107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Mattboy
    #12112
    SZiasztok!
    Megosztanék egy furcsaságot.(bár lehet hogy evidens)
    Ahhoz hogy mocit tudjak venni, a lxus salonba is be kéne menni nem?
    Én hiába megyek el mellette nincs "bejárat".
    Ráadásul már tudok mocit venni.
    Ez bug lehet vagy csak elnéztem valamit?
  • reaper5687
    #12111
    Hali nekem nem műkszik a banner, pedig Firefox 2.0.0.2
    Csak valami hobbi és ajándék reklám látszik
  • Gibor
    #12110
    Bocs hogy írok, de nincs türelmem 800 h.sz. végigolvasni, de most akkor a game megjelent?
  • AdaKiller
    #12109
    hát itt is az kellene, de ugye ezt is ki lehet cselezni, mentés mentés hátán...

    én is mentek minden kilépés után, biztos ami biztos:)
  • AdaKiller
    #12108
    úgy, hogy a csajom is szokott vele játszani:)))aztán megcsípték a száguldozásai után xDD
  • SötétBarom
    #12106
    Ennél a rencernél sokkal gecibb volt a juiced, ahol egy pink-slip verseny előtt közölte, hogy ha áramszünet, bug, kilépés, vagy bármi történik automatikusan bukod a versenyt =)
  • Shoots
    #12105
    Hmm hogy erted hogy elkaptak a csajodat a zsaruk?
  • direwolf
    #12104
    Nem hinném, mert ha celeronnal jobban megy, akkor ott nem a VGA a gond :D
  • direwolf
    #12103
    Én rendszeresen lövöm ki taskmanagerrel, mert béna vagyok, ezt csak egyszer játszotta el. Az az érdekes, hogy ilyen "fícsör" is van a cuccban :-/
  • direwolf
    #12102
    Athlon XP-ből van többféle, a Barton mag elég régi. Úgy tudom újabbakban már benne van SSE2.
    Milyen VGA-d van?
  • OLIII
    #12101
    Ja és, hát itt a 9800 Pro val van nagy probléma ;).
  • manutdzoli
    #12100
    íí
  • OLIII
    #12099
    Nekem nincs túl sok problémám az athlon xp 3200+ szal. Úgyhogy nem hinném, hogy mindössze az SSE a probléma. A processzor órajele, és az L2 chace számít nagyon, persze ez a cerkákra nem vonatkozik.
  • AdaKiller
    #12098
    én is csináltam alt+tab, fel.kezelőbe bezárást( kb 2xer-3x-or), mivel elkapták a csajomat a zsaruk, és legmagasabb bünti vmi 40 vagy 50 ezer környékén volt, de én ilyet nem tapasztaltam. de volt mikor kicsengettem 2xer egymás után 25 és 30 ezret...
  • 505thZajcev[PT]
    #12097
    Ezt a Millionairs Run -on csinaltad?
  • rekettyes
    #12096
    Nekem már megint nincs semmi lóvé! A leszállítandó verdákat rendre sikerül leamortizálni Mindegy mert ez az Alfa Romeo is megy 240-et az meg bőven elég!
  • rekettyes
    #12095
    Nahát ekkora hülyeséget leírni. Méghogy celeron hahaha !
    Én AMD 2400+ -al tolom és egészen jól megy!
  • denniseb
    #12094
    Kedvenc verdáim :)




  • direwolf
    #12093
    És a bannerbe tegyétek bele, hogy SSE2-t tudó procin lehet csak emberi jácchatóságot kicsiholni. Pl. hiába van gyerekem gépében 9800pro, még 640-ben is szar, mert alatta egy AMD XP 2500+ Barton van, ami csak SSE1-et tud. Ugyan ezzel a VGA-val Celeronon vígan megy 800-ban.
  • direwolf
    #12092
    Egy tapasztalat, hátha valaki ilyennel szív:
    nem akartam kifizetni egy zsíros büntit, ezért alt+tab feladatkezelővel kill... újraindítás után a game gyakorlatilag használhatatlan lett, annyira lassan futott (értsd: 1-10 fps a korábbi 30-40 helyett)
    Szokásos procedúra: gépújraindít (nemjó), savefile mentésből visszaállít (nemjó), gameújratelepít (nemjó!!!)... na itt azért fennakadtam kicsit, mert más játékok faszán mentek :-o Mindenesetre csak egy rendszer visszaghostolás segített!
    Nem tudom mit hova írogat, vagy milyen fileokat nyitogat meg ez a szemét, de valamit rendesen agyonvágott...
  • Halios
    #12091
    Köszi

  • gduck
    #12090
    Így már ok ;)
  • M@TriX
    #12089
    a banner nálam is szar volt, ugyanis aki bettete az egyszerűen "bebaszta" az swf-et ami több böngészőnek nem tetszik.

    Szóval átírtam, hogy html-ből nyissa meg a flash-t nálam már jó, remélem mindnekinél...
  • M@TriX
    #12088
    szerintem nagy kár térképpel meg mentésekkel meg hasonlókkal elrontani a játékot, én ezt tuti ki fogom élvezni, már régen jelent meg ilyen kiváló játék. kb 10%-nál járok lové van dögivel, most keresem az autószalonokat, autózgatok, stoppos, meg verdaszállítós küldetéseket cisnálok nagyobb részt. Utóbbinál tök jó, ha hibátlanul viszed le a gépet szép vastag bónuszt kapsz.

    jelenleg egy Corvette-t hajtok, de most keresem a következő igazit... ;)

    még jó hogy napi max egy órát tudok gémelni, szóval nekem sokáig kitart majd ;)
  • gduck
    #12087
    A HIBAÜZENET ...
  • gduck
    #12086
    Firefox-ban tuti, de explorerben nem látom (Ha közvetlenül a flash fájlt nézem akkor megjeleníti)

    Sztem nálam van vmi gubanc :D
  • bertino
    #12085
    ha végigmásztál minden autószalont
  • Halios
    #12084
    Sziasztok! Nem Vagyok angolos,ezért lenne egy kérdésem: mikor lehet mocit venni,mert nekem még egyenlőre nem engedi? Köszi a segítséget. Üdv!
  • Szabi1991
    #12083
    nekem is ie7-em van , és megjelenik :P
  • gduck
    #12082
    Fasza lett :D

    hykao: Nekem a fórumfejlécben nem jelenik meg a banner! (böngésző: IE7)
  • Szabi1991
    #12081
  • DJ Skyline
    #12080
    fasza a banner
  • AdaKiller
    #12079
    működik, és köszönjük az új bránert:))) tetszetős!!!
  • SötétBarom
    #12078
    Néhány saját készítésű fotó (hogy ne csak a bugokról, verziókról meg peccsekről legyen szó..):









    Ennél szebb játékot még életemben nem láttam..
  • autoszimulator
    #12077
    Nah remélem most már müködik! IE-vel és FireFoxal ki tudtam próbálni, azokban most már minden uj ablakban nyílik meg ;)
  • hykao #12076
    Beraktam. Légyszi annyit módosíts, hogy az összes kattintható link új ablakban nyíljon meg, mert így a banner helyén fognak megnyílni!
  • autoszimulator
    #12075
    Nah srácok ennyire jutottam a banner-ral, remélem tetszik, ha valakinek van még valami kifogása, azt jelezze nyugodtan!

    Itt megtekinthető!
    A kis dobozkában (bal felső sarok) levő információk könnyedén szerkeszthetők, updatelhetők egy txt fájl segítségével, amit majd megcsinálok, hogy páran elérjék a topikból, akikhez általában hamar eljutnak az infók (pl hykao, Sland).
  • Soneji
    #12074
    ne ott írd be
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited\cdkey.txt
    ha ide beteszed nem kell alt+tab-al szenvedni
  • manutdzoli
    #12073
    Indításnál miért nem fogadja el a kódot??
  • hykao #12072
    Ehh, úgy tűnik a GameSpy szarakodik, nem mennek a szerverek...