31662
CRYSIS
  • ColdFire
    #24504
    bf2ben?
    valamit elnéztél
  • theodor
    #24503
    Teljes mértékben egyetértek veled tényleg gáz. De ez a BF2 ben is apasztalható. Köszönhetjük ezt is az ea nek bravo n1 sucks
  • grebber
    #24502
    Nekem 1.2-es patchel vannak kerekek:






  • Shep
    #24501
    Elég gáz ez a multi, beült egy gyerek a repülő masinába és szarrá lőtt mindenkit, senki nem tudta leszedni, mert ugye ha nem csinálsz semmit pénzt se kapsz, így nem tudsz a kiiktatáshoz megfelelő fegyvert venni, ő meg szépen szarrá lődözött midenkit. Maradok én a CS-nél ott nincs ilyen terminátoroskodás.
  • Röfikapitány
    #24500
    köszi szépen!
  • Shep
    #24499
    Én 1x hamachiztam még a GRAW2-vel és az ment, ez meg eredeti így nincs ilyen problémám, hogy nem megy. A hamachi szobák meg a bannerban fel vannak sorolva, ott biztos segítenek is neked.
  • Röfikapitány
    #24498
    Egyszer feltetem a Hamachi.t de valahoyg nem jött be nekem!
    Szal szeionted műxik!Lehet megpóbálom még 1x!Köszi!
  • Shep
    #24497
    Hamachin szerintem lehet vele játszani.
  • Röfikapitány
    #24496
    gratula! sajna én nem keresek annyit!De azért köszi a segitséget!A cod4 azóta megy a crysis ne makar összejönni!
    Igy aki tud abban segithet!
  • Smithwarden
    #24495
    Megvesszuk a jatekot.
    A COD4-et is.
    Remelem sokat segitettunk.
  • Röfikapitány
    #24494
    HAli!Multizni szeretnék a játékkal de játékon belül felhasználónevet meg jelszavat kér ami nekem nincs!
    A játék nem eredeti!Ti hogy multiztok?
    Köszi!
    A kérdés él a cod4-re is!Köszi!
  • arty
    #24493
    kazsmer: a cpu hype/marketing áldozata vagy :D a crysis is, mint minden játék, vga limites, a 8600GT pedig gyenge kártya. egy közepes egymagoson is vga limites lennél ezzel a videokártyával, hacsak nem LOW-ban játszanál

    Maszka: LOW-on mi értelme 3870en tesztelni? ;) ne kábíts ... frapsos képeknek TALÁN hiszek :P (70fps amugy nem a vsync miatt van? vsync off-al kell TESZTELNI, játszani lehet vsync on-al)
  • theodor
    #24492
    menj a 2. cpu ra ahol az idegeneknél van tesztelve a fagyos helyen ott nekem a 4. keco szétzúzása után 6 fps em voltO_o
  • MaSzKa
    #24491
    kicsit finonhangoltam
    70fps már 1 8800GT-nek is előnyére válna :D
    1280x1024 V-sync:On High Beálítás Árnyékok Mediumon 70 Hz
    E6550@3150Mhz A-Data 800@900Mhz 4-4-4-12
    Sapphire HD3870@850/2500
    Crysis 1.2
    valaki nem talált a Jeep-hez Wheel Hot Fixet? a kerék nicns:-(


  • Shep
    #24490
    Hogy tudom megnézni az everestben ,hogy mind a 2 magot terheli -e?
  • Dante73
    #24489
    Ha a boot.ini-ben a 3gb kapcsolót baszkuráltad, akkor az a gond. állítsd vissza, más játékoknál is okozott már drasztikus FPS csökkenést.uz
  • MaSzKa
    #24488
    nekem sincs hátsó kerék:-(
  • kazsmer
    #24487
    Hát most van a döbbenet!

    Elindítottam ezt :Benchmark_CPU.bat
    több mint 30fps-el ment a teszt. Az meg jó? Gondolom ugyan azt motort használja játék alatt is, nem értem
  • KILLER2
    #24486
    Tegyél fel XP-t és próbálkozz azon.
  • kazsmer
    #24485
    Hát srácok, gyönyörűen megy a négy mag teszt alatt, minden rendben. Akkor csak azt nem értem hogy a crysis alatt a legkisebb felbontásban is max 5-10 fps amit látok.
    Ezt már nem fogom megfejteni...
  • kazsmer
    #24484
    Köszönöm, értettem. Nézem, hátha kiderül valami
  • KILLER2
    #24483
    Az everest egy program, ami szinte minden adatot kiír a gépedről és van neki egy ugynevezett rendszer stabilitástesztje, ami terheli a RAM-ot, winyót, és többek közt a processzort is. VRSDM szeritnem erre gondolt, hogy nézd meg ezzel, hogy mind a 4 magot terheli-e.
  • kazsmer
    #24482
    everest alatt? Légyszíves írd le hogy ez mit jelent mert sajna nem értem :) Nagyon megköszönöm!
  • KILLER2
    #24481
    Hát lesz még itt 1.3 is. Remélem. Vannak jó dolgok ebben az 1.2-ben, és bár én nem játszottam azóta SPben 1.2-vel, így nem láttam járművet, de a mai Instant Action-os kalandom után azért történt 1-2 érdekes dolog. Leginkább zavaró az az volt, amikor a játék meg akart ölni, mert egyszerűen egy teremben ha egy hely közelébe mentem, levett 30-at a páncélomból. Meg persze volt falon keresztül lelövés, meg a többi finomság. Továbbra is zavar, hogy az FK-71-el 3 lövésből meg tudnak ölni erő módban. Viszont jó, hogy jelzi a gáránátokat és más színnel a sajátjaimat és az ellenségeseket.
  • VRSDM
    #24480
    nézd meg everest alatt a magok hanszálatát... ki lehet listázni szépen.
  • ColdFire
    #24479
    mégha neked válaszoltam volna...
  • Zinaj
    #24478
    szted megvan?
  • balint011
    #24477
  • balint011
    #24476
    hehh kösszxD
  • ColdFire
    #24475
    helyezd be az eredeti lemezed ^^
  • balint011
    #24474
    Hy!! all halli? nagyba nyomulok a crysissel neten és mindig kilép:S mintha túl terhelne valami mi lehet agond? rossz a crack??
  • Zinaj
    #24473
    itt mit?
  • Jaffa 2843
    #24472
    nemtom miröl beszélsz dew az fps mérő ezzel a paranccsal jön elő: r_displayinfo 1
  • RNadal1203
    #24471
    Azt az FPS mutató ami Crysis optimalizálás nál a képeken van hogy hozom elő?????????????
  • berczely
    #24470
    Sikerült!
    Tényleg dúrva!Belátok a falba meg össze vissza lool de a nomad jol nézki!
  • Jaffa 2843
    #24469
    indítsd a játékod -devmode -dal és F1 lenyomás után tps módba vált át... de igy játszhatatlan, ez csak arra jo hogy megnézd kivülröl az embert.. másra nem, ráadásul bugos is pár dolog :D
  • kazsmer
    #24468
    Igen. :) de milyen tesztprogi használ 4 magot? Nem ismerek ilyet :)
  • KILLER2
    #24467
    Minden játék csak egy magot használ? Valami tesztprogramot is nézz meg, ami tudja használni a négy magot, hogy az megy-e.
  • kazsmer
    #24466
    Próbáltam colin Dirt, nem sokkal jobb...
    Raktam fel új biost és ugyan úgy csak egy magot használ a 4-ből crysis alatt, szaggat mint álat. Nem tudom mi lehet a gond :)
  • theodor
    #24464
    Csá. Hát srácok ez az 1.2 isszonyat bugos. Ugye a hummereknek a 2 hátsó kereke negatív és ha beszálok vmelyikbe megbolondul az irányítás ha kiszálok. Ez gáz. Van vknek hasonló gondja még rajta, kívül?