CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intel Celeron D 2,8 GHz, ASUS Radeon 9550 GE 256MB, MSI PT 890 Neo2-V, 1,5 GB pqi DDR, 160 GB Qantum Fireball
Kb. erre enged következtetni, de cikkekben is írták.
Mondjuk nekem teljesen mind1, én csak azt mondom, hogy nem kéne minden ígéretnek bedõlni,..
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Ezt honnan szeded? 😊))Soha senki nem állított ilyent ...Legalábbis MS nem .
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Arra nem is gondoltál, hogy humbuk az egész dx10, úgy ahogy van?
Szerinted ha tényleg annyira király lenne a dx10-es api, mint ahogy az ms állítja, nem arra fejlesztenének?
Mert elvileg azt ígérték, hogy a ugyanolyan képminõség eléréséhez dx10 alatt fele akkora hardware teljesímény elég lesz. Ez a fejlesztõknek csak kedvezne, mert akkor pl egy 8600gt-vel el lehetne futtatni a crysist fullon, kicsit többen vennék, mint most -> megérné dx10-ben fejeleszteni!
Itt inkább arról van szó, hogy az msn-ek el kellett valamivel adni a vistát, mert önmagában dx10-nélkül egy feltupírozott xp, aminek a leváltását __Semmi__ nem indokolja.
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
DX10-es elveknek megfelelõen kellene fejleszteni, akkor jobban futna a program. Az nV-nek valami DX10 elveknek megfelelõ GPU architektúrát kellene kidolgoznia. Az MS-nek meg nem ilyen DX10.1 szerû akciókkal kellene az nV-t a helyes útra terelgetni, úgy sem fogják támogatni amíg nincs megfelelõ rendszerük hozzá.
Év vége felé már itt lesz a G100, és akkor talán helyre áll a rend.
2. Nem akarod eszrevenni amiket neked irnak. (Akkor meg minek jarkalsz forumokra?)
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
de már télleg uncsi
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Modokat meg ne nagyon várjatok, FC-nél is így volt, jöttek a hírek képek ezerrel, aztán ebbõl alig lett valami ...
Hatalmas munka egy ilyen mod, még ha van is dino modell, az a munka 1%-a csak, kell még több ezer kovka animáció, hang, LOD-ok, menük, történet, egy tonna script...
ez egy profi csapatnak is 1 évébe tellik, nem egy lelkes amatörökbõl allónak, akik jó esetben napi néhány órát rá tudnak áldozni ....Általában hamar rájönnek, hogy kemény dió, és feladják . Esetleg új pályák, néhány plussz object, esetleg egyszerûbb jármû , vagy kicserélt fegyver modell ...
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A játék legnagyobb hibája az, hogy a cvar értékeket eleve máshogy kellet volna összeállítani, akkor minden konfigon "tökéletesen" futna a játék! Csak gondolom az NVIDIA nagyot akart szakítani 😄
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
"Hogy ezekkel a 25–30 000 forintos kártyákkal élvezhetõ sebességgel fusson a Crysis, egészen 800x600-as felbontásra, és közepes képminõségre kellett visszamennünk – nevetséges, de nem a grafikus kártyára, hanem a fejlesztõkre nézve."
Forrás: Prohardver.hu
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Ezek kamu képek . De csak várjátok, mint a csodapatchet 😄DDDDDDDDDDDD
Jó esetben is csak egy dino modell van odaállítva, és kicsit feldobva PS-ben ....
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Nem tudna feltenni pár képet a játékból olyasvalaki. aki Radeon HD x2600 -as (512 M😎 karival játszik?
Az is érdekelne milyen friss drivere van és mennyire játszható a játék a fenti VGA val????
Elõre is köszönöm a fáradozásokat......
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
Kõ papí olló céruzá fárágó !!!!
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
Az idegesít, amikor lezuhan egy helikopter, és órákig zörög, nem bírja eldönteni, hogy földet ért e már.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
4órákat játszok egyfolytába és észre se veszem nagyon jó Game
Hát honlapjukon lévõ képek nagyon vegyesek sajna 😞 Van pár atomgagyi köztük.
Next PC upgrade: 2022
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Next PC upgrade: 2022
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
lécc azt mondjátok már meg h kell áttvinni mert az után mikor azt mondja h "ez a mélység"az után nem tom árvinni:Saz a második ellenörzõ pont
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
gduck: a tokja már másnap nem volt meg! :-P
ezért írtam fel a CDkey-t, de sajna az sincs meg! :-(
Nem baj tanultam belõle, legközelebb Pendrive, HDD... digitálisan rögzítjük!
Azt nehezebben kavarja el a töki! :-P
Én csak rühellem ha valaki lusta használni a googlet...
HKEY_LOCAL_MACHINE
Software/Electronic Arts/Electronic Arts/Crysis/ergc
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Amúgy ha emlékeim nem csalnak, akkor a registry-ben van letárolva. ha valami "crysis" gép közelében van, megnézhetné 😉
Itt nézzed meg: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\Electronic Arts\Crysis\ergc
LINK
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
azon belül pedig vhogy keress rá a crysisra, vagy google-ba keress rá, h merre lehet. De elvileg ott van 😊
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
anno hallottam, h az SG-n milyen szemetek vannak, de nem hittem el. Most hogy nézem, h hogy reagáltok egy ember kérdésére, szánalmas.
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Biztos a haver CDkey-ét akarom lenyulni. LÁMA!
Persze, csak errõl lehet szó...
Köszönöm a segítõkész hozzászólásokat!
Van öcsém, van Crysis-em és újra kellene rakni a gépet, de addig nem merek nekiállni amíg nincs meg a CDkey vagy így vagy úgy!
