc márkám, nem hiába lett Bond autó... ;)
  • bertino
    #10183
    ha csak negatív hozzászólásokkal tudsz jelentkezni, lécelj le inkább innen
  • rotator
    #10181
    Sikerült elég jól bevennem egy kanyart és egy virágágyásban landoltam. Onnan viszont se ki, se be! :O Mi a teendő?
  • hykao #10180
    Aston Martin DB9
  • SiteDisagner
    #10179
    Elörendeltem, és 16ot mondtak