107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper5687
    #12241
    jaja ilyet mondtak, bár azt is mondták, hogy néha azért nézzek be, hátha...
  • reaper5687
    #12240
    Simán a GTR megéri, mert ezerszer jobban fogja az utat, és jobban is gyorsul. azt az 50 KM/h különbséget meg annyira nem használod ki
  • jakewyler
    #12239
    de free run-ba lehet tolni?
  • rotator
    #12238
    Bazz, az még soká lesz.
  • Tufa
    #12237
    tuningolva is nehéz vezetni?
  • Cápafogxy
    #12236
    "Ahogy már ezerszer volt róla szó: VAN. 450 ponttól (45%) választható a főmenüből. Ám HARDCORE MÓDBAN nem játszhatóak az egyjátékos versenyek."
  • jakewyler
    #12235
    Sziasztok,
    Mivel lehet bekapcsolni a HC modot?
  • TyPhooneDave
    #12234
    viszont 300ig kanyarban is fogja az utat mint állatsín
  • TyPhooneDave
    #12233
    Reaper,mit mondtál,mit hazudtak a Médiában?? 22-ikét ???
  • Synit HUN
    #12232
    Sztem nehezebb vezetni, sokkal agresszívabb. Cserébe jobban gyorsul és durva hangja van.
  • AlieN911
    #12231
    ...
  • Tufa
    #12230
    Vki vett már mclaren f1 gyári tuning verziót?(a másfél millásat)
    Mit tud? Megéri megvenni az utcai verzió helyett?
  • Bucser
    #12229
    MIre C64-re?? Ja bocsi az Commodore:D akkor biztos 8086-os sorozatra:D
  • bertino
    #12228
    nem lesz
  • rotator
    #12227
    Cool! Remélem, nem lesz benne olyan barom ellenkormányzás, mint a Carbonban.
  • bertino
    #12226
    sebaj, akkoris az enyém volt
  • Sland
    #12225
    Szerintem nem írtam le, hogy hogy kell elindítani!
  • Waczkor
    #12224
    Ac Cobra most is van benne.
  • np
    #12223
    Valaki meg tudná mondani, hogy a forgalmat hogyan lehet kivenni a játékból.
  • AlieN911
    #12220
    ajánlom neki h. intel és nvidia legyen!! mert a game miatt cserélem le a gépem
  • robotnyk
    #12219
    hogyne létezne, mikor a vistanak alaphelyzetben kétszer akkor a memória igénye, ráadásul még nincs tökéletes driver hozzá mindenhez - plusz még egyetlen fejlesztő sem optimalizál arra (illetve mostmár igen, de azok a játékok még nem jelentek meg)
    nem is értem mit szívatják magukat ennyien vele, most ez az új divat? mert a szomszédnak, meg a havernak is vistaja van, akkor már fel kell tenni? miért nem elég akkor oprendszert váltani, ha már nagyon muszáj?
  • sharpwrz
    #12218
    akkor xp alatt jobban fog menni nem?Szerinted?
  • Cápafogxy
    #12217
    A tapasztalatok szerint mit preferál a játék (nvidia/ati) (intel/amd)?
  • Szabi1991
    #12216
    csak a vistának kell az egy giga ram..

    plusz a játéknak is minimum 1 :D
  • sharpwrz
    #12215
    Sziasztok!
    Létezik hogy Xp alatt jobban megy a game, mint vista alatt?
    Van 1 giga ddr ramom, 2.4 Ghz-es intel procim, ati 9800 256Mb!
  • Synit HUN
    #12214
    Ajudi
  • Voltan
    #12213
    Wááááááá!!!!
    Szállítom le a Ferrarit, ügyelek rá, mint a hímes tojásra, száznál csak akkor megyek többel, ha kihaltabb az út, mint egy kripta, már látom a célegyenest, erre valami f*sz belém rongyol oldalról, megpördülök, neki egy oszlopnak, kapásból mínusz 15 rugó. Hát anyád!
  • Synit HUN
    #12212
    Van még egy Audi is azon a környéken. Áll kint egy TT.
  • Pepsi Twist
    #12211
    Hopp egy kis hiba a FAQ-ba:

    8. Ezt a verziót hogy kell elindítani?

    Egy programal, de mivel ez az oldal nem warez céllal jött létra, ezért nem íro le, találd meg magad az indítás módját!
  • gduck
    #12210
    Hehe... Én most is előlről kezdtem (immár harmadszorra :D ), pedig 80% felett volt a mentésem, amit ráadásul a full is elfogadott volna ;)
  • autoszimulator
    #12209
    Úristen :D És te majd a fullosba is beteszed a mentésed, és soksok előnyöd van :DD nem fair :) Najo mondjuk megdolgoztál érte, nekem nem lenne kedvem 88%ról újracsinálni :)
  • Szabi1991
    #12208
    van japán autó bolt is :)

    ott lesz majd az RX8 + a MX5 :))
  • razz
    #12207
    http://www.testdriveunlimited.com/download/
    amit it belinkelt valaki itt öszesen 22verda tölthetö le virtáuális pénzé természetesen boxra.
    elvileg pc re több verda lesz pluszba nem?
    pl ac cobra 429 ,dodge chargher
    és elvileg fizetni sem kell érte .(valaki irta multko)
  • vki
    #12206
    Keleten valahol van egy Lexus kereskedés is, csak az a helyzet vele, mint a Merci kereskedéssel.

  • hykao #12205
    Ja, találtam északon is egy Merci kereskedést, de oda sem lehet bemenni. (van a parkolójában egy SLK és egy CLK)
  • Pepsi Twist
    #12204
    OFF:

    Bakker de várom hogy megjelenjen

    ON:

    Gyerekek vegyetek egy Caterham-ot azzal aztán tuttok driftelni vazze...(azzal minden kanyart be lehet venni úgy hogy közbe nem csúszik le az útrol és olyan szépen baxxa ki a seggét hogy csak na és persze meg is lehet fogni)
  • hykao #12203
    Hát szerencsére már csak mókajáték volt, mert amúgy minden egyjátékos feladatot teljesítettem már legalább egyszer. Jelenleg 88%-on vagyok, már csak az 5000 mérföld (4089 megvan belőle) és 5 multi tétel van hátra amikért pontok járnak. Mondjuk nem tudom mikor érem el a 100%-ot és a vele járó ACE minősítést, mert ha jól tudom az INTER klubverseny még nem is működő opció...(illetve kajáldás saját versenyt nem tudom fogok-e valaha nyerni...)
  • razz
    #12202
    sland nem ismerös a zene ?
    meg mindenkinek?
    elárulom a test drive 5 volt
  • autoszimulator
    #12201
    LOL!! Akkor azt élvezni fogom, mert a netemnek mániája hogy kb 30-35 percenként elmegy, ruter tápkábel kihuz/bedug és visszajön :S
  • Waczkor
    #12200
    Nekem a Lambo Countach-t,a Ferrari 612 Scaglietti,Corvette C1 1957 Hardtop hiányzik:)
    http://www.testdriveunlimited.com/download/ ezek a letölthető autók megfelelnének:)
    Remélhetőleg hamarosan mi is megkapuk őket:)