107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hiba
    #12428
    ez mit muvelt nem is en irtam azt
  • hiba
    #12427
    Jah valóban nem működik majd a patch kijavítja. Rainbow Six-ben is ugyanígy volt nem tudom elsőre miért nem tudják rendesen megcsinálni.
  • Szabi1991
    #12427
    nem
  • shevy
    #12426
    ez a játék olyasmi mint a Gran Turismo?
  • autoszimulator
    #12425
    Kiegészítettem, engedelmeddel még idéztem is tőled :D
  • AdaKiller
    #12424
    helyes, online tapasztalatok jöhetnek dögivel:)
  • REAKTOR
    #12423
    Na ismét irok kicsit. Azt vettem észre ,hogy néha lagzik ha online vagyok, pedig 8mb-os a netem 2 fel ,de mondjuk csak amikor kezdem a játékot. Lehet valami kapcsolódás miatt. Amúgy nagy móka külföldikkel menni ,a legtöbbel csak freeroamban nyomom, és csatlakoznak a csapathoz mindig ujjak aztán 8an megyünk a szigeten ,nagy fun.
  • AdaKiller
    #12422
    sztem azon a pár napon nem sok minden múlik:)
  • NOS13
    #12421
    Most akkor 16.-án jön ki vagy 20.-án?? Mindenhol más van!
  • AdaKiller
    #12420
    én is venném már, csak most a dilemma, netes letölthető version, vagy inkább rendes dvd, kézikönyvvel stb...:)
  • AntiHero
    #12419
    Modelleket kell szálidgatni.
    Akkor kapsz ilyen ruha pontokat.
    Aküldetés jele 1 női fej
  • lang14
    #12418
    thx
  • 3P
    #12417
    Stopposok és modellek leszállításával.
  • lang14
    #12416
    egyszerű kérdés.. az elején vagyok

    amikor ruhát akarok venni kell egy ilyen "dollásor kupon" ezt honnan lehet szerezni?
  • AntiHero
    #12415
    Én is megveszem.
    Sőt már megrenedeltem.Csak hozná már a postás
  • gduck
    #12414
    MENT!
  • AdaKiller
    #12413
    nekem is nyomsz egy ilyen pm-et?:)))
  • gduck
    #12412
    PÜ MENT! ;)
  • AdaKiller
    #12411
    upsz, kawát is lehet tuningolni??? mikről maradtam én le:), és mégis melyik tuningműhelybe lehet húzni?:)
  • AdaKiller
    #12410
    *bink-hez*
  • AdaKiller
    #12409
    tudtommal a binkhet nem kell külön kodeket feltenni, megy az magába is... meg hát érdeke slenne, ha egy játék nem indulna el kodek nélkül, ha meg kell akkor a játék felteszi magának...
  • Adam II
    #12408
    Oh de hülye vagyok. Nem rég lett újrarakva a rendszer aztán még nem tettem fel a kodekeket. Köszi! Remélem az segít:)
  • bertino
    #12407
  • gduck
    #12406
    Ha valaki be szeretne jutni a reptérre töltse le EZT a fájtl. Majd csomagolja ki a

    C:\Documents and Settings\Felhasználóneved\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\Nickneved\bookmark\

    mappába! Játék közben "P", majd a megfelelő Bookmark kiválasztása ;)

    UI: A FAQban lévő három kép bekerült a GameStarba is :D Benne vagyok a GameStarban, benne vagyok a GameStarban, benne vagyok a GameStarban :P
  • kaposi1
    #12404
    Jó, elismerem igazad van, de majd holnap a mikor meg lessz a brutál kártyám már nem fogok csalni.Csak tudod elég ideges tudok lenni amikor a milliós küldetésnél a vége előtt pár száz méterrel, azért kaptam ki mert a kartyám istentelenül beszaggatott. És képzeld még eredetiben is meg akarom venni.
  • kaposi1
    #12403
    Szeretném megkérdezni attol aki már túl van rajta hogy hol kell beegykerekezni a Kalagloi reptérre. Mert a FAQ-ban közölt kép alapján nekem nem jön össze.Szerintem ott a nyil a szallagkorlátra mutat.Megpróbáltam, de annak csak nagy esés lett a vége.Egyálltalán érdemes? Van ott valami küldetés?Vagy csak a hosszú egyenes miatt kilehet próbálni a gépek végsebességét.
  • Truck Driver001
    #12402
    Hmm..Nálam is ugyanez van.Pedig forgalom nélkül sokkal faszáb.
  • AntiHero
    #12401
    Hát csalóknak nem is jár más.
  • kaposi1
    #12400
    Helló!
    Nekem akkor fagy ki, ha kiveszem a forgalmat meg a rendőröket. De akkor kivétel nélkül mindíg. Kilép és csak a fekete képernyő marad és alatta halványan látszik a Test Drive Unlimited felirat. Innentől már csak a gép újra indítása segít. Ha nem csalok akkor semmi gond.
  • InfiniteReality
    #12399
    Szerintem driver és / vagy codec probléma lesz. Ha már az intro is akadozik ami egy egyszerű video, azt nemhiszem h egy patch orvosolná.
  • InfiniteReality
    #12398
    És akkor miben fogadtok? Kocsiban? :D
  • Truck Driver001
    #12397
    Kell az a patch..
  • Adam II
    #12396
    Nálam az Intro Video akadozik és a hang meg ugrál vagy 100x kell lenyomnom a space-t ,hogy túljosson rajta. A legújabb driver van mindenből fenn. Hangkártyám SoundBlaster Live! 24 bit
    Esetleg van valakinek hasonló problémája?
  • Truck Driver001
    #12395
    Szép Estét.Vlki találkozott már olyannal,hogy kilépéskor a játék kifagy?
  • Pepsi Twist
    #12394
    ezaz... amúgy öcsémnek van PS2-je és az itt van nálam mert ő is PC-s azt nekem atta xD
  • Soneji
    #12393
    az opciókban maxra tettem a tétet. azóta egyébként már egyik sem fogad velem pénzben. lehet túl sokat nyertem ilyennel.
  • bertino
    #12392
    örülhet a sok old konzol mániás
    mindig a PCsek szívnak
  • Sland
    #12391
    Kijött a TDU PS2-re... Csak úgy mellékesen jegyzem meg
  • Atti12
    #12389
    Motort rohadt jól lehet irányítani joystickal :D. Ma jöttem rá én is, nagyon király ^^
  • razz
    #12388
    jo a ferrari