107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • bertino
    #12386
    ^^
  • robotnyk
    #12385
    új ház, új kocsi, új kép :)

  • Shongi
    #12383
    Jó kis összefoglalás, thx. Mondjuk nem értem ha már ilyen gépeket raktak a játékba akkor Köenigből miért nem a jobbikat választották:D
  • eagle161
    #12382
    Hol méred le őket, hogy mennyit mennek?
    Mellesleg srácok akadt egy kis problémám hiába rakom bármilyen járműnel manuálisra a váltást automata marad, mi lehet ez?
  • norbi56
    #12381
    hol van az az 1millió dolcsis futam amiről beszéltetek?
  • wander01
    #12380
    végignyaltam keresövel az egész topikot de nem találtam meg... :( tipp kulcsszóra? :)
  • hykao #12379
    olvass vissza, már leírták, hogy kell kijátszani. azt hiszem IP-t is néz.
  • wander01
    #12378
    mikor le akarom tölteni a játékot az atari oldalárol akármit irok be nem fogadja el, pedig már végignyálaztam az amcsi telefonkönyvet államok, városok és zip kodok után. van valakinek valami tippje?
  • Pepsi Twist
    #12377
    nem tom az Agusta nálam 350-et ment nem szélárnyékban szélárnyékban 372 és a kawa meg szélárnyékban ment annyit mint az enyém nem szélárnyékban (persze ezek 3-as tuningal értendők) és az agusta jó gyorsul jó az irányítása nekem csak Agustám van :D
  • hykao #12376
    @Autoszimulator: légyszi írd át az éjszakai módot a bannerban erre: "Realisztikus napmozgás + éjszaka mód" - így talán egyértelmű lesz, hogy nincs egyfolytában éjszaka ezzel a móddal.

    (bővebben meg: ezzel a móddal a nap nyugaton megy le, majd egy éjszakai ciklus után keleten kel fel - ellentétben a jétékbeli alap napmozgással, amivel a nap csak a horizont közelébe ér, nincs éjszakai ciklus, és ugyanazon a ponton kezd felfelé mozogni az égen, ahová lebukott...)
  • hykao #12375
    Hiába kérdezed meg még 100x, senki nem fog tudni válaszolni, mert nyilván valamit mégsem úgy csináltál, ahogy a FAQ-ban van...mellesleg a rádió nem olyan fontos szvsz... :)
  • hykao #12374
    Azt hiszem a Kawának jobb a fékhatása is a kezelhetőség mellett, de nem esküdnék meg rá.
  • Balazs15
    #12373
    miért nem müxik a rádiom?ugyan uyg megcsináltm ahogy le volt irva a f.a.q ban de amikor gamelek kiválasztom a rádiot mutatja is a rádiom nevét de egyszerüen nem képes lejátszani ami mp3 maakt bele tettem rögtön utána kiirja hogy closed
  • eagle161
    #12372
    én viszont már 3-as tuningal kínzom a kawát, 2.5 alatt van 100-on, 185km/h egyesbe a vége, 320 körül dzsanádzz:P:P
  • eagle161
    #12371
    Hát a Ducati azt egyáltalán nem jó, de viszont az gyorsul a legjobban mert V2, de csak 0.1 másodpercel megy jobbat mint a ZX-10, sztem a ZX-10 a legjobb mert 3.0 alatt van százon, egyesbe elmegy 160-ig onnantól meg csak pakolgatni kell fölfele! MV Augusta is zoral, jobb mint a Ducati, de viszont mondom a Kawa a legjobb sztem:D, bár MV Augusta jobbat megy végre de csak párral max 10el!
  • 3P
    #12370
    Minden motor megvan, de amilyen "fakezű" vagyok nem igazán éreztem a Kawa és az Augusta között akkora különbséget. Az autóknál egész jól érződik, de a motroknál valahogy nem. Ezért gondoltam, hogy aki érzi meg tudja mondani.
  • hykao #12369
    Én úgy érzem a Kawának valamivel jobb a kezelhetősége, viszont kevesebb a vége. Elég olcsók a motorok ahhoz, hogy kísérletezz... :)
  • djukel
    #12368
    Köszöntem. Most már boldogulok.
  • wander01
    #12367
    ha nem kell ffb akkor jobban jársz gamepad-el mert olcsobb. kormányt amin nincs valami normális ffb nem érdemes szvsz venni. az a lényege az egésznek. mocsok jol van megcsinálva az ffb effekt a játékban, nem is tudom hogy mi oka lehet az embernek kikapcsolni. mondjuk max ha valami nagyon gány a hardver...
  • hykao #12366
    Miért is? Ez nem valami idióta online FPS játék, ahol kismillióan hemzsegnek... Mellesleg azt írtam, hogy egy helyen max. 8 játékost látsz magaddal együtt, magán az egész szigeten sokezer játékos lehet egyidejűleg, magyarán ahogy jössz-mész itt is kismillió játékossal lehet összefutni...
  • 3P
    #12365
    OFF topic:
    Elnézést, hogy picit off-olok. Ez a játék végett vennék egy kormányt. Semmi extra igény nincs, egyszerű hobbi autózás miatt kellene, s hogy ne gombnyomásra kanyarodjak és egy picit precízebben tudjak irányítani autókat.
    Szóval ezt a korményt néztem ki:
    Logitech® Formula Vibration Feedback Wheel
    Mi a véleményetek róla, jöhet privátban is, hogy ne off-oljunk sokáig. Tényleg semmi extra igény, csak annyi, hogy menjen ezzel a játékkal akadás mentesen, könnyen összeszerelhető legyen és nem nagy bűn, hogy nincs FFB benne, a vibrációt meg úgy is kikapcsolom. Tehát a cél, hogy billentyű helyett egy analóg irányító legyen.
    Mégegyszer elnézést a kis off-ért.
    ON Topic
  • hykao #12364
    A házad pedig elég jól látszik a GPS-en...már ha nem a kistérképen keresed, hanem megnyomod az M betűt...

    (egyébként a GPS-en meg lehet jelölni bármely helyet - sétakocsikázás közben -> P billentyű -> Bookmark...)
  • denniseb
    #12363
    Az x1950pro-n megy a HDR+AA, az 1950XT-nek sem hinném, hogy akadály. Azt, hogy sebességre hogy teljesíteni viszont nemtudom (elvileg jól), nálam 1280x1024 full +HDR+4xAA (+16AF driverből) már nem az igazi (20fps körül mehet),de AA nélkül hibátlan.
  • Balazs15
    #12362
    miért nem müxik a rádiom?ugyan uyg megcsináltm ahogy le volt irva a f.a.q ban de amikor gamelek kiválasztom a rádiot mutatja is a rádiom nevét de egyszerüen nem képes lejátszani ami mp3 maakt bele tettem rögtön utána kiirja hogy closed
  • Elmör
    #12361
    Köszi!
    Megpróbálom, meglátjuk mi lesz!
  • Videe
    #12360
    Hali! Valaki meg tudja mondani, hogy hol van az a bizonyos pálya a ford islandon?
  • reaper4
    #12359
    állítsd 5.1be a hangbeállítást a win-ben. asszem akkor jó lesz.
  • Elmör
    #12358
    Helló Mindenkinek!

    Meglett végre a game, nyomom is, örülök nagyon, hogy tényleg jó lett. Az ember csak nézegeti a tájat meg "örömautózik" mivel a hangok is nagyon el lettek találva. Ezzel kapcsolatban viszont lenne 1 kérdésem. Nem vagyok profi PC-s, de már van annyi tapasztalatom, hogy megoldanám a dolgot, ha nem az a problem amitől tartok. Szóval nekem a hangok nem sztereóban jönnek. A rádió és a motorhangok jönnek balról, míg a többi meg jobbról. Kicsit mérgesít. Beállításokban erre vonatkozólag nem találtam semmit, állítgattam mindent, ezért végül arra gondoltam, hogy ezt a gyártó így gondolta ki. Tényleg így lenne? Megpróbáltam egy másik hangszórópárt is, de azzal is totál ugyanez van. Nálatok?
  • 3P
    #12357
    Hát próbálom szokni a motorozást, de még nem áll teljesen kézre, illetve billentyűre. Eddig az MV Augusta F4 Tamburini-re szavaztam, lévén annak a legjobbak a számadatai. Autóknál már észre vettem, hogy nem mindig tükrözik pontosan a számok azt az érzetet, amit az játék alatt nyújt. Ki hogy látja melyik mA-s motor az ami egy hosszabb verseny alatt meghlálja a bizalmat?
  • wander01
    #12356
    Skacok, azoktol szeretnék kis infot kérni akik online vették meg a játékot és letöltötték.

    - hogyan lehet szedni (az hogy honnan már megvan :)? van valami download manager erre? nem szeretném a "mentés másként" dolgot eröltetni, mert ha kifagy a letöltés akkor ugrik a lové esetleg.

    - milyen formátumban jön le? ki lehet irni valahogyan lemezre hogy meglegyen és később is használható legyen?

    - a key e-mailben érkezik?

    előre is thx az info-t :)
  • AntiHero
    #12355
    Bár amien konfigod van meg se szólalok:P
  • AntiHero
    #12354
    Valamit írhatnál hogy-ogy fut.Bugzik e?
  • Pepsi Twist
    #12353
    nem offlinebol inlineba nem tod átrakni :S
  • alma2
    #12352
    A biozontsag kerdveert azert megkerdem, ha elertem egy bizonyos szintet singlebe, majd lesz eredeti kulcsom, akkor siman tudom folytatni onnan a karaktert multiba nem ?
  • REAKTOR
    #12351
    Na szevasztok , én már online nyomom és napközban 500 ember van ,este felé ,meg 3500 körül mutat. 1.45 a száma a játéknak, tegnap vettem meg osztrákoknál, ilyen fémdobozban van .Van egy kétoldalu térkép benne meg egy kis kézikönyv, na meg a dvd. A régi accountomat nem vette be igy ujra kellett kezdenem. Ja és többnyire csak németek ,meg angolok vannak. Remélem nemsokára magyarokkal is összefutok
  • alma2
    #12350
    koszi, vegre jol megfogalmazta valaki...igy el is ment a kedvem tole...
    azert 8 jatekos meg lehet, hogy eleg xboxon, de pc-n ennyivel kiszurni az ember szemet foleg ekkora szigeten nagyon illuzio rombolo egy rendes tomegkarambolt se lehet csinalni :)
  • SötétBarom
    #12349
    Ehh, végigmotoroztam a délelőttöt, kezdem érezni.. A tour of the island versenyen kifejezetten élvezetes rommá alázni a mezőnyt a 202 lovas ninjával.

    Két pic:




  • Norbi1990
    #12348
    Hello!Valaki tudja hogy a ps2-es verzió mikor jön ki?
  • AntiHero
    #12347
    A napszakok váltakoznak.
  • eagle161
    #12346
    Hát azért jó motorozni, csak tudni kell kezelni ;-)