107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • AntiHero
    #12878
    Képet képet képet! legaláb 5töt
  • hykao #12877
    Ehh most komoly? Bontsak ki egyet? Még a sajátomat se akartam. Minek? Megy a polcra, azt jó'van... :)))

    De, ha nagyon erőltetitek végülis csinálhatok képet róla... :)
  • Eisenhower
    #12876
    kíváncsi vagyok a dobozra.
  • AntiHero
    #12875
    Na akkor megveszem.
    Figyi msnen beszélhetünk jó?
    A címem az adatoknál van!
  • autoszimulator
    #12874
    Biztos hogy szép fényes, sarkán megcsillan a fény ;)
  • Eisenhower
    #12873
    képet a népnek!
  • hykao #12872
    54.9 euróért, és 254-ért váltottam.
  • kis kocka
    #12871
    nem azért hogy olcsóbban/drágábban jussak hozzá,
    csak nem tom hogy mennyiért vetted
  • hykao #12869
    Amennyiért vettem. Nem cigánykodásból mentem ki, hogy aztán pár ezres pluszért továbbadjam lol... :)
  • Eisenhower
    #12868
    sehonnan. majd ha kijön tiplizek a mediamarktba. ^.^ votl már hoyg a cod:uo-t megrendeltem és később kaptam meg mint akik megvették a boltba.
  • hykao #12867
    Nem 15, csak 14 (254-ért tudtam eurót venni) :)
    Végül nem Saturnban vettem, de hasonlóban...ahol az volt kiírva, hogy "Ich bin doch nicht blöd!" :)))

    @Eisenhower: sokat nem vettem, egyrészt nem vittem ki magammal sok zsetont, másrészt meg miért vettem volna sokat? 5 TDU-t és 4 WR2-t vettem, amiből 2 TDU és 1 WR2 egyém meg a haveromé, akivel kimentem. Remélem nem marad a nyakamon végül a 3-3 TDU meg WR2. :)
    Amúgy még ki se nyitottam a saját példányaimat se... :)
  • kis kocka
    #12866
    mennyibe adod??
    :))
  • AntiHero
    #12865
    Eisenhower te honna rendelted meg pc dome?
  • Eisenhower
    #12864
    hykao csinálj pár scrnshotot a dobozrol lemezről stb meg ha sok tdu-t vetté lakkor az összest egybe. majd jol irigykedünk ^.^
  • Eisenhower
    #12863
    elmész. megveszed. kicsoamgolod. elolvasod a kis könyvet. megnézed a térképet. gép bekapcs. optikai meghajto kinyit, lemez berak. telepítő elindít. next next next... zenét hallgat vár. majd kiváalsztod hova rakjon ikont vagy ne. elindítod. játszol.
  • AntiHero
    #12862
    Jaj de figyelmetlen vok. Most látiom hogy Pesti vagy.
    Akkor a héten ha meg is venném se jönne meg.
    Szval megvárom a jövőhetet.

    Azér tesztet írhatsz ide.:D
  • #12861
    Valaki leírná a telepítés menetét?
  • AntiHero
    #12860
    Nemtudom most hogy megvegyem e tőled vagy várjalk 4-5 napot:(
    15k az sok:(
    De még nem döntöttem el:)

  • hykao #12859
    Van. Válaszoltam az üzenetedre...
  • AntiHero
    #12857
    Na van játék?
  • hykao #12856
    Itt. :)
  • reaper5687
    #12855
    Ha lemész a garázsba akkor ott ül :D
  • Eisenhower
    #12854
    racsnizik :D az enyém biztos valami szexmániás ^.^
  • rvn
    #12853
    egy hajszárítót sem lehet összehasonlítani egy microval...kb ine az nsf és tdu összehasonlítás is:s


    az a táblázat melyben az autók kategorizálása volt az meik hsz volt kb?
  • DJ Skyline
    #12852
    nálam az NFS a Porsche Unleashed-ig volt NFS az NFS! azóta már nem az igazi, és egyre lejjebb megy a létrán! ha az NFS 5-öt úgy csinálják meg, hogy van egy batár nagy bejárható terület, akkor vitt volna mindent! bár tény, hogy ma már nem rúgna labdába grafika terén a TDU mellett! :D
  • AntiHero
    #12851
    Hínye bazzeg!
    Hogy elszált az idő
    Kedden ma'n huszadika.

    Remílem hamarab meg gyü'n, hogy elő rendeltem az interneten.
  • Soneji
    #12850
    nagyon igaz
  • Dante73
    #12849
    Nekem bejött a game, úgy voltam vele, hétfőn sipirc a bót'ba, oszt hajrá!
    Mostviszont, hogy elszállt a mentésem, eszemben sincs!
    Az, hogy nvidiánál "trükközni" kell, belefér. (A régi 6600 osom, szerencsére beadta a kulcsot, kicseréltem gariba 7600GT-re, azóta csak 10 ből 1x kel trükközni)
    Megvárom szépen a tapaszokat, és HA(!) tökéletes, akkor!
    Addigra, lehet az ára is barátságosabb lessz.
    Aki nfs-hez hasonlitja, az keveri a szezont a fazonnal! Egész más a 2, arról nem is beszélve, hogy a carbon mekkora sza... akarom mondani kaki!
    kisebb(!) terület mint MW, gyermeteg graf, stb.
    Ha viszonylag bug-mentes lessz, ez ver majd mindent!
    Dante.
  • robotnyk
    #12848
    nfs vs tdu témához:

    nfsek körül ha nem lenne olyan körítés, mint az élőszereplős videók, innen-onnan összeszedett b-kategóriás modellek, vagy az éppen divatos tuning-mánia, akkor sehol sem lenne.
    nfsben nekem senki se mondja, hogy megéri free roamban közlekedni, mert annyira élvezetes lenne vezetni az autókat.
    azt elismerem, hogy a hangok a TDUban _helyenként_ gyengébbek, de az Eden túllépett a szappantartó tologató arcade fizikán, és kormánnyal maga a tömény élvezet a játék. arról nem beszélve, hogy nálam egy belső nézet sokkal többet ér, mint bármilyen studióban felvett motorhang.
  • Soneji
    #12847
    az enyém csak néz valami autós demot, iszogat meg telefonálgat. a tiétek mit szokott csinálni, ha magára hagyjátok kicsit? jó lenne rájönni, hogyan lehet ösztönözni arra, hogy takarítson, vagy locsolja meg a virágokat.
  • rvn
    #12846
    hy! az a táblázat melyben az autók kategorizálása volt az meik hsz volt kb?
  • Truck Driver001
    #12845
    Szereti a TV-t ja..Talán már betegesen.
  • V43 1105
    #12844
    Egyébként a házabak, a karakter csak TV-zik, megilyesmi? Vagy járkállgat is? :D
  • Soneji
    #12843
    nekem van a leghülyébb karakterem. veszek neki egy bazi házat medencével, erre mit csinál? ugyanúgy egész nap csak a televíziót bámulja mint a koszos kis apartmanjában.
  • Soneji
    #12842
    mondom, ne legyen igazam.
  • autoszimulator
    #12841
    Jó lesz a posta is
  • AntiHero
    #12840
    Nekem kellet volna
    Csak pont nem voltam itt mikor mondta, hogy megy ki
  • Eisenhower
    #12839
    lehet hykao mester kint verekszik az utolsó darabokért. vagy amilyen rendes csákó ki is viszi személyesen egy puszi kíséretében annak akinek kellett
  • razz
    #12838
    a hangok jok de ha a gép szar...
    pl néztem x en ott tökéletes nos az é gépem nem birta a doltot
    és igy a hang is akad uj jo hogy szar
    amugy kurva jo
  • Eisenhower
    #12837
    erre megint aztmondom hogy előbb utóbb mindíg jön ki SDK. és akkro a modderek gyártanak bele annyi autot hogy az EDEN Games-nek nem kell foglalkozni a plusz autok készítésével hanem a hibajavítás és egyéb dolgokra marad idő. olyan játékot meg nem láttam amihez ne adtak volna ki javítást. Meg nem hiszem hogy az atari ugy gondolkodik hoyg patch leszarva inkább adjunk ki hozzá plusz dolgokat, mert ha ennyire bugos mint ahogyan leírták páran, akkor a kutya nem veszi meg ergo a kutya se fogja letölteni az addonokat... viszont ha megvan a játék, majd utána nyomják ki hozzá a javításokat és közben aprodonként az addonokat előbb utobb az is megveszi aki addig nem akarta míg ki nem javítják azokat a hibákat ami nála esetleg előfordult. az indulásos probléma hogy nem indul YASU-val az meg most is azt mondom hogy nem a készítők hibája :)
    Meg azért csak ki kellett adni minél hamarabb a gémet mert a redvás EA már le is koppintotta és csinálja a saját tdu-ját ha jol tudom. Azért addig mire megjelenik az ea gémje csak teret kellene hoditani az tdu-nak is hogy legyen atarinak nyeresége is. mert sokan azt nézi khogy EA-s játék azt nem hogy ugyanarra épül az egész játék némi ujjítással megspékelve és csókolom.