107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • reaper4
    #12796
    az É elé mér tettél pontot?

    #autoszimulátor - fáradozásaidért mindenki nevében:
  • autoszimulator
    #12795
    Csináltam egy XLS-t a Stoppos küldetésekről is, hasonlóan az autó-leszállítósokhoz, a legjobb térkép alapján van számozva ez is, tartalmazza a távolságot, időt, és a drive pontokat. Innen tölthető is.
  • atomboy
    #12794
    #10397
  • eagle161
    #12793
    vagyishogy a Kawasaki ZX-12R-t hogy lehet megszerezni ami a FAQ-ba van?
  • AntiHero
    #12792
    most kérdezed?:D
    Én nem tok segíteni.
  • eagle161
    #12791
    Jó akkor léccives a többiben segítsetek?
  • rvn
    #12790
    üdv...az az iét ami a G terhelés hozza be azt hol lehet bekapcsolni?
  • AntiHero
    #12789
    Hopp nem te voltál:D
    BOCSIKA!

    De az a gyerek is kb olyan hülye mint sokán mások:D
    .É.R.T.E.T.L.E.N.E.K.
  • rotator
    #12788
    Addon??? Hiszen még 1-2 országot kivéve nem is kapható!
  • AntiHero
    #12787
    Asziszem te kérdezted tagnap vagy ma, hogy hogy kell a Mérfőldet kilómétere átálítani nem?

    És én az elsőre válaszoltam neked de te nem fogtad fel. Megkérdezted megint

    Ha nem te voltál akkor bocsi..De most enm olvasok már vissza.
  • GazCamp3r
    #12786
    bocs a hangnemért, csak én először teljesen normálisan kérdezetm vmit, aztán te szoltál be, mert mégegyszer megkérdeztem. azért másoltam be mégegyszer, mert játszani akartam a game-val minnél előbb, és igy aki beugrik, megnézi, és véletlenül tudja, az segít, de megoldottam, mert csak rendszergazda módban kell futtatni, és már megy is...
  • eagle161
    #12785
    Hy all!
    Első kérdésem az lenne hogy nem tudjátok-e mikor jelenik meg hozzá már valami addon?
    A második pedig hogy én miért nem tudok a Trade-be semmit csak eladni?
    A harmadik pedig hogy ha a váltót manulásra állítom akkor is full automata marad? Mit tegyek?
  • Eisenhower
    #12784
    legalább vennéd a fáradtságot hogy visszaolvass... vagy menj át a spam topikba link fent található ^.^
  • reaper5687
    #12783
    A legolcsóbb, ha összesen van 3 motorod
  • gduck
    #12782
    Ha eléred a Champion szintet, megjelenik a többi küldetés is :D

    Nézzed meg a házban az INFO/Game progress részt, hogy mivel tudsz még 30 pontot összeszedni (ennyi hiányzik még a championship szinthez!)

    pl. 3 ferrari +pont, 3 lambo + pont, 1 autó vásárlás valakitől + pont, stb... Szal nézzed meg hogyan tudsz +30 pontot összeszedni ;)
  • AntiHero
    #12780
    Hykao!

    Ha véletlenül vetél 1 + játékot, csak úgy akkor azt megvenném!
  • 3P
    #12779
    Igen. Ezt csinálom, de a fura az hogy az utóbbi 10-15 verseny óta tuti nem nőt a %-os érték, s amint látható a teljesített futamok alapján inkább a 60-hoz kellene közelednem. Csak nem egy bug-ba rohantam bele... :-/
  • autoszimulator
    #12778
    Próbáld meg felfedezni a sziget hátramaradt részeit, mert akkor még kerülhetnek elő új küldetések. Vagy pár autóleszállítást csinálj meg, azzal lesz pénzed más kategóriás autóra!
  • I.C.ram
    #12777
    :D Én kérek elnézést :D
  • 3P
    #12775
    Van valami tippetek, hogy a Game progress %-os értéke miért ragadt le nálam 42%-on? Elég sok versenyt nyertem meg mostanában, de a mutató be van akadva 42%-on. Az a gond, hogy már csak 3 szabad futam és nem jön a következő szint (azokhoz is méreg drága kocsi kellene.
    És ahogy lentebb láthatjátok picit előrébb is kellene lennie a %-os értéknek, hiszen szinte minden verseny fajtából bőven 50% felett vagyok.
    Tehát mi lehet gond?

  • AntiHero
    #12774
    Bazzz... nem voltam itt nekem kellet volna 1 páldány
  • Sanya21
    #12773
    pedig még van megoldatlan de a térkép nem jelöl semmit
  • Sanya21
    #12772
    Csá tudna nekem valaki segíteni? 69%-nál nem ad több küldetést
  • rotator
    #12769
    Igen, erre már rájöttem, amikor nem vettem meg a letölthető verziót. ;)
  • The Protector
    #12768
    Fúúúúúúúúú.Baz az sok.Lenne helyem de nincs mert kocsogok a tesóim.
  • csgj
    #12767
    sokat, asszem 8 gigát :P
  • The Protector
    #12766
    Mennyi helyet foglal a game a vinyón?KJösziNagyon fontos
  • GazCamp3r
    #12765
    Sziasztok, az a kérdésem lenne, hogy Vista alol hogy indul a game? eddig bemountoltam, yasu, és ment, most meg kiírja, hogy összeférhetetlenség támatt egy emulátor szoftverrel...

    vki?
  • 3P
    #12764
    Erről van szó! ;)
  • 3P
    #12763
    F.A.Q. Attól többet senki sem tud, de mivel most hosszó hétvége van, így legkorábban hétfőn, azaz 19-én lehet...
  • autoszimulator
    #12762
    Miért nem béreled a különleges autókat? 90%ukat lehet bérelni, az jóval olcsóbb, mint a megvétele :) Bár ha Collector akarsz lenni akkor úgyis meg kell venni :)
  • atomboy
    #12761
    Koszonom szepen!
  • 3P
    #12760
    Végre megjött a Shelby Cobra Daytona Coupe-m. :) Nagy várakozás után megérte az árát. Egyszerűen nincs ellenfele az F kategóriában. Simán lehet vele minden F-es versenyt hozni.
    Azonban észre vettem egy érdekes dolgot. Az F versenyek előtt 42%-on álltam, most 5-6 F-es futam után és néhány F-es taxizás után még mindig 42%-n állok. Ez igazán érdekes, hogy nem viszi feljebb a %-ot. Lassan kifutok a szabad versenyekből, kellene mág a következő szint, mert a sok különleges autós verseny is leszívta a pénzem pedig voltam 4 milla felett, most meg alig 1 millám van.
  • XuChi
    #12759
    Valaki megtudja mondani mikor jelenik már meg végre a bolti dobozos verzió?? Már tű van a seggemben :D.
  • autoszimulator
    #12758
    Aki nem kockáztat, nem is nyer ;)
  • NOS13
    #12757
    Atomboy,ha megadod az msn-ed küldök róla képet.
  • robotnyk
    #12756
    nagyszerű, köszi
  • rotator
    #12755
    Hát 45 euro az bőven 11 ezer Ft felett van (és még valahogy el is kéne juttatnod a cuccost), a CD Galaxistól meg most postaköltséggel együtt(!) 10 ezer (alatt picivel), persze dvd tokos, dehát ez van. :) Meg aztán, mi van, ha beüt valami gikszer, gondolom, Mo-on nem cserélnék ki...
  • Synit HUN
    #12754
    Csak legyél az 1 órán belül és 1millió.
  • robotnyk
    #12753
    1 milliós verseny letudva, előre 59'07, ha jól emlékszem, háromszor eltévedtem 2szer 2es szint rendőrökkel, de sikerült ^^
    kérdés: ha mégegyszer megcsinálom, másodszorra hogy adja a pénzt? ha jobb az idő, megint 1 millió?