107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Shoots
    #12655
    Sracok, kis helpre lenne szuksegem, atari oldalarol vettem meg a ajetekot. gamespy os acc bevan love jol, beallitva orszarg minden stb. de ingame megis amerikai zaszlo van a nevem melett, azt hol lehet beallitani hogy esetleg magyar zaszlot mutasson?
  • DaemoonHunter
    #12653
    Sziasztok! Megmértem a gépem sebességét az egyik weboldalon a TDU-hoz. A minimum megvan, de nem vagyok biztos hogy ez elég lesz...
    Szerintem a vidikari rontott sokat az értékelésen(ATI 9550-256), a memória pedig épphogy elég(512ddr). Szóval az a kérdésem, hogy érdemes-e kipróbálni low grafikán? Gondolom akadásmentesen így sem fog menni, de nagyon nagy kedvelője vagyok a TD sorozatnak és nem hagynám ki ezt sem.
  • princodvd
    #12651
    NOS 13, msnen lehetne veled beszélni erről?, ott kényelmesebb lenne
  • AntiHero
    #12650
    Na nem vagyok itt elszabadul,a pokol

    1. - halál a "Vistát felrakom nem szaggat"
    2. - halál "rakjátok már fel aki megvette a fullt"

    Gyerekek ha így folytatjátok végleg meghalok!


    Amúgy meg mi ujan k*rv* nehéz minden kocsiboltba bemmin?
    Én csak simán kocsikáztam és minden boltba bementem.(és igen járjunk csak körbe az egész szigetet ne legyünk annyira eltunyulva hogy mentésekért könyörgünk! Aki erre nem képes annak nem is érdemes ezzel a játékkal játszani)

  • PLackó
    #12649
    még egy kérdés: a tuningoló műhelyeket hogy lehet feloldani? nekem eddig csak 3 van.
  • NOS13
    #12646
    Helló! szerintem mindenképp vedd meg azt a kártyát,Geforcot ne vegyél,állítólag szétesik a képernyő tőlük. Én ezt néztem ki neked:SAPPHIRE Radeon X1650 Pro 256MB GDDR3 TV-Out + DVI AGP,35K-ért.
  • princodvd
    #12643
    Sziasztok!
    Föltettem ezt a játékot és elég nagy csalódás ért az Fx5700-esem miatt és találtam ezt a vid. kártyát:

    HIS X1650Pro IceQ (H165PRQ512A-R) részletes adatai:
    Tulajdonságok:
    Grafikus processzor típusa: Radeon X1650
    Grafikus memória: 512 MB DDR2
    Grafikus processzor órajele: 600 MHz
    Grafikus memória órajele: 800 MHz
    8 pixel futószalag
    Csatolófelület: AGP 8x
    Szerintetek jó párost alkotna a 3.0 Ghz-es HTT-s Intel procimmal és az 1 gb 400 Mhz-es rammal úgy, hogy szépen fusson a TDU?
  • NOS13
    #12642
    Nincs vmi friss hír h 16.-án vagy 20.-án jön ki az eredeti? Nem mintha sok múlana rajta,csak már tűkön ülök...nem indult el a *** verzió,pedig mindent jól csináltam,remélem az eredeti működni fog..
  • Elmör
    #12641
    Sajna a mostani kártyádnál még egy használt 6600GT-vel is jobban jársz. Haverom legalábbis azzal nyomja és szépen fut neki hasonló konfiggal mint a tied. Be kell ruházni rá.
  • Szabi1991
    #12640
    logitech formula force ex-em van , de nemmegy a kormány balra :S
    nem lehet vmit állitani a controlls-on kivűl ?

    a kormány más játéknál jó :)
  • 3P
    #12639
    Valószinűleg a vírusirtód, vagy tűzfalad összeakad a progival.
  • bronco
    #12638
    Ha nem enged be a motorszalonba akkor nem derítetted fel az összes autószalont. A bannerben találsz részletes térképet, nézd meg azon.
  • PLackó
    #12637
    Üdv!
    Elnézést ha már volt ilyen probléma:
    Nem tudjátok, hogy miért lehet az, hogy ha a net megy a háttérben akkor irdatlanul belassul a játék?még ha nem is töltök semmit. Ha bontom a kapcsolatot minden normálisan megy tovább.
  • Debilke13
    #12636
    Bazz...Ahogy néztem a Térképet nem láttam egy olyan autószalont se amelyiket ne derítettem volna fel, vagy ne jártam volna benne...és még mindig nem tudok motorozni...hát ez beszarás!!Az összes motoboltot is megkell keresni??Segítség!!!
  • Debilke13
    #12635
    kössz Bronco!Jó tudni hogy nem én vok a Balfék
  • Synit HUN
    #12634
    Oda nem is fox bejutni. Az nem az amit keresel. Ha jól megfigyeled nem is mutatja a térkép.
  • bronco
    #12633
    Minden autószalon felderíthető és utána vehetsz motort. A másik Mercedes és a Lexus szalon nem elérhető, majd később egy patch vagy egy DC kinyitja őket, de ezek nem kellenek a motorhoz.
    Nézd meg a térképeden nincs-e még halványan jelzett autószalon (ott még nem voltál)!
  • Gabor_(HSF)
    #12632
    Na már rájöttem,tehát ennyi, itt a vége 88% nál......
  • [HUN]FaTaL
    #12629
    mégis milyen kártyával gyorsabb a játék? x1950xtvel?:D
  • Pepsi Twist
    #12617
    nah nekem van egy problémám a gépemen szaggat a gamme valamiért... nincs tele szemétel mert nem rég raktam újra a vindózt VALAKI HELP PLS
  • autoszimulator
    #12615
    Ahogy pár emberkének már végleges verzió van. Van olyan aki be tudta passzírozni a warez verzió mentését? Tudom hogy az nem lesz online, de hátha valaki megpróbálta.
  • Pepsi Twist
    #12603
    igen valós....
  • 3P
    #12600
    Úgy érted, hogy 4,5 valós nap?! Nem semmi... Akkor megnyugodtam. A rendszer óra alapján tájékozódik, vagy mi a szösz? :)
  • 3P
    #12599
    Bocs az előző nem Debilke13-nak ment volna. (Nem is klikkeltem a válasz erre feliratra, így értetlenül állok egy picit előtte). :)
  • Pepsi Twist
    #12598
    nyugi én a 300 SL Gullwingra 4.5 napot vártam
  • 3P
    #12597
    Hát kezdem feladni a reményt, hogy egyszer lesz Shelby Cobra Daytona Coupe-m. Már a #12555-ben is írtam, hogy elég sok versenyt lenyomtam amióta megrendeltem. Azóta megint plusz 7-8 verseny megvan, de még mindig nem jött meg a kocsim illetve free módban legalább 200 km-et vezettem. Nektek mennyi idő alatt érkezik meg az a kocsi, amit rendelnetek kellett? Esetleg pont az a Shelby.
  • InfiniteReality
    #12596
    Offline nem.
  • Soneji
    #12595
    1. igazi kockafejnek kell lenni hozzá, hogy fölrakja valaki a vadiúj oprendszert, aminek gyakorlati haszna nincs, és még gizdázzon is vele, hogy az mennyivel jobb és szebb a játék.
    2. nekem a PROCYON verzióval sem volt semmi bajom.
    3. Xp alatt ugyanott venni is lehet ráadásul(Buy)!
  • InfiniteReality
    #12594
    Menj be az ÖSSZES autósboltba. Elég csak bemenni 1x. Amelyik halvány a térképen abban még nem jártál. Van olyan is, ami alapból nem látszik a térképen, fel kell fedezni az utakat hozzá. Egyébként nincs sok, olyan 20 kb.
  • AntiHero
    #12593
    Aha még olyat is amivel nem lesz grafikai hiba meg fagyás sőt 20fpst ugrik is ajáték. + 100 kocsi
  • DJ BP
    #12591
    még nem voltál minden autósboltban :DD
  • AntiHero
    #12590
    akkor valameikbe nem jártál vagy kihagytad!
  • Dévids
    #12589
    hello!
    Miért van az, hogy már jártam az összes autóboltban és még mindíg nem engedi a motoros boltokat?
  • rotator
    #12588
    45 euróért? Az kicsit drága volt, szerintem.
  • InfiniteReality
    #12587
    ATI kártyával szebbek a színek, szebb a kép, főleg a 7.2-es driverrel (ez helyrerakja a HDR erősségét is). Ja és mellesleg gyorsabba a játék, úgy hogy emellett szebb is mint mondjuk 6.12-vel. Tehát minden ATI tulajdonosnak ajánlom az újabb drivert!

    NVidiánál az a helyzet, hogy az új driverrel hajlamos szétesni a kép, amin ilyen alt tab és/vagy grafikai opciók állítgatásával lehet segíteni. Van még 1 dolog ami segít tapasztalataink ezen. Driverből SEMMIT nem szabad force-olni. Azt tapsztaltuk (6600GT-n), hogy ha 16x Anisotropic Filteringet beforceoltuk, akkor szinte biztos hogy szétesett a kép. Nem mindig de előfordult. Ha nme volt beforceolva, akkor sosem esett szét.

    Valamivel régebbi drivert feltéve lassabb a játék és csúnyábbak a textúrák, de szintén nem esett szét a kép (16x anisotorpic forceolása esetén sem).

    ATI kártyánál ilyen kép szétesést még nem tapasztaltam.
  • AntiHero
    #12586
    egér görgő
  • jakewyler
    #12585
    Sziasztok,
    Valaki tudna küldeni egy savegame-t amiben elérhető a HC MOD?
    Megköszönném
    E-mail:[email protected]
  • Balazs15
    #12584
    melyik a gomb a térkép gomb nagyitása?amikor lehet zoomolni..?
  • InfiniteReality
    #12583
    Ha már a lökdösődésnél tartunk, borzasztó idegesítő, hogy bármelyik versenyben a többi versenyző simán kitud lökni / beállnak eléd h lelassítsanak (Pl Saleen Day), de kilökni őket nemlehet.
  • gduck
    #12582
    Nekem is eredeti van és ugyanaz mint a waezes verzió! A grafikai BUGOK ATI kártyával nem jelentkeznek (ha jól tudom...)