107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #10497
    lesz egy ilyenem ha bekapcsolom?
  • Bucser
    #10496
    és egy kérdés ha megengeditek. a H-shift opció mire való?

    Erre:)

  • Soneji
    #10495
    Sziasztok!
    nekem kifejezetten tetszik, első ránézésre. a beállításaimat elsőre elfelejtette ugyan, de most úgy tűnik megjegyzi őket, akkor is ha kilépek - nem hátrány!
    a gépigényről annyit, hogy míg az NFS Carbon nekem csak 1024x768-ban, aa nélkül, közepes grafikával ment, addig ez vígan maxra húzva, négyszeres aa-val, és 1280x1024-ben zúz teljesen jó fpst teljesítve. nem vagyok nagyzoló, simán levennék valamit ha nem menne, inkább a játékélményre adok mint arra, hogy maxon legyen.
    az egyetlen dolog ami a Carbonban megfogott az direkt sebességfokozatba váltás, bár ebben a az istennek sem akar működni, pedig a kuplungnak úgy lenne igazán értelme.

    és egy kérdés ha megengeditek. a H-shift opció mire való?
  • Bucser
    #10494
    Istenem ez a sok sötét Vér Istvánka aki egy lerippelt kiegészítgetett toldozott foldozott bétával nyomja SINGLE-ben...

    Még ki sem jött a játék de itt páran már nyomják. Nyomjátok. a poén, hogy singleben kb olyan unalmas mint az NFS bármely része volt... csak itt nincs történet:)

    Ez a játék arra termett, hogy 10-20 ember Oahu szigetén végigrongyoljon az autópályán. ezt viszont online lehet.. és biza csak eredetivel:)

    Ha lesz pénzem megveszem.. a warez meg nem kell mert 1,5 hónapnyi closed beta után tudom mit várok és mit fogok kapni.. már a beta is szinte kész volt pár idegesítő bug volt benne... Nem hiszem, hogy fogok csalódni a fullban. A listára mindenesetre felkerült amire csak nagyon kevés produktum kerül fel. (évente max 3.)
  • Dodo55
    #10493
    Talán van benne igazság, talán nincs.
    Nem lehet tudni, hogy egy játék, ami mehetne a grafikája alapján gyengébb gépen is szépen, miért nem megy.
    2 ok lehet: ez amit mondasz, vagy pedig optimalizálatlanság.

    Én, mint kezdő 3D programozó tudom, hogy egy tök gyenge grafikájú általam készített játék mennyire be képes akasztani a gépemet, ha valamire nem figyelek eléggé.
    Persze olyan játékokról beszélek, amiknek a 3D enginejét nem én írtam(mivel ahhoz még tanulnom kell nem keveset...), szóval abba nem tudok belenyúlni.
    Elég egy rossz helyen elhelyezett utasítás, egy rosszul megírt elágazás, vagy egyszerűen a 3D engine nem megfelelő irányítása.

    Szóval a lényeg, hogy vagy igazad van, vagy pedig nem elég optimalizált a játék.
  • Dodo55
    #10492
    Az ablakot amúgy vezetés közben is le lehet?
  • Dodo55
    #10491
    Na, mostmár nincsenek gondok annyira, az volt a gond(ami miatt akadt, és nem bírtam AA-t beállítani), hogy az Nvtrayembe valamiért bent marad a 4xSS élsimítás, pedig én visszatettem alkalmazásvezéreltre, de mégse ment vissza.
    Úgyhogy most eljátszogattam vele, mint már mondtam jó játék, azzal nincs is gond.
    Csak az azért fura, hogy 6%-nál vagyok, és már egy Ferrari F430-am van
    Ez a térképrendszer jól megvan csinálva, tetszik, hogy ahol már voltam, oda oda tudok ugrani, de ahol még nem voltam, oda el kell menni rendesen.
    Tuningolni hol lehet a Ferrarikat?
    Mert eddig csak 1 tuningolót találtam, de oda csak Chryslert, Cadillacet, meg még nem tudom mit lehet vinni.
    Ez az autószállítás küldetés is nagyon tetszik, bazi sok pénzt lehet szerezni vele, időlimit nincs, csak az ütközésre kell figyelni.
  • Skyline
    #10490
    A másik vérkomoly kritika:) továbbra is az hogy hamár lelehet tekerni a kurva ablakot ami ffeling de sokértelme nincs, ablaktörlővel se ártott volna felszerelni a kocsikat mert egy hosszabb futamon gyakran igen kicsi lesz a látótáz az ablakon lévő szartól...:)
  • Skyline
    #10489
    Itt szeretném jelezni ha már a gépfejlesztésről van szó: 2 hete dobtam össze ezt a gépet magamnak 80 pénzből ,szerintem nem kunszt,nem drága és megyegetnek rajta a cuccok a gothic3-on kívül minden full graffon (tudtommal gothic 3 2 giga memóval ajánlott) szal:
    Asus m2n-e sli, A64 3500+, 1 giga 800-as kingstone, asus 7900gs,izomtáp a késöbbi fejlesztésre, a többi (vinyó,gépház,stb) a régi gépből idekerült de manapság már a vinyók is nevetséges áron vannak...
    Nem egy kunszt gép,viszont késöbb lehet fejleszteni (jó nem c2d-re de például emellett lehet rá gyüjteni:) )és a procit 2.4-re emelve rivatunerrel megdolgozva a videókarit vígan fut a játék 1280*1024-ben hdr-estül mindenestül úgy hogy alatta 10mbit/s-el töltök folyamatosan lefelé...
    Az egyetlen nagykomoly kritika a grafmotort illetően számomra max az hogy mindig kétszer kell elindítanom a játékot mert elsőre a geforce miatt villog a kép...De ennyi...Deh a lényeg,szerintem egyáltalán nem borzalmas a gépkövetelmény még ahhoz sem hogy a cucc full grafin menjen...
  • AntiHero
    #10488
    mer te nem így csinálnád az ő helyükbe?
    biznisz az egész.(lásd sims 2)
  • Endiman
    #10487
    ez a legnagyobb köcsögség, nem elég hogy meg kell/kéne venned a játékot még gépet is kell fejleszteni hozzá! ezért valójában a játékcégek és a hardware-gyártók egy és ugyanaz a közös kassza!
  • robotnyk
    #10486
    csak kóstolgatom a játékot, de úgy érzem, hogy ezt nagyon nekem csinálták. megnéztem a #10481ben lévő videót, és egyből beizzítottam a kormányomat. egyszerűen baromi jó, csak autózgatni is, egy órát elszórakoztam a tesztvezetésekkel, kipróbáltam a gallardot, murcielagot, 430 spydert, kitapostam a lelket az alfa gtből...
    mindezt úgy, hogy a gépem a legkevésbé sem alkalmas a játék futtatására, és alig várom, hogy megrendeljem az alkatrészeket a tervezett új konfighoz. nem mondom, hogy emiatt a játék miatt fejlesztek, vagy ezért megéri fejleszteni, de az biztos hogy nyomós pro indok lehet :)
  • bazza
    #10485
    a már megadott serialt lehet módosítani vhogy?
  • Skyline
    #10484
    Hát ami aztilleti autós játék ennyire max a gran turismo fogott meg de még azt is meguntam de ezzel már másfél napja elvagyok előelőveszem és tolom,néha csak mászkálás szinten...Valamint ez az a progi ami miatt már lehet beújítok egy kormányt,ami nállam nagy szó mert 10 éve szarok a kormányokba és kocsis cuccot max analóggal tolok...
    Az irányítás is sztem tök hivatalos egyveleg,vagyis nem túl szimuláció (a feeling rovására menne) de nemis full arcade...fasza köztes állapot.Egy nagyadag patch nem árt neki,de ezesetben is lehetünk elnézőek mivel szerintem átirathoz (valamint a szerintem is nagyon frankó grafhoz) képest a gépigénye alacsony,egy közepes gépen vígan elfut fullgrafin...
    Asszem ez életemben az 5 vagy 6. játék ami megérdemli és megéri nekem hogy megvegyem...:)
  • hykao #10483
    Az "éjszakai" módot készítő srác a napokban fog frissíteni, illetve megpróbálja megoldani, hogy HDR használata esetén is besötétedjen.
  • bertino
    #10482
    persze, hogy tévednek
    ember itt a fél SG azt se tudja, milyen játék csöppent az ölébe... bennem a 8-10 évvel ezelőtti gamek színvonalát ébresztette fel... :)
  • fery02
    #10481
    http://youtube.com/watch?v=Q_eUaakZBcU
    Ezen a videón kicsit el lehet élvezni szerintem :). Főleg ha én játszhatnék a csá helyett ugyanolyan grafikán. Nem tudom, hogy egyesek mért írják, hogy csúnya ez a játék, de ez a videó is kivállóan bizonyítja szerintem, hogy bizony tévednek.
  • Pepsi Twist
    #10478
    már megtörtén ;)
  • bertino
    #10477
    telepítsd ujra...
  • Pepsi Twist
    #10476
    nagyon szar eccerűen le se tom lassitani a kocsit egyből hozzá érek a gázhoz egyből max spíd és nem tom lelassítani :S még akkor sem ha üresbe rakom :S
  • daf xf
    #10475
    és h. lehessen vele jáccani mert a faqban olvastam. de ott angolul volt minden azon a linken.
  • Alwares
    #10474
    Futni nem fut, elindul valahogy, talán.... Képregényt talán tudsz nézni vele...
  • daf xf
    #10473
    Sziasztok!
    Nekem lenne egy kérdésem.
    Nvidia Geforce FX550as 128mbos videókarim van.
    Szerintetek fut majd rajta a játék?
  • bertino
    #10472
    neked vmi gáz van, ha ez így van
    nekem még az open betanal se volt ilyen :)
  • Pepsi Twist
    #10471
    Sziasztok!!!

    Most szereztem meg ezt a játékot. Nektek van olyan kicsike bug hogy oda lépek neki és kb 2-3 másodperc alatt max sebességen van (audi TT) de ez minden autónál így van már ujra raktam nem jó új gamét keztem nem jó midnig ezt csinálja. Valakinek valami ötlete? (kicsit nem lehet vele jáccani)
  • csokiskex
    #10470
    na! ilyet se basztam még!!!:S
    volt 1 mentésem az open-bétából(40%os)
    már ezzel a szarral is használtam,csak elkúrtam a zsét...
    most megint bemásoltam és 16%os!!!
    Szerintetek ez hogy lehet??????
  • hykao #10469
    Mivel az autós kajáldák "szolgáltatásainak" csak online van értelme...
  • csokiskex
    #10468
    amúgy 1xrűbb lenne konzolon tolni,de az is sok zséé!:(
    de ha már zsebpénzből költöttem eleget pc-re most azért nem fogok én se pluszba! Bocs,h ilyet írok,de nálam 1024x768,4xaa,HDR nélk. jól m1, igaz néha swap-el,de annyira nem vészes!
    Jah és most találtam 1 oldalon...:

    Nos a játék Március 16. jelenik meg akkor várható több release is ... Vagy már 8. án mert Európában akkor van a Kiadás nem tom pontosan mert már annyit tolták, hogy biztosan énsem merem ezt állítani.
    A BETA és a PROCYCON közti különség http://media.proxnet.hu/upload/20070302/16261691085.jpeg
  • erieskrisz
    #10467
    HIHIHI VEDD MEG EREDETIBEN nuh ez is egy felfogas es lehet hogy igazad is van bar szerintem 1 jatekert ennyi penzt elkerni hat hogy is mondjam pofatlansag folleg ha tele van a game hibakal nuh mind 1 szemejes sajat velemenyem koltesz egy rakas penzt a gepedre utana csinalnak 1 jatekot ammihez mar nem jo videokarid vegyel megint karit 50 ezer plusz ved meg a jatekot amit max 1 het allat vegigviszel nuh megint uj game megint nagyobb rerdszerkovetelmeny megint uj proci tobb ram jobb videokari hat ez van de jatszani nem muszaj
  • csokiskex
    #10466
    Bocs de sztem ez faszság!
    Tudom sokan írták már,h béta/nem béta!
    De ez csak a béta, nem hinném,h annyira hülyék lennének az atari-nál,h kiadják így bugosan! Aki játszott a Bétával,az vágja,h ez kb ugyanaz, csak kiszedték az időkorlátot!Aki meg azt mondja,h full release és mekkora szar, az meg kipróbálta ezt és bugos/vagy nem m1 neki jól!Szal mindenkinek baja van...
    És érdekes,h nincs más csapatnak release-e????
    Sztem ez fake,h full...
    Ha jövő7en meg lehet venni,akkor kb jön vmi normális release,ami tényleg a full lesz...
    Ebbe ne is keressetek plusz kocsikat...(szánalmas,h a 100valahány gépből kb 50-60al lehet menni)
    De ezt nem azért írtam,h vitatkozzak, ez csak az én véleményem, de aki bétázott az vágja....
    Amúgy inkább megveszem eredetibe,m tuti jó lesz!
    Meg nagy poén neten.....:D:D:D
  • who am I 7
    #10465
    Kura élet....csak én vagyok láma, vagy single offline-ba tényleg NINCS DRIVE IN....faxom, egy csomo területet bejártam és nem találtam 1 koszos drive in-t se
  • bertino
    #10464
    príma, akkor most az atari és a konzolok kidumálása után visszatérhetünk a topic címéhez
  • Eisenhower
    #10463
    majd az atari elnézést fog kérni tőled hogy a WAREZ verzio nem megy. vedd meg eredetibe ha azt akarod hogy elinduljon. Érdekes emberke vagy.
  • Che
    #10462
    a mai játékokért nem fogok 10 ezreket kidobni....majd ha kijön vmi ami jó és érdekel azt megveszem...pl leg utóbb a BF2 meg a kiegészítők érdekelt és megvettem, vagy a Cod részeit, bár a cod 2-t nem érte meg, de mind1...
  • báttyó02
    #10461
    tedd hozzá hogy SZERINTED
  • Endiman
    #10460
    mit vártok az Ataritól?? szutyok konzolos cég és szar PC átiratokat csinálnak. ugye emlékeztek még a Driver3 PC-re milyen fos volt :)

    PC-re külön kell játékot fejleszteni, de ezt az Atari nem tudja
  • AlieN911
    #10459
    Hali! G25 beállitásával van gondom, tudom h. volt már, de nem találom a képet, meg azt a HSZt ami segitett multkor
  • Speed King
    #10458
    Hát érdekes vélemény na mind1 a béta kpróbálása után én tuti megveszem amúgy nekem 512 ram van me ati 9600 szal nem a gépeddel van a baj esetleg próbálkozz egy később feltört verzióval ha már nem veszed meg...
  • Che
    #10457
    nem=nekem
  • Che
    #10456
    nem el indulni se hajlnadó szal megvan a véleményem az atari játékokról...szarokk...amikor al akar indulni hiba üzenettel kidob és cakát...szal uninst lomtár és hello....a bethesda játék gyártó sokkal jobb, érdekes módon azok nem problémáztak a letöltött Star Trek Legacy-t ugyan úgy lehet nyomni mint az eredetit...dehát manapság minden játék szar, csilli-villi húde szép, kell hozzá egy erőmű és ezért cserébe kapsz grafikát és egy nagy NULLA játék élményt....Happy new year...nextgen gépek, kösz nem kell...röhely...