CRYSIS

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Smithwarden
#22581
Laccoo nem csalodtunk benned.

Karorom power.

Ez jellemez, ennyi vagy tenyleg, nem masert jarkalsz ide.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Balumann
#22580
Milyen ubi.com -ra? C: Játékon belül multiplayer internet, és ott kell létrehozni accot, GameSpy accountot hoz létre, és ha LANon akarsz játszani mindig be kell ott jelentkezni.

tugyiti
#22579
Itt má ragtapasz nem segit,max. teljes gézzel való beburkolás <#idiota>
#22578
Ubi.com ra csinázni egy accot? Ok ok proba. Köszi
lac coo
#22577
Majd a második patch ....!<#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

NeBby
#22576
Nem lett gyorsabb télleg , de a motionblurt optimalizálták elég szépen! Így ugyannayi fps t kapok majdnem motionblurral mint anélkül , pedig az elég sokat levett!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

tugyiti
#22575
Nincs mit <#wave>
NeBby
#22574
daemonom 4.10 es , az lesz a gond.... thx

Starcraft2 e-mail: [email protected]

bordy
#22573
na majd firkáljatok valamit a multis optiról is hogy az hogyan sikerült.

tugyiti
#22572
daemon 4.11.2 + y.a.s.u. v1.3.7070 + gcw -rõl NetShow-Crysis_SR Mini-Image <#wink>

kitünõen megy megjelenés óta,haramdjára tolom végig,patch után is indul,de nem tudom honnan szedted hogy nem megy egy szóval nem írtam ilyet csak a patch után fellépõ bugokat irtam amik ezelõtt nem voltak
NeBby
#22571
Kiírja h emulációs szoftver detected....

Starcraft2 e-mail: [email protected]

tugyiti
#22570
Mi nem mûködik? Nem indul el ? Gyere át,mennyi idõt akarod nyomni?
Banano007
#22569
akkor ok.Viszont játékban úgysem veszed észre hogy 21 vagy 22.99 fps XD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

NeBby
#22568
Azzal se mûködik...

Starcraft2 e-mail: [email protected]

gduck
#22567
A teszteket közvetlenül egymás után futtattam, a két teszt között csak a patch install lett elindítva 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22566
Na! Nekem minden létezõ hiba elõjött.....ami eddig nem volt! ja meg akad mint a disznó😊 szerintem azért van mert tört verzio,úgy érzem meg kell vásárolnom eredetibe. másnak is van hasonló problem esetleg???<#ijedt>
Banano007
#22565
Sokminden befolyásolja..hogy pl akkor mennyi progit futtattál a háttérben vagy már mennyire volt elhasználva a windows-od stb.=D Szóval az eredmény u.a. =

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

gduck
#22564
Remélem ott javult vmit a helyzet, single GPU-nál a DX10 alatt picivel jobb a teszt szerint 😉

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

#22563
SLi tesztet csinálok amint jó lesz a gépem 😛

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Banano007
#22562
Ennyit errõl -.- xD.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

gduck
#22561
benchmark_gpu

DX9 1280x1024 NoAA, HIGH:
build 5767: Min FPS: 18.18, Max FPS: 49.16, Average FPS: 41.44, Average Tri/Sec: 42340188
build 5879: Min FPS: 18.06, Max FPS: 49.84, Average FPS: 41.71, Average Tri/Sec: 42593608

DX10 1280x1024 NoAA, VERYHIGH:
build 5767: Min FPS: 5.56, Max FPS: 21.65, Average FPS: 19.23, Average Tri/Sec: -12572237 😊
build 5879: Min FPS: 5.70, Max FPS: 25.12, Average FPS: 21.26, Average Tri/Sec: -13892900 😊

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

tugyiti
#22560
gondolod nem irtam volna ha lenne, nincs crack, yasu van meg poseden mini
NeBby
#22559
Régi crack miatt van!

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Smithwarden
#22558
En nem erzek fps javulast.

Talan a memora kezelese jobb, kevesbe szaggat eddig kritikus helyeken (proto bejaratok, stb).
A leirt dolgok nagyjabol ugy vannak egyebkent, kisebb raketaveto / granat robbanasok, stb.
(Bar meg csak fel orat teszteltem, az nem sok ido.)

Jo hogy vegre jott a patch, de hirtelen ugy tunik ezeket ossze lehetett volna hozni par het alatt - nem pedig par honapon keresztul.
Ha aranylag rovid idon belul kihozzak az igert masodik patchet amibe rengeteg dolgot akarnak zsufolni, akkor oke a dolog, de ha raulnek arra is tobb honapot akkor dogoljenek meg finoman es oszinten szolva.

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

tugyiti
#22557
na egész jól sikerült a patch :
-motion blurt nem lehet kikapcsolni settingsbe mert mindig customre vált vissza (c_var-okkal se változik semmi hiába írom át )
-elsõ quick loadnál kifagyott de úgy hogy semmire nem reagált a gép
#22556
esetleg azt is eltod mondani, h gyorsult-e... sli-n kiprobálnám már nagyon, de sajnos most cska laptopvan... még 😞

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Smithwarden
#22555
Mar hogyne hasznalna? <#buck>

Nem az exe fajl-t "javitottak" ki az 1.1-ben, hanem egy csomo minden mast. <#crazya>
Szerinted miert indul el es tudok egybol 1.1-es szervereken jatszani? <#circling>

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#22554
dehogy 😄D



kereskedtem velük, és egy db vhogy nem akart elmenni, aztán megláttam a burst limit trailert, és akkor mondom ez marad 😄

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

#22553
Jah boccs neked ilyen jol megy h van egy xbox mindig tartaékon?<#mf2><#mf2><#mf2><#vigyor5><#vigyor5><#vigyor5><#vigyor3>

Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester

Balumann
#22552
Nagyon remélem h a PC-re készülõ Battlefield 3 nem ilyen lesz, és nem Cryengine-s... Az összes eddigi Battlefieldet szerettem, fõleg a Vietnamot mert azzal játszottam multiba elõször, de ha képes az EA ilyenre megcsinálni akkor a Bf2 volt az utolsó asszem...

#22551
😄D na persze...

#22550
Valaki aki felpatchelte de nem eredeti a game vmit mondjon.....érdemes vagy tök 8 .... ???

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22549
hát ez egy nagy kalap szar a crysishoz képest 😊

az a robbanás...nem is mondok semmit inkább róla..látszik h a téglafal mindig ugyanolyan formába robban ki és mindig szikrázik.Bármibe lõsz az szikrázik....és az a torkolattûz .... WolF 3D....

ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED

#22548
tudom. ezért tartottam meg az xboxom... 😄 pihen a dobozban. ezért a game-ért, meg a dragon ball: burst limitért xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bertino
#22547
akkor meg tök8 😛

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#22546
csak konzolra lesz 😉

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

bertino
#22545
nem nagy szám, lényegében hasonlo mint crysis az igaz
akkor lesz menõ, ha mindezt dx9 alatt tudja... na akkor nem sokan fogják szeretni a cryteket

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

#22543
De ha nem 1.1-es a crack nem fogja használni az 1.1-es patchet úgyhogy felesleges a patch ha vissza rakod az 1.0-ás cracket.

MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu

NeBby
#22542
De kép az nincs ha betöltöd a játékot <#wink>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Balumann
#22541
Általába mûködnek patch után korábbi verziójú exével csak az a baj, hogy a javítások egy rész abban a fájlban van, vagyis tök feleslegesen patchelted akkor...

Smithwarden
#22540
Nekem mukodik 1.1-e patch utan az alap 1.0-as "crack".
(Nodvd "fix" ugye, hogy ne hasznalja mindig az eredeti dvd-t.)

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

#22539
csak crack nincs még 😉 ugyhogy a warezjancsik most még szivnak xD

ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830

Smithwarden
#22538
Crysis(R)
Patch 1.1 (Javítócsomag) OlvassEl állomány

Javítások:

*Javítva: Lehetséges végzetes hiba D3D10-ben
*Javítva: Narancssárga dobozok jelennek meg, amikor egy magas minõségben készült mentést töltenek be alacsony minõségben lévõ játékba.
*Javítva: Következetlen jármû sebzés LAW rakétákkal.
*Javítva: Tükrözõdési felbontás D3D10-ben, többmegjelenítõs GPU tükrözõdés frissítés javítva
*Javítva: Memóriaszivárgás FSAA módokkal
*Javítva: Végtelen lõszer csalások.
*Javítva: Memóriaszivárgás képernyõ módok váltásánál D3D10-ben
*Javítva: Muti optimalizálások
*Javítva: Amikor a játékos közelharcol a fegyver felemelõ animáció közben, a fegyverük tartósan ebben a pozícióban marad.
*Javítva: Végzetes hiba a szerkesztõbõl nemrég pálya exportált mentés betöltésekor


*Javítva: A virtuális billentyû nem mûködik megfelelõen, amikor egy gamepadot csatlakoztatnak
*Javítva: A felhasználók egyszer csak nem tudnak körülnézni a jobb analóg karral
*Javítva: "Alapértelmezettre" állítva a képernyõ felbontását, a felhasználó nem tudja kiválasztani az utolsó felbontást
*Javítva: Hiba felbontás váltáskor D3D10-ben
*Javítva: Hibás mélységélesség és vízcseppek D3D10-ben
*Javítva: Végzetes hiba a NaN figyelmeztetésnél

Frissítések:

*Hozzáadva: Motion Blur UI és vertikális szinkronizáció UI beállítások
*Optimalizálva: Motion blur
*Optimalizálva: FSAA (Teljes képernyõs élsimítás)
*Optimalizált hang azonosító implementálás
*Engedélyezett vertikális szinkronizáció funkció D3D10-ben
*Új teljesítménymérõ állományok a jeges CPU teszthez.
*http/xmlrpc jelszóval védett távvezérlési munkafolyamat
*Hibakeresõ cvars csalásként megjelölve
*F12 (képlopás) most már csökkentett módban is mûködik

Változtatások:

*Csökkentett LAW becsapódási sebzés gyalogság ellen Hatalmi harc módban
*Némileg csökkentett rakéta lövedék sebesség többszemélyes módban
*Letiltott automata löveg kapcsoló dobozok jármûveken a LAW találat észlelõ hibák elkerülése végett
*Csökkentett gránát robbanási hatókör többszemélyes módban
*Rögzített víz felosztás csalások elkerülése miatt többszemélyes módban
*Többmegjelenítõs GPU javítások mélység térkép frissítésekkel

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Smithwarden
#22537
Igy van, vegre kijott az elso patch. <#hawaii>

Itt egy valamivel gyorsabb link:

Crysis Patch 1.1 (crymod.com)


This is the official Patch 1.1 for Crysis. The 140MB sized file can be downloaded from one of the sources further below. The patch mainly addresses the performance of Crysis. Additionally it includes quite a few bug fixes and tweaks for the Multiplayer part to provide more balanced gameplay.


Please find below the complete changelog:

Fixes
--------
Damage dealt to vehicles when shot by LAW has been made consistent

F12 (screenshot) now works in restricted mode as well

When player melees during gun raise animation, their gun will not be in a permanently raised position anymore

Memory leaks and potential crashes


Updates
------------
Improved SLI / Crossfire support and performance

Improved overall rendering performance (DX9 and DX10)

Enabled VSync functionality in D3D10


Tweaks
-----------
Reduced grenade explosion radius in multiplayer

Clamped water tessellation to avoid cheating in MP

Reduced LAW splash damage vs. infantry in PowerStruggle mode

Slowed Rocket projectile speed down in MP slightly

"Az internet lemaradt technologiailag..." :D

Banano007
#22536
Majd írjátok be hogy mennyit változott az fps.Szerintem olyan 2-t kb.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"

NeBby
#22535
JEEEEEE! Végre <#worship>

Starcraft2 e-mail: [email protected]

Bence94
#22534

GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..

gduck
#22533
?

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Zinaj
#22532
lol akkor

i7 azt szevasztok :P