107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Speed King
    #12711
    azt a gagyi verseny mustangot
  • reaper5687
    #12710
    Nektek nem szaggat be, amikor Force Feedback-et használtok? Nekem megy szépen, aztán amikor elkezdek csúszni, vagy lemegyek az útról iszonyatosan képregényes lesz, ráadásul ilyenkor nem is érzékeli bármit is csinálok a kormánnyal! Force Feedback nélkül mindíg simán megy!
  • gduck
    #12709
    Ez a TDU indítása hiba tipikusan akkor jön elő, amikor a windowsban be van konfigurálva valamilyen játékvezérlő, de nincs csatlakoztatva! Nekem ha a kormány nincs áram alatt és indítom a játékot, akkor csinál ilyet...

    Pl. Vezérlőpult/Játékvezérlők részen be van állítva eegy joy, de nincs a gépre dugva!
  • berczy #12708
    Na, de most komolyan:... MIért lép ki mindig a játék alkalmazáshibával amikor indítom? Ne töröljétek már... Please
  • hykao #12707
    autót. de hogy melyiket arra már nem emlékszem pontosan. nézd meg a szalonoknál. azt is meg tudod nézni, hogy mennyit teljesítettél otthon.
  • vass17
    #12706
    és konkrétan mit??????????meg tudom nézni valahol hogy mennyit csináltam eddig?(valszeg 29-et)
  • hykao #12704
    ad
  • vass17
    #12703
    Nem tudjátok, h az össze autóleszállítós küldetés végrehajtása után is ad vmi bónuszt a game????????????
  • Yerix
    #12702
    Top Modellek megcsinélva! :-)





  • alma2
    #12701
    Allitsd feljebb a control panelnel.
    nalam a minimumom van, de izomlazam lesz egy ora utan :)
  • 3P
    #12700
    Hát megcsináltam az 1 millás futamot most egy Kawa-val is. A végére épp hogy sikerült. Szerintem eltévedtem a közepén. Mert amikor mentem át a kapuk alatt már volt, hogy 27 percre nőt a plusz idő (ez az Enzonál 16 perc volt ott) Szóval a 27 perces plusz idő ugye 43 perces időt jósolt előre, hiszen az aranhoz a végére + 10 percnek kell maradnia, aztán az egyik kapun egyszer csak 5 percet írt ki hirtelen (elég sokára is jött a kapú, hát a végére innen vittem be a motort, de sikerült. Vagy az egyik aluljárónál vétettem el az irányt, vagy egy olyan helyen, ahol direkt nem akartam szembe menni a forgalommal és átmentem a saját sávomba a füvesen és onnan új utvonalat keresett játék.
    Lényeg a lényeg az idő ellenére, ami a végén maradt sokkal könnyebb motorral teljesíteni az 1 millás futamot. Egész jól belejöttem a motorozásba, csak rá kellett érezni az ízére... :)
  • Torry
    #12699
    Ti meg vagytok elégedve a Force Feedback-el a játékban?
    Mert szerintem harmatgyenge pedig maxon van. Más gamek pl LFS vagy GTR kirántja a kezemből a kormányt, ez meg épphogy csinál valamit.
  • AntiHero
    #12697
    Asszem a RABBIT boltokba van mocis ruha.
  • Eisenhower
    #12695
    skacok moccis ruhát hol lehet vásárolni?
  • gplay
    #12691
    Szerintem is az a legjobb kocsi az elején.
  • gplay
    #12690
    Belinkelnéd az oldalt? PLZ.
  • robotnyk
    #12689
    amelyik tetszik
  • Eisenhower
    #12688
    ööö. szétszaladt a ménes

  • cicai
    #12687
    Szerintetek a játék elején melyik autót vegyem meg?:)
  • Tomy Lee
    #12684
    Szándékomban nem állt gizdázni nem tudom miért vetted annak de mind1:(
    Spontán örülök csak annak,hogy szépen tudom futtatni a játékot.
  • Tomy Lee
    #12683
    Küldtem privit!Némi infóra lenne szükségem,thx;)
  • Sland
    #12679
    majd szólj rám, hogy rakjam be a FAQ-ba, mert el fogom felejteni...
  • NOS13
    #12678
    Princodvd,dobj egy privátot és leírom az msn címem,köszi.
  • REAKTOR
    #12674
    Akinek már megvan a gém az keressen online , REAKTOR-HUN néven. Láttam tomyleenek már megvan.
  • Soneji
    #12673
  • Soneji
    #12672
    http://www.sg.hu/galeria/1173743326/11737433261173937322.jpg
  • Soneji
    #12669
    hehe. levertem egy Jaguar XJ220-at egy Maserati 3500 GT-vel.
  • Soneji
    #12668
    AI szerintem egész jó. az idegesítő számomra az a forgalomban, hogy a hosszú egyenesekbe messzebbre látsz, mint ahogy azok születnek. előzésnél kellemetlen ha oda lesz valaki, bár akkor viszonylag messze van még, épen csak fennáll a veszély, hogy félrerántja a kormányt mire találkozik vele az ember.
  • autoszimulator
    #12667
  • reaper5687
    #12666
    Biztosan a pánikolós sofőröket is beleprorgamozták
    Nekem csak annyi a gondom a forgalommal, hogy teljesen monoton, tehát megyek előzgetek, és amikor elkezdek előzni, kb a 3-iknál már jön is szembe valaki, olyan meg, hogy kihaltabb meg forgalmasabb utak nincsenek sajna benne, vagy hogy egy úton mész és néha nagy forgalom van néha meg senki az úton, na ez is élethűbbé tenné. De majd a 2-ik részben
  • AntiHero
    #12665
    Az A.I.-ba én is beletudnék kötni. Nem kicsit...nagyon.
    Jó én vagyok a félűrült mivel 300 tépek motorral a felezőn, de az úgy tud idegesíteni mikor a szembe jövő drága kocsis rámrántja a kormányt. Pedig semmi oka nincs rá mivel én a felezőn haladok.
  • Bucser
    #12664
    A cartonénál biztos jobb azért:) és az esetek többségében balesetnél nagyon sokszor én voltam a hülye és felelőtlen nem az AI:)
  • OLIII
    #12663
    Hát azért ne istenítsük a játékban található forgalom AI- ját. Csomószor nem úgy viselkednek, ahogy a KRESZ ben elő van írva. Nagyon gyakran kanyarodnak ki úgy, hogy nem adnak elsőbbséget, és simán ledudálnak. Na meg amikor tépek az autópályán, simán besorol keresztbe egy mellékútról, anélkül, hogy az elsőbbségadás bármi jelét mutatná. Úgyhogy erről ennyit. :D
  • Djemba
    #12662
    nekem simán megy és ez a tuti verzió nekem kódot sem kért!!!!!!20 jön ki max lesz hozzá crack semmi kül.
  • hykao #12661
    Egy csóka összedobott egy Music Manager-t a játékhoz.
  • Eisenhower
    #12660
    szépestét. hát gyerekek vakaro ma fejem nem kicsit. eddig tök graf bugos votl a gém meg akadt is (c2d e4300 1800@2800, 2 giga ddr2/800 gf7950gt) most meg olyan gyönyörűen fut hogy csak nézek seho legy bug vagy valami. SLAND lehet hogy neked is megjavul ha meglesz az x1950xt :D nekem bevált mwhahahaha szééép ez az ASUS EAX 1950xt :P
  • AntiHero
    #12659
    Nem kell bemenni!
    Ott jó driftelni meg motorozni:D
  • Flexen
    #12658
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy mitől lehet az hogy el indítom a játékot tölt egy órát aztán el feketedik a képernyő mintha elindulna majd vissza dob az asztalra... pls Somebody help
  • trackmaniac
    #12657
    Hali! Lehet hogy hülye kérdés, de miért kell bemenni a Honolulu Airportra? És egyáltalán hol jövök ki onnan?
  • AntiHero
    #12656
    Options-Display-és ott metricre átálitod, a középső csúszkát vagy meiket:)