CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grebber
#22781
Még nem is létezõ gamerõl beszéltem még szép hogy nem játszik vele senki!

Next PC upgrade: 2022

#22780
Egyelõre a DX10-ben sem kedveli az UE3 az AA-t. Az olyan motorok amelyek Deferred Shading-ot használnak sokszor összeütköznek a hagyományos MSAA eljárásokkal.
A DX10 és fõleg a DX10.1 ad olyan eljárásokat a programozók kezébe amivel növelhetõ az AA kompatibilítása, ezek gyakorlatilag a Shader Based AA eljárások. Egyre több motor renderel Deferred Shading-gal így a SBAA megoldásoké a jövõ.
Például a Radeon azért lassú az MSAA eseten, mert az architektúrát az SBAA megoldásokra optimalizálták, így a ROP egységekbõl kikerült az MSAA számításáért felelõs rész, így a kalkulációkat a Shader procik végzik. A GF8-ban még hagyományos eljárás is megtalálható ami elõny egy MSAA-val kompatibilis program futtatásakor. De az SBAA alkalmazásakor a GF8-ak hasonlóan belassulnak, mint a Radeon, sõt az optimalizált Data path miatt az R600-ra épülõ rendszerek akár elõnyt is kovácsolhatnak az SBAA mellett.

lac coo
#22779
Nem kell játszani vele , akkor szopni sem kell, ha nem tetszik ne sírjál , stb,stb,stb.... Nem ismerõs ? <#zavart1>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

bertino
#22778
ott csak haladni kell, az ufokat jobb ha leszarod, mert rád tapadnak, azt onnantol az isten se veri le õket rolad.

#22765 azért nekem mégis sikerült egy párszor.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

lac coo
#22777
Tudom bár Crytek azt is eladta saját néven saját okosságként 😊))) Most nem ugrik be a neve, de már másodszor találták ki ...😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#22776
Ezt most nem értem hogy a rákba jön a kommentemhez?

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#22775
Nem kell játszani vele ...! <#idiota><#banplz><#nezze>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#22774
Én ha rohadt nagy kiadó lennék basznék rá hogy nvidia nem tud full dx10-et normális sebeséggel futattni.Símán kijönnék egy olyan game-el ami atinak kedvezne és akkor nvidia is végre rájönne változtatni kéne.
Nehogymá egy kurva cég miatt szopjon az egész játékostársadalom.

Next PC upgrade: 2022

lac coo
#22773
Ezzel szemben csöppet sem gyér a teljesítmény DX9 alatt, és nem is rondább !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22772
Elég brutális rendszerekkel rendelkeznek a fejlesztõk, hogy tudjanak videókat csinálni.<#wink>

#22771
A real displacement mapping maximum, majd a programozható tesszelátorral ellátot hardvereken lesz értelme használni, mert lényegében csak azokon fut elfogadható sebeséggel. A Crysis is fõleg Parallax Occlusion mapping-ot használ.

grebber
#22770
Akkor az ingame videókat mi a tökömmel csinálták hogy semmi akadás nem volt azokban?

Next PC upgrade: 2022

#22769
Semennyire nem lesz igaz. Megbízható forrásból pletykálják, hogy áll a bál az Ubisoft-nál, mert a Crysis futási sebessége õrületes száguldás, a Far Cry 2-höz képpest.

#22768
Azért nem terjed a DX10, mert az nV kártyái csak elméletben támogatják. Ott az Emil Persson féle GI demó, teljesen DX10-es eljárásokkal, komoly Stream output terheléssel, és maximum 5FPS-t lehet elérni GF8-cal, míg a középkategóriás Radeonokon száguld a cucc. Ez itt a probléma forrása.

#22767
Kiforrot technológia, de pont azért jött a DX10, mert az MS tudta, hogy például Crysis szintû grafikával a DX9 alapokon nagyon gyér lesz a teljesítmény. Ezért dolgozta ki a Stream output-ot és az új drivermodellt, hogy jóval közvetlenebb programozhatóság miatt gyorsabb lehessen a megjelenítés.

grebber
#22766
Eltévedni ott, full lineáris gyakorlatilag.

Next PC upgrade: 2022

kirol
#22765
Ja, néha azt se tudni merre van a fent, merre a lent. 😊

Szóval nem is kell kinyírni õket csak menni elõrre?

bertino
#22764
sporolni kell, rejtõzködni és folyamatosan haladni
speciel én azt a részt utáltam a legjobban, a fasz se tudja hányszor tévedtem el...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

kirol
#22763
Na most ott járok, hogy bent vagyok valamiben, és megszûnik a gravitáció.
Szétlövöm az áramlatot csináló dolgokat, és megtámadnak az ufók.

Ez a rész tetszett nagyon, ez elég eredeti ötletnek tûnik, legalábbis számomra. Szóval jó.

Cska kicsit elhagyatottnak/tehetetlennek érzem magam, hamar kinyírnak, lõszerem is alig van.

#22762
AM2-es.
berczely
#22761
kössz

Narxis
#22760
Semmit nem jelent, az csak a foglalat.Nézd meg az alaplapod melyiket támogatja.Bár ha 939-es akkor ahhoz nem kapsz 4200-asnál jobbat, úgyhogy akkor már alaplapot is kell cserélni.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22759
De gondolom hogy 939-es nem az az AM2-es vagymi? Mert az jóval gyengébb ahogy tudom.
Narxis
#22758
Szerintem egy X2-es AMD megteszi.5200+ vagy felette.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22757
Jah, egy X4 es Turion vagy vmi ilyesmi?
Narxis
#22756
SLI meg egy jobb proci.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22755
Akkor a very high-hoz már kicsit komolyabb konfig kell?
Narxis
#22754
High.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22753
És egy 8800 GTS-el?
Viktor9202
#22752
Medium

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22751
(4000+) O_o
#22750
AMD X2 400+, 8600 GTS, 2Gb RAM DDRII 800. Ezen hogy futna?
#22749
aham kiprobalom kosz a verziosra nem tudtok vmit?

gduck
#22748
Ha az olyan szerverekre nem enged be amiken be van kapcsolva a punkbuster védelem, akkor azt a játékban a beállításoknál be kell kapcsolni!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

gduck
#22747

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22746
udv fanok. segitseget kernek mert kezdo vagyok. multiban miert dobja fel hibakent ha csatlakozni akarok serverhez (persze nem mindig) hogy "server hitelesites sikertelen" es miert van hogy asszem (nem egyezik a verzioszam" hibat dobja ki. gyari game 08.01.10-i patch felrakva. elore is kosz a segitseget

berczely
#22745
A crysis telepítés végén kiírta nekem h valami frisstést le kéne szedni a vistahoz én meg véletlenül a nemre mentem hogy tom megnézni hogy milyen frissítés kellet volna?elõõ telepítéskor leszedtem valamit de már nem emlékszem most meg kinyomtam....

gduck
#22744
Ha észrevetted volna, az a prohardver.hu véleménye és nem az enyém <#wave>

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Narxis
#22743
Kijött, nálam javított egy kicsit.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22742
Hi! kijött már a Patch ? és ha igen javít valamennyit a játék sebességén ?

ASUS P5WDH Deluxe , Intel Core2Duo E6750 , 2gb ram , Asus 8800 GTS 320 mb

grayfox
#22741
Simán megcsinálják... 😄

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

lac coo
#22740
<#eljen><#zavart1><#nyes>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#22739
Na az nagyszerû, fogadjunk direkt úgy csinálják meg majd, hogy lelassítják XP alatt...

lac coo
#22738
Lehet azt úgy progamozni ...😊))) Lásd Crysis, lowban lassabb mint bármi más játék az elmúlt öt évben 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#22737
Nekem is az az érzésem ezzel kapcsolatban. Van pár cikk ami leírja az okát, hogy miért csak vista-n lehet (pl winportal), de ha tényleg annyira jó, akkor miért nincs már tömegével játék dx10-re ami rendesen fut, unreal3 engines játékokban miért annyi a DX10 h be lehet kapcsolni az AA-t (és alapból is miért fut lassabban a játék vista-val).

lac coo
#22736
MS többször kihangsúlyozta, hogy bizonyos számítási mûveletek jelentõsen gyorsulnak, melyek következtében új, eddig nem látott efektek kerülhetnek megvalósításra ( real displace, fényszóródás stb..), de az ddigi jól bevált, sok esetben már 10 éve használt shaderek -en mi a fenét gyorsítanának ???

Aki meg bedõ lezeknek, és fõként ezt el is várja az csalódni fog ...😉

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

grebber
#22735
Majd meglássuk a Far Cry 2 fejlesztõinek marketing dumáját mennyire lesz igaz!

"DX10 alatt gyorsabb lesz mint DX9 alatt"

Next PC upgrade: 2022

kifli
#22734
Vegyél mac-et 😛!!
Igazán megcsinálhatná valami hecker csapat hogy xp-n is mennyen dx10. Jobb lenne mindenkinek (szerintem)
grayfox
#22733
Csak úgy googleztam egy picit. Elsõ találat:

Increased efficiency, fixing the “small batch problem”. (Microsoft claims performance improvements up to six times that of DierctX 9 hardware running on Windows XP because of this). As a result, less overhead from processor (CPU offloading to the GPU), giving the ability to pump out more objects onto the screen. This increases realism and performance in newer games.

...Bocs, 6x nagyobb teljesítményt ígértek 😊

Olvasgassátok miket írtak anno, és mi vált valóra mindebbõl 😄

http://www.firingsquad.com/hardware/directx_10_graphics_preview/page2.asp

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

lac coo
#22732
Persze igérgetni mindenki tud ,sõt kell is ( az persze nem ugyanaz mint amikor a pofánkba hazudnak, lásd milyen gépen is fut az orrunk elõtt egy játék ...), de spec errõl soha nem volt szó, hogy ilyen értelemben lesz gyorsabb, sokan félreértik ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!