107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Code92
    #12534
    off: jó lett a banner /off
  • Soneji
    #12532
    kész. a játék azért nem indul el, mert telepítettem néhány eszközhöz drivert. persze uninstall nem segít, játék reinstall se, de miután félórás munkával kiszemeteltem a system32 könyvtárat simán elindul a TDU.
    mit lehet erre mondani? az egy dolog, hogy az Xp idővel összeszarja saját magát, ez nem újdonság. de hogy valamit annyira fosul írjanak meg mint ezt! mi lett volna ha megveszem és használni akarom valamelyiket? ezek szerint a nem indulási problémák megoldásai között szerepel néhány gamepad, kormány, hangkártya, esetleg vga driverének eltávolítása.

    no comment atari
    kibírtunk volna még öt-hat bétát
  • TyPhooneDave
    #12528
    dedede 10rugóért amúgy lesz vmi Spec Kiadás?? vagy várjuk patcheket...
  • autoszimulator
    #12520
    Kicsit tán off, de hogy lehet lemondani a PCDOME-os előrendelést? -.-
    Jahz és TommyLee, Amazonról rendelted? Angol nyelvü a papirja?
  • reaper5687
    #12519
    Remélem az ithhoni nem ócska műanyag lesz
  • InfiniteReality
    #12517
    Kép!!!!!!!!!!
  • Tomy Lee
    #12515
    Megis jött a game
    Nah lássuk milyen:)
    Egyébként igényes slim-es fémdobozos csomagolása van Térképpel együtt!
  • gduck
    #12514
    A kráter mellett "megnyílt" a _Rubber Duck_ Club :D

    Mottónk: "A konvoj célja, hogy mozgásban maradjon!"

    Tagfelvétel: pl. Ma este 11 körül a klubbháznál... Jelszó: Csók Masina

    Max taglétszám: 16 fő
  • hykao #12513
    Minden nap több ezren vannak online. Szerintem az nem olyan kevés azért.
  • SötétBarom
    #12512
    És most irány az autószalon =)

  • alma2
    #12511
    Nekem erre van/lenne igenyem, hogy egy kicsit elobb vilagot tarjanak elem, ahol tobb emberke is szaladgal, neked nem, nem vagyok egyformak.
    Nem hiszem, hogy egyedul vagyok a problemammal, bar itt lehet, de csak addig, mig keves az online jatekos :)
  • robotnyk
    #12510
    az első A kategóriás kordé



    májpresösz
  • hykao #12509
    Ehh...ez nem destruction derby...te próbálnád vegyíteni a lövöldés online FPS-ek sajátosságait ehhez a játékhoz a fejedben...pedig ez a játék nem a "szivatásról", a "hülye germánozásról" meg a "kilöködésről" szól...
    Klubok vannak (nem bandák), de a klubversenyek vagy a klubok közti versenyek szervezése megint más téma a játékban, az nem sétakocsikázás közben történik...
  • alma2
    #12508
    marmint nekik nem okoz fejfajast :)
  • alma2
    #12507
    Igazad van, ez egy idiota arcade online autos jatek, nem fps. pl van egy banda 5 tagu mondjuk 5 magyar, egy nemet banda 5 tagu, szerintem ez nem egy nagy elvaras, es nem is szamit hamarosan ritkasagnak, szivatni akarjatok egymast, Ha jol ertettem amit irtal akkor te nem fogsz latni vagy ket csapattarsad, vagy ket nemetet a jatekban, mert 8 a limit. Ok ugyanugy nem latnak ket embert a 10-bol, igy mindig van valaki aki nem lat ket embert, egy autos uldozes soran, majd atszolsz a haverodnak lattad, hogy ki loktem a hulye germant, erre o csak annyit fog mondani, nalam semmi nem tortent, sot piros ferrarrit se latok, eleg bena. Remelem ertheto min problemazom. Vagy irtad, hogy lehet lockolni a bandat, mondjuk van 7 haverom akivel jatszok talan automatikusan is lehet, ha beszallnak a jatekba bekerulnek a 8 koze, nem tudom meg nem lattam mukodni. Vagy marad az altalad emlitett elhagyott helyen lockolom oket, akkor innentol kezdve egy hermetikusan elzart kis vilagban autokaztok, amiben van 8 magyar azon a bazinagy szigeten es kifujt !
    Szoval nevetsegesen keves ez a 8 ember, meg mindig azt gondolom.
    Persze sok embernek nem lenyeg, aki magaban autokazik, nekunk nem okoz ekkora fejfajast.
  • Met
    #12506
    LOL
  • InfiniteReality
    #12505
    Egyébiránt jó látni, h nem csak nekem van TDU mániám. Meg kéne alakítani a TDUfetisiszták klubot
  • InfiniteReality
    #12504
    ÁLLAT!
  • tmisi
    #12503
    saját driftpályával
  • SötétBarom
    #12502
    Új ház =)

  • gabi89
    #12501
    8megás netem van nekem is de most lett ennyi szóval még ingadozik :)
  • gabi89
    #12500
    Nekem kb 4-5perc alatt lejőn :D
  • Soneji
    #12499
    bizony. a gondolkodás fáj.
  • MaskimXul
    #12498
    Bocs, 10/1 megabites chelloval az ember nem ilyeneken gondolkozik :)
  • InfiniteReality
    #12497
    Ez a játék megér annyit, már csak az online mód miatt is szvsz.
  • k9duli
    #12496
    10000FT :S Ez nem a magyar fizetéshez van igazítva:(
  • Soneji
    #12495
    gratulálok. 170 mega a 11 perc? ráadásul wmv? azt a kutya nem fogja leszedni
  • Soneji
    #12494
    akkor vedd meg, ha online akarsz játszani.
  • MaskimXul
    #12490
    Ilyen a kawa ninja billel irányítva, nekem nagyon bejött, majd csinálok mégegy videót, ha lesz kormányom is :)
    11 perces videó
  • Soneji
    #12489
    beindítottad a motort?
  • Debilke13
    #12488
    Mi lehet olyankor a gond amikor nem reagál a gázra, de minden más gombra igen??Ha más gombra állítom át akkor se reagál a Gázra, pedig tegnap minden jól működött ma meg egyszerűen, csak állok a Ferrarimmal és arra a nyomorult gázra meg nem reagál!!! LÉCCI segítsetek mert naon szomcsi vok!! :((( Kösszi a Segítséget előre is :)
  • LeonSilver
    #12487
    Ez mekkora baromság.A Steel Beastset például máshogy megsem tudod venni.
  • grebber
    #12486
    Aztán várom az infokat hogy a full is olyan hibás bugos meg stb mint a PROCYON verzió!
  • Soneji
    #12485
    http://www.mameworld.net/emuadvice/links.html
  • Soneji
    #12484
    Joystic emulátort próbált már használni valaha valaki?
    http://www.zophar.net/joy.html
    ezek közül a PPjoy használhatónak tűnik, csak most nem volt hozzá türelmem.
    egyébként érdekeset produkált a játék amikor installáltam, aztán uninstalláltam néhány dolgot ami emulál. akinek indításnál fagyási problémája van, annak lehet, hogy csak a teljes rendszer reinstall fog segíteni.
  • Soneji
    #12483
    de micsoda?
  • Gabor_(HSF)
    #12482
    Talajfogásban is hibátlan
  • Soneji
    #12481

    zümm
  • Gabor_(HSF)
    #12480
    Ezekszerint 88% a max single-be?
    Mindent megcsináltam,vagy mégsem?
    Valami club létrehotásárs, meg használt autóra még ad valami picit,ha jól látom,de az csak multiban van,vagy nem?
    Jutott tovább már valaki?????
  • Soneji
    #12479
    hiába, ilyesmit is csak nagyon kevesen érnek el az életben.