107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Synit HUN
    #12752
    Na baz+! Bocs Vakeraka! Nem neked szólt!
    Hanem annak az idióta Cicainak!
  • Synit HUN
    #12751
    Az EA az ilyen hülyékből él meg mint te.
  • autoszimulator
    #12750
    Jah igen, ez a hülye Office2007el rosszul mentettem el, nem volt kompatibilis a régiekkel, de remélem mostmár jó! link
  • gplay
    #12749
    Eddig senki sem vette a fáradságot, hogy bármit tegyen.
  • Vakeraka
    #12748
    Hát sajnos ez van de valaki csak tud/ akar válaszolni
  • gplay
    #12747
    Valszeg online nem, mert ott kevés AI fog szaladgálni.
  • Raho
    #12746
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy ofline módban ha elmegy mellettem egy AI akkor megakad egy pillanatra a játék. Ez online módban is igy lesz?
  • Raho
    #12745
    Nekem müxik. THX
  • gplay
    #12744
    Érdeklődéssel várom válaszolnak-e neked, mert én is küzdöttem hasonló problémával csak nálam nem fagyott ki csak iszonyat szaggatott.
    Ja és nekem senki nem válaszolt. Le se szarják az ilyesmit. Csak magukkal foglalkoznak.
  • gplay
    #12743
    Openoffice nem ismeri fel tehát nem.
  • atomboy
    #12742
    Nincs a monitorodon vlmi szoveg, ami tipusra utal?
  • atomboy
    #12741
    Problemazik az Excel. Openofficevel keszult?
  • Leky
    #12740
    Miicsodaaa, hogy nem veszi fel a versenyt a NFS-el. Inkább az Nfs-ről ne is beszéljünk főleg a Carbonról az egy nagy kaki.
  • NOS13
    #12739
    A monitorom nem régi,1.5 éves,kb 22"-os vagy annál több,nem tom. Ja és mellette HDTV is Akkor van valami tipp? Nem túl szép ez a 640x400
  • Vakeraka
    #12738
    Na most újratelepítettem mert elkezdet rosszalkodni, de a probléma továbbra is fennáll. Az a gond hogy mikor az intro után a menübe lépne először fekete képenyó és lászik mintha átváltana aztán bejön a menü és elkezdem a játékot. De itt már olyan lassú hogy szinte nem is megy,valahogy eljut a házig aztán garázs és mikor a kocsit kiválasztom lefagy az egész(szar a konfigom meg minden de először ment 800x600-ban stabil 18FPS-t most meg szar az egész)
    Mi lehet a gond?
  • Szabi1991
    #12737
    hibás a fájl..
  • autoszimulator
    #12736
    Összedobtam egy kis excel táblázatot az autós leszállításokról, hogy melyiknél mit kell leszállítani, mekkora távolságra, és mennyiért. A XLS alján ott a térkép is, mely alapján be lehet azonosítani, de itt is kinnt van, a Legjobb nevezetü térkép alapján vannak a küldetés-számozások.

    És akkor itt a fájl!
  • Eisenhower
    #12735
    vááá kawa ninjaval (3as tuning) végignyomtam 52 perc alatt a milliomosok versenyét :P nagyon király volt. jöhetne már a dobozos verzio :(
  • REAKTOR
    #12734
    54 euro osztákoknál fémdobozos. És vegyél egyet mert én sem tojást vagyok dobálni ,és zuznék már magyarokkal neten.Ja és most jött meg a cdgalaxis kiskönyve is már benne van a gém, de az ünnepek miatt csak hétfőn.
  • autoszimulator
    #12733
    Mert NFS-ben a hangok tökéletesen ki vannak dolgozva, élethü hangfelvételek alapján tették be őket, ezenkívül a golfom csak 3 mp alatt van százon, és még szét is van motion blurozva az egész. De ha ez a realitás, akkor tényleg nem veszi fel a versenyt :)
    FGyosulásnál nézzed ám azt is, hogy egy Saleen, Enzo, vagy akár Gallardo mennyi idő alatt van százon. Nézz utána neten, majd a játékban mérj egy gyorsulást a Chronopackal (K), közel reális érték lesz!
  • savoo
    #12732
    Nem veszi fel a versenyt az nfsel? LOL :P
  • cicai
    #12731
    Nem tom ti, hogy vagytok vele, de én azthittem, hogy jobban meglessz csinálva. Ezt nem a grafikára értem, hanem maga a játékra. Pl.: Az autók hangjai naon rosszak, és túl hamar elérik a végsebességüket, az irányítást is megcsinálhatták volna jobban:(. Én csalódtam a játékban, nekem PS2-re van meg. De aztán nem tom, hogy XBox360-on v. PC-n milyen.
    Viszont maga a játék nem veszi fel a versenyt az NFS-el.
  • autoszimulator
    #12730
    És ha a monitorral nem tudod eléggé oldalra tolni, akkor próbáld meg a Hz-ket állítani az Opciókban, a grafikai beállításokban! Ha régi monitorod van, akkor a 72Hz-et próbáld meg, ha bírja!
  • Bence94
    #12729
    kösz inkább majd itthon veszem meg
  • hykao #12728
    TESSÉK
    (mondjuk nem tudom ezek nettó vagy bruttó árak-e)
  • hykao #12727
    45 euróba, ha jól néztem, és nincsenek külön nyelvi verziók, egyféle van - installáláskor választod ki a nyelvet (vagy utána menüből)
  • bpeti72
    #12726
    kint vagyok németországba 50eu a saturnba fémbobozba
  • Bence94
    #12725
    helo érdekel a dolog mennyibe kerül? és angol version?
  • DJ Skyline
    #12724
    mennyibe kerül?
  • djukel
    #12723
    A Tescoban láttam gazdaságos TDU-t egy floppyn.
  • hykao #12722
    Bazz állítsd be a monitorodat, hogy ne csússzon ki a kép...ennél jobban nem tudom elmagyarázni, ah nem érted... :)))

    Más: Úgy néz ki kiszaladunk ma pár haverommal az osztrákokhoz (tojásdobálás helyett...:DDD), ha valakinek kell eredeti fémdobozos TDU onnan, akkor az gyorsan jelezze, mert kb. 45 perc múlva húzunk... :D
  • manutdzoli
    #12721
    Lehet már kapni a boltokba???????
  • NOS13
    #12720
    Nem értem,mit kell csinálnom a monitorommal,részletezd plz! Annyira nem értek hozzá,annyit tudok hogy bazi nagy és Samsung
  • hykao #12719
    A monitor a lényeg, azt kell belőnöd, hogy a kép ne csússzon ki...
    Rádió pedig - minő meglepetés - R gomb után a numerikus rész billentyűi, ahogy meg is jelenik a képernyőn...
  • NOS13
    #12718
    Ja és egy Gigabyte Radeon X700-asom van 128MB GDDR3-al
  • NOS13
    #12717
    Halljátok,lenne 2 kérdásem!
    1. A játékban melyik gombbal váltogatok a rádió csatornák között??
    2. A játék úgy indul el(alapból nálam 800x600),hogy a fele kép a monitorom jobb oldalában elveszik. Már volt ilyen más játéknál is,de akkor csak simán 1024x768-ra tettem,és minden jó volt,de itt nem birom magasabbra tenni,ezért kénytelen vok 640x480-ban gamelni Nem valami szép,de legalább elindult. Tudtok segíteni?
  • hykao #12716
    és azon belül a DISPLAY-ben...
  • AdaKiller
    #12715
    opcióba...
  • heringer
    #12714
    valaki nem tudja h lehet átálitani mp/h bol km/h ba??
    kerestem de nem találtam!
    segitsen vki plls!
  • KoNi
    #12713