31662
CRYSIS
  • bertino
    #24213
    persze
    el fog indulni
  • RNadal1203
    #24212
    Ha Nekem a Demó fut a gépemen, akkor futni fog a Teljes is????
  • kifli
    #24211
    kérdeztd meg obinetet!!
  • V43 1105
    #24210
    Üdv , valamelyik őtök nem tudja hol tudnék Crysis szervert rendelni ? :) Mert ez Bithumen igy eléggé szánalmas .. :>
  • Smithwarden
    #24209
    TAB + SPACE es kurzorral vegigkattintasz mindenkin.
    Nem tokeletes, de egy fokkal jobban jelzi ki, es terkepen is latod nevenkent a csapattarsakat.
  • meszibalint
    #24208
    tegnap este megtaláltam. :)

    nem tudtok valami trükköt, hogy az ellenfelek, vagy akár a csapattársak feje fölött valami jobban látható felirat, vagy jelzés legyen a hajszálvékony feliratok helyett??
  • Jaffa 2843
    #24207
    hála egy lelkes playernek (nekem) itt megtalálható a szerver :D
  • meszibalint
    #24206
    ja és hova tűnt a bithumen??
  • Narxis
    #24205
    Majd jön az 1.2-es patch és lesz irgumburgum. :)
  • meszibalint
    #24204
    nem volt sok sikerélményem ma a neten. csomó dolgot nem értek.
    például hova az istenbe tünnek a rakétavetőből kilőtt rakéták?? fel egy sem robbant, az biztos. átment a falon, a tankon, a helikopteren.... viszont engem persze felrobbantottak vele.
    valamint a geciláda csíterek ellen tényleg nincs megoldás?
    ezért fogom abbahagyni ezt a szart...
  • bertino
    #24203
    hát
    végülis
    nem a te dolgod ;)
  • V43 1105
    #24202
    XD
  • Extraneous
    #24201
    Ok kössz! te meg Bertino ne legyél ilyen agresszív, mert az nem jó dolog.
  • Smithwarden
    #24200
    Crysis.hu
    ...itt megtalalod leforditva az uj infokat altalaban (az SDK-t is)...
  • Shep
    #24199
    Software development kit
  • bertino
    #24198
    olvass már vissza az isten áldjon meg...
  • Extraneous
    #24197
    Helló mindenkinek! Légyszíves írja le valaki röviden, hogy mi ez az Crysis SDK!!!!
  • DarkSector
    #24196
    BIG THX...
  • Jaffa 2843
    #24195


    nekem ezek a beállításaim.. ha érdekel valami kérdezz nyugodtan :)
    ramok alapon 800mhzen és alap feszen mennek
  • DarkSector
    #24194
    bocsesz de kiváncsi lennék, hogy te ha húzod a procit, akkor állítasz az FSB-n kívül még valamit. PL feszültséget???
    Mert nálam pl a procit 500-as FSB-vel már el sem indítja a gépet, viszont mondjuk 450-re még simán megy hőmérsékletváltozás nélkül.
    500-at miért nem bírja?
    talán ahhoz feszültséget is kellene már állítani???
  • Jaffa 2843
    #24193
    hát akkor nemtom.. mediumon elfogadhato sebességet kellene pedig produkálnia kb :S
  • DarkSector
    #24192
    Mert szar a játék.
    Nálam is akad.
  • toarpad
    #24191
    XP .
  • Jaffa 2843
    #24190
    vista oder XP?
  • toarpad
    #24189
    tényleg nem értem hogy miért van ez :S De nagyon zavar .
  • norbi56
    #24188
    nekem a gépem a másik nem az ami az aláírásba van az core 2 duo 2.2 ghz 1gb ddr2 ram asus p5b-vm msi nx8600gts és közepesen 1024-be csak néha röcög be
  • GazCamp3r
    #24187
    konzolba kell startKickVoting és a név
  • toarpad
    #24186
    Sziasztok !

    Megszeretném kérdezni hogy az aláírásomban található konfogin mindent közepesre véve 1024 x 768-on hogy tud csak 10 FPS-t nyújtani a játék ? Akkor van csak 10 FPS amikor lövök . Amikor egy helyben állok akkor is csak 15 FPS . Ha pl. gránátot dobok akkor meg 5 FPS lesz .

    VÁlaszotokat előre is köszönöm !
  • gduck
    #24185
    Én nem láttalak (éjfél körül leléptem), gondolom később voltál ;) Amúgy kiírni hogy kell a szavazást? Meg %1 szokott látszódni a név helyett!
  • GazCamp3r
    #24184
    este nagyon gáz volt :( sok faszláma miatt nem lehetett egyszerüen játszani. sehogysem, én is zargatom msn-en az admint, dehát elsősorban örüljenek a warezosok, h van tört szeró, az admin sem lehet ott egyfolytában :/

    amugy pedig az alap probléma az emberek lámasága, ugyanis én mindig kihivom a szavazást, de nem tudják, vagy leszarják, és nem szavaznak.... beirhatod 8 féle nyelven is hogy csak annyit kéne begépelni, hogy /yes -.-
  • gduck
    #24183
    Jaja :( Volt vmi zeusz nevezetű is, de szerencsére lelépett :)
  • MORO67
    #24182
    Köszönöm mindenkinek aki segitett a kérdeseimre választ kapni sikerült végignyomni.Mégegyszer köszönöm!!!!!!
  • grebber
    #24181
    Pedig ahol a tusz volt ott van több rakéta löszer.
  • vafeN
    #24180
    Lényegtelen már^^ láttom hogy a suliba is volt alapból:)
  • vafeN
    #24179
    Valaki segítene? Még az elején elakadtam egy kicsit. Ott járok ahol ki kell szabadítani a tuszt a falubol és aztán szét kell lőni a 2 tankot. Amikor elkezdem szétlőni a tankokat akkor az elején van nállam 2 rakéta vető. Mikor ki fogy akkor elmegyek a benzinkuthoz és ott felveszem a másikat. De mivel mind kettőbe 3 kell így 1gyel levagyok maradva. Kérdésem az lenne hogy merre találok még rakéta vetőt?
  • grebber
    #24178
    Mondják hogy a pajzs hatástalanitva akkor betudod fogni az egyik "kezét" lelövöd majd megcsinálják a másikkal is azt is lelövöd! Nem volt nehéz rész a vége egyátalán.
  • MORO67
    #24177
    köszi hanyadikhozzászolás mert nem találom.De különben mondják folyamatosan hogy használjam de valahogy vagy elrontom vagy nem akkor használom mikor mondják.Különben pont akkor kell használni mikor mondják???
  • grebber
    #24176
    Nemrég kérdezték ezt olvass picit vissza.Van benne lőszer de csak akkor tudsz lőni vele ha mondják ha hatástalanitották a nagy lény pajzsát!3 lővést kell majd leadnod belöle.
  • MORO67
    #24175
    azt én fel is vettem csak nincs egy darab löszerem hozzá.Ha célra tartok akkor azt irja nincs cél kiválasztva és nézem a tár kapacitást na ott nulla van akkor azt mondjátok meg hogy hol van hozzá löszer???Elöre is köszi a segitséget.
  • meszibalint
    #24174
    mondom én :)