31662
CRYSIS
  • bertino
    #24341
    értsd már a poént.
  • R0zs0máK
    #24340
    Szerintem nem...nekem 1280x1024-en very high-on simán viszi 30fps+-al...
  • JaSoN HuNTeR #24339
    kb 320x160 és számolj a 10fps-el.Ezt a játékot csak a Paksi Atomerőműbe lehet játszani.
  • V43 1105
    #24338
    Nelegyél már hülye :@@ MÉG SZÉP ! -.-
  • bertino
    #24337
    640*480 16 biten
  • Soldiers
    #24336
    Haj egy 9600GT GS 512Mb Gainward 9115
    2 GB DDR2-es ram
    AMD 5600 X2 proci ezen a gépen hanyas felbontásban menne??
  • czazsi
    #24335
    Vegyetek fel msn en! A profilmomban megtaláljátok a címem! Egyébként kezd elmenni a kedvem ettől a tört szervereken való "játszadozától", ugyanis rengeteg a csíter... Fenn van az admin a szerveren, és nem bírja észrevenni, hogy csítel valaki... Persze hozzá kell tenni, hogy az adminnal 1 csapatban van, így őt nem lövi.... Meg kéne venni eredetiben... Felidegel, hogy 1 kilóméterröl kispisztollyal fejestlő.... 56/1 stat, és az admin nem tesz semmit....
  • Jaffa 2843
    #24334
    jáccadozásba benne vagyok :D
  • Paulie
    #24333
  • czazsi
    #24332
    hic feeling? ammegmi? :D
  • CUCLI
    #24331
    csak én érzem úgy, vagy tényleg hic fíling? :DDD
  • V43 1105
    #24330
    Nem vagyok 18 még, 16 leszek idén :D pici vagyok na tudom XD én benne lennék, hardver megvan hozzá, csak ahhoz hogy kezdeni tudjunk valamit egymással kéne egy szerver is .. és ez itt a gáz .. Mondjuk szerintem , Jaffa, C4mp3r, Hunter meg még egy jó páran lehet benne lennének :D
  • czazsi
    #24329
    Nem rossz progi! :D Azon gondolkodtam, hogy nincs e kedve valakinek egy klánt csinálni?! Most már ismerek 1-2 tört szerót amin mindig van hely... Igazábol nem is klán kellene, hanem egy csapat akikkel jól együtt lehet működni... (18+ és ne okozzon gondot a crysis beállítása) Legalább kipróbálás szintjén! Aztán ha bejön a játék - és megvan rá a keret - , akkor természetesen megvenni eredetibe, és úgy játszadozni vele CB -n és egyéb kupákon, vagy ha úgy tetszik csak mókábol.... Ha valaki kedvett kapott, akkor írjon egy PM-et!
  • Smithwarden
    #24328
    www.qtracker.com - crysis szerverkereso
  • Dzsur82
    #24327
    Az a gond hogy játékon belül se megy !(amúgy eredeti a játékom)!
  • czazsi
    #24326
    Nem megy xfire el! Csak játékon belül tudsz szervereket keresni!

    Utánakérdeztem, hogy miért van ennyire kevés tört szeró, és valszeg azért, mert még nem jött ki a linuxos dedikált szerver....
  • Dzsur82
    #24325
    Hali!Nem tudja valaki hogyan kell xfirehez hozzáadni a játékot mert nekem ott van a telepített játékok között de ott hiába jelölöm ki és okézom le nem kerül oda alulra ahol a szervereket lehet keresni??????(Ja és a legújjabb xfire van fent!)
  • DeathJr
    #24324
    Nah végre végigvittem:D
    CSak ujra kellett kezdeni azt a fejezetet és egyből be tudta fogni.
  • Pilutika
    #24323
    qrva kevés a havas rész és qrva szar a vége.
  • DeathJr
    #24322
    Hát ez LOL.Nekem amikor előveszem a TAC-ot akkor annyit ír hogy nincs célpont bemérveXD.
    Szal kezdhetem előröl ezt a fejezetzet mert lehet beakadt vagy vami.Nah mind1 majd lesz vami.
    Azért thx a videót.
  • U42TIBA
    #24321
    Nagyon köszi!
  • RNadal1203
    #24320
    nincsenek. elküldöd légyszi
  • gduck
    #24319
    Megvannak a Crysis mappájában lévő Game\Localized mappában ezek a fájlok: Hungarian.lng,Hungarian.pak,Hungarian1.pak ???

    Ha igen, akkor az ugyanebben a mappában lévő Default.lng fájlba ezt írjad bele:

    Language = "Hungarian"
    PAK = "Hungarian.pak"
  • czazsi
    #24318
    Telepítsd fel a razoros crysist magyarul! Ha a telepítés közben nem vagy lusta elolvasni amit a program kérdez, és a játékon belül beállítod a feliratokat, akkor valószínüleg meg fognak jelenni! Ha a magyar felirat be van kapcsolva, akkor a játék bejelentkező intrióin sem lehet átugrani.... és a Crytek intrónál is kiírja a magyar feliratot: "Játék a maximumon" Ha a telepítésnél nincsen magyar nyelv, akkor azt jelenti, hogy nem jó crysist töltöttél le!

    Valaki megmondaná, hogy miért van ilyen kevés tört szerver? Én max 4 működőt találtam egész európában, míg COD4 ből annyi van, hogy Dunát lehet velük rekeszteni.....
  • RNadal1203
    #24317
    de nekem nincs magyar nyelv a telepítésnél
  • gduck
    #24316
    Crytek Hungary
  • simonl #24315
    Telepítéskor válaszd a magyar nyelvet......utána a játékban a feliratokat jelöld x -el...ha jól emlékszem ennyi az egész.
  • RNadal1203
    #24314
    Légyszi valaki mondja el honnan szedhetek magyarítást a játékhoz
  • genRob
    #24313
    Ige, bocs rosszul írzam. Nagyon magas grafikai részletességet.
  • Ability
    #24312
    Felbontás? Nem inkább nagyon magas grafikai részletesség? Ha utóbbi, akkor nézz szét a banner alatt...
  • genRob
    #24311
    Hali! Biztos volt már róla szó de ha nem túl nagy teher akkor megmondaná vki, hogyan lehet XP alatt nagyon magas felbontást elérni? Mmint, hogy működjön. :-) Előre is köszi!
  • U42TIBA
    #24310
    Vista van fent nézegettem, de én sem találtam :( Az összes nyelvet feltettem, de semmi.
  • KILLER2
    #24309
    Öööö. Olyanom nekem is volt, magyar is volt. Milyen oprendszer van fent? Esetleg nézz körül registryben, hátha ott van beállítva. Amúgy nincs tippem. Megnéztem neked a játék cgf fájljait, de nem találtam. Javaslom, hogy te is nézd meg őket, hátha mégis ott van, csak nem vettem észre.
  • U42TIBA
    #24308
    Igen én feltettem a magyart is, de angolok a feliratok. Razor1911 es :( előbb ki szeretném próbálni.
    Jó lett volna magyar feliratokkal. Senki sem tud megoldást?
  • KILLER2
    #24307
    Turtommal egyszerűen csak magyarul kell feltenni. A feliratot a beállításokban találod, talán a játék beállításaiban.
  • U42TIBA
    #24306
    Sziasztok!
    Valaki pls mondja meg hogy lehet a magyar szöveget előhozni.
    Biztos le van írva de, legyen szíves valaki írja le megint. thx
  • KILLER2
    #24305
    De. Nvidia weboldalán megtalálod.
  • RNadal1203
    #24304
    Nem tud valaki vmi jó driver frissítést Nvidiahoz???
  • KILLER2
    #24303
    Na sikerült?
  • KILLER2
    #24302
    Crysis.hu - végigjátszás
    Youtube - boss part1
    Youtube - boss part2