31662
CRYSIS
  • meszibalint
    #24173
    előtte kell felvenni, abban a szobában, ahol beültetnek a székbe, és nézegetnek. és akkor hozza be egy csávó. és az ott is hagyja.
  • grebber
    #24172
    Azt sehol máshol nemtudod felvenni csak a hajó belsejében abban a teremben ahol a székbe ültettek és vizsgálgattak.
  • MORO67
    #24171
    sziasztok megtudná valakimondani az a TAC löveg az hol találhato mikor az anyahajon vagyunk és szét kell löni azt a nagy szörnyet akkor folyamatosan az az utasitás hogy löd löjem szét a TAC vetövel hát én lövömmindennel rakavetövel forgotárassal de nem döglik meg és az az utasitás hogy ezzel a TAC vetövel kell kinyirni na azt nemtalálom segitsetek már mert megörülök 1 orája egyhejben járok.
  • kifli
    #24170
    Adminok szoktak fenn lenni? ME engem is idegesít a sok csítőr!!!
  • V43 1105
    #24169
    Bithumen = Nagyrakás szar, ma is bebizonyosodott, tele csalókkal .. tisztelet a kivételnek :S
  • KILLER2
    #24168
    Na végre. Kíváncsi vagoyk rá, már nagoyn vártam. Remélem, hogy tudok mjad kezdeni vele valamit, szívesen moddolnék crysist.
  • gduck
    #24167
    Software Development Kit :)

    A modderek örölnek neki nagyon :) Van benne pár jó dolog, pl. 3DMAX plugin, stb. Ezzel egyszerűbben és profibban lehet megcsinálni a játék modot ;)
  • Viktor9202
    #24166
    Mi ez az SDK?
  • gduck
    #24165
    Hamarosan jön az is :)
  • bordy
    #24164
    wwoooww.
    és a patch? nem együtt kellet volna jünniük?
  • Smithwarden
    #24163
    Kijott az SDK !!!

    ! Crysis SDK !
  • grebber
    #24162
    Én pl rakétavetővel löttem ki őket!
    És a "szuperfegyver" be van ammo csak akkor tudod használni majd ha mondják!
  • MORO67
    #24161
    sziasztok ismét a segitségeteket kérem elakadtam ott hogy az anyahajot elkéne hagynom de jön egy nagy szörny aminek van 3 lövésztornya na azokat kéne kilőnöm de hijába lövöm a tornyokat egyszerüen nem semmisülnek meg.Azt szeretném megtudni hogy mivel tudom azt a három tornyot kilőni ???Mert elötte felvettem egy szuperfegyvert de abban nincs egyszikra löszer és nem is találkoztam a lőszer felvételével,mert már arra gondoltam hogy azt azért kellett felvennem hogy azzal löjem ki de löszernélkül nem fog menni.Segitsetek légyszi
  • lac coo
    #24160
    Gondolom ez is (akár anno Crysis) egy mezei 7800-on futott realtime ? ! :DDDDD

    Ezt a loller céget ... :))))
  • V43 1105
    #24159
    Volt, ha nem is a végén de volt, mikor a repülőgép anyahajón voltál :)
  • KILLER2
    #24158
    Az se.....
  • PLackó
    #24157
    Grebber, Kis 7600GT-mmel biztosan az lenne :)
    Berczely köszönet, szétnézek.
  • JaSoN HuNTeR #24156
    ez tényleg diavetités volt:D:D:D:D
    DE ez jó duma:D
  • berczely
    #24155
    Itt van pár fizikával szórakozó map ezeken is lehet robantgatn.
  • grebber
    #24154
    Miért szereted a diavetítést?
  • PLackó
    #24153
    Üdv!
    Ehhez hasonló robbantgatós, fun mapokat nem lehet letölteni valahonnan?
  • Shep
    #24152
    A videókról jut eszembe, a végén a Crysisben nem volt atomrobbanás, pedig a videon jól mutatott.
  • grebber
    #24151
    Erre a konfigra én is kiváncsi vagyok kinek nem ment 30 fps alá.
  • Fehercsoki
    #24150
    Valaki írna ide egy konfigot amin Dx9-be highon 30fps alá nem menne a crysis?És persze azt hogy mennyibe kerülne kb.
  • ProGabe #24149
    pont most akartam linkelni ide is.a sony bravia reklám lemásolása egyszerűen hihetetelten :O
  • berczely
    #24148
    Sok moddolás megunás, és kijött a patch ismétfelrakás....(20x jóaz 10x is )
  • grebber
    #24147
    Cryengine 2 bemuato videók
  • bordy
    #24146
    15x meg 20x ?
    akkor nagyon jó lehet ott valami, kint van kb 3 hónapja.
  • BIZ0906
    #24145
    Miért lép ki csak egyszerüen a játék? Rendesen betölti és mikor játszanék egy ideig megy is és aztán mintha letenném alt+tab-al egyszerüen kilép. Ez miért van? Mi lehet az oka?
  • berczely
    #24144
    [nevet]
  • G18XM8
    #24143
    Komolyan mondom a warez megbízhatóbb mint a legális szoftver, nevettséges, vagy inkább siralmas?
  • berczely
    #24142
    loool (én 20x raktam újra)
  • G18XM8
    #24141
    Látod látod, nekem warez változat van már vagy 15-ször újra raktam és semmi gond.
  • wander01
    #24140
    buzulás hogy csak háromszor rakhatod fel, hasonlo szarakodás volt a bioshock-nál is. kérdezz rá forumokon vagy az ea supportnál.
  • GazCamp3r
    #24139
    elég furi problémám van :S ujra raktam a windowst, és a crysist is, de nekem nem dobozos van, hanem digitális változat az ea store-rol, és ennek az inditásához kell az ea downloader, eddig ezzel nem is volt baj,csak hogy most nem engedi elindítani a crysist, mondván, h vmi security okokbol 3 aktiv licenszet engedélyeznek, és hogy én elértem ezt a limitet, és várjam meg, mig vmelyik lejár :S eleve asse tom mi ez, a kérdés pedig, h hogy lehetne kijátszani, h ne akarja indítani ezt a szar progit :S
  • MORO67
    #24138
    hát akkor megprobálom elölröl de azért kösz
  • Shep
    #24137
    Javítás, nem a tengeren, hanem a tenger felett.
  • Shep
    #24136
    Én nem lőttem rájuk és kb. harmadik nekifutásra sikerült is, első 2 alkalommal lelőttek a tengeren :)
  • MORO67
    #24135
    Sziasztok lenne egy problémám ott tartok hogy felvesznek az ürhajora és lelövik a pilotát na ott nekem kellene vezetnem a gépet de mindig lelőnek .Ott tartok mikor a gömb mellett repülök de jönnek azok a kék szörnyek na ott hogyha rájuk akarok löni eltéritem a hajot és lezuhanok de ha megyek tovább ők nyirnak ki van valami megoldás erre???
  • Shep
    #24134
    Alapvetően stabliabb, mint az xp, legalábbis nekem az, csak még nem igazán volt kedvem meg idpm beállítani, hogy gyors is legyen :)