CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#22427
kis felbontásban meg minek az sli? 😊

na ki a hülye? 😄

én 1680-ban játszom, ezért kell az sli, meg jó darabig nem akarok uj vga-t

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

NeBby
#22426
Ez nagyonnagy hülyeség! GT SLI kis felbontásba alig gyorsabb 1 db nál , csak nagy felbontásba segít sokat!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Viktor9202
#22425
Jaja, még nem tom, a Far Cry 2 õt tuti megvárom, addig egy db GT, ha nem olyna jó a GX2 akkor GT SLI

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

mama2
#22424
A Jurassic Park mod beta verziója már letölthetõ valahonnan? Vagy még nem?

Somlói Galuska Fan Club™. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

NeBby
#22423
Az a 2× es odaverés = 30% al....<#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

#22422
ha ennyi pénzed van rá, sztem várd meg az uj nvidiákat és vegyél olyat, pl egy 9800 gx2, kétszer odaver a 8800 ultrának.

#22421
haj mégvalami! Amikor meírom hogy r:displayinfo 1. Akkor van egy olyan asziszem legalul hogy MB
PL: MB:1425. Na szoval ez mit jelez? a használt memóriát? Mert nekem 1 giga vana gépembe és volt olyan hogy 1200 at írt.
#22420
Egy kis segítség kellene a játékal kapcsolatban!
A jeges pályán tartok ott ahol meg kell védeni a messiást vagy a megváltot vagy ki a csudát.
Na szoval kinyírtam azokat a repkedõ dögöket és utána be is adta a videot hogy elindulnak az égõ kocsi felé.
Amikor vége a videonak utána ugyanugy megy le az élete, hiába mentettem meg!

PLS segítsetek
Hogthar
#22419
Crysis forum ne far cry 2 rõl beszéljünk meg videokártyákról szerintem...
Far cry 2 rõl meg még fölös beszélni azt mutatták abban az 1 videóban amit nagyon megcsináltak Crysisnek is mien videója volt kilõtték a fákat meg 3D viz rendszer meg .... jól nézett ki és mégis csomo minden nem ugy volt ahogy a videó alapján mondtuk szerintem a far cry 2 sem fog akkorát nyujtani mint gondoljátok a videó alapján....
mustang93
#22418
Cevat Yerli interju:www.crytek.de vagy www.electronicarts.hu

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ 2.70 GHz ~ 2 GB RAM DDR2 800 MHz ~ 160 GB HDD Samsung ~ GeForce 9800GT 512MB , 256 Bit ~ Windows 7 Ultimate 64 bit

#22417
jóval az ultra fölött lenne a 2 gt... olyan 40 %-kal legalább

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#22416
Pénzkidobás!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Viktor9202
#22415
gondolkodok rajta hogy megduplázom a GT-t, húzva kb ez a 2 valahl megközelíti az ultrát. Vélemény?

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

#22414
nem mondasz hülyeséget 😊

nekem a két gts, ami kb egy szinten van az ultrával, SÕT, nem 30%-kal gyorsabb, hanem van ahol 70

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Viktor9202
#22413
Hát nem tudom lehet hülyeséget mondok, de én ezt a 30%-ot én keveslem az Ultrához képest:S

Notebook: Lenovo ideapad Y580 Gamer

gduck
#22412
Utólag is bocsi az offért, tudom ez nem hardver topic (de a Crysis miatt picit az)

INNEN

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22411
ezt honnan szedted? akkora kamu. Nem fog kiadni az nvidia 8800 gpu-bol dupla kártyát... tudják õk is, hogy fölösleges 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

gduck
#22410
Jah, ha veszel egy ilyen kártyát (GeForce 9800GX2):



<#banplz>

2db 65nm GeForce 8800 GPU van benne! Sima 8800SLI egy kártyába rakva! Állítólag 30%-al gyorsabb mint a 8800ULTRA! Szégyen 😞((

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22409
Most nézegettem a Predatoros filmeket, hát nem kis koppintás de marha jól megvan csinálva ez a game 😊

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

#22408
Mondjuk a legelsõ videó amit a Crysisrõl láttam az is kicsit erõsen túlzott volt a valósághoz képest, de hát ez a reklám.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

#22407
Hát ha tényleg ilyen lesz a grafikája ahogy ezen a videón bõven lehagyja a Crysist minden tekintetbõl. A Crysisnak tényleg csak a speckó ruha miatt jó a hangulata, ha az nem lenne sz*rt sem érne a játék.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

soo277
#22406
Nagyot segíteté DANKE<#wilting>

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

#22405
EZ itt nem a FAR CRY 2 fórum.fc 2 még nincs de már istenítitek egyetlen egy videó alapján.Kicsit naívak vagytok, nem?...

Továbbra is EZ nem a FAR CRY 2 fórum....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

BaliBoy
#22404
Hát ez is egy vélemény. 😊

Én spec még mindíg elfogadhatóbbnak tartom a medkit-et, mint a kötszertõl való hirtelen gyógyulást. Csak azért írom ezt mert fejlesztõk által kitett "gyógyulós" videóban még csak arról van szó, hogy kihúzgálod magadból a repeszeket meg töltényeket és már meg is gyógyultál. Ha ez pihenéssel lesz egybe kötve akkor ok (bár ezek a vándorlások, várakozások meg fogják törni egy FPS-tõl elvárható pörgõséget).
Ez a malária dolog is sántít. Úgy teszik nehézzé a dolgot, hogy a játékost "bénítják" meg? Pl. néha nem jól lát fõhõsünk akkor a félmonitorról eltünik a kép?! <#idiota>

Viszont az idõjárása nagyon pompázatos lesz. (ebbõl is látszik, hogy hosszú játékmenetet terveznek)

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#22403
Olvasd el a readme-t lehet hogy a Crysis nem támogatja a 64 bites xp-t.

Asus TUF Gaming F17 17,3" Intel Core I7 11800h, 2x8 Gb Ddr 4, 500 Gb Ssd, Rtx 3050ti.

soo277
#22402
Szasztok
Had kérdezzek tölletek valamit?
Eddig 32 bites xp használtam simán elindult vele a game
felraktam a 64 bites xp-t minden marha gutos de a Crysis az istenér nem akar elindulni
valaki HELP.:!!! THX elöre

8600k,32gb,2080,Acer predator 27"

mama2
#22401
Sikerált elindítanom a physis mappot. Hát qva nagy😄. Katonákkal szórakozok mindig. Bár vannak bugok is. Például:Közepesre állítottam a textúrákat, erre eétünt az egész pálya, a hordók láthatatatlanok lettek satöbbi. Meg van olyain is, hogy lövöm a ládát, szétcsúszik,esik lefele, de az egyik fele az égbe marad😛. De attol függetlenül jó muri😄.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#22400
Úgy látszik a Fc 2 legaláb bfog menni max grafikán... hah

Gigabyte H61M-S2V-B3, Intel Core-i3 2120 (3,3GHZ), DDR3 Corsair 8192mb (1333Mhz), Sapphire HD 6850 1GB ,Windows7 Ultimate 64bit

Balumann
#22399
Én sose tartottam jónak a medikiteket, élet feltöltõket, ahogy az ilyen csíkkal mutatott életet sem. Rendben van h nem tudod mi van a medikitbe, de akármi lehet, nem fogsz tõle egy tizedmásodperc alatt meggyógyulni 😊 Ráadásul általába lehet sejteni mi van medikitekbe. De most meg van egy olyan, hogy nem lehet a vörös keresztet belerakni a játékokba, ha jóltudom.

A Crysis 2 megvalósításban közelebb van szerintem a realisztikához, h végre pihenéssel gyógyul, és ellátja a sebeket, stb, nekem tetszik az ötlet. Ráadásul változatosak lesznek az ellenségek, fegyverek.
A GTA szerû szabadságnak õszintén szólva én se örülök, én jobban kedvelem a lineáris játékmenetet, de a GTA-t szerettem végülis. És lehet h így jóval hosszabb, szabadabb játékot fogunk kapni, ami szórakoztató lesz.

A szörnyekkel kapcsolatban, én nagyon örülök h nem lesznek.Én sokkal jobban szeretem az olyanokat amikbe emberek a célpontok és nem értelmetlen kitalált lények. Szerintem azért még lehet bõven kitalálni dolgokat, h érdekesebb legyen az emberek elleni harc. Far Cry 2-ben például maláriában szenved a fõhõs, sztem érdekes lesz.

Az eddig infók alapján nekem jónak tûnik, kérdés h hogyan sikerül megvalósítaniuk.

BaliBoy
#22398
Tudtam, hogy bele kellett vona ezt is írni: Csakhogy a medkit lehet annyival futurisztikus, hogy nem tudod mi a tartalma. Meggyógyulsz és kész. De a kötözés, amit nap mint nap alkalmaznak a valóságban is - tehát van vele akár saját tapasztalat is... szóval nehéz attól elvonatkoztatni, hogy ez mekkora hülyeség. A medkit viszont abból a szempontból jobb, hogy nem tudod mi van benne mitahogy már írtam. Csak medkit, és viszlát. A Crysis ugyanezen szempontból jó mert rajtad van egy ruha ami nem tudod, hogy hogy mûködik. Csak meggyógyít és kész. Ettõl lesz futurisztikus és ezért nem lehet belekötni. Remélem vágod a lényeget.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

grebber
#22397
Lol nevicceljél már: "Nem túl realisztikus, mert ugyebár attól, hogy bekötözöl egy lõtt sebet még nem gyógyulsz meg" Mert a medkittõl egybõl beforr a lõtt sem emg elmulik a fájdalom ne hülyeskedjél már.

Crysisba is miért lett nanoruha? Azért hogy valamiben különbözzön a szokásos FPS-tõl.
Itt is azért lesz más a gyógyulási mód ne kelljen medkitekért futkosni.

Amúgy meg az sem realisztikus hogy belelõ a lõszeresládába és elkezdenek elsülni a gólyok.

Egy játék nem igazán lesz realisztikus.Max 50 év múlva esetleg.

Next PC upgrade: 2022

BaliBoy
#22396
OFF:

Én nem várok túl sokat ettõl a játéktól. Ilyen Far Cry bõrbe bújtatott Fallout érzésem van a post apocalyptikus környezet nélkül. (városok közötti vándorlás, bandázás, különféle minõségû fegyverek, "lepusztult terep") Nekem nem tetszik, hogy nem lesznek benne szörnyek. Tizen vhány éve vagyok gépközelben és halálra unom már az emberi ellenfeleket. Nekem a Far Cry-ban nagyon tetszettek pl. az ugrálós szörnyecskék, akik akár több méterrõl is veszélyes ellenfelek voltak, fõleg magasabb nehézségi fokoknál. Szóval az a baj, hogy az emberi ellenfeleknek nem tudnak már újat kitalálni, hogy érdekes legyen. Elbújnak a fedezékbe max, vagy rájuk adnak vmi "páncélt" és akkor lõheti az ember ítélet napig... de semmi különleges mozgás, hogy nehéz legyen célba venni, stb. Szóval az FC 2 ellenségeket nézve nem lesz egy nagy durranás. A fegyverek megint csak átlagosak lesznek. Bár azért az tetszik, hogy különbözõ állapotúak lesznek. Ezen felül nem lehet többet várni azon kívül, hogy megváltoztatják a fegyver kinézetét, de semmi változás nem lesz a fegyverek között. Mivel az elsõ pályán gyenge ellenfelekhez nem fognak nagypapát adni, hogy 3 mp alat le lehessen szedni mindenkit, az utolsó páylán meg hiába adják, hogyha ugyanazt az érzést fogja kellteni mint az elsõ pályán a kispisztoly a gyenge ellenfelek ellen. Persze a valóságben nagyon nem mind1, hogy milyen fegyvert fog az ember a kezébe, de ezt a játékban nem tudják visszaadni. Szóval én nagyon hiányolni fogom a future fegyvereket. Bár az némileg biztató, hogy kisbarátunk a videóban 30 (ha nem 13-at mond) fegyver lesz. Csak ez a 30 80%-ban nehogy lestrapált fegyver legyen. Viszont a lángszóró biztos nagyon ütõs lesz, már csak a 20 perces vidi alapján is. Viszont ez az öngyógyításos dolog megint csak... hát na. Nem túl realisztikus, mert ugyebár attól, hogy bekötözöl egy lõtt sebet még nem gyógyulsz meg. A várakozásos dolog meg... hát... kérdés, hogy oldják meg. Ha mondjuk úgy mint a Falloutba annó, akkor az ugyan realisztikus lehet. De akkor meg azért lesz uncsi mert még med packot sem kell keresni a gyógyuláshoz. Ez akkor lenne jó, ha mittomén ha már úgyis szabadon mászkálós lesz a dolog és lesznek városok, falvak, akkor egy-egy nagyobb sérülés után be kelljen térni vmi korházba, vagy ilyesmi. És a korházig tartó út még külön izgis lehet. De ez a kombinált fogóval gyógyítom magam dolog elég szánalmas. Ennél a med pack is jobb, mégha az ugyanúgy nem realisztikus, legalább futurisztikusnak mondható és kitudja, hogy mi van benne.
Grafikában biztos hozni fogják az elvárhatót. Biztos szépen megcsinálják az idõjárást is. Tényleg nagyon szép ahogy a szél borzolja a tájat és ahogy viszi a tüzet. Azt viszont megint talány, hogy mennyire lesz érdekes kopár szavannán mászkálni.

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett. Nem akartam ilyen hosszúnak írni, csak közben jöttek a gondolatok. 😊

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

JaSoN HuNTeR
#22395
valahogy belehet állitani magyara a játékot?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#22394
Srácok demoba én olyan bugokat találtam hogy pl: lelövöm az ellent és utána nyög 😄 Akkorát röhögtem 😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Balumann
#22393
Nagyon is remélem h végre a játék kerül elõtérbe nem a grafika.

lac coo
#22392
Cryrngine-t vitte magával a Crytek, azzal ilyen dolgokat nem igen lehet csinálni ....Már így annyira tepakolták minden félével, hogy bugzik benne minden, behal a motor a fizika alatt pl ....

De az 4-év is kicsit vakításnak hangzik szerintem ...Grafika terén lehet elmarad az FC2, de aki látta a videokat, az tudja hogy minde más területen veri ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#22391
"BÕVEN 2007 ÉV JÁTÉKA" ahhha az eladási statisztika pont ezt mutatja😄DD

NeBby
#22390
Az UbiSoftot nem úgy ismerem.... (bár énse nagyon hiszem , hogy ennyi idõ alatt sokkal ütõsebbet csinálnának , mint a Crytek 4 év alatt...)
A videóba amúgy mondja a faszi , hogy csaináltak neki külön enginet is (far cry 2 nek) És videók alapján is bennevannak azok a dolgok amik le vannak írva... (amit a 25 perces vidibe lehet látni)

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Shep
#22389
Kár, hogy a fele nem fog megvalósulni annak amit ígérnek, hány játék igért már mindenre kiterjedõ részletességet, szuper AI-t, élethû környezetet stb.? Hányban valósították meg? A választ mindenki tudja. Ettõl függetlenül várom, bár ez a GTA klón dolog nekem nem tetszik.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

kifli
#22388
Meg hogy igazábol 1 lkamera képét látjuk amit 1 szegény afrikai gyerek tart és ha nyomod a gombokat akkor árammal sokkolod és úgy irányítod.
Ha valaki nem tud perfekt angolul az webforditas.hu-val fordíja le
Szasza20
#22387
DirectX 22.5b!? Hát ez még odébb lesz! <#nyes>

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

kifli
#22386
EZ vicces legfõképp a grafika rész és a gépigény 😄
kifli
#22385
Hááát vannak bene jó dolgok csak nehogy tulbonyolodjon :S meg stalkerhez hasonlóan 10 percet kell menni egy küldiért akkor kicsit unalmas lesz. Remélem nem így lesz. Amúgy meg nekem az jött le hogy hosszú lesz ha beépülni lehet meg bandákba belépni haverkodni. Én még nem tudom mit gondoljak róla egyenlõre. De majdmeglátjuk. Szerintem ez inkább majd a crysis 2-nek lessz ellenfele ami ánlítólag "fotorealisztikus" lesz majd.
Balumann
#22384
Azta, nah ez tényleg durva. Ha tényleg így lesz, és a játék szép lesz kicsit gyengébb gépeken is, jól is fog futni, akkor az tényleg tarolni fog ^^

kifli
#22383
Én a legjobb multi játékok közül nem hagynám ki a gears of wart sem és fõleg nem hagynám ki a counter striket: source-ot sem ami ugye csak multiba megy és szerintem elég jó is. És hát fizikája jobb mint bármejik játéké szerintem (2-3 éves motorral). És ahhoz képest hogy gta nem multira készült az is jó multiban.
NeBby
#22382
Kicsit OFF , de ha ez igaz , amit írtak , akkor Crytek nagyon elbújhat! <#vigyor>
Sztem olvassátok el végig , iszonyat durva , hogy mi mindenre figyeltek!
Far Cry 2 - részletes cikk!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#22381
Voltunk többen is mint 5 azért... ^^

Balumann
#22380
Sztem azt nem fikázza senki, sok játék példát vehetne singleplayer terén. Multiban viszont inkább UT hangulatom van benne, gránátvetõvel ugrálózás meg ilyenek. Kicsi módosítással tényleg multiban is verhetetlen játékot lehetett volna csinálni, legalábbis szerintem (ugrás ki - csak felmászni dolgokra, hasalás-gugolás lassítás, játékmenet lassítás, stb.)

#22379
jah, közelében sincs a crysis grafikájához.... 😊

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22378
nem is értem hogy MERTEK crysis multit a szátokra venni ugy hogy nem is játszottál a teljessel? A hamachin összejövõ 5 emberes PS mod valoszinüleg nem lesz tul eredményes... borzasztó hülye emberek vannak itt... menj fel a crysis.hu TS-ére + egy eredeti crysis, és egy 30 fõs szerver úgy, hogy közben ts-en csak 5-en vagytok együtt, és együtt mozogtok, hihetetlen nagy feeling... cod4 multirol én soha egy szót nem ejtettem. nem szidtam, nem ajnároztam, nem véletlenül. Mivel nem probáltam és ha probálnám is haverokkal hamachin, az sem olyan, mintha eredetivel játszol, szal akkor sem lenne jogom, hogy szidjam, avagy istenitem, ugyanigy ahogy nektek sincs. Szal sztem az beszéljen multirol, aki játszott is vele rendesen.

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830