CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
LiveId: HUNRa1n PsnId: HUNKa1n
A legjobb multis gamek (összes részt véve: cod, ut, halo, gta (XD)
\"If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.\"
Ezt miért írja?
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
Hol találok magyar szervereket?
mert a crysisben csak külföldi szerók vannak.
AMD Athlon 64 x2 4200+|ASUS M2N4-SLI|Point of View GF8500gt 512mb @594/1188|2GB dual chanel DDR2 KINGMAX 800mghz|powerLogic 500w táp
Multin az dobott volna ha dx9-es módban nem tiltják le a fizikát meg ezeket (aminek igazából köze nincs dx10-hez)...
Aki játszott már komolyabban multira kihegyezett játékkal az szerintem biztos nem mondja erre, hogy jó játék multiban. Év játéka címet meg plána nem a multi miatt...
a grafika teljesen jól skálázható, jobb konfigon meg 2007, ( de talán még 2008 is ) legszebb játékával játszhatunk 😊
a multija sajna annyira nem jön be, bár lehet még szokni kell 😊
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
honnan tudom hogy a very high beállítások mennek xp alatt?
bemásoltam a fájlt ami a faq-ban van, de sztem nem jó vmi (átlag 30fps-el megy és ezt soknak találom)
core2e4500, 2gb ram, 8800gt
GOOBY, pls
amit most írok össz tapasztalatom
A játék igen szépn ki lett dolgozva, nagy gép igénnyel összetett tipikus storyval ami kb tipikus amerikai filmbe elmegy. a játékban nincs meghatározva a milyen játékstílusban játszol ebben szabad kezet kapsz, mivel nagy területen mozoghatsz ezért sok bug elõ fordulhat benne amik még nem komolyak pl a fün fél centivel a föld fötött van.... a mesterséges inteligencia egész türhetõ nem szídhatja komolyabban senki csak az a gond vele hogy sokszor behal ha egy számítás nem megfelelõ. Multiplayer résznél jóval több hibát fel lehet fedezni pl autóba beszálás meg ienek és az egész része battlefield nyúlás de mégis jól át lett alakítva méghozzá azért mert nem feltétlenül a jármûvek veszik át a lényeges szerepeket, viszont a multiplayeres pályáknál sok az olyan hiba hogy pl az egyik fél elönybe van gondolok ienre hogy minden pont közelebb van hozzá és hogy fokozza az ellenfélnek a bázisát be lehet löni egy pontról taccal anélkül hogy bármely védelmi ágyu rálõne, a másik a jármû hiba 20 al megsurolod a másikat az meg szörnyet hal nano ruhába és a gránát kicsit nagyot üt. De ezeg a bugok nem komolyak vagyis javíthatóak és a véleményem szerint nem olyan durvák hogy az élvezhetõséget komolyan rontság esetleg kicsi boszúságot okznak, valószinûleg a játékot karácsony elött kiakarták adni és ezért nem lett megfelelõen átnézbe és bugmentesítve de ettõl függetlenül egy igen jó játék és a patchban szerintem sokmindent kijavítanak vagy inkább ugy mondom befejezik rendessen a játékot.
szerintem itt fejezük be az ien szar meg olyan jó vitát nincs sok értelme mindenki eldönti játszik vele vagy sem én pár bug miatt nem fogom kidobni a játékot mert sok lehetõséget látok benne, de ezt mindenki eldönti maga.
Ez a baj a mai gyerekekkel ! Csak a TV meg a videjojáték !<#banplz>#banplz>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Next PC upgrade: 2022
MIT KELL CSINALNOM A PROFETAS RESZNEL H MEGMENTSEM MIKOR MAR KILOTTEM AZ OSZZES UFOT??HOL VAN A HOFORRAS VAGY MIVEL LEHET IT MEGMENTENI??IRJATOK DE SIETVE LECCI!!KOSZ ELORE IS!!!CSO
Ui. elnézést a helyesírási hibák miatt de nem erõséggem 😄
Te viszont tényleg nem értem mit akarsz itt. Ha neked cod4 meg far cry tetszik akko menny azokba a topicokba és ne itt szidd 1000x a játékot. Hidd el nem lesz üres a topic nélküled.
Hát mit mindjak erre ? 😊
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
No comment !<#taps>#taps><#taps>#taps><#taps>#taps>
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Kicsivel több poligon : vadiúj objectek ....
És egy-két (száz) új modell ...
Crysis mennyivel is került több munkába?????
És akkor a több ezer órával összescriptelt törnénetrõl, cselekményekrõl, a folyamatos mellék animációkról ne is beszéljünk, ami Crysisból még híreiben is hiányzik 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Egyszerûen nemtudom mi a baj....
De van egy vcredist a dvd-n de azt sem tudom elinditani mert ugyaneztirja ki....
Valaki segitsen lécci...
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
Mert mindenki sír hogy nem ezt várta.Könyörgöm a videokból is az jött le hogy szép lesz,de már a videókban is volt a szar AI sok sok bug. Egyedül gépigény terén igértek sokat.
De minden más az volt amit láttunk.Tehát nem értem a "nem ezt vártam" sírosak miértjét!
Next PC upgrade: 2022
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
de azért várom már, hogy szidhassam xD
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
A Következõ hálózati helyet nem siekrült elérni:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows
\CurrentVersion\Uninstall\KB911564
Egy ismét gomb van és egy mégsem.Egyszerûen nemtudok mit tenni...Valaki PLS segítsen nagyon nyomnám a játékot...Elõre is köszi...
Next PC upgrade: 2022
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Én nem szerertném h ez legyen a tendencia, h csak egyre jobb grafikáju játékokat adjanak ki, és a játékélmény még kevesebb legyen. És mostmár nem ez az elsõ játék amibe én pl. nagyon csalódtam, bár én ezt a játékot nem is vártam, betat se szedtem le.
A játék fejlesztésébe jóval többet fektettek bele mint bármelyik játékba, sztem cod 4-be negyedennyi munka nincs. A gond ott van, hogy nem arra fordítottak idõt amire kellett volna. Ha naggyából ugyan annyit adnának el belõle mint cod 4-bõl akkor is a cod 4 bizonyulna nyertesnek, mivel abba nyilván kevesebb munka van (ahhoz nem írtak új motort, és nem is reklámozták annyira).
A lényeg a lényeg.Ez nem a hogyan oltsuk le a Crysist naponta 231321312 ezerszer. Mert h te ezt csinálod.Remélem ezzel a "Crysis egy nagy bukás" meg "a világ legszarabb játéka" részt le is zárhatjuk...
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830