CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22531
hopsz, törölték a patch linket :S

😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

5c0rp330n
#22530
Gondolkozok rajta még kicsit, rákérdezek profibb helyeken aztán majd lehet, hogy az lesz 😊

berczely
#22526
Nem ismered?FPS lõdözõs szép grafikával.Itt egy kis infó róla!

reaper4
#22525
kérdezd Törõt. talán õ tudja. mi csak írogatunk ide vadállat módján 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Banano007
#22524
De most komolyan mi ez a játék?

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

reaper4
#22523
nekem nincs jogom ilyenre, csak mondtam. amúgy így visszanézve jó kis szopatás volt 😊 és örülök,h nem vagy olyan hülye, mint ahogy az elején mutattad 😊 (van sok ember aki tényleg olyan hülye....)

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Törölt felhasználó
#22522
ok bocsi...
de elsõre jóötletnek tûnt,de mostmár igy tényleg nemaz...
de tényleg nem aza berczely a hibás hanem én akkor engem bannolj inkább mert én érdemlem meg
reaper4
#22521
1 bant azért poénból megérdemelnél. ugye ezt tudod? mind1.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Törölt felhasználó
#22520
am nemis ismerek innen senkit csak ránéztem azelsõ jólhangzó névre bocs mindekitõl
és am tudom h ezaz év legjobb grafikás játéka és amugysem megy a gépemen metrt fos és mégeygszer bocs mindenkinek
berczely
#22519
Eggyet értek a kártyás dologgal

#22518
Most van 2x512/400 as ramom.
Most veszek melé egy 1db 1gigás 400 asat, de nemhiszem hogy meni fog dualba!
Az a kérdés hogy kb menyivel fut majd roszabul mint ha dualba lene? Nagyon sokat számít?
reaper4
#22517
gondoltam, h nem komolyan kérdezted. vannak hülye emberek, de azért ez nem kicsit túlzás 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

berczely
#22516
hee ...nem is ismerlek mivan veled?

Törölt felhasználó
#22515
jólvanna am csak azért csináltam h fellendüljön eza topic és berczely ötlete volt
reaper4
#22514
pedig hidd el jobban járnál még 1 tartalékkal. mert az ilyen idétlen kérdésekkel és a idézlek:"(berczely segitségét fogadom csak el)" dumával nem leszel túl szimpatikus. mért nem msn ezel vele? nem az msn nem játék az 1 cset progi 😊 és akkor csak az õ véleményét látnád.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Törölt felhasználó
#22513
van franciakártyánk kb 8 pakli...
ugyhogy azt nem veszek<#vigyor2>
reaper4
#22512
mer? hülye kérdésre hülye válasz.

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

reaper4
#22511
bazze mekkora lol ez már 😄 te hülyéskedsz. tuti. ha meg nem akkor add el a géped és vagyél francia kártyát 😊<#lama>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Törölt felhasználó
#22510
2d-s mászkálos????????
2008-ban vagyunk nem?!!?
berczely
#22509
ja és nem kell a következõ hszed h nem tudok helyesen írni

berczely
#22508
köszönyjük értelmes hszed<#ejnye1><#wow3>

berczely
#22507
törõ...vannak itt nálam okosabb emberek is akik nagyon szívesen beavatnak e lebilincselõ gépállat játékba<#vigyor2>

lac coo
#22506
2D , mászkálós .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Törölt felhasználó
#22505
miez a játék nemis hallottam még róla?
ha vki tud segiteni aztmegköszönném és h milyen gép kell hozzá
(berczely segitségét fogadom csak el)
berczely
#22504
HW topicba kanyarodtatok?Nagyon ellaposodtunk.....<#pias>

#22503
5c0rp330n

Jó lesz az a ram késõbbi alaplap váltáskor 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22502
attol még rakhatsz bele 800-as ramot 😊 csak 667-en fogja járatni.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

5c0rp330n
#22501
Ejj, szarabb ez a lap, mint gondoltam... intel d946gzis a típusa, 667-ig támogatja csak... Ez így húzósabb lesz..

#22500
ja hát igen az más

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

5c0rp330n
#22499
Csak elõbb annak járok utána, hogy az alaplap bírja-e 1általán 😊

#22498
Ahogy mondod már 12eért is kapsz olyat csak körül kell nézni a boltokban 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

5c0rp330n
#22497
Hát jah, 2x1 gigásból meg mégjobban nem? 😊

#22496
2x512MB DDR2 (533MHz) RAM ez elég gáz 800MHz jobban nézne ki 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22495
szvsz a ram lesz a ludas :/

http://thenamelessphoto.com/

5c0rp330n
#22494
1 kérdés:
Adott: Intel alaplap (nem a legjobb), 2x512MB DDR2 533MHz RAM (ez gyanús), C2D E6300 és egy Gainward GF 8800GT GS.
A játékot maximum beállításon most próbáltam ki (kivéve AA-t) (xp-n maximum, tehát nem very high) , teljesen folyamatos volt alapvetõen, de többször (leginkább helyszínváltásoknál) beszaggatgatott (sztem swappolt). Kérdés: Jól gondolom-e, hogy a RAM lesz a kevéske ide? Mert ennek a kártyának gyönyõrûen kell bírnia high beállítást, és szemmelláthatóan bírja is, csak az a swappolás nagyon idegesítõ tud lenni.

Roger6
#22493
Legjobban összerakott játék?! Te valami mással játszottál... Screenshotra meg ott van pl. az IrfanView.

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#22492
mé ne lehetne? nekem vista, és xp alatt is mûködött az alt+prnt screen, meg a fraps is megy. A beépitett SS készitõröl tom, h szar, de a patch majd javítja... ami majd vmikor 2009-ben jelenik meg xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22491
hey...kösz h senki nem segített, azóta már végigtoltam mondjuk és naggyon kemény...ez a gamma a legjobban összerakott játk, nagyon egyben van...1 kérdés...de erre válaszoljatok!!!
tényleg nem lehet screenshotot csinálni ? vagy lehet ?
#22490
talán figyelsz, miközben játszol, és mielõtt még kijössz, elmész érte -.-

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22489
srácok..a végén azt a hatalmas ûrhajónak kilövöm a 4 ágyuját, erre ordít a csaj hogy a TAC löveggel fogjam be az ágyut..de olyan fegyvert nem találok a fedélzeten, lent a hajóban láttam egyet, de azt ugye bezárták..talán ez is bug lehet?..(sajnos másolat )
Balumann
#22488
Nem kell eredeti h be tudj lépni ott, létrehozol egy accountot és belépsz vele (nincs semilyen cd kulcs ellenõrzés). Belépsz, ott bejön a szerver keresõ szerverekkel, utána visszalépsz és átmész helyi hálózatra.

#22487
Hmm gamespy azonosítóm van, de mégse tudok belépni... igaz a game, nem eredeti, majd akkor veszem meg ha tûrhetõ gépem lesz és lemegy barátságos árra.
#22486
én olyan boldogsággal vertem szét strength módban a koreai fõnököt, hogy csak ugy nyögött xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22485
Jobb késõn mint soha..én is végigtoltam a játékot.

Remek grafika (föleg mikor a holdvilág átsüt a leveleken és az árnyék ringatózik a földön akkor éreztem egyedül hogy besszippantott a game hangulata ...kb fél órára)

De összességében ugyanazok az érzéseim mint anno a Timeshift-nél azaz nincs kidolgozva a sztori se a fõhõs karaktere se a többi npc, Pl. akiket lehet szeretni, gyûlülni, esetleg elmoralizáni döntéseik felett.
(pl. megmenteni, vagy nem megölni egy észak-koreai katonát aki ezek után haver lessz esetleg disszidálni akar és ezért infót ad stb.stb....mindegy csak szinesíteni a sztorit)
Persze ezt lehet arra fogni, hogy rövid a játékidõ , meg különben is lessz folytatás.
Az A.I se nagyon lepett meg bár hozta a standard szintet.

Kiváló mérnök szakemberek tették le az asztalra ezt a játékot kár hogy lelket nem sikerült a játékba lehelni.

Hogthar
#22484
Mont mi ez az egozás
lac coo
#22483
és=én

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22482
Most találtam egy nagyonjó képfeltöltõ oldalt!

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/

lac coo
#22481
<#eljen>.
Ügyes vagy, ilyesfajta ambicióim sajnos nincsenek, ha nem lehet és elfogadom hogy nem lehet 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#22480
Nem vagyok itt, rögtön behal a topik, látjátok ! 😊)<#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Hogthar
#22479
ha nem eredeti probáld meg becrackelni ha ugyse telepís ujra😄