31662
CRYSIS
  • lac coo
    #24253
    Aha... Főképp, hogy egy ilyen fa akár több millió polygon ......
    Nem kell mindent elhinni amit azon az oldalon látsz :)))
  • toarpad
    #24252
    Sok :P

    OFF : Elnézést kérek a chat szerű beszédért .
  • toarpad
    #24251
    Akkor szerintem vinné . Nekem a konfigom az aláírásomban van és ezen mediumon ( közepesen ) 1024 x 768-on fut .
  • mapi
    #24250
    És mennyi lenne a képkocka/másodperc értéke?
  • mapi
    #24249
    Processzor Intel Core 2 Duo E4600 2,4GHz,2GB DDR2 RAM
  • toarpad
    #24248
    Nem csak a graf. kártyától függ ez . A processzortól , és a memóriátol . Egyébként szerintem 100 %-ban vinné .
  • mapi
    #24247
    Hello! Szerintetek az Ati Radeon HD3650-es graf.kártya High felbontáson vinné a Crysist?
  • toarpad
    #24246
    Kérem segitsetek nagyon fontos lenne .
  • grebber
    #24245
    Frankó kis cucc!Na még a végén meglehet majd modolni a cucokkal faszára a gamet!Lesznek itt még elleejtő modok én már látom.

    Növények
  • toarpad
    #24244
    Megszeretném kérdezni hogy miért írja ki a játék azt a többjátékos modban hogy Csatlakozási idő lejárt ? Eddig soha se írta ki . A napokban kb 2 perc-ig tölt be egy szervert ( ha egyáltalán betölti ) .

    Válaszotokat előre is köszönöm !
  • GPx8
    #24243
    Ja már látom, hogy próbálkoznak vele...
  • GPx8
    #24242
    A "Lost" szigetet kéne megcsinálni...
  • samsung123
    #24241
    köszönöm, gyors segedelmed:) kicsit szórakoztam a fizikai mapokon
  • Shep
    #24240
    Valaki egyszer leragasztotta a gombot valamelyik játékban. :D Próbáld ki :)
  • gduck
    #24239
    - berakod a mapot a Game/Levels mappába
    - a játék közben belépsz a konzolba (~ bilentyűvel) és beírod:

    con_restricted 0
    map pályaneve <- ez tölti be!
  • gduck
    #24238
    billentyűk: halvány lila gőzöm sincs, úgy használom ahogy alapból vannak!
    szerver ping: akkor szoktam ilyet látni, mikor elszáll a szerver és közvetlenül utánna újból be szeretnék lépni
    rakétavető: gondolom a bázist védő tornyokra gondolsz. Azokat a megfelelő helyen kell eltalálni :) Ez gondolom vmi ici-pici bug lehet ;)
  • samsung123
    #24237
    hali hogy lehet mapokat berakni? mi a menete? irja le valaki pls ksözönöm
  • meszibalint
    #24236
    na??

    az én problémáimra senkinek semmi ötlete?? pedig van itt okos, és nagytudású ember nem?? mert nálam a tudomány addig nem terjed... :)

    igazából nem nagy problémák, de sokkal egyszerűbb lenne, ha lenne ötlet..
  • RNadal1203
    #24235
    azabaj nemvok nagy gépguru úgyhogy. Akkor most Játszak így? Egybként a demóval játszok most jön a teljes
  • kifli
    #24234
    milyen configod van? esetleg le tudnád írni?
  • RNadal1203
    #24233
    kösz
  • tugyiti
    #24232
    új gép
  • RNadal1203
    #24231
    Fiúk segítsetek Nekem akad a game valami tipp a Grafikai beállításokat a gammán belül mert minden lowon van
  • Soldiers
    #24230
    Xfire-n szokot valaki ezzel játszani ha lehet??
  • meszibalint
    #24229
    na megint kérdések merültek fel...

    valaki nem tud olyan config parancsot, hogy a futást egy adott gombbal lehessen ki-be kapcsolni? jó lenne, ha nem kellene állandóan nyomni a gombot.

    a nanoruha gyorsbillentyűket ha bekapcsolom, hol lehet állítani, hogy melyik mi legyen??

    és még1, a szerverlistánál mit jelent a pingnél a N/A? oda nem tud belépni, pedig vannak benne, és előtte fél órával még játszottam rajta. :S

    és a rakétavető lövése még mindíg eltűnnek. 1 se robbanik fel, csak kimegy a pályáról, és semmi, eltűnik. nemértem.
  • V43 1105
    #24228
    Van -.-
  • Shodan
    #24227
    Most van bithumen?
  • grebber
    #24226
    Most irtam ez van legjobb állapotba már 51%-nál van letölteni nem lehet mivel nincsen kész!
  • Viktor9202
    #24225
    Hol van hogy download?:S Mer nem látom sehol
  • kifli
    #24224
    Én azt nem értem hog a crytek miért teáskannákat rakott be? Csak nem 3dsmax-al csinálták :P
    Azért raktam be mert így összehasonlítva jó
  • grebber
    #24223
    Project Zero mod
    Talán ez van a legjobb 51%-os álapotba a rengetek mod közül.
  • Smithwarden
    #24222
    Mondjuk ha tort szerveren toltad eddig is (+pb off), ott szinte kotelezoen van 1-5 cheater miminum fent 99%-ban!
    Ping meg ugye csak az 1 magyar szerveren bithumenen jo, tobbinek magas a pingje.
    Szoval igy nem furcsa hogy nincs kedved jatszani.

    Eredetinel sok szerver van, pingek jok, pb-s szerveren sokkal kevesebb esely van cheaterekre, foleg a "pbs"+ configon (csak ilyen extra configos keves van valamiert).

    1.2es patchben [par heten belul elvileg kb] lesz beepitett a crytek anticheat, majd meglatjuk mennyire hatasos, de valoszinu belso anticheat+pb egyutt mar durva lesz.

    Amugy 1.2-ben brutalisan sok javitas / ujitas lesz, a kozosseg kereseit nagyon is figyelembe vettek, szoval egyre durvabb lesz ez az eredetileg felkesz jatek, pedig amugy sem volt rossz.
    Pedig nekem is neha bedurran az agyam bugokon es cheatereken, es a mostani jatekkal is szivesen jatszok ezek ellenere, mert par dolgot nagyon eltalaltak es az csak egyre jobb lesz a patchekkel.

  • GazCamp3r
    #24221
    azt tudjátok, h az eredeti sony bravia reklám nem számitogép? minden eredeti :) akkora poén :D 250 000 labdát guritottak le... benne van a guiniss rekordok könybéven
  • grebber
    #24220
    Felesleges ilyeneket mutogatni a Cryteknek ha nem tanulnak meg rendesen optimalizálni.
  • kifli
    #24219
    nemtudom volt-e már de valóság vs cryengine 2
  • V43 1105
    #24218
    Inkább tört szervert rendelek, mint hogy megvegyem eredetiben .. sok a csaló, nagyok a pingek még normál szerókon is .. ezt meg lejelszavazom, aki kéri megadom (magyaroknak-.-) és mehet a gém, nem kell azon bosszankodni hogy repülsz VTOL-al egyszer csak bumm, és azt sem tudom mi végzett veled ...
  • Smithwarden
    #24217
    2 havi server = original Crysis
  • kifli
    #24216
    ha már csinálsz szervert tört legyen !! :)
  • Jaffa 2843
    #24215
    én már kérdeztem obinetet régebben azt mondták h kb az UT2004-es szerver árába kerül.. szal nem olcsó a dolog.. 5-6k
  • RNadal1203
    #24214
    köszi