CRYSIS
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Karorom power.
Ez jellemez, ennyi vagy tenyleg, nem masert jarkalsz ide.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Starcraft2 e-mail: [email protected]
kitünõen megy megjelenés óta,haramdjára tolom végig,patch után is indul,de nem tudom honnan szedted hogy nem megy egy szóval nem írtam ilyet csak a patch után fellépõ bugokat irtam amik ezelõtt nem voltak
Starcraft2 e-mail: [email protected]
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
Starcraft2 e-mail: [email protected]
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
DX9 1280x1024 NoAA, HIGH:
build 5767: Min FPS: 18.18, Max FPS: 49.16, Average FPS: 41.44, Average Tri/Sec: 42340188
build 5879: Min FPS: 18.06, Max FPS: 49.84, Average FPS: 41.71, Average Tri/Sec: 42593608
DX10 1280x1024 NoAA, VERYHIGH:
build 5767: Min FPS: 5.56, Max FPS: 21.65, Average FPS: 19.23, Average Tri/Sec: -12572237 😊
build 5879: Min FPS: 5.70, Max FPS: 25.12, Average FPS: 21.26, Average Tri/Sec: -13892900 😊
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
Starcraft2 e-mail: [email protected]
Talan a memora kezelese jobb, kevesbe szaggat eddig kritikus helyeken (proto bejaratok, stb).
A leirt dolgok nagyjabol ugy vannak egyebkent, kisebb raketaveto / granat robbanasok, stb.
(Bar meg csak fel orat teszteltem, az nem sok ido.)
Jo hogy vegre jott a patch, de hirtelen ugy tunik ezeket ossze lehetett volna hozni par het alatt - nem pedig par honapon keresztul.
Ha aranylag rovid idon belul kihozzak az igert masodik patchet amibe rengeteg dolgot akarnak zsufolni, akkor oke a dolog, de ha raulnek arra is tobb honapot akkor dogoljenek meg finoman es oszinten szolva.
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
-motion blurt nem lehet kikapcsolni settingsbe mert mindig customre vált vissza (c_var-okkal se változik semmi hiába írom át )
-elsõ quick loadnál kifagyott de úgy hogy semmire nem reagált a gép
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Nem az exe fajl-t "javitottak" ki az 1.1-ben, hanem egy csomo minden mast. <#crazya>#crazya>
Szerinted miert indul el es tudok egybol 1.1-es szervereken jatszani? <#circling>#circling>
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
kereskedtem velük, és egy db vhogy nem akart elmenni, aztán megláttam a burst limit trailert, és akkor mondom ez marad 😄
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Asus M2N|AMD Athlon 5600+|2GB RAM Kingmax|Gigabyte nvidia 8800 GT|Chieftec 550W|Raidmax Katana táp nélküli fekete ház|Samsung 500GB Winchester
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
az a robbanás...nem is mondok semmit inkább róla..látszik h a téglafal mindig ugyanolyan formába robban ki és mindig szikrázik.Bármibe lõsz az szikrázik....és az a torkolattûz .... WolF 3D....
ASRock H87M - Core i5-4430 3.0GHz - SAPPHIRE HD 7850 2GB GDDR5 OC - CORSAIR Value 8GB/1600 KIT - SSD Intel 80GB SSD 320 Series - FSP FSP600-50ARN - M-Tech NOB09A-BK BLUE LED
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
akkor lesz menõ, ha mindezt dx9 alatt tudja... na akkor nem sokan fogják szeretni a cryteket
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
MSI 870-C45|AMD Phenom II X4 955 Black Edition|Sapphire Radeon HD 6950 2GB|Kingston HyperX 4*2GB DDR3 1600Mhz CL9 Blu KIT|FSP Blue Storm Bronze 500W www.powerfm.hu www.zoo.webkontakt.hu
Starcraft2 e-mail: [email protected]
(Nodvd "fix" ugye, hogy ne hasznalja mindig az eredeti dvd-t.)
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
ASRock Z77 eXtreme4 | Intel i7 2600K @ 4500Mhz | EVGA GeForce GTX670 FTW | 2x4Gb G.Skill Sniper @ 2000mhz | Samsung 830
Patch 1.1 (Javítócsomag) OlvassEl állomány
Javítások:
*Javítva: Lehetséges végzetes hiba D3D10-ben
*Javítva: Narancssárga dobozok jelennek meg, amikor egy magas minõségben készült mentést töltenek be alacsony minõségben lévõ játékba.
*Javítva: Következetlen jármû sebzés LAW rakétákkal.
*Javítva: Tükrözõdési felbontás D3D10-ben, többmegjelenítõs GPU tükrözõdés frissítés javítva
*Javítva: Memóriaszivárgás FSAA módokkal
*Javítva: Végtelen lõszer csalások.
*Javítva: Memóriaszivárgás képernyõ módok váltásánál D3D10-ben
*Javítva: Muti optimalizálások
*Javítva: Amikor a játékos közelharcol a fegyver felemelõ animáció közben, a fegyverük tartósan ebben a pozícióban marad.
*Javítva: Végzetes hiba a szerkesztõbõl nemrég pálya exportált mentés betöltésekor
*Javítva: A virtuális billentyû nem mûködik megfelelõen, amikor egy gamepadot csatlakoztatnak
*Javítva: A felhasználók egyszer csak nem tudnak körülnézni a jobb analóg karral
*Javítva: "Alapértelmezettre" állítva a képernyõ felbontását, a felhasználó nem tudja kiválasztani az utolsó felbontást
*Javítva: Hiba felbontás váltáskor D3D10-ben
*Javítva: Hibás mélységélesség és vízcseppek D3D10-ben
*Javítva: Végzetes hiba a NaN figyelmeztetésnél
Frissítések:
*Hozzáadva: Motion Blur UI és vertikális szinkronizáció UI beállítások
*Optimalizálva: Motion blur
*Optimalizálva: FSAA (Teljes képernyõs élsimítás)
*Optimalizált hang azonosító implementálás
*Engedélyezett vertikális szinkronizáció funkció D3D10-ben
*Új teljesítménymérõ állományok a jeges CPU teszthez.
*http/xmlrpc jelszóval védett távvezérlési munkafolyamat
*Hibakeresõ cvars csalásként megjelölve
*F12 (képlopás) most már csökkentett módban is mûködik
Változtatások:
*Csökkentett LAW becsapódási sebzés gyalogság ellen Hatalmi harc módban
*Némileg csökkentett rakéta lövedék sebesség többszemélyes módban
*Letiltott automata löveg kapcsoló dobozok jármûveken a LAW találat észlelõ hibák elkerülése végett
*Csökkentett gránát robbanási hatókör többszemélyes módban
*Rögzített víz felosztás csalások elkerülése miatt többszemélyes módban
*Többmegjelenítõs GPU javítások mélység térkép frissítésekkel
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
Itt egy valamivel gyorsabb link:
Crysis Patch 1.1 (crymod.com)
This is the official Patch 1.1 for Crysis. The 140MB sized file can be downloaded from one of the sources further below. The patch mainly addresses the performance of Crysis. Additionally it includes quite a few bug fixes and tweaks for the Multiplayer part to provide more balanced gameplay.
Please find below the complete changelog:
Fixes
--------
Damage dealt to vehicles when shot by LAW has been made consistent
F12 (screenshot) now works in restricted mode as well
When player melees during gun raise animation, their gun will not be in a permanently raised position anymore
Memory leaks and potential crashes
Updates
------------
Improved SLI / Crossfire support and performance
Improved overall rendering performance (DX9 and DX10)
Enabled VSync functionality in D3D10
Tweaks
-----------
Reduced grenade explosion radius in multiplayer
Clamped water tessellation to avoid cheating in MP
Reduced LAW splash damage vs. infantry in PowerStruggle mode
Slowed Rocket projectile speed down in MP slightly
"Az internet lemaradt technologiailag..." :D
,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna...\"
Starcraft2 e-mail: [email protected]
GTA V Több patchet kevesebb \"next weeket\" kedves DICE..