107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • NOS13
    #12924
    Lenne egy gondom a TDU-ban. A térképen csavarkulcs jelzi a tuning garázsokat,nem??? Na most elmegyek a térkép szerint megjelölt pontra,de semmi nincs ott! Hol tudok tuningolni?? Válaszotokat előre is köszönöm. !
  • Endiman
    #12922
    nekem már be se tölt a játék, úgyhogy uninstall és ha majd lesz combosabb gépem....
  • InfiniteReality
    #12919
    576-os nekem aztmondta hogy hááát nmetudom meg majd lehet hogy 24-25-én lesz csak bláblá... úgyhogy nemtudom hol fogom majd megvenni, de nem akarok 24-ig várni.
  • Pepsi Twist
    #12916
    jó hogy gondoltál másra :D de én még mindig az 575-ba fogom megveni... remélem más megveszi és nem fog rádrohadni :D
  • InfiniteReality
    #12915
    De lehet. Csak talán a menüben körül kéne nézni kicsit.
  • InfiniteReality
    #12914
    A Game Progress jobban halad előre ha achievementeket teljesítesz. Ha az összes verseny megvan, az egy achievement, ezenkivül asszem 10-20-40db megnyertnél is ad valamennyit.
  • Tomy Lee
    #12913
    Szerintem is hatalmas a game!Nagyon tetszik.
    Jelenleg Gamepad-al irányítom de majd ha hazaérek akkor áttérek majd kormányra is.
    Nightmod tényleg kötelező nagyon megoldották!
  • Dévids
    #12911
    Hello
    Miért van az, hogy a térképen nem látható a lexus autóbolt és nem is lehet bemenni?
  • gduck
    #12910
    Szép hogy másokra is gondoltál ;) Én is gondolkodtam, de végül is úgy döntöttem elég nekem a DigitalDownload verzió is :D

    Ugyan már többször áradoztam a játékról, de most őjra meg kell tennem :) A mások által írt hozászólások ("majd megveszem ha lesz patch", "adta volna ki az atari ha jó", "xar a játék") enyhél szólva szánalmasak!!! A program képi és hangi világa tökéletes! Sztem a legjobb autós játék! És most ne írja senki hogy az X játék élethűbb, mert ezzel az erővel egy borulás után 2 hónapig kiírhatná a játék: "bocseszka most éppen a kórházban rothatsz és autóba nem ületsz!" ! Főleg bírom azokat akik warez verziót használnak és panaszkodnak...
    Gépigény: Ha a procit és memóriát nézzük ma már átlagos konfig elég neki. Nvidia fronton a videókari 7600GS vagy 7600GT a minimum! Ezek a karik 25-35k árban vannak, ami a videókártyák között olcsónak számít!

    EZ EGY FANTASZTIKUS JÁTÉK :D

  • razz
    #12909
    végülis én ráérek megvenni jövöhéten a tdu-t mert procit is csak jöv héten tok venni.3400piv meddig lehet huzni?elvileg veszek hozzá zalmant hütést is
  • Pepsi Twist
    #12908
    én sajna nem szerzem a videó karit ingyen.... (se semmit) lehet elmék valami informatikai boltba dolgozni azt mindjá ingyé lesszminden vagy legalább olcsóbb
  • Leky
    #12907
    A tokot lefényképeznéd lemez nélkül is?
  • Pepsi Twist
    #12906
    ja az jó lessz szerintem :D
  • The Protector
    #12905
    Milyet kingstonet?Haverom majd lop belőle 2x 1Gb-ot azt jó.a karimat is ő szerezte.Ingyen.
  • Pepsi Twist
    #12904
    olyat vegyél mint az enyém, azzal minden game elmegy :D (az ára is borsos)
  • JohnnySmith
    #12903
    Ha elakarsz adni egyet én vevő lennék rá! Nehogy rajtad maradjon.
  • The Protector
    #12902
    Pedig a kártyám elég lenne neki ugye?geeforce 8800GTX.Ez szerintem nem rossz kártya.
  • Pepsi Twist
    #12901
    ja ha veszel ramot... amúgy voltam az 576-ba és azt mondták hogy 20.-án kapnak TDU-t
  • The Protector
    #12900
    Köszi.
    Semmiképpen sem fog elindulni csak ha veszek még ramot?
  • 3P
    #12899
    1. Ez továbbra sem warez topic.
    2. Igen, rettentően kevés a 256 MB RAM.
  • The Protector
    #12898
    Hy.Elindítom a posedeon verziót aztán yasu.Most jön a bökkenő ügyanis kiírja hogy not enough system memory.Kevés a ramom?256 van.Valaki segítsen vagy írjon v.mi okosat.
  • Soneji
    #12897
    aki szereti a kihívást csinálja meg a "Nacim" féle Courier feladatot Saturn Sky-al.
  • eagle161
    #12896
    ja vágom, de azért várom már hogy megjelenjen, mert akkor lesznek hozzá újítások bőven, legalábbis nagyon remélem, ezalatt a patch-et meg az új járgányokat értem, főleg a ZX-12R ami a FAQ-ban van ütős kis gép lesz, az biztos ;-)
  • AntiHero
    #12895
    Hát ONLINE
  • eagle161
    #12894
    és amúgy azon kívűl, hogy nem kell szenvedni a yasuval meg stb, azon kívűl mivel jobb az eredeti?
  • hykao #12893
    A kód a lemez alatt van... :P
  • AntiHero
    #12892
    HOPP 3. képen látszik a kód!
    Gyorsan írja le mindenki
  • AntiHero
    #12891
    Én nem tudtam ellenálni a fém doboznak.
    4k + megér, legalább a mágnes is vonzza[#vigyor3
  • reaper5687
    #12890
    Zsíííír!!!
  • autoszimulator
    #12889
    Hmm, királyul néz ki ;)
  • hykao #12888
    Má' kibontottam. Mindegy. Legalább megnéztem a térképet, mielőtt megy a polcra... :)))
    Jó szar minőségűek, mert a telefonommal csináltam a képeket, és sötét van a szobámban... :)

    katt 1
    katt 2
    katt 3
    katt 4
    katt 5
  • AntiHero
    #12887
    Áhhh jaj de szép én már látom a képeket!!!

    Orgazmus:D
  • Eisenhower
    #12886
    engem számolj bele!
  • Eisenhower
    #12885
    nekem elég a dobozt is lefotozni ^.^ ahhoz meg nem kell kibontani ^.^
  • reaper5687
    #12884
    az köztük lett volna....
  • reaper5687
    #12883
    Szerintem az itt lévők kb 90%-a megveszi, köztök én is, már alig várom!!!
  • AntiHero
    #12882
    Az N lemaradt:_D

    JA és akkor hányan veszik itt meg majd a FULLT?
    edig max 4 számoltam össze:D
  • AntiHero
    #12881
    COMIG UP NEXT!!!!
  • reaper5687
    #12880
    Na hol vannak már a képek???
  • hykao #12879
    LOL, oké. Beszámozom, és mindenki választ, hogy melyiket szeretné, ha küldeném... :)))