31662
CRYSIS
  • Noodlee
    #24585
    Köszi a tippet, majd ránézek.

    Btw.
    Van valami turbó gomb is, amire b@szik bármit csinálni :)
  • bertino
    #24584
    nyomd a space-t az emelkedéshez

    azzal a résszel én is szoptam 10 percet, a köcsög tutorial kiírások minden gombnak felfedték a hátterét, csak a space-ét nem, nyilván nem véletlenül hadd szopjunk velük :)
  • Noodlee
    #24583
    Bizony azután van. Szép lassan csökken a magasságom, bármit csinálok. Forgószelet nem látok, de majd még ma is próbálkozok. Tegnap már ideges voltam 20. próbálkozás után.
  • grebber
    #24582
    Ez nem azután van hogy kiszabadítottátok a csajt lezuhatn gépből majd jött a nagy lépegető azt elmentetek?? Mert ha azután akkor ott a forgoszelektől zuhanhatsz le szerintem .
  • Noodlee
    #24581
    Sziasztok!

    Lehet, hogy volt már kérdés, de a kereső nem működik.
    Amikor első (de lehet, hogy utolsó) alkalommal kell vezetni az űrsiklót(vagy mifenét), akkor egy idő után mindig lezuhanok. Hiába csinálok bármit, nem működik. Még a billentyűzet kiosztását is megnéztem a járműnek, de semmi. Biztos én csinálok valamit rosszul.

    Plx Halp!!4
  • KILLER2
    #24580
    Most mi lol? Ezt nem értem.
  • arty
    #24579
    abban igazad van :) 'oda' jo vétel a 9600as!
  • grebber
    #24578
    De én a nagyátlagba mondtam!
  • arty
    #24577
    pl crysis alatt a 9600GT nem 10, inkább 30%-al lassabb
  • gduck
    #24576
    LOL!
  • KILLER2
    #24575
    Újabb kép a pályának egy részéről, ez is nagyrészt ma készült. Véleményeket várom.
  • berczely
    #24574
    Zsííír!
  • KILLER2
    #24573
    Ja amúgy ez DX10, Vistán megy.
  • KILLER2
    #24572
    Felpakoltam Very Highra. Itt megvolt a 20-30 FPS. Ha képet csinálok, akkor meg tök mindegy, hogy hogy fut. Amúgy mediumon tolom. Az már nem ilyen szép. Csak ha már ennyit melóztam a pályával, akkor megpróbálok minnél többet kihozni a látványból. Amikor majd a beta képeket teszem fel, majd valami nagyon extra CFG-t is kerítek hozzá.
  • berczely
    #24571
    Hogy van nálad ilyen grafika?
  • grebber
    #24570
    8800GT 10-15%-al gyorsabb viszont a 9600GT olyan 10 ezerrel olcsobb!
  • Smithwarden
    #24569
    www.prohardver.hu
  • Giuseppe333
    #24568
    Hello!! Szerintetek melyik a jobb kártya a Geforce 8800Gt vagy a Geforce 9600Gt??
  • KILLER2
    #24567
    Úgyis beteszem xD
  • KILLER2
    #24566
    Kép lemaradt xD
  • KILLER2
    #24565
    Ha minden igaz, néhányan kínáncsiak voltak, hogy most miylen a pályám. Hát akkor itt van egy kép. Amit itt láttok, az a mai munkám, kb 5 órája csinálom (textúrázás, növények)
  • KILLER2
    #24564
    Az biza.
  • grebber
    #24563
    Egy kieg na az zsír lenne!
  • simonl #24562
    Sziasztok,

    Az is elképzelhető, hogy a várhatóan nyáron megjelenő első kiegészítő lemez címe lesz........

    Forrás: PCDOME
  • grebber
    #24561
    Crysis Warhead - valami készül!


    A CryTek a hét elején levédette a Crysis Warhead nevet, mint játék címet. A lépés érdekes spekulációkat indított a játék rajongóinak körében.

    Először is érdekes, hogy a CryTek végezte a trademark megvásárlását, és nem az Electronic Arts, mint kiadó, de ez a játék szempontjából mondjuk lényegtelen is. Viszont találgatásra ad okot, hogy a Crysis Warhead vajon a trilógiának készülő sorozat második részének címe lesz-e, avagy az első epizód konzolos verziója. Tudni illik ugyanis, hogy a - többet közt Magyarországon is tevékenykedő - CryTek az utóbbi időben rágyúrt a Cry Engine 2 motor Xbox 360 és Playstation 3 konzolokra való optimalizálásán. Kíváncsian várjuk, mi sül ki belőle!

    info: Gamekapocs
  • Shep
    #24560
    ...\Crytek\Crysis
  • Szasza20
    #24559
    Valaki nem tudja véletlen hova kell bemásolni a Brenyó féle Ver High cfg fájlt?
  • tdu Toyota
    #24558
    hamacival szokot valaki játszani úgy 5 kb?
  • Shep
    #24557
    Kösz, közben már én is megtaláltam.
  • Szasza20
    #24556
    De vaksi vagyok, bocsi! Azért köszi a választ!
  • KILLER2
    #24555
    Program Files/ Electronic Arts/Crytek/Crysis/Editor/Bin32/Editor.exe
  • Shep
    #24554
    Felraktam az editort a lemezről, de sehol nem találom az indító fileját. Merre van?
  • Peetboy
    #24553
    Ott van a Faq-ban az Egyéb menüpontban a Very High konfig Brenyótól. Azt töltsd le és utána be kell másolni valahova. Én sem tudom hova, mert még nem próbáltam.
  • Szasza20
    #24552
    Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne hogy XP-be hogyan tudom a Very High beállításra rakni?
  • Shep
    #24551
    Azt olvastam külföldi fórumon, hogy ha régi mentést töltesz be akkor nincs kerék, ha új játékot kezdesz akkor van.
  • bordy
    #24550
    no, felnyomtam én is. mondjuk én egyből az 1.2-t nyomtam fel a gamira.
    nálam is meg van minden kerék.
    látom szépen gyűjtőgetik az 1.3-ba a javaslatokat már a multiba.
  • MaSzKa
    #24549
    van már a jeepre hotfix?
  • grebber
    #24548
    Csináltam a Crycfg progival config fájlt ezt hova is kell másolni hogy müködjön már nemtom :( ??
  • V43 1105
    #24547
    De, és icipicinagyonnagyonapronanopici mikroorgazmusokat is , és szeretnék vizcseppeket is ! ·.·
  • KILLER2
    #24546
    Levéltetveket ne tegyek? xD