31662
CRYSIS
  • V43 1105
    #24545
    ·-·
  • Jaffa 2843
    #24544
    és a virágocskák levelecskéire piciny katicabogaracskákat tehetnél :D
  • V43 1105
    #24543
    Hát, konkréten, házaknál lehetne valami kis virágágyás, virágföldel és úgy rá a virágok, köztük kis kacsák ·-·
  • KILLER2
    #24542
    Na ez jó hír. Bár modellezni azt nem tudok, de maya-ban könnyeben alkotok valamit, mint maxban.
  • bordy
    #24541
    érdemes volt elmásznom a crymodra a map miatt.
    mostmár tudom hogy egész jól halad a maya exporter :D
  • KILLER2
    #24540
    Kicsit bővebben?
  • V43 1105
    #24539
    Virágföldet is plz
  • KILLER2
    #24538
    Bocsssssss.
    Akkor:
    "aztán elkezdek mindent újrafesteni és közben teszem le a növénykéket is."
    így jobb? xD
  • VRSDM
    #24537
    nem növény!
    növényKE ¢-¢
  • KILLER2
    #24536
    De ötletek jöhetnek, hogy mit akar a játékost társadalom. Igyekeztem eddig úgy csinálni, hogy amit 1-1 pályában utálok, azt ebbe nem teszem bele.
  • KILLER2
    #24535
    Mert akkor még enm tartotatm ott. Még most se tartok ott :) Mármint most fogom kezdeni. Most a domborzat kb végleges. Megcsinálom a szükséges textúrákat, aztán elkezdek midnent újrafesteni és közben teszem le a növényeket is.
  • Jaffa 2843
    #24534
    ezeken a képeken picit csupasz. sehol egy növényke :S
    remélem ez már fixelve van betaban :D
  • KILLER2
    #24533
    Oda került volna 1-2 szikal vagy valami kis beomlott barlang, de végül most az egész folyó eltűnt.
  • GamerAdams007
    #24532
    Egész tűrhető így most félkészen, majd meglátjuk mi lesz belőle. Nekem mondjuk szemet szúrt a víz forrása. A hegy lábából csak úgy elindul egy széles "folyó"? Nemtom, de nekem az ott nem fexik... Egyébként egész igéretes.
  • KILLER2
    #24531
    Most csak alpha képek vannak fent róla itt. Elég sokat változott azóta, a beta képeket a napokban teszem fel.
  • Jaffa 2843
    #24530
    attol függ, hogy single vagy multi
    single: high+
    -r_sunshaft 1
    -q_renderer 3
    -r_colorgrading 1
    -e_water_nemtommi_ftf 1
    multi: medium+hdr
  • berczely
    #24529
    Te milyen beállításokon tolod a Crysis-t?
  • Jaffa 2843
    #24528
    a te mapod fentvan valahol? :D
    vagy küldd el, kiváncsi vok rá :P
  • KILLER2
    #24527
    Nem lepne meg, ha le lenne terhelve, mostantól lehet feltölteni a versenyre készült pályákat. Szeirntem néhányan nekiláttak.
  • berczely
    #24526
    Miért ilyen f*s lassú a letöltés a crymodról?
  • KILLER2
    #24525
    Köztük az enyémmel is xD (kis önreklám)
    Amúgy az nem két hét, hanem csak egy. Március 18-ig kell elküldeni a pályákat.
  • Smithwarden
    #24524
    Maps es egyebek - crymod.com - download

    Lehet valogatni.
    2 heten belul elvileg vege lesz egy map versenynek is sok jo uj mappal.
  • berczely
    #24523
    Nagyoon dúrva!
    Valaki tud hasonló mapot?
  • KILLER2
    #24522
    Nem ilyen, ahogy Shep is mondta, ez egy összebarkácsolt pálya (nem is akárhogy összebarkácsolt). De nem olyan nehéz csinálni egy ilyet. Ha végeztem az ICMC-re készülő mapommal, lehet, hogy csinálok valami hasonlót, azt lehet majd élvezkedni.
  • Shep
    #24521
    Ez valami custom map.
  • bordy
    #24520
    valami map contestes dologra csinálja a gyerek vagy csinálta.
    minden esetre elég baba map.
  • Szasza20
    #24519
    Gyerekek, ez a Crysis tényleg ilyen? Vannak benne ilyen helyek?
    Azért kérdezem mert nem volt még alkalmam kipróbálni,csak mediumon mert ugye ezzel a karival nem igazán megy!
  • grebber
    #24518
    Én most tolom 4-esszerre.Eddig semmi bajom nem volt vele.De szerintem 5-ödszörre már nemfogom végigtolni :D
  • ColdFire
    #24517
    el kell bújni, megvárni míg egy páncéltörő leszedi, vagy légvédelmi...
    egyszerűen csak taktikázni kell, max egy ponttal arrébb indulsz, és meg van oldva.
  • tdu Toyota
    #24516
    #24510 lécci
  • arty
    #24515
    simán VGA limites leszel még igyis Crysis alatt 1280 vagy feletti felbontásban :) huzni lehet, kell is a VGA-t, 9600 birja is rendesen :D

    a procid is megprobálhatnád kicsit huzni, nekem ugyan ez van és 2100@2800mhz lett egy tizezer forintos szarráintegrált asrock lapban
  • totya4
    #24514
    Itt van ez az elvileg csodaszép játék. FPS rajongóknak szép lehet, én különösebben nem estem hanyatt tőle, igaz nincs erőművem sem (ATI 1950Pro). A gondom az hogy AA-t nem tudok használni, mert ha bekapcsolom, akkor az opciókban feltesz valamit egyúttal high-ra is, amitől teljesen játszhatatlanná lassúl a játék. Ha ezt az opciót visszateszem low-ra, akkor meg eltűnik az AA beállítás is. AA nélkül viszont nagyon ocsmány minden (értelemszerűen), ráadásul a monitor sajna lcd, a felbontás pedig hiába 1280x1024.

    Szóval egy sima AA-t mondjuk 2x-est, be lehet állítani ebben a "játékban" valahogy hogy játszhatóan működjön is? 1.2patch fenn van.
  • VRSDM
    #24513
    beállításoknál be lehet állítani hogy az asztalon, az óra mellett, miknek írja ki az adatait (hőmérsékletek-használati %on stb.) megadod hogy listázza a cpu magok használatát, aztán nyomás.

    ha lehet futtatod a crysis-t ablakban, és nézed közbe, de valahogy lehet aztis hogy futtatás közben, készítsen egy file-t (html/txt) hogy mi hogy működik miközben játszol, itt olvastam eztis ebbena t émában, szóval valaki tudhatja, énolyat még sosem csináltam vele.
  • theodor
    #24512
    pontosan miért szted a vadászgépek meg a helikoőterek nem nyírnak ki mindenkit? O_o
  • Ability
    #24511
    Nekem 1.1-el sincs mindig kerék: kép
    ... de olykor még az autó is eltűnik : kép

    Amúgy az igazsághoz hozzátartozik, hogy kipróbáltam a Vistát, és ott kezdtem el játszani 1.2 mellett, majd XP alatt folytattam az áthozott mentésekkel 1.1-es patch mellett. Szóval nem tudom ez befolyásolhatja-e, de egyébként minden működött. Régen nem tapasztaltam ilyet. Megjegyzem még, hogy most nehéz fokozatot választottam a játékban (talán a legnehezebb delta volt), és sokkal jobban tetszik így a játék, mert mintha az ellenfelek is könyebben halnának. Régen 1-2 fejes sem döntötte ki őket, most pedig mellkasra sem kell olyan sok. Újra is játszom a játékot, mert annyira megörültem, hogy ilyen 1-1 fejlövéssel mindenkit leterítek. :D Ez csak azért mondtam el, mert sokan panaszkodtak a találatrendszerre, és a sebzésmodellre. A normál fokozaton nekem is meggyűlt a bajom ezekkel, de így, hogy 1-2 golyó kell csak.... teljesen más. Próbálja ki a játékot újra az, akinek emiatt ment el a kedve. :)
  • tdu Toyota
    #24510
    sziasztok Szoba #1: -CRYSIS ezt bírom a hamachiba és a jelszót: crysis utána van egy állandó szerver lécci ne töröljetek vagy mit kell be írni elég csak CRYSIS-2.szoba?? a válasz előre is köszönöm
  • grebber
    #24509
    Szerintem azt is lehet mint összes VGA-t de 9600GT az klaszisokkal jobb nála.Persze ha anyagiakkal nincs gond!
  • ColdFire
    #24508
    és ezt a 8600gt-t valahogy nem lehet húzni? (inno3d)
  • grebber
    #24507
    Ahhoz a VGA-hoz kevés az a proci de jobban futna mint a 8600-al.
  • ColdFire
    #24505
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+, 2100 MHz

    ha ehhez vennék egy GeForce 9600GT 512MB-t, hogy futna? sry ha "fut-e a gépemen" kérdést, de 8600GTvel épp hogy elmegy mediumon.

    előre is köszi