107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #12836

    Mekkora játék:D

    Hykao kiment megvenni a gémet. Lehet annyira kellet neki hogy már TDUba érezte magát kifele menet:D Hol van már?:D
  • Eisenhower
    #12835
    persze. ezzel nincs is semmi gond, csak mikor jönnek ide tömegesen hogy hjajj ez mekkora szar és leírja vagy 20x (tisztelet a kivétel) az már eléggé idegesítő tud lenni. Nem tetszik neki nem ezt várta oké. Ennyi. Keressen egy másik játékot ami tetszik és játszon azzal. De én még mindíg azt mondom hogy ekkora bejárható terület ennyi auto ennyi dolog (A.I. az egész szigeten stb) ennyi hiba belefér. Főleg ha ezek a hibák orvosolva lesznek. azért az nfs mennyivel kisebb fix pálya és abban is van hiba meg lesz is. bár hozzáteszem nekem semmi gondom nincs már a játékkal. nagyon szépen fut szép is hangokkal sincs bajom.
  • Soneji
    #12834
    nem, csak megfelelően pesszimista. nem mondom, örülnék neki ha hasznos lenne a patch ami kijön, de ha belegondolsz a helyzetükbe, nem nehéz kitalálni mi most a szempont. ha így is vitték kit érdekelnek a hibák? majd csinálnak még hozzá pár új autót, hogy elnyomjanak belőle még pár ezret. abba fektetik az energiájukat ami nagyobb pénzt hoz.
    De ne legyen igazam!
  • AntiHero
    #12833
    Köszönjük, én is elmondtam:D
  • Eisenhower
    #12832
    már alig várom hogy egy igazán jó csapat álljon össze és együtt száguldozhassunk.
  • cicai
    #12831
    azért van a topic, hogy elmondjuk a véleményünket. és én elmondtam:D
  • cicai
    #12830
    erről van szó
  • Eisenhower
    #12829
    azért a játékinduláshoz tegyük már hozzá hogy akiknek nem indul sztem a 99%-a a warezos verziot szeretné elindítani.... arrol meg nem tehet az atari hogy nem veszed meg eredetibe amihez nem kell semmi varázslat :)
    hozzáteszem egyenlőre még én is a warez verzioval játszom míg nincs a boltokban mégis gond nélkül indul. sőt mentésem se szállt még el...
  • DJ Skyline
    #12828
    nem baj ha hosszú, legalább lényegretörő! :D [egyetért]
  • AntiHero
    #12827
    TESÓ!
    Na veled biztos hogy ONLINON nagyon elleszek.
    Úgyvan ahogy írtad.
  • Eisenhower
    #12826
    már aranylemezre került a játék egy hete kb. mostmár csak a boltban való megjelenésre kell várni. patch-et meg lehet már csinálják. hogy mikorra a boltokban lesz/van akkor tudják is az eddigi felmerülő hibákat javítani.
  • Soneji
    #12825
    igen. ha objektíve nézzük nem probléma, hogy vannak eszközök amelyek drivereinek telepítése után a játék nem hajlandó indulni. objektíve az se baj, hogy a mentéseket, amiket kezelni eleve nem tudunk a programból, néha elveszítjük, úgy véletlenszerűen.
  • Eisenhower
    #12824
    netán belsős vagy atarinál hogy ennyire tudod mit fognak csinálni a játékkal?
  • eagle161
    #12823
    A megjelenést meg képesek lesznek még húzni vagy egy hónapig is, nehogy már kijöhessen vmi fasza patch vagy ilyesmi!!!
  • Eisenhower
    #12822
    de minek kell állandoan hangsulyozni? nem jött be. kész. Van sok ember akinek bejön (többek közt nekem is). Nézni kell másik autos játékot. Sok embernek tetszik az nfs. hajrá játszon azzal. Csak az a baj hogy sokan nem is mérlegelnek hogy azért mondjuk ha tdu-t az nfs-hez hasonlítjuk (nagyon nem kellene ég és föld a két játék de mindenki az nfs-hez hasonlítja) nfs-be mikor van ennyi auto? hol van ekkora bejárható terület? graf is szebb a tdu-nak szerintem főleg HDR meg AA és sztem a feelingje ami igazán megragadja az embert a tdu-nál marha jól meg van csinálva. és ha hozzáveszem hogy majd akár itt az sg-s pajtikkal akár a saját haverokkal tudjuk nyomni majd online, és később lesznek több autó és mocci akkor én azt mondom ennyi pénzt megér nekem hogy megvegyem. Sajna NFS egy kaptafára készül unalmas monoton az egész semmi kihívás ráadásul ugy csalnak az ellenfelek hogy az ember csak mosolyog... itt azért végigtolni egy teljes órás versenyt az már nem semmi igaz a kezem majd szét ment :D jah még ugye a kormány is elég jó hozzá. anno nem csak játszani kellett volna az open betaval hanem bugreportolni... mert ha már nem is nagyon javítottak rajta de későbbi patchez biztos jo ljön nekik a hiáb kijavításához. sorry kicsit hosszu lett.
  • eagle161
    #12821
    Tök mind1 milyen autót veszel seholse lehet kuplungolni és manuálisan váltani se, szóval így elég szar, mert a motornál jó lenne ha lehetne manuálisan nyomni!!!
  • Soneji
    #12820
    így van. ráadásul igaza is van. én szívesebben vártam volna még akár egy évet is, ha utána egy tényleg bugoktól mentes játékot kapunk. dehát a pénz nagy úr, ráadásul ezek után nem reménykedem, hogy olyan patch is születik majd ami tényleg megold pár dolgot. inkább plusz autók, meg versenyek fognak megjelenni a játékhoz, hogy még többet elnyomjanak belőle.
  • Truck Driver001
    #12819
    Ne tőlem kérj elnézést.Én nem haragszok!:)
  • SötétBarom
    #12818
    Mert olyan dolgokat szid, amik objektíven nézve is teljesen rendben vannak.
  • AntiHero
    #12817
    Aha, de gondoltam kiontom magambol a szót.
    Bocsika, elnézést
  • AntiHero
    #12816
    Ez most vicc volt?
  • Truck Driver001
    #12815
    Ismered azt a szót hogy magánvélemény?"Szánalmas.."
  • SötétBarom
    #12814
    Jól mondod. Szar az egész. Főleg a hangok. Sőt, továbbmegyek. A grafika is szar. Azt nemtudom észrevetted-e, hogy csak egy sziget van. Tiszta szégyen. Hol az alpok? Autó motor van, de nincs repülő.. Nem is értem, hogy gondolták. Gyász. Úgy ahogy van kukába való. IDD
  • AntiHero
    #12813
    Mert mér ne?
  • grebber
    #12812
    Most miért kell leszánalmasozni azt akinek nem jön be ez a game?
  • AntiHero
    #12811
    LOL szánalmas.
  • cicai
    #12810
    Amennyit csúszott ez a játék, annyi idő alatt simán megcsinálhatták volana az autók hangját rendesen;)
    Én nem akarok veletek veszekedni, mert mindenkinek más az ízlése. Én közel fél évet vártam erre a játékra, de véglis feleslegesen:(
  • Sland
    #12809
    mondom, csinálj jobbat. írj bele több dolgot, úggyis okos vagy!
  • Soneji
    #12808
    Sok mindent nem lehet erre mondani. bugos a program. a kuplunggal is ugyanez a helyzet, pl. a Lamborghini Murcielago Coupe, ami teljesen automata kellene hogy legyen, kuplungolható, miközben be van kapcsolva az auto-kuplung funkció, és így másik járművekben hiába nyomom(mármint abban a párban amiben próbáltam).
  • Soneji
    #12807
    nem az a lényeg, hogy ki csinál jobb és szebb FAQ-t, hanem hogy segítsünk egymáson. most én csináljam meg egyszer ugyanezt, aztán még rakjak is hozzá? ebben nem sok logika lenne.
  • eagle161
    #12806
    jah csak akkor azt nem értem hogy a FAQ-ban miért van benne a ZX-12R, komoly!!!!! Meh aztse hogy hiába állítom manuálisra automatán marad a válta? Meg aztse hogy 10edjére írom ezt be és még senki nem tanácsolt semmit!!! :S :s :s
  • AntiHero
    #12805
    PH linkelték be!
    Nekem nagyon teszik:D Én még nem láttam.

    TDU CARS
  • Eisenhower
    #12804
    de már azt is mondták hogy lehet csinálni másik FAQ-t. Pl. csinálsz te egyet és azt írsz bele amit akarsz. sztem sland ki fogja tenni bannerba hogy meglegyen az öröm...
  • Dante73
    #12803
    Köszi!
    Akkor bukta. Kezdhetem elölröl.Igaz, csak 33%, de akkor is, kicsit inkább tolták volna el a megjelenést, de ez így nagy szívás. Ill szivatás az atari részéről...
  • Soneji
    #12802
    nincs mit tenni, hacsak nincs másolatod valamely korábbi mentésedről ami működött. FAQ-ba le kéne írni, hogy hova menti a játék a profile-t, és hogy tanácsos néha lementeni.
    dehát FAQ-ot bővíteni baromság. mint megtudhattuk a nagyon okos szerkesztőjétől.
  • 3P
    #12801
    Nem szóltam. Megvan... :)
  • 3P
    #12800
    Eszméletlen láma vagyok :).
    Még mindig nem tufom, hogy milyen pontokat kellene néznem :).
    Azóta elfogyott az összes elérhető verseny és maradt a 42%. Tehát hol nézzem a pontokat?
  • Dante73
    #12799
    Ja, és a egy csomó küldit (pl 10 teljesitett autó-leszálitás) eltünt...
  • Dante73
    #12798
    Hi!
    Eltünt a karakterem, ill más v an helyette...
    egy csomó üzim is jött egyuttal, bár régebben mind megkaptam már...
    pl; ujra megjött a kocsi, amit rég átvettem.
    Van valami megoldás?
    Dante
  • AntiHero
    #12797
    Sehogy az nincs benne.

    Pontot meg azért raktam mert sajt. XD