107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper5687
    #12281
    Szép volt, rám egy percet vertél, bár én az elejés sokat hibázok
  • Soneji
    #12280
    igény biztosan van.
    szóval az AI-k járművet váltanak vagy nekik fix?
  • autoszimulator
    #12279
    Hát jó lenne egy ilyen gyűjtemény, minden autóról tuninggal, szerintem, bár nem tudom van-e hasonlo valahol...
  • hykao #12278
    Épp írni akartam, hogy igény esetén a B és C esetleg D kategóriáról is csinálok...bár azok már nem olyan drágák, hogy ne lehessen velük mindenkinek kisérletezni...
  • autoszimulator
    #12277
    Ki kellene bővíteni az összes járműre, aztán szép kis kollekciónk lesz :) Jó munkát! :DDDD
  • hykao #12276
    Egyébként érdekes, hogy a CLK DTM-et nem lehet tuningolni, de a McLaren GTR-t meg igen...
  • Soneji
    #12275
    az AI-k mindíg ugyanazzal a járművel mennek?
  • hykao #12274
    Tessék:
  • 505thZajcev[PT]
    #12273
    Nos itt van a forgalom nelkuli Enzo futamom. :P
  • reaper5687
    #12272
    McLaren F1 GTR gyorsulás:93 speed:73 handling:94 braking:72 max:374 gyorsulás0-100:2,7 lóerők:763
    Az enzonak ha egy kicsit megpattant a hátulja, akkor máris eldobta, ez azért kezesebb, még max tempónál is
  • hykao #12271
    Akkor kibővítem a táblázatot. :)
  • reaper5687
    #12270
    Tévednél
  • hykao #12269
    Tudtommal az nem tuningolható, vagy tévednék?

    Enzo nálam nem rázza magát.
  • reaper5687
    #12268
    A GTR-t kihagytad belőle :( ugyanúgy gyorsul mint a Saleen, és nem rázza magát mint az Enzo... Szerintem az egyik legjobb vas (amíg nem lesz meg az LM változata).
  • AntiHero
    #12267
    Köszi
  • Kit--Kat
    #12266
    PC Dome
  • Soneji
    #12265
    kész. kihívásos alapon versenyzek, és ha frontálisan ütközne az ellenfelem egyszerűen eltűnnek az útjából a járművek. nekem is jól jönne valami hasonló upgrade
  • AntiHero
    #12264
    Gyerekek!
    Ti hol rendeltétek meg a játékot?
    Valaki 1 linket adhatna mert se 576, se galaxisneten nincs:(
    Előszeretném rendelni de nem találom:(
  • Soneji
    #12263
    hoppá! eltűnt pár hozzászólás. nyugtassatok meg, hogy nem mentünk vissza az időben!
  • hykao #12262
    Tessék: (csak a tuningolható A kategóriás autókat tartalmazza)

    Szal a legjobbak:
    GYORSULÁS: SALEEN
    VÉGSEBESSÉG: McLAREN
    KEZELHETŐSÉG: ENZO
    FÉKHATÁS: SLR
  • dashed_
    #12261
    mondasz vmit
    nem vagyok turelmetlen csak kivancsi voltam hatha..
  • rotator
    #12260
    Ha neked nem, akkor feltételezem, hogy a többieknek sem.
  • Soneji
    #12259
    igazán sokat még egy feladattal se szenvedtem de ez most kikészített.
    ez, a Michael féle stoppos:

    egyébként volt szó róla, hogy más mentését nem tudod használni. az offline mentésekre ez biztosan nem igaz, most teszteltem és ment másik rendszerben. egyébként elég para lenne, ha másik rendszerben nem működne.
  • hykao #12258
    Tényleg 425 a vége, de azt a plusz 3-400 ezret szvsz nem éri meg az 1km/h :)

    Mindjárt csinálok shotokat az A kategóriás autók adatairól 3-as tuninggal, hogy könnyebb legyen választani, aztán mehet FAQ-ba vagy mittomén.
  • dashed_
    #12257
    megjott mar a dobozos verzio vkinek, aki DDn keresztul vette meg es toltotte le a rossz verziot??
  • Pepsi Twist
    #12256
    a köening csak hamarabb éri a maxot :)
  • hykao #12255
    Hát nem tudom, a bétában volt Mclarenem 3-as tuninggal, de nem úgy rémlik, hogy több lett volna a vége a Koenigseggnél. Mindjárt megnézem. Veszek egyet...
  • hykao #12254
    Amúgy nem tudom, de mintha eltűntek volna a zsernyákok. Sétakocsikázás alatt még egy rendőrautóval sem találkoztam a véglegesben, még ütközés után sem, igaz két pajzsnál tovább még nem mentem, de a bétákban emlékeim szerint sétakocsikázáskor is voltak.
  • Pepsi Twist
    #12253
    hát ez nem igaz mert az utcai McLaren tuningal 425 a vége a koening-nek emg 424 vazze :)
  • hykao #12252
    Szerintem egyik Mclaren sem éri meg az árát, csak amikor már hobbiból gyűjtögetsz. A Saleen jobban gyorsul, az Enzo kezelhetőbb, a Königseggnek meg több a vége mint bárbelyik McLarennek...

    Bármely versenyre, ahol egy kicsit is kanyarog az út, egyértelműen az Enzo a legjobb választás.
  • Joey_The_Man
    #12251
    ebből is látszik, hogy ez nem a béta
  • Tomo15
    #12250
    Én még nem, de nem is látok rá sok esélyt. Egyenlőre teljesen jól megy tört game+eredeti kulccsal.
  • rotator
    #12249
    Ne ütközz soha! :)
  • I.C.ram
    #12248
    Bétában tök simán lelehetett őket rázni, ha letértél az útról, és bementél az erdőbe.
  • Dash
    #12247
    Rendőrök lerázására nem tudtok valami trükköt? ( Nyomjam neki... ezeken kívül.)
  • rotator
    #12246
    A hibás digital downloadosok közül valaki megkapta már az USA-ból a dobozost?
  • Eisenhower
    #12245
    sland hétvégére meglesz a karim? :D
  • Sland
    #12244
    Ok, majd kijavítom... -.-
  • Tufa
    #12243
    én a maranellomhoz(3as tuning 350kmh+) mérek mindent autót, és ahoz képest nekem a 1,5millás mclaren eléggé gyengének tünik. tuningolva nem tudom milyen, 1,5-2millát nem költenék el szivesen. Saleent nem akarok, nekem az túl gyorsan kitáncoltatja a seggét, enzo-koeniseg-zondám van, slr nem tetszik, ugyhogy már csak az maradt ami igazán érhet vmit.. kérdés az hogy megéri-e.
  • Pepsi Twist
    #12242
    de úgy értem hogy helyesírási proglémák:



    8. Ezt a verziót hogy kell elindítani?

    Egy programal, de mivel ez az oldal nem warez céllal jött létra, ezért nem íro le, találd meg magad az indítás módját!

    (márminha nekem nem lenne)
    pl.: létra, íro le,