107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • hykao #13010
    Ja.
  • The Protector
    #13009
    OFFF veszély.Két külömböző márkéájú és sebességű és nagyságú memóriát össze lehet kapcsolni?Tehát hogy egyszerre menjenek.512+256 ram.
  • kis kocka
    #13008
    valaki már bejárta az egész szigetet?? ez alatt azt értem hogy minden utat végig nézett-e
  • Atti12
    #13007
    elég. nekem is annyi van
  • The FlashBack
    #13006
    ez nem az offtopik.
  • V43 1105
    #13005
    768mb ram, elég a játéknak?
  • vki
    #13004
    De az 1280*1024-et meg bírja? 17-es a monitor, és eddig minden game ment.
  • AntiHero
    #13003
    A monitor nem birja.
    Állist 1024*768ra. azt bírja
  • vki
    #13001
    HI!

    Miért lehet az, hogy ha a videóbeállításokat akarom módosítani, akkor azt írja, hogy a vidkarim nem támogatja. Most 1280*1024-ben van, és le akartam venni 1152*... -ra.

    Valakinek valami 5lete?
  • zoolee
    #13000
    Na, ez most jön, kiváncs ivagyok...
  • zoolee
    #12998
    Én már el se olvasom öket...
  • zoolee
    #12997
    kössz...
  • autoszimulator
    #12996
    Szerintem sem várhatjuk el, hogy az egész szigetet megjelenitse egyszerre a játék, hisz akkor lenne csak akadás.. Viszont az meg még rosszabb lenne, mint egy régebbi játékban (neve nem jut eszembe), ahol szintén nagy területet lehetett bejárni, de bizonyos részenként töltötte be a vidék részeit. Szóval inkább menet közben "villanjanak" elő a pálmafák, minthogy a loading képernyőt kelljen bámulni 10 km-nként :)
  • AntiHero
    #12995
    Úristen mi van itt?
    Bujik a fogatok?

    Már írtuk akinek nem tetszik az szépen, csendben, gyugottan kerülje el a ezt a topikot.
    Nem arról akarok 100 hozzászóláson át olvasni, hogy veszekedtek hogy mien jó a game , mien szar a game.

    Ne hasonlitsátok könyörgöm a Flat Out 2-höz a játékot!

    Jól észrevettétek hogy mind akettő kocsis játék, ezt nem vitatom.
    De hozzá teszem hogy a TDUba nem csak kicsi pályákon mész!
  • k9duli
    #12994
    :s Majd lesz jobb is.
  • 3P
    #12993
    Ja és még annyit, hogy nálam szerencsére semmilyen bug, se textura hiba nincs. Hopsz, de néha el-el megy a hang, de egy pause után visszajön, de tényleg iszonyat ritkán jön elő.
    A grafika lehet, hogy nem a legjobb, de hogy PC-n nincs ami megközelítené az fiksz. Nekm mindent összevetve nagyon is tetszik a grafika (nem a render videók grafikájához kell mérni és nincs csalódás... ) ;)
  • 3P
    #12992
    Hát elég érdekes. Nekem nem sokkal jobb a VGA-m (X1900XT) és 1280*1024-ben minden max (HDR+4xAA+16xAF). Még a leg igényesebb városi helyen sem esik 30-35 FPS alá a legnagyobb forgalomban sem, kint az erdős részen meg a határ a csillagos ég.
  • bertino
    #12991
    mi megmondtuk ;)
    és csak jobb lehet
  • k9duli
    #12990
    Texturák nálad rendben vannak, akkor nálam a "bétában" van valami gebasz.
    Akkor várok ha lesz normális verzió feltörve akkor azt is megnézem, vagy valami videodriver patch. Addig én nem merek kiadni pénzt zsákbamacskára.
    Maga a játék elég meggyőző, szóval nem feledkezek meg róla.
  • bertino
    #12989
    hun ? muti lécci, mert akkor lemaradtam és legközelebbit így készítem el :\
  • Soneji
    #12988
    de ha akarod kiírathatod
  • hykao #12987
    egyikre sem hinném. X360 átirat, így inkább talán az ATI-khoz áll közelebb, mert annak a konzolnak ha jól tudom ATI grafikus csipje van.
  • bertino
    #12986
    ne a szaggatást nézd már rajta, hanem a texturákat...
    egyértelműen szaggatni fog, egy ilyen játék felvétel közben

    másrészt fraps videokészítésnél tudtommal eszében sincs kitenni az FPSt...
  • k9duli
    #12985
    Letőltöm de ha nem raktad ki pl:frapsal az fpst akkor baszhatom. Hacsaknem 100fps állítottál be felvételnél hogy ne legyen korlát majd azt tömörítetted 30ra. De lehet tvtunerrel vetted fel, na tőltöm...
  • Soneji
    #12984
    egyébként ezt a játékot nvidiára vagy atira tervezték?
  • bertino
    #12983
    sehol sincs egyetlen textúra hiba se :-)
  • Eisenhower
    #12982
    a hiba az ÖN készülékében van.
  • Soneji
    #12981
    igen én is pont erről beszéltem.
  • bertino
    #12980
    sőt, még trailert is készíetettem, nézd meg nyugodtan, hogy futott nekem :)
  • Soneji
    #12979
    azért a minősítést ne te végezd.
  • k9duli
    #12978
    Talán értek a géphez. Számítógép szervizes vagyok.
  • hykao #12977
    Kezdesz megint elvadulni...moderáld már magad, nem hiszem el, hogy nem megy...
  • Pepsi Twist
    #12976
    figyelj, valamit valamiért... (ha szar dolgokat veszel a gépbe olcsón akkor ne csodálkozz ha nem megy a játék (ezt nem rád értem))
  • bertino
    #12975
    ne is vedd akkor, ne is vedd
    majd tolok fel a galériámba képet nekem, hogy fut, aztán táthatod a szád
    pedig még csak betaval probálkoztam...
    egyáltalán nem töltődnek későn a textúrák, egyáltalán nem aggat be, VGA-m mondjuk gyengébb a tiednél
  • hykao #12974
    Olvass vissza kicsit, és meglátod, honnan és mennyiért.

    (az aláírásodban: "control"-t egy "l"-lel kell írni, és a "the" nem kell oda!)
  • Soneji
    #12973
    AMD suxxx Ati suxxx. egyébként egyetértek, mivel tényleg jó gép kell neki, azt meg nem engedheti meg magának mindenki. bár ha valaki minőségi alkatrészekből rakta össze a magáét, nem gond a játéknak ha nem a legkorszerűbb, ez egyértelműen kitűnik a hozzászólásokból, és ez nem hátrány.
    de hangsúlyozom egyetértek, mivel a dolguk nem az lett volna, hogy csak azokat szolgálják ki akik nem sajnálják a pénzt a minőségre.
  • Pepsi Twist
    #12972
    nah ja (ha eccer hülye akkor hülye... lehet tele van a vinfosa szeméttel)
  • k9duli
    #12971
    Hát neharagudj már, de így én nem veszem meg eredetibe, mert totál lutri.
    Nem merek kiadni 10000ft ezért így, hogy majd az biztos jobban fut. De neked legyen igazad, nem akarok rosszat a játéknak.
  • bertino
    #12970
    hagyjad, hadd hidje azt, hogy ez nem nextgen :DDD
  • Pepsi Twist
    #12969
    sztem vedd meg eredetibe és utána várj meg egy peccset rögtön más lessz a véleményed fogadni mernék de úri ember nem fogad...