107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • robotnyk
    #10537
    mert nyilván nem a low detailhoz fognak optimalizálni
  • berett81
    #10536
    Még mindig nincs hír, hogy itt mikor lesz a game?A megjelenéstől számítva mikor hozzák házhoz ha a pcdome-tól rendeltem?Irjon akinek van tapasztalata az ügyben!Köszi előre is!
  • DJ BP
    #10535
    de meg kell állni a körben, nem áthajtani rajta...
  • TyPhooneDave
    #10534
    Nagyon nagy játék és 10000%százalék mostmár h megveszem !!!
    A konfigommal 1280*1024 , 4*AA , HIGH és tükörsimán fut !!!
    Reaper, mi legyen a klán neve???Logot lehet hozz csinálni???
  • DJ BP
    #10533
    nekem az a röhej hogy warezolnak, és közben mocskos atariznak... Miközben ráadásul lehet, hogy ez csak egy hackelt BETA. Inkább a saját szememnek hiszek, meg azoknak, akik szintén előrendelték. Na ha az is ilyen lesz, akkor lehet mocskolódni (akik megvették). Én is amikor letöltök valamit örülök hogy lyuk van a seggemen, nem kezdek el háborogni, ha vmi rossz
  • Soneji
    #10532
    igen, a Most Wanted meg biztos azért játszódott nappal, mert éjszaka a rendőrök aludtak, és hogy izgalmasabb legyen.
  • Ramore
    #10531
    Szerintem is méltó utódot készített az Atari, emlékszem, hogy a haverokkal éjszakákon át toltuk a TD1-2-3-at anno, és ez a játék most hihetetlenül élvezetes lett. Én ugyan szeretem az NFS szériát is, ez tagadhatatlan, de egy picit kezdtem már unni az állandó éjszakai versenyeket...
  • Soneji
    #10530
    nem tartom elképzelhetetlennek.
    vistához találni már könnyen drivereket?
  • Kaslerka #10529
    Srácok elöfordulhat, hogy vistan jobban megy mint xp-n? Mert speciel nálam jobban megy és sokkal szebb is. vista - 100.65, xp - 93.71 driver.
  • Soneji
    #10528
    ha nem játszol velük miért érdekel a gépigénye?
    egyébként pedig nincs igazad, mivel a Carbont és a Most Wantedet gépigény tekintetében Grand Canyon méretű szakadék választja el.
    a Most Wantedet nálam maxon ment, ugyanúgy ahogyan a Test Drive Unlimited. mindkettő átlag 30-40 fps-t teljesít, tehát éppen optimális a két játékhoz.
  • [HUN]FaTaL
    #10527
    hát azért carbonnak, mwnek negyed akkora gépigénye sincs mint ennek igaz hogy nagy kalap szar mindkettő, nem játszok egyikkel sem:D
  • [HUN]FaTaL
    #10526
    tudod nem mindenkinek van pénze új hardverre mindig lehet hogy neked egy 7300van de nekem egyelőre cask egy 5700 jutott amint látod ezvan
  • Soneji
    #10525
    ami nincs leírva a faq-ba, azt meg fogjuk kérdezni újra és újra. tízezer fölött jár a hozzászólások száma, mégis honnan tudjuk hova kell lapozni?
    azért mondom, mert engem is érdekelne, hogy mi az a hdr pontosan. melyiktől lesz szebb?
  • reaper4
    #10524
    :DD lol :D
  • Clint EastWooD
    #10523
    Komolyan nem értelek titeket, fikáztok, ócsároltok, holott lehet a gépetekkel van a baj. Beállításokkal vagy silány olcsó áruval

    Nekem egy mezei 2,4 Athlon, 1,5GbDDR, és 7300GT-vel vígan elszalad a játék 1024x768 fullon. (igaz minden Brand és nem noname)

    Amit 3P írt teljesen igaz, a PC-s iparág mindíg is ilyen volt. Ha jól emlékszem én is '90-ben kaptam meg az első 3x86-os gépemet 512kb-os Trident VGA kártyával és 32Mb os Seagate HDD-vel(akkor volt mint most egy DVD)!!! Megszámolni se tudom hány gépem volt és mennyi pénzt öltem a fejlesztésébe, és mindíg volt egy játék ami már nem akart elindulni.
    Tisztán él bennem az is amikor rámsózták az első Gb fölötti méretű vinyót, azt mondták hogy ez 10 évre elég lesz, hát nem...

    Azóta csak egyre gyorsabban fejlődik minden. Itt van ez a VISTA, sztem kell a fasznak, de annyira agressziv a marketing, hogy 1 éven belül mindenkinek muszály lesz beszereznie, ha gémelni akar.

    Végszóként annyi, hogy az Atari igenis kitett magáért, és hű utódot alkotott a TD szériában. Aki esetleg nem emlékszik pár évvel ezelőtt teljesen leírták már a TD-ot és mindenki csak az NFS-t nyomta. Ami azóta elócskult rendesen. Igaz, hogy arcade-os a játék meg, hogy kormánnyal élvezetesebb, meg erősebb kártya kell hozzá. De könyörgöm, nem ugyanez volta a Carbon, vagy MW megjelenésekor???

    Üdv
  • gabi89
    #10522
    Ki kellene írni a banner alá,hogy a CloneDVD... verzió csak béta mert elegem van,hogy mindenki szidja a gamet a bugok miatt meg az atarit is stb.Mert az biztos ,hogy a teljesbe nem lesz ennyi bug és az is,hogy nem fogja letörölni a c gyökérkönyvtárát.Ilyet még egy nagyon gagyi game se csinál...
  • homeless
    #10521
    Jó bazdmeg ne nézz már hülyének. Nincs bekapcsolva az élsimítás és nem megy a hdr? Vagy láttál olyat, hogy azt kérdezem, hogy miért nem megy a hdr+aa???
  • [HUN]FaTaL
    #10520
    már 20szor el lett mondva hogy vagy elsimítás vagy hdr a kettő együtt nem működik csak ati x1950en vagy nv8xxx-en
  • [HUN]FaTaL
    #10519
    biztonsag=biztos persze:D
  • homeless
    #10518
    A játék elején van egy olyan küldi, hogy el kell vinni egy csávót egy ferrarival, és 80.000$-t kapok érte, de ez folyamatosan csökken ha nekimegyek valaminek. Na én min. 4szer átmentem 80.000$-al azon a szaron, amit a térkép jelez, de mindig kijelölt egy új útvonalat, ami ugyan oda vezetett, a 4. után ideges lettem és széttörtem a gecibe minden kocsit. Valaki mondja el pls, hogy meddig kell ezzel kocsikázni, mert én annak nem sok értelmét látom, hogy ad egy ferrarit, hogy vigyem el vele ide és ide, amikor meg odaértem körözni kell vele 2 órán keresztül, ugyanazon az útvonalon.

    Másik kérdés, hogy 6600gt-vel miért nem tudom bekapcsolni a hdr-t?
  • [HUN]FaTaL
    #10517
    így jártam én nem a játékot fikázom biztonsag szép meg jó majd ha egyszer lesz alá hardverem akkor kipróbálom, és ha addigra még játszanak vele sokan, lejjebb megy az ára talán még meg is veszem:) addig meg wr2 rulez:) amúgy tduban van index? :D (csak a poén kedvéért)
  • 3P
    #10516
    Bocs, hogy ezt írom, de pont ilyen kommentre számítottam. :)
    Nos a WR2 nekem is az egyik kedvencem, szóval. Itt hiába butítod a grafikát, akkor is a poligon szám marad, a gyengébb VGA-sok kedvéért sem fogják különböző poligon részletességgel berakni az autókat, helyszíneket stb... Poligon számba meg a WR2-höz képest ez jóval magasabb. Itt sajnos a régebbi VGA-k a kisebb Vertex teljesítményük végett kezdenek elhasalni (pl. a forgalom autói is rengeteg Vertex műveletet igényelnek). A másik a textúra felbontás, ami szintén jóval mgasabb, mint a WR2-ben (bár ezzen lehet trükközni minőségileg). Az igazi teljesítmény tényezők HDR és hasonló ki-be kapcsolgatásával lehet teljesítményt nyerni, de nem korlátlan mértékben és még egyszer írom tetszik, nem tetszik itt a poligon szám ami kifog a sok régebbi VGA-n azon meg nincs mit trükközni. Ez van.
  • deestroy
    #10515
    KIB. Jó játék!!! És neked mindenki aki azt mondja hogy optimalizálatlan az butus! Itt a gépem: P4 3200MHz, Abit IC7 G, 2*512 MB Samsung DDR, 6600GT/128 MB stb...
    Nekem 1024*768-ba megy, kétszeres élsmiítással. És High Detail. Egy cseppet sem szaggat. 20- 30 FPs között megy. De ha leveszem az élsimítást, akkor 30-40 között. Ha leveszem 800*600- ra ment majdnem 55- el. Ha 640*480- on akad LOW- on, akkor ott gondok vannak!!!!
  • bertino
    #10514
  • deestroy
    #10513
    Ááááh Köszi!!! Akkor már vágom miért nem tudtam venni pulcsit a karakteremnek...
  • [HUN]FaTaL
    #10512
    legszebb autós játék az igaz, highon

    DE

    low detailen 640ben kb úgy néz ki kis túlzással mint az NFS3 akkor miért is akad?:D ha nem is nfs3 de azért ennél a low detailnél a world racing 2 sokkal jobban néz ki és az mégis elfut. csak azt tudom oknak elképzelni hogy nincs optimalizálva vagy direkt így csinálták hogy vedd meg a legújabb hardvert...
  • 3P
    #10511
    Kapsz érte vásárlási jegyeket, amiből ruhákat tudsz pl. venni.
  • Alwares
    #10510
    Húú ha nekem egy ilyenem lenne. Tudnám midnenét! ;)
  • 3P
    #10509
    Hát én picit értetlenül állok a sok hozzászóló előtt.
    Irogatjátok, hogy így-úgy optimalizálatlan, de miért is?

    Ideje lenne belátni, hogy ez ma a legszebb PC-s autós játék, s látva a játékban élvezzhető szabadságot nem csoda, hogy ekkora a gépigénye.
    De mekkora is az az ekkora? Szerintem ma ehhez egy 50-55e Ft-os VGA kell, 1 GB RAM és egy 20-25e Ft-os CPU (ezzel már max beállítások ellet fut). Ez azért nem kiugró.
    E mellett be kell látni, hogy a PC játék történetében ez midig is így volt. 1991 óta van PC-m, tehát több mint 15 éve, s ez alatt folyamatosan igaz volt, hogy az új és egyben csúcs grafikájú játékokhoz mindig is a kor legerősebb vasa kellett, vagy sokszor még az sem volt elég. Ez így van most is, akkor miért ez a sírás? Ez sem előzmény nélküli, hanem pont olyan, mint az eddigi PC-s történelem. Persze Vér Pistikék mindig is voltak, aki ennek tudatában, vagy inkább hiányában mégis vadul tudnak fikázni, pedig csak gondolkodni kellene előtte, tudom az meg fájdalmas.

    Miért kellene futni a játéknak egy 5200, vagy 6200-as nVidian, vagy épp 9250-es ATi-n? Azok a kártyák játék szempontjából már akkor elavultak voltak, amikor megjelentek, ugyanis nem játék célra készültek. Az más kérdés, hogy kinek mit enged meg a pénztárcája. Azon sem kell meglepődni, hogy egy közép kategoriás VGA-n (igen sajna a 7900GS is oda tartozik) miért csak némi kompromisszum mellett indul el. Ez szerintem így is marad amig a PC-s iparág menni fog. Nem kell összesküvés elméletet keresni, így fejlődik a játék iparág, így fejlődnek a hardverek. Tehát mértékkel azzal a jelzővel, hogy optimalizálatlan, előbb tessék elgondolkodni, hogy mit is jelenít meg a játék és ehhez mekkora teljesítmény is kell. Az csak buta ábrándozás, hogy ha valaki azt várja, hogy egy 6200-ason, vagy 6600-as nVidian ez jól fog futni.
    Mindegy aki megérti megérti, aki nem az meg úgy is még 10x le fogja írni, hogy mekkora egy szemétdomb ez mert az ő irodai konfigján nem akar menni a warez változat, s ezért dögöljön meg az Atari. No comment... :)
  • deestroy
    #10508
    Mi az értelme annak ha egy stoppost elviszek? Pénzt kapok? Mert ha nem, akkor maradnak a helyükön!!
  • robotnyk
    #10507
    contols utolsó fülénél láttam ilyen opciót
    szerk: ja értem már, igen, erre való
  • Soneji
    #10506
    igen, már láttam egyet. így akkor kiegyenlítődik.
  • Soneji
    #10505
    most miért mondod?
  • Bucser
    #10504
    Nincs ilyen kormányom. Csak a H shifter opció erre való.
  • Bucser
    #10503
    Mután a csajokat nem felszeded csak elfuvarozod így nem tudom mi a baj... A stopposok pasik viszont:)
  • Synit HUN
    #10502
    Megjelenés előtt sokkal jobb volt eza topic.
  • Soneji
    #10501
    hallgat az alt+F4 parancsra. megveszem.
  • Soneji
    #10500
    és csajokat is lehet összeszedni! a bajom csak az, hogy én ösztönösen/kényszeresen csaj karaktert választottam. az egészséges szexuális nevelést figyelembe véve, neki férfi dukálna nem? ilyen módon rossz szexuális viselkedésmintával szembesülnek a játékkal játszó gyermekek és tinédzserek.
  • Soneji
    #10499
    játékélményben nagyon ott van! gyorsan betölt, nem akad, lehet ez lesz az első játék amit megveszek. az NFS a második Underground idejében el kellett volna jusson erre a szintre. na jó, ez talán kicsit szigorú összehasonlítás, mindenesetre ahová az a sorozat fejlődik, az reménytelen. kicsit zavaró ugyan, hogy a többjátékos részt nehéz elkülöníteni az egyjátékostól, de ezt és az idegesítően konzolos menürendszert leszámítva nem tudok negatívumot mondani ennyi játék után.
    talán még annyit, hogy az első "pure acceleration" versenyemet csalással nyertem meg, mivel az idő engedte, így kicsit visszatolattam.
  • Skyline
    #10498
    Talkozzunk holnap este a nyugatinál hozd el a komplett kormányod hazahozom kipróbázom és megmondom,igérem visszafogom adni a motyót is...majd...:)