107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Pepsi Twist
    #12152
    ott van a telepitő "lemezen" a zene :)
  • wander01
    #12151
    ja és csak a police fájl kilövésével nem fagy a játék se házbol kifele, se kilépésnél. nálam legalábbis...
  • wander01
    #12150
    yerix, én is nagylamboval mentem olyan időt azon mint te a mocival.

    gduck, jaja tudod ki kellett venni minden forgalmat mert akadt mint az állat :DDDD meg még rájövök hogy hogyan kell kikapcsolni a madarakat, fákat, házakat, utat, vizet, és a szigetet, és akkor lesz a legkirályabb:DD
  • Hydroceph
    #12149
    hiho, ami zene megy installnál, gondolom minden installnál ugyanaz, cimet vki tudja? bevallom oszinten lusta voltam utanajarni, egybol ide jottem:p
  • norbi56
    #12148
    melyik a jobb A driving aidsba a sport vagy a hypersport?
  • Sland
    #12147
    Fasza lett a banner

    Arra kéne rájönni, hogy hogyan lehetne módosítani a rendszámtáblákat...
    Akár grafikusan akár csak a szöveget.
    Meg mondjuk még egyéb moddolási lehetőségeket kéne összeszedni, és akkor ha öszegyűlt elég, akkor csinálok egy külön szekciót a FAQ-ban a modoknak!
  • norbi56
    #12146
    hogylehet ilyen drága autókat venni nekem csak 1 c osztályos corvettre futotta
  • Yerix
    #12145
    Akkor lehet én vagyok a béna a moci 320-324nél többet nem tudott produkálni!
  • gduck
    #12144
    Simán mehetett annyit a Ferrarival, mert Én lambóval mentem annyit mint Te mocival ;)
  • Yerix
    #12143
    Hát nem tudom Gabor_(HSF) neked hogy sikerült olyan szép időt menni a Ferrari-val. De nekem motorral ennyit sikerült, pedig nem kiméltem a gépet.


  • gduck
    #12142
    És ráadásul most már nem is akad a gyengécske gépeden a játék :D :D
  • wander01
    #12141
    tudjátok mire jöttem rá teljesen véletlenül? rekettyés állitását probálgattam miszerint a yardokat egy fájl átnevezésével ki lehet venni. namármost. test drive unlimited\Euro\BNK\Vehicules\Traffic\Police1.bnk fájlt átneveztem hogy ne találja meg (police1.bnk.old-ra speciel) és képzeljétek el, teljesen megszünt minden forgalom, kivéve az AI versenyzőket. azok igy is flangálnak a térképen, de rajtuk kivül nincsen más kocsi. sztem egész jo, driftelgetéshez igy tökéletes :)
  • rekettyes
    #12140
    Ja engem is mindig leszívat a Yard! És észrevettem hogy mindig ugyanaz a szőke picsa büntet meg a város akármelyik részében járok
    Hasonlít valamelyik szinésznőre de még nem jöttem rá kire. Egyébként lehet olyat, hogy a police. valami fájlt átnevezed police2.-re és akkor nem lesznek.
  • reaper5687
    #12139
    Hehe, jó a meseratis képen a levegőben levő világítótorony
  • reaper5687
    #12138
    De ha jobban megnézed, akkor meglátod, hogy amikor az 1 M verseny közben "vágnak meg" akkor a végösszeg mindíg 0! Úgyhogy nyugodtan le lehet sz@rni őket, csak nyomni kell mint egy állat
  • V43 1105
    #12137
    Látom a rendszám táblát félted! :D:D:D
  • autoszimulator
    #12136


    Engem kétszer 15 ezerre, és annyi volt :D
  • robotnyk
    #12135
    egy kis képszpem, remélem senki nem haragszik. amúgy úgy 3 órája bedugtam a kormányt, hogy kipróbálom, milyen, hát elfelejtettem ebédelni.
    nem kis esélyt látok rá, hogy eredeti, dobozos verzió lesz ebből a polcomon.







    photo mode, 1024*768 hdr, 4*aa
  • Mattboy
    #12134
    Engem megvágtak 77000 dodóra...
  • autoszimulator
    #12133
    Hát én szimplán megálltam nekik mikor 3as lett a körözés :D Időt is alig veszítettem és az 1 millás nyereményből futotta a bírságra is :)
  • szokegergely
    #12132
    Sziasztok.Árulja már el valaki mit lehet tenni a rendőrökkel.Ha egyes körözöttségi szinten állok az még elmúlik,de a hármast hogy a francba lehet eltünteni.Hiába nyomom neki nem tünik el.Hogy a francba tudták ilyen szarul megcsinálni.Teszem azt éppen benne vagyok az 1.000.000. versenyben és pont a közepén belerohanok egy fatökü rendörbe.aztán a mocsokok vadászni kezdenek rám,és már kész is a hármas körözöttség.Nem lehetne valahogy kitörölni őket?Már próbáltam a taffic-ot kitörölni,de nem vette be.Ugyanúgy volt forgalom meg zsernyákok.Ezt legalább megcsinálhatták volna kikapcsolhatóra.Ha valakinek össze jött már leírhatná.Köszi
  • buldozer99
    #12131
    Fasza a Banner
  • Vlala #12130
    Az One shot misszió azt jelenti, hogy ha egyszer sikerül, már nem vállalkozhatsz rá újra. De ha küldetés közben leamortizálod a gépcsodát, akkor P betűvel belépsz a "free ride pause" menübe, ott van "retry" opció. Vagy letérve az út

    Időlimit nincs, általában én is a "hosszabb" útvonalon megyek. :)
  • Voltan
    #12129
    Hogy lehet bekalibrálni gamepadot hozzá? A controls menüben csak keyboard van...
  • M@TriX
    #12128
    nem indegyiket lehet újrakezdeni.
    én nem szoktam, de ha jól rémlik van "One shoot" vagymi misszió belőle, amit ha jól értettem csak egyszer lehet próbálni.

    amúgy meg általában exkluzív gépeket kell leszállítani, szóval én ki szoktam élvezni őket, belső nézet óvatos vezetés, egyenesbe padlógáz, stb. ;)
  • Vlala #12127
    A lesuzállítandó autós küldetéseket érdemes újrapróbálni, épségben megérkezett autóért 1,5-szörös jutalomszorzó jár. A legkönnyebb pénzszerzséi módszer.
  • hykao #12126
    Ugyanúgy, ahogy a bétában. (csak a nem új, klasszikus autók esetében)
  • Bucser
    #12125
    A betaban a szalonban sokszor elfogyott az autó amit venni akartam
    így elő kellett rendelni.

    Ez most is megvan még?
  • AdaKiller
    #12124
    mondjuk most megvan a pénz egy mclarenre, csak este nem volt kedvem megvenni a milliós verseny után. gondoltam megvár ma is a szalonba:)
  • AdaKiller
    #12123
    én nem néztem sose, hogy melyik melyik:), darab darab, alsó kategóriában audik voltak, aztán lambok, és ferrari, +1 saleen motorból is csak kawa van.
  • Mattboy
    #12122
    Akkor nem voltam elég körültekintő....meg a térkép is kicsit megtévesztő...mer ott van ratja a lexus salon....

    De így legalább tudom, hogy nem vok hülye!
  • rekettyes
    #12121
    Azt nem tudom mi az ss2 , én 2004-be vettem már nem mai darab.
    7300GT DDR3 van mellé.
  • hykao #12120
    Lótúrót már bazz. Nincs Lexus egyelőre a játékban...lehet, hogy majd később peccs formájában.
    Ezért érdemes kérdés előtt elolvasni a FAQ-t, így sok felesleges hozzászólás elkerülhető.
  • AdaKiller
    #12119
    nem, én szigorúan csak a ker. végigjárása után tudtam bemenni. és nekem is megvolt minden ker. csak asszem 3ba nem voltam bent, és azt kellett végigmásznom.

    nekem a procyon-os verzió van
  • Mattboy
    #12118
    Szerintem is érdekes.
    Te az elejétől be tudtál menni?

    Neked milyen version?
  • AdaKiller
    #12117
    bocs, nálam maradt ki az egyik mondatod("Ráadásul már tudok mocit venni."):)))

    amúgy igen, oda is be kellene tudnod menni, hogy mocit vegyél. felettébb érdekes így:)
  • Mattboy
    #12116
    Lehet rosszul fogalmaztam.

    Vettem már egy Ducatit....de a Lexus salonban nem jártam még, mer nem tudok bemenni...

    Ez bug vagy kell valami ahhoz h a lexusba be lehessen menni?
  • AdaKiller
    #12115
    összes autókereskedést végig kell járni, legalább 1 be-kilépés erejéig. és akkor be tudsz menni a mocikereskedésbe is.
  • AdaKiller
    #12114
    nálunk még tudtommal nem lehet kapni, de amúgy pár országban már megjelent.
  • reaper5687
    #12113
    Oké most hirtelen jó lett, nem szóltam