CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Next PC upgrade: 2022
A DX10 és fõleg a DX10.1 ad olyan eljárásokat a programozók kezébe amivel növelhetõ az AA kompatibilítása, ezek gyakorlatilag a Shader Based AA eljárások. Egyre több motor renderel Deferred Shading-gal így a SBAA megoldásoké a jövõ.
Például a Radeon azért lassú az MSAA eseten, mert az architektúrát az SBAA megoldásokra optimalizálták, így a ROP egységekbõl kikerült az MSAA számításáért felelõs rész, így a kalkulációkat a Shader procik végzik. A GF8-ban még hagyományos eljárás is megtalálható ami elõny egy MSAA-val kompatibilis program futtatásakor. De az SBAA alkalmazásakor a GF8-ak hasonlóan belassulnak, mint a Radeon, sõt az optimalizált Data path miatt az R600-ra épülõ rendszerek akár elõnyt is kovácsolhatnak az SBAA mellett.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
#22765 azért nekem mégis sikerült egy párszor.
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Nehogymá egy kurva cég miatt szopjon az egész játékostársadalom.
Next PC upgrade: 2022
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Next PC upgrade: 2022
Szóval nem is kell kinyírni õket csak menni elõrre?
speciel én azt a részt utáltam a legjobban, a fasz se tudja hányszor tévedtem el...
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Szétlövöm az áramlatot csináló dolgokat, és megtámadnak az ufók.
Ez a rész tetszett nagyon, ez elég eredeti ötletnek tûnik, legalábbis számomra. Szóval jó.
Cska kicsit elhagyatottnak/tehetetlennek érzem magam, hamar kinyírnak, lõszerem is alig van.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Aki meg bedõ lezeknek, és fõként ezt el is várja az csalódni fog ...😉
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
"DX10 alatt gyorsabb lesz mint DX9 alatt"
Next PC upgrade: 2022
Igazán megcsinálhatná valami hecker csapat hogy xp-n is mennyen dx10. Jobb lenne mindenkinek (szerintem)
Increased efficiency, fixing the “small batch problem”. (Microsoft claims performance improvements up to six times that of DierctX 9 hardware running on Windows XP because of this). As a result, less overhead from processor (CPU offloading to the GPU), giving the ability to pump out more objects onto the screen. This increases realism and performance in newer games.
...Bocs, 6x nagyobb teljesítményt ígértek 😊
Olvasgassátok miket írtak anno, és mi vált valóra mindebbõl 😄
http://www.firingsquad.com/hardware/directx_10_graphics_preview/page2.asp
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!