107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Soneji
    #12478
    nem. semmiben. olyankor csak játékból versenyzünk, haveri alapon.
  • Tomy Lee
    #12477
  • I.C.ram
    #12476
    Én mindig kártyával fizetek ilyen rendeléseknél.

    Magyar posta meg még mindig hozza a formáját. Fogta a csomagom, és bebaszta a kertbe... Jó hogy nem dobta bele a kutyaszarba.
  • Tomy Lee
    #12475
    Nekem mindig befuccsolt a rendelésem talán a fizetési mód miatt mert postai úton kértem.Lehet más fizetési móddal sikeres de mind1 az a lényeg,hogy nemsokára kézhez kapom a tdu-t:)
  • Tomy Lee
    #12474
    Illetve cd-ket de semmi esetre Pc-játékokat.
  • hykao #12473
    Ez nem igaz. Már több játékot is rendeltem Németországból vagy pl. az Egyesült Királyságból, és simán megjöttek.
  • Tomy Lee
    #12472
    Off:

    Magyarországra nem szállítanak ki videojátékot más országokból csak könyvet video és zene kazettákat.
    On
  • I.C.ram
    #12471
    Amúgy én most rendeltem nem rég egy könyvet az amazon.co.uk-tól, tehát nem is germanyból, hanem a united kingdomból, és itt volt a csomag kb 1 hét alatt, pedig azt írták, hogy csak márc 15-e után jön meg. Szóval semmi gáz nincs a hungaryból való rendeléssel.
  • AntiHero
    #12470
    Én a Pc Dometól rendeltem.
    Remélem mihamarabb meglesz:)
    Akár már a héten
  • hykao #12469
    Nem ez volt a lényege a hozzászólásának. :) (egyébként hungary-ba is szállítanak germany-ból...:DDD)
  • Tomy Lee
    #12468
    Én nem otthon vagyok,hanem Ausztriában!Nem vágom,hogy MO-ra szállítanak e ki.
  • Lyan Kyj
    #12467
    oké, felhúztam a "shake cam"-et maxra, és eldöntöttem, h kell egy kormány:) Élvezni akarom a remegést
  • I.C.ram
    #12466
    Én is likeolok germanyból, hungaryba orderelni.
  • Tomy Lee
    #12465
    Ma este kaptam e-mailt Amazon.de-ről,hogy a rendelést kiküldték
    Bár nem usa-ból rendeltem de úgy hallottam,hogy germany-ból is fémdobozos verziókat küldenek.1-2 nap múlva kiderül:)
    Egyébként valami Desktop-ra kidobálós problémákról írnak azok akik már kézbekapták a játékot,nah+ persze rengeteg pozitívumot írnak:)
  • autoszimulator
    #12464
    A Dead Zone-t kellene állítanod vagy Windowsban, vagy a MOMO szoftverében, vagy pedig a játékban!
  • rotator
    #12463
    Na megjött már valakinek az USA-ból? :) Kíváncsi lennék, hogy dvd-tokos vagy fémdobozos verziót küldenek-e.
  • bucsher
    #12462
    talán kapcsold át kormány vezérlésre
    esc? options?
  • Fujiryu
    #12461
    Azt is írd le neki, hogy hogy kell tuningolni, mert már most elakadt sztem
  • Truck Driver001
    #12460
    A képed van a gamestarban,a képed van a gamestarban,a képed van a gamestarban*_*
  • holley
    #12459
    Hello! Lenne egy kérdésem. Még a betaval játszok remélem ezmár az eredetibe nemlesz probléma... Na szovval. Logitech momo kormányom van de botrányos az irányítás vele. Gáz fék fasza. de a kormányzás... kb elkell tekerni a forgathato ut feléig ,hogy eagáljon valamit. későn is reagál. Ez csak nálam probléma, vagy ez ilyen?:S
  • autoszimulator
    #12458
    Ahhoz hozzá sem nyultam, ez valami firefox bug lehet, ha a banner fölé jobb klikk és keret frissítése, akkor helyreáll.. IE-ben meg semmi gond nemvolt.
  • Bucser
    #12457
    A cartonban... itt csak performance tuning csomag van minden autóhoz 3 darab.

    és mneg kell keresni minden autócsaládhoz a megfelelő tuningműhelyt.
  • Matt89
    #12456
    Skacok hulye kérdés lesz de tuningolni hol és hogy lehet?
  • hykao #12455
    Nem gond, azért írtam! :) (most megváltozott az .swf mérete? az alja kilóg!)
  • hykao #12454
    Mire gondolsz pontosan?
  • NOS13
    #12453
    KoNi,teljesen ugyanez a bajom,nekem is ezt csinálja. A driver nekem sem segített Én egyenlőre kivárom míg megjelenik az eredeti
  • robotnyk
    #12452
    mintha írtad volna, hogy 9600as radeonod van, ezzel nagyon kínlódni nem érdemes, szerintem, mert kevés.
  • KoNi
    #12451
    heli!
    nekem eddig működött, minden OK volt... de most elindítom, ahogy kell, és bejön a fekete ablak, majd pár mp után vissza is dob az asztalra. új vidkártya drivert tettem fel, újraraktam a játékot (uninstall után töröltem a megmaradt fileokat is), de ugyanúgy nem működik semmi

    van valakinek hasonló problémája? esetleg tudnátok adni valami tippet? köszi szépen!
  • OLIII
    #12446
    Igen nekem is sb live 24bitem van, azon kívül, hogy a kártya alapvetően sz*r, a TDU ban is csodat művel. Menj bele a dxdiag ba, majd ott állítsd a hang hardweres csúszkát lejjebb az utolsó előtti pontig.
  • Debilke13
    #12439
    Hogyan kell nem Online-os profile-t létrehozni? Mert én csak onlineos szart tok és azzal nem megy... LÉCCI HELP
  • Szabi1991
    #12438
    amugy nekem eddig ment a játék , most feltettem egy kormányt , és már nem megy :S
  • norbi56
    #12437
    nekem kilépéskor nem kifagy hanem lefagy:P:P:P HELPeljetek a 12435-ön
  • hiba
    #12436
    na akkor el a bogarakkal azt mondja meg nekem valaki, hogy jattszik -e valaki TRACK IR-el? Ha igen jo -e hozza?
  • norbi56
    #12435
    :(:(:(:(újraraktam az ati drivereket reméltem így nemfog szaggatni de csak roszab lett mer mikor belépek a játékba akkor rózsaszínes,zöldes izék borítják be az egész képernyőt HELP
  • Szabi1991
    #12434
    lo0ol
  • Adam II
    #12433
    Azt én írtam valami gubanc van
  • bertino
    #12432
    fórumbug
  • hiba
    #12431
    #12427 -es 3x van bent :D
  • Adam II
    #12430
    LOL itt valami nem stimmel én írtam
  • Adam II
    #12429
    Mi van?