CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

grayfox
#22681
Se öcséd, se eredeti crysisod 😛

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

Narxis
#22680
LOL

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Casseus
#22679
miért akarod ellopni a haverod cdkey-ét?

ha te azt tudnád...^^

Scrat
#22678
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem: megvan a Crysis EREDETIBEN, de sikerült öcsémnek elkavarnia a CDkey-t.
Kitudom nyerni a gépemen lévõ telepített játékból a CDkey-t???
Fontos lenne!
Elõre is köszi aki tud segíteni!

üdv.

#22677
Na ezaz mondasz valamit 😄

kirol
#22676
Na eljutottam a tankos részhez. Itt tetszett, hogy végre jött egy kis változatosság.
Viszont, amikor leomlott a hegy, az valami ultragagyi volt, az óriási rögök, mintha a felfelé áramló enyhe légáramlatokkal közdött volna, és csak nagy nehézségek áraj engedelmeskedett a gravitációnak azt is elég szánalmas kinézettel.

Amúgy jó ez a része, tetszett.

rvn
#22675
ÜDv! Feltettem a patchet és az ai által irányitott dolgok nem mozdulnak meg...:S Megoldás? Vagy azért van mert nem eredeti és keressek jobb cracket?

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#22674
Hali!Végigjátszotam a crysist 2x!Most ki akarom probálni a csalásokat amik vannak hozzá.Párat letöltöttem de nem mûködnek.Valakinek van ötlete,tapasztalata ez ügyben!Jó lenne egy fegyver csalás is,meg a tac gunnal is jó lenne szaladgálni.Köszi!
lac coo
#22673
Gondolom soha életében nem látta a Valve folyamatosan frissített, játékosoktól kért adatok alapján összeállított táblázatot , milyen pc van ma a játékosok tulajdonában .

Érdemes utána nézni .....hol is lesz itt 70% közepes beállításon ???.

És így megkérdezném tõle, hogy a low beállítással kaptt Doom1-es grafikához mi a fenéért kell erõs gép ? 😊)))

Gondolom ég a ház ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Balumann
#22672
jah, jobban akad ^^

Dante73
#22671
Azért irtam, hogy nagyjából, mert tudom. (zárójeles rész)
Viszont Vista alatt jobb a dx10.

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

bacsobalint
#22670
szevasztok
segitségre lenne szükségem!
amikor a bánya rám omlik és ki kell menekülnöm mit kell csinálni a második ellenörzõpont után mert nem tom h kell továbbmenni:S:S
lécci segitsetek

lécci segitség!!😄

#22669
amugy banerbe lehetne kirakni, h megjelent a patch, meg linket esetleg...

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bertino
#22668

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

gduck
#22667
Grat a karihoz (nem csoda, ég és föld a két kari) 😄

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

bacsobalint
#22666
szevasztok
segitségre lenne szükségem!
amikor a bánya rám omlik és ki kell menekülnöm mit kell csinálni a második ellenörzõpont után mert nem tom h kell továbbmenni:S:S
lécci segitsetek

bertino
#22665
fuh, most szereztem be ma én is egy 8800GTt
hát ég és föld a különbség a régi 7600GThez képest...

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#22664
Tényleg jópofa pont az übergagyi sérülésmodell volt az egyik ok amiért félretettem a játékot és patchre várok...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

#22663
probáljatok ki egy tök jó dolgot: odamentek a gépágyuban csücsülõ koreai elé cloak módban, h ne vegyen észre, és közvetlen közelrõl scar-ral, vagy vmi géppityuval arcon lõni... nem sisakon, arcon... leesik a sisakja, felnyög, és nézi, h wtf 😄😄😄😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22662
😊

De az altalad emlitett helyen nem lehet hentelni, meg cyber-puskaval ufokra vadaszni <#violent>

A tobbi ponttal tokeletesen egyetertek

CPU: Pentium I @100MHz RAM: 16MB SD VC: Voodoo2 8MB

#22661
<#hehe>
gduck
#22660
"Dx9-re álitani meg megint marhaság, ugyanis az csak Very High beálitásoknál lép életbe"

Ezt mekkora zöldség 😉 Nem mind1 hogy a DX9 vagy a DX10 motor dolgozik alatta 😊 LOL!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

BaliBoy
#22659
"Ott olyan csinos élethû lányokkal lehet hemperegni az élethû növényzeten, hogy beszarsz."

LOOOOL <#nyes><#eljen>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Narxis
#22658
LOL

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

grayfox
#22657
Jó kis peccs ez, én is kaptam pár plusz fps-t 😊


Olvasgatom a topikot, és nem értem az elégedetlenkedõ embereket.

1. Ha megvetted a játékot, és nem szórakoztat a játék, / szaggat a gépeden akkor bizony jó hülye vagy, volt demo, tudtad nagyjából mire számíthatsz.

2. Ha nem vetted meg, és nem tetszik, gondolom nem vesztettél semmit a letöltésre szánt idõn kívûl.
Jogot formálni arra, hogy még szidd is azt amit elloptál sztem a pofátlanság teteje.

3. Ez egy játék. Nem fogja minden igényedet kielégíteni. Arra van egy fasza hely, sokak számára ismeretlen hely: Valóság.

Ott olyan csinos élethû lányokkal lehet hemperegni az élethû növényzeten, hogy beszarsz.

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#22656
Köszönöm a gyors választ. Fenn van a kép.

Narxis
#22655
Igen ezt akartam írni, csak kaptam egy áramszünetet. 😄 Esetleg még itt. DVD-rõl és a borítóról is biztos van scan.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Jaffa 2843
#22654
próbáld itt http://www.cdcovers.cc/covers

most nemjön be nekem az oldal mer nem otthon vagyok de biztos fent van 😉

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

Jaffa 2843
#22653
a dvdröl vagy borítóról? 😄

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU

#22652
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy valahonnan lehet-e leszedni képet a Crysis DVD-jérõl? Most ezt úgy értem, hogy a DVD beszkennelve, vagy ilyesmi.

Dante73
#22651
Nincs mit tenni, Vista játékok alatt egyenlõre lasabb, mint kellene... Ettöl függetlenül, emiatt NE tedd ujra a rendszert. Töröld a játékot, és tedd ujra. Mikor azt a Vistá-s, ill microsoftos cuccot kéri, akkor telepítsd! és menni fog, 20, 25 FPS körül, medium beálitásokon, egy-két high-al. Dx9-re álitani meg megint marhaság, ugyanis az csak Very High beálitásoknál lép életbe. (Ennél bonyibb a dolog, de lényeget tekintve; igaz)

Dante.

http://www.freetvmaci.info/

gduck
#22650
Csinálsz a játék mappájába egy system.cfg szövegfájlt és beleírod ezt: r_driver=DX9. Így DX9 módban fut, de így is lassabb lesz mint XP alatt

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22649
Ha optimalizálatlan szar marad hát maradjon már úgyis minden hülye crysis miatt fejlesztget....De legalább a mesterséges intelligenciát javítsák már mert ez így sifithülye!!!És még mindig ott tartok hogy hiába van minden maxrapakolva élsimitás kivételével a játék felénél abbahagytam másfél hónapja és bár uninstallozva nincs nem indítom el mert idegesít hogy egy tucatgame a játék az elcseszett MI és a laposodó játékmenet miatt...Én már csak MI javításra és modokra várok...A játékot meg majd megveszem ha normális lesz és azt kapom ami be lett reklámozva (ami annyit tesz hogy még vagy 1-2 év egy rakás patch,mod és megveszem olyan 3000 ft körül már ha van értelme)...
Ez a játék hatalmas %-ban STALKER effekt (nevetséges gépigény,optimalizálatlan motor,néholjó de rengetegszer nevetséges MI)...agyonreklámozva,mindenki várta kijött és hoppp...
Aki rajong érte az agyonajnározza mindenkit leugat aki véleményt nyilvánít aki meg jobban szereti a komolyabb játékokat (összetett,jó MI,jó sztori,HANGULAT) az húzza a száját...
Stalkert anno végig sem vittem ugyanígy abbahagytam az idióta MI és a bugok miatt...2 napja tettem fel agyonpatcheltem és moddal tolom így már élvezhetõ...
Ennek a játéknak ugyanez a sorsa..
A multiplayer témába nem szólok bele az ízlések és pofonok van akinek a komolyabb multik jönnek be és van akinek a doom szerüek...Nekem ez a doom szint bárgyú...

LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n

rvn
#22648
nem az én gépem...

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

rvn
#22647
Üdv! MIért fagy meg a crysis elsö betöltéskotr????

Gigabyte Z170-HD3P, I5 6600K@4Ghz@1,17V, 2x8 DDR4 Corsair Vengeance 2666Mhz, NZTX Kraken X61, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phantes Enthoo Pro M Acrylic

#22646
Tényleg nem értem az egészet, gamespy-al be tudtok jelentkezni ... ok logout és a Crysisben meg ugyanazzal az accal nem megy.
Peetboy
#22645
A 140 megás Patchba belefért volna a teljes grafikai motor is? Az elég kevés lenne szerintem. Akkor a többi 6 Giga mivel van tele?

AMD Athlon II X4 QuadCore (4x3 Ghz), Geforce GTX 750 - 1 GB, 6 GB Kingston RAM

#22644
De Dx9-el Xpx64 alatt, vagy Dx9-el Vista alatt?
Vista alatt lehet állítani, hogy melyiket használja?
#22643
Isten vagy😄😄😄 mindig ezeken a hülyeségeken bukom meg😄 köössz😄
Narxis
#22642
Teljes mindegy, readme-bõl látszik, hogy hotfix szintû patch.<#whatever>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#22641
Abba a 100 akárhány megába, amekkora a patch, simán belefért volna a játék teljes grafikus motorja. Szóval a méret egyáltalán nem mérvadó.

Szarok a konfigodra.

grebber
#22640
Ilyen fos nönyézet semmiképp nem illik a víz fegyverek kidolgozottságához!

Next PC upgrade: 2022

#22639
neked mi a jó akkor?

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

grebber
#22638
Ez a kép tökéletes minden oké csak le lenne ilyen ocsmány a növényzet 😄
Azt a Far Cry-nál is lehetett tudni hogy a Crytek nem szarral gurigázok graf terén de azért mibõl tartott volna normális növényzetet létrehozni?

Next PC upgrade: 2022

Balumann
#22637
Vista-n szarul fut a játék. Én is megpróbáltam egyszer (Vista 32 bit, némi frissítés, legújabb vga driver 1 hónappal ezelõtt) és low-mediumon 15-20 fps játszhatatlan. Colin Dirt nekem is jól futott Vista-n, naggyából ugyanúgy mint xp-n.

gabesz752
#22636

ilyen képpel vittem végig a játékot a kis GT-vel azt ne mondjátok, hogy ez nem jó

AsRock A770DE+, AMD Phenom II X4 955, 6Gb 800mhz DDR2,Gigabyte HD5770 1GB 925/1340, Logitech G25

bordy
#22635
ettõl nem is kellet várni semmit nagyon, elvileg a köv. hozza a csodát majd
na pessze XD

gabesz752
#22634
Mi bajotok ezzel a videókártyával?

AsRock A770DE+, AMD Phenom II X4 955, 6Gb 800mhz DDR2,Gigabyte HD5770 1GB 925/1340, Logitech G25

JaSoN HuNTeR
#22633
DX9be probáld xD És jó lesz😛 procival és rammal nincs szerintem semmi gond.Max Vkari

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Narxis
#22632
Jó lett a patch, érezhetõ egy kis javulás, de csoda nem történt.Mondjuk a méretébõl már sejtettem, hogy nem nyúl bele komolyabban a játékba.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.