31662
CRYSIS
  • Evogordon
    #10
    Mondjuk most hogy nézegetem a videókat kicsit elgondolkozok a gépigényről
  • Evogordon
    #9
    Szerintem jól lesz optimalizálva hiszen a farcry is jól volt... Nekem régebben 9700pro-m volt és azzal ment max grafikán.
  • grebber
    #8
    Éppen erről beszélke proharveren volt egy cikk hogy ősszel jönnek a DX10-es VGA-k.Csakhát drága lesz mert most megvettem volna a 7800GT-t 73k-ért ezek meg lesznek 120k- :(
  • icewolf
    #7
    Az infók szerint a játék MÁR dx10-es Engine lessz! tehát ez csak azt jelentheti hogy az idei grafkártyáknak támogatnia kell a DX10-et. Máskülönben vajon milyen gépen futott volna a cucc ha nem egy még be nem jelentett Geforce, vagy ATi videokarin? Durva lessz az már biztos...
  • grebber
    #6
    Hát ha nem jön év végén akkor durci leszek mert emiatt nemveszek mos új gépet majdha csak kijön ez.Mert addig képtelen leszek az új gameket ezzel a mosani fostalicska géppel tolni.
  • mila69en
    #5
    naja én is azt várom mint a messiást:)
  • lac coo
    #4
    Én még nem láttam ezeket a cuccokat, de az tuti ha valamit költök is számítástechnikára akkor az egy PS3-as lesz:DDD
    Elegem van , hogy félévente új gép kellene.....
  • mila69en
    #3
    szerintem lesz az még 2 év is mire megjelenik:D
  • CUCLI
    #2
    csak bírjuk konfiggal majd
  • Evogordon
    #1
    Helló mindenki :)
    Gondoltam már megnyitom ezt a témát hiszen kb "10 hónap" van már csak a játékig :P. Jöttek új képek, videók, techdemo stb... http://gamestar.hu/kommentek.php?sid=20067 . Mindenkinek kötelező... Nekem a kedven játékom volt a farcry remélem nemfogok csalódni ebbe sem...