31662
CRYSIS
  • DeathJr
    #24301
    h?
  • DeathJr
    #24300
    megnéztem még1X és azt írja hogy nincs befogott célpont.És sehogyse tudom befogni:S
  • DeathJr
    #24299
    én 5 percig tartom rajta és sehol semmi...és megnéztem a bannert is de megnézem még1X.
  • KILLER2
    #24298
    Fájna megnézned a bannerben a végigjátszást? Amúgy mondtam, rácélzol és beméri. Nem értem, hogy mi olyan marha bonyolult ebben a részben, én simán rájöttem.
  • DeathJr
    #24297
    de már nincs rajta semmi pajzs...és hogy kell bemérni?
  • KILLER2
    #24296
    Megvárod, míg a VTOL tönkrevágja a pajzsát és akkor célzol rá, akkor befogja.
  • DeathJr
    #24295
    Hali all!
    Lenne egy problémám.
    A végén vagyok és mondja hogy fogjam be a tac-al de nem tudom sehogyse befogni.Se távcsővel se a tac-al.
    Mit kell csinálni?
  • czazsi
    #24294
    Igazad volt, vannak tört szerverek! Sőt, magyarokkal is össze lehet futni! Ha valakit érdekel működő tört szerver, az írjon pm et!
  • G18XM8
    #24293
    Na már vagy ötödjére is végigjátszottam a Crysist most már jöhet a Crysis 2...
  • V43 1105
    #24292
    1 megás tökéletesen elég .. 10es pingem van XD
  • Hedic
    #24291
    csá...milyen gyorsaságu internet kell a crysis-hoz hogy lazán lehessen tolni neten?elöre is thx!!!!
  • kifli
    #24290
    rosszul olvastad vannak tört szerverek is :)
    MEnny be csevegőbe és ott kb félpercenként írják nagy betükkel hogy crcked server és adnak ip-t és felmész és kész
  • tiburon26
    #24288
    én még csatlakozni sem tudok!mindig tele van-legalábbis nálam ezt irja
  • arty
    #24287
    vszeg tényleg mindenki offline ... menj fel este vagy hétvégén, hátha...
  • czazsi
    #24286
    Olvasom, mindenfelé neten, hogy nem eredeti crysis el, csak úgy lehet multizni, hogy hamachival csinálni kell egy virtuális hálózatot, majd a játékon belül a LAN játékot kell kiválasztani! A banner alatt szétnéztem, és megpróbáltam fellépni az 1. hamachi szobába. Ott látom is az embereket, csak mindenki offline! Elképzelhető, hogy valóban mindenki offline, vagy valamit én csináltam rosszul? (tűzfalat kikapcsoltam, hogy ne kavarjon be! Jah, és ugye azt mondanom sem kell, hogy a játékban egyetlen LAN szervert sem látok... Valaki help? Köszi előre is!
  • Ability
    #24285
    #24284, vagy nézz szét a banner alatt. :P
  • grebber
    #24284
    Igen letöltesz egy very high configot ennyi!

    crymod.com-on lehet keresgélni ott van sok érdekesség!
  • Pilutika
    #24283
    Sziasztok!
    Tudja valaki hogy XP-n hogy lehet very high beállítást elöhozni?
  • RNadal1203
    #24282
    És hogyha ezt a Vsyncet vagy mit bekapcsolom nemm fog annyira szaggatni?
  • meszibalint
    #24281
    ruhamódváltás is megvan:

    be kell tenni egy új sort, vagy többet, ahány ruhamódot akarunk használni

    <action name="defensemode" onPress="1">
    <key name="bármely gomb :)"/>
    </action>

    és a ruhamódok:

    strengthmode
    speedmode
    defensemode
    suitcloak


    KÖSZÖNTEM
  • meszibalint
    #24280
    na, sikerült állandóra bekapcsolni a futást. ha esetleg valakit érdekel:

    C:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\My Games\Crysis\Profiles\játékosnév könyvtárban van egy actionmaps.xml fájl. ott megkeresni a futás sorát ( sprint ), és átírni erre:


    </action>
    <action name="sprint" onPress="1" onRelease="1">
    <key name="w"/>
    </action>

    és így a w kettős funkciót lát el, egyszerre előre, és futás egyben...

  • gduck
    #24279
    [URL=http://www.crysis.hu/cms/content/view/231/1/lang,hu_HU.UTF-8/]Weekly Update #5 - SDK, Linux Dedi, Patch 1.2 [/URL]
  • meszibalint
    #24277
    nem.
    arra gondolok, hogy adott ruhamódhoz hogyan lehetne bindelni adott billentyűt.
  • Shep
    #24276
    A Crysis eredeti, csak az indító file nem -8)

    Amúgy a Pista nekem leszedetett valami pár kilós frissítést ahoz, hogy el tudjon indulni a game, most perpillanat a fejemet vakarom mert 3fps-el többet kapok Pista alatt mint XP-n ugyanazzal a vbeállítással, ez ugye nem lenne baj, csak eddig xp-n 3 fps-el több volt. Mondjuk 3 fps nem olyan sok de ennél a játéknál sokat számít nem mindegy hogy 25 vagy 28 :)
  • Prince23
    #24274
    Akkor úgy már nem eredeti a crysisod
  • Shep
    #24268
    Felraktam vistára, erre nincsen menü, na óriási.
  • arty
    #24267
    3650=2600XT, medium grafika 1280x1024 mellett a maximum, de még ugyis be fog lassulni sajnos (értsd: keményen 30fps alá kerülsz)
  • ZÓÓÓcsi
    #24266
    Ha arra gondolsz, hogy a 4-es billenytű lenyomásával válthatod a ruha módokat. Ha többször nyomod le gyorsan egymás után, akkor másik funkció kapcsol be stb, de ha nem ez akkor bocsi!
  • BIZ0906
    #24265
    Akkor végülis van rá megoldás de jó nekem az alap.
  • V43 1105
    #24264
    Utána nézek .. ; )
  • meszibalint
    #24263
    szép. :)
    de az én billentyűzetem csak kb 1200ft-ba került, ugyhogy tökre örülnék néhány parancsnak... :D
  • V43 1105
    #24262
    G11 Nekem G gombokra (balszélén) egy haverom segitségével sikerült néhány dolgot be makrózni, de úgy tudom, hogy belehet bindelni egy egy gombra is a kivánt dolgot, csak a panacsot nem tudom ..
  • meszibalint
    #24261
    az mi?
  • meszibalint
    #24260
    na ez a baj. sokkal gyorsabb lenne.... na mindegy.
    de szerintem valami cfg parancsot erre is ki lehet találni, és hozzárendelni egy billentyűt.
    csak abból indulok ki, hogy a grafikát is lehet finomítgatni különböző parancsokkal, ezáltal (gondolom én.), bármit....

    csak régen tökre tetszett, hogy pl még a quake 3 hoz tök sokmindent megírtunk cfgbe... bármilyen ugró, forduló parancsot egyetlen billentyűre...
    na mindegy, nyomozgatok...
  • V43 1105
    #24259
    G11-en lehet :D
  • BIZ0906
    #24258
    Azt nem lehet :(
  • kifli
    #24257
    tudtommal: néééém
    De én nem is néztem még :)
  • meszibalint
    #24256
    az oké, de mi az, hogy nanoruha gyorsbillentyűk?? én arra gondoltam, hogy be lehet állítani, hogy melyik funkciót melyik gombbal lehet bekapcsolni. nem??
  • BIZ0906
    #24255
    v gonbal lehet előhozni hogy maximum erő gyorsaság stb..
  • meszibalint
    #24254
    köszi....

    de hogyan vannak gyárilag a nanoruha billentyűk?? beállításokban sem látni, nem értem, ha külön billentyűkkel lehet kezelni, a különböző ruhafunkciókat, akkor hogyan?????????????

    a rakétavetővel kapcsolatban nem a védőtornyokra gondoltam, hanem ugy általában mindenre. bár tegnap 10 ből egyszer felrobbant, de még mindíg mintha kimenne a pályáról, tökmindegy, hova lövöm...

    a futással kapcsolatban meg ha nem lesz előrelépés, akkor hajlítok egy lemezt, és rácsiptetem a shiftre játék közben..... az ugyis a szélén van...