107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Lyan Kyj
    #12345
    Az lenne a kérdésem, h az éjszakai moddal állandóan este lesz, vagy napszakváltozást kapunk?
    Választ előre is köszönöm!
  • Waczkor
    #12344
    Filtersbe bepipálod a házad.Key locationsbe.
  • MoLc
    #12343
    Hogyan tudtál pénzbe fogadni ??
  • k9duli
    #12342
    Ejha, nagyon jó hangzik a multi rész.
    A moddereknek mien szabadságot adtak? Tehát hogy van e arra esély hogy ebben a játékban mondjuk legyen egy ferrari testerossa-ám?
  • djukel
    #12341
    Hogy lehet bejelölni a térképen a fontosabb helyeket (kölcsönzők, szalonok, home)? Utálom, hogy miután elindulok otthonról sosem találok haza.
  • marcinger
    #12340
    Hi. A taxi 4-ben benne van a játék doboza mármint a gép változaté.Vajon miért rakták bele hamég ki se jött?
  • hykao #12339
    Egyszerre max. 8 online játékost jelenít meg a játék egy helyen (veled együtt), azaz nyolcasával bontja az egy helyen tartózkodókat, amennyiben többen lennének ott. Ezért érdemes megbeszélni egy kieső találkahelyet, ott LOCK-olni egymást, és utána már lehet menni bármerre, elméletileg akik lockolva vannak, azok láthatóak maradnak egymás számára.
    Házba, klubba, kajáldába, autó- és motorszalonba bemenvén vagy egyjátékos versenybe belépvén, illetve GPS használata esetén eltűnsz a többi online játékos számára - értelemszerűen.
  • vki
    #12338
    Akkor az szopacs :D
  • alma2
    #12337
    hmm, de ha nagyon akarna ez az 1800 ember, siman bele tudja zsufolni magat ebbe a het kilometeres korzetbe, akkor mi tortenik, ez erdekelne nagyon, hogy van megoldva.

    passz
  • denniseb
    #12336
    Nincs túl sok "őrült", aki mindenáron neki akar menni másiknak, tehát ha ahhoz van kedvem lehet normálisan autókázni, vagy a többség 200+ rohangál árkon bokron keresztül?
  • vki
    #12335
    Csak azokat a játékosokat jeleníti meg, akik nagyjából 7 km-es körzetben vannak. Nekem eddig max 8 volt egy nem forgalmas helyen.

    Nincs valami java-s térkép, mint anno a San Andreas-nál?
  • alma2
    #12334
    De ez az 1800 jatekos egy szigeten rohangal ?
    nincs az a kapcsolat szerver ami elbirna ezt :)
    Bar akkor vegre lehetne dugot csinalni, mert az hianyolom a jatekbol, vagyis eddig nem lattam ilyet.
    Ez erdekelne pontosabban. na meg a tobbi kerdes
    koszi


  • vki
    #12333
    Van egy központi szerver, ahova alapból csatlakozik, és van vagy 1800-nál is több játékos (tegnap 1820 volt)
  • denniseb
    #12332
    Ez az online rész engem is érdekelne, erősen gondolkodok, hogy meg kellene venni ha kijön a fullos dobozos.
  • autoszimulator
    #12331
    Elvileg egy nagy szerver van, de sztem azért fölrészenként más más szervert üzemelnek, hogy zökkenőmentesen menjenek a dolgok, tehát te egy amerikaival lehet hogy nem tudsz TDU-zni, de europaiakkal természetesen igen. Aztán utána már ugy van ahogy mondod, teljesen Free-Ride módban lehet együtt autókázni, van térkép+GPS, hogy könnyen megtaláld a társaid, s az utcán bárkit kihivhatsz "csatára". A küldetések pedig úgy történnek, hogy a küldetés helyszínéig való eljutás a többiek között, az online szerveren megy, de a versenyben már nem vesznek az online játékosok. Ott csak te vagy + a forgalom autói.
  • alma2
    #12330
    Online jatekot, hogyan kell elkepzelni ?
    van sok-sok szerver egyet kiszur maganak a jatek, es egyszerre mondjuk 60 elo emberke van egy szigeten ?Akik barmit csinalhatnak egyutt, plusz marad a sok gepi varosi auto + akiket ki lehet hivni csatara ?

    A kuldeteseket, meg lehet ugyis csinalni, hogy mondjuk ketten ugyanazt valasztjuk, es egyszerre megyunk ?

  • autoszimulator
    #12329
    Egyes versenyek után, van lehetőség a replay megtekintésére, és akkor lehet rögzíteni is mondjuk FRAPS-el, de azt, hogy közben lehet-e beletekerni, vagy pause-zni, azt sajnos nem tudom.
  • k9duli
    #12328
    A warez miatt törölve lett a kommentem. Megértem.
    De a kérdésem is törölve lett így. De akkor --->
    Van valami demo felvételre lehetőség vagy valami replay-re, ahol nem csak egy rögzített kamera van mint a flatout2ben?
  • Shane
    #12327
    Hali mind!

    Lenen egy problemam.A game közben néha az autó nem arra megy amerre Én akarom irányítani.Teljesen egyenes úton egyszer csak elmegy balra , és semmire sem reagál. Találkozott már vki ezzel a hibával. Pls. help. előre is thx!!
  • tmisi
    #12324
    Na engem most annyira leköt ez a megjelenési téma, megnéztem atari oldalát Német és Brit verzióban is. Az angol site-on megjelenés 03.16, a németen már nincs is kiírva, mert meg lehet vásárolni a gamet dobozos verzióban. Na ugye hogy kijött az, dátum szerint márc. 5-én.

    Az angolt is meg lehet venni, de csak előrendelésre, az elvileg 3 nap múlva jön.
  • tmisi
    #12323
    Találtam egy fórumon:
    "PC version out in belgium, but only dam bugs (serials dont work,graphics errors,...)"
    Angolul nem tudóknak: kijött belgában, csak bugosan, serialok nem műxenek (sokaknak nálunk sem!), grafikai hibák, stb.

    És én már gyanakszom, hogy akkor az aranyban már lehet hogy javított van. Legalábbis reméljük. De akkor a belgáknak jár patch kárpótlásul!
  • bertino
    #12322
    gold= kész a végleges game, boltokba szórás következik utánna
  • tmisi
    #12320
    én úgy tudom akkor lesz arany, ha elér egy bizonyos eladási példányszámot, zenei cd-knél legalábbis így van
  • AntiHero
    #12318
    :D Hát velem nem:)
    Én a futárra bízom a dolgot:)

    Amugy pontosan mit is jelent a GOLD verzió?
    Nincsenek benne hibák, vagy miért kerül aranyra?
  • gduck
    #12297
    Eddig a motornál a billentyűzetet használtam... Most kipróbáltam a kormánnyal is... Hááát lehet el kell szórakozni a beállítással, mert elég furcsán működött :D Pl. tudok teljesen az aszfaltra "feküdve" nyíl egyenesen nagy sebeséggel motorozni :D :D
  • Soneji
    #12296
    ennek hatására kormányt fogok venni nem a játékot eredetibe
  • dzsiii
    #12295
    igen én is sokat mocizok:)kawa ninja, mv4 tambu, ducati monster :))
    @ Soneji : kormánnyal lehet finoman dölni, nagyon jokat lehet motorozni szvsz...
  • AntiHero
    #12294
    Köszi.Respect
  • reaper5687
    #12293
  • autoszimulator
    #12292
    Feltettem ide, s kilinkeltem a faq infokba is, mert elég jól összeszedett listának tünik az alapverdákról.
  • reaper5687
    #12291
    Már ment is :D
  • autoszimulator
    #12290
    [email protected]

    Aztán akkor ha jó akkor majd én feltöltöm.
  • Soneji
    #12289

    egyébként ezért firtattam
  • reaper5687
    #12288
    Hát nincs hova felrakni, de ha adsz egy mail címet, akkor elküldöm :D
  • autoszimulator
    #12287
    Feldobhatod valahova, megnézem miaz :)
  • Soneji
    #12286
    szerintem a motorozás kifejezetten el lett cseszve. túlságosan hamar dől, sőt szinte nem is dől hanem rángatózik. egy kis korrigáláshoz is úgy kimozdul mintha kicsúszna az első kerék. van benne némi élvezet, talán még meg is lehet szokni, bár eléggé kezelhetetlennek mondanám, ahogyan 260 km-es sebességnél ide oda dobálja magát, és nem tudod eldönteni, hogy most nekimész-e vagy sem a kikerülendő autónak. arról nem is beszélve, hogy esni nagyon nehezen esik, és akkor sem adódik semmi lemaradás vagy hátrány.
  • Soneji
    #12285
    de érdekelne, mert élvezetes lealázni őket "F" kategóriás autóval.
  • reaper5687
    #12284
    Valahol találtam egy XLS formátumút, és még régebben leszedtem, igaz ez még a BETA-hoz volt, de ebben is ugyanazok vannak :D. Ha kell akkor még megvan
  • eagle161
    #12283
    Gyerekek, ebbe a játékba iszonyatosan jól megvan csinálva a motorozás, 100% élethű, (najó azért nem, csak 99:D), nagyon lehet élvezni! Kawasaki forever:P
  • hykao #12282
    AI-t nem tudom, de hagyjad már őket...inkább online-ra fókuszálj! :)

    Többi osztály táblázatát meglátjuk...még vacilálok, mert úgy elvész a felfedezés izgalma, hogy mindenki maga jöjjön rá...