3131
  • Taranov
    #125
    Az újak már azért jók.
  • partotmos
    #124
    váó
    robbant a bank...
  • Harly18
    #123
    Láttátok ezt?
    Legnépszerűbb témák
    1. Football Manager 2006
    2. Counter-Strike:Source
    3. US Cittá di Palermo
    4. Volkswagen
    5. Call of Duty
    6. Kézi és az Olimpia
    7. 3D Studio MAX
    8. Humoros és aranyos képek
    9. Logoműhely
    10. A Pc-s játékoknak leáldozott

    Nem hittem volna, azt hittem jön majd valaki, akinek nem tetszik a topic és bezárja, de nem így lett...
  • Harly18
    #122
    Na, akkor mákod volt, de mindent félre téve a régi kocsik, persze, hogy en mbiztonságosak eléggé, de a suzuki manapság sem olyan jó, mint lehetne
  • partotmos
    #121
    én már karamboloztam swifttel, és mégsem vagyok kettőbe. (70 nel csaptam félfrontálba egy beton lámpaoszlopot)
    igaz, hogy kirepültem a szévédőn "a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt"
    ez volt a mákom
  • Taranov
    #120
    Teljesen igazad van, de ne légy ilyen harcias!
    A 10-15 éves nagy autók is szörnyűek, de a Swift is.
    A legjobb példa az előbbire az 1997-es BMW3, ami 1 csillagos töréstesztet produkált, az EuroNCAP oldalon megtekinthető.
    '97-ben már a többi gyártó normális autókat csinált, de a 10-15 évesek tényleg rosszak, a régi swifttel egyetemben
  • Harly18
    #119
    Láttál már Suzukit karambolozni??? Én már több balesetben láttam és szinte mindig a kocsi majdnem 2 darabban volt. A nyugati kocsik viszont biztonságosa, mostmár főleg a VW ( A Golf V a legbiztonságosabb kocsi, amit eddig teszteltek)
  • schrank
    #118
    mi lenne ha valaki muttna valami statisztikát a régi swift "nem biztonságos" milyenségére vonatkozóan mert mindenki csak azt mondja mogy egy kis kocc és tuti halál de én inkább ülnék egy swiftben mint egy szétrohadt 15-15 éves nyugati szarban a KGST-s szarokról meg nem is beszélve a sok ratyi LADA-s
  • Taranov
    #117
    Azért szívem mélyén Rover fan vagyok :D
  • datango
    #116
    a legjobb márka ! ennyi.
  • Taranov
    #115
    A valós igényeket szolgálja ki, és nem a fiatalok a fő célközönsége.
  • Taranov
    #114
    Elhiszem, azzal nincs tapasztalatom.
  • Taranov
    #113
    Ez így, ebben a formában nem igaz, mert a régi Swift nem elég biztonságos, nagyon fapados, zavaró, hogy az ember olyan alacsonyan ül. A Golf, a Bora viszont tényleg megfelelő autó, főleg azoknak, akiknek nem ekörül forog az életük.
  • DJ Bee18
    #112
    nem száguldozás kérdése, csak azt akarom mondani,hogy egy ilyen márka, amelyről mindenütt a presztízs jut az embereknek eszébe, és az áruk se alacsony, hogy engedheti meg ezt magának
  • Harly18
    #111
    Csak van egy kis különbség egy magyar és egy német nyugdíjas között
  • DJ Bee18
    #110
    De az az 1,6 zabálja ám a benzint
  • DJ Bee18
    #109
    Ennyi erővel a Régi Swift is a legjobb autó, mert a magyar nyugdíjasnak az is megfelel :DDD
  • Taranov
    #108
    Ja, azért a Passatnak van presztízse, egy Renault Lagunával vagy egy Citroen C5-tel szemben.
  • Taranov
    #107
    Szerintem elég nyerő, nem mindenki száguldozik. És egyre inkább az a jövő, hogy nem fogunk száguldani, mint ahogy Amerikában már ma is ez a szokás.
  • DJ Bee18
    #106
    csak érdekesség, 99-ben került a családba ugyanazzal az 1,6-ossal egy céges Passat, és már akkor sem volt egy kiemelkedő kontrukció, lomha volt, és 10 litert zabált, ha hajtva volt, akkor 12-t is, aztán 2005, új Passat, ugyan az az alapmotor. Ez aztán a hatalmas presztízs, mi? :DDD
  • Harly18
    #105
    Németorágban például sok nyugdíjas vesz drága VW-t és nekik a legkisebb motor is elég és mivel sok nyugdíjas van Németországban, talán azt gondolják, hogy más helyeken is nyerő az ilyen gyenge motorral szerelt VW-k árusítása
  • Taranov
    #104
    A mi Golfunk is csak 1.4-es 75 LE-s, de őszíntén szólva megfelel. Nem száguldunk soha, autópályán 170-nél már eléggé megbüntetnek, szóval a végsebesség megfelelő, városban elég fürge az autó, szóval megfelel az igényeinknek.
  • Harly18
    #103
    Na akkor ez még érdekesebb
  • Taranov
    #102
    Erről hallottam, de ez egy VW reklám volt. a Volkswagent perelték.
  • DJ Bee18
    #101
    de amíg 60 egynéhány LE-vel adják, és még így is drágább, addig.....
    Nem tudom mit mondogatja mindenki, hogy VW meg a presztízs, amikor számomra az jelentené, ha nem őskövület gyenge motorokat pakolnának be alapáron, a normálisabbakat meg hatalmas felárral, hanem a Poloba is pl. 1,4 90 LE lenne a minimum. Ha a Suzukinak megéri, nekik miért nem?? Meg a Passatba is miért nem az 1,6 FSI-t teszik be, amikor már nagyon sok konkurencia 1,8 tól indul !!
  • Harly18
    #100
    Ezen az oldalon sok jópofa VW reklám van: oldal persze csak annak, akit érdekel
  • Harly18
    #99
    Azért ez sem volt semmi, emiatt perelt is a VW, mert úgy tűnt mintha a VW-t reklámozták volna, közben...egy terrosrista felrobbantotta magát a Polo-ban
  • Harly18
    #98
    Sajnos nagyon elhanyagolják azokat az országokat, ahol nem adnak el akkora mennyiséget, mint más helyeken
  • Taranov
    #97
    :D
    Kettő nálunk is volt, de Angliában (vagy máshol is?) sokkal több jó reklámjuk van. Nem tudom miért, de Magyarországra csak az unalmas reklámok jutnak.
  • partotmos
    #96
    cool:)
  • Harly18
    #95
    Nekem a VW jópofa reklámjai is nagyon tetszenek, csak sajnos ezek nálunk nem igazán jelennek meg. Nem tudom láttátok e a régi Bogár reklámokat, mert azok is nagyon ötletesek volta, s talán ez is belejátszott a Bogár sikerébe

  • Harly18
    #94
    VW Citi Golf



  • partotmos
    #93
    ezt most miért?
    belga powa jóhangzik, de mégisigaz
    golf lol?
    hát ja, és?
    ezek a hétköznapi emberek versenyautói tenagyonokos:)
  • Peugeot
    #92
  • Harly18
    #91
    Ez lenne a legjobb, ami történhetne a Lupo-val, csak sajnos az árát nem igazán csökkentenék a VW-nél, ők nem az az olcsó kocsit is gyártó márka és ezzel pedig sok vásárlótól esnek el
  • Taranov
    #90
    Ha rajtam múlna, inkább a Lupot fejleszteném tovább, csökkenteném az árát, és átdesignolnám olyan Lancia Ypsilonosra.

    Egyébként ezekben a kisautókban nem látok olyan nagy fantáziát, mert a Lupo (ami keveset fogyaszt) drága, a többire meg nnincs rászorulva senki, hisz a fő előnyük, hogy könnyű velük parkolni, de őszíntén szólva a nagyobb autókkal sem nehéz.
  • Harly18
    #89
    Azok is jók, csak szokatlanok egy kicsit, de nekem minden kocsi tetszik amin VW jel van
  • Taranov
    #88
  • Taranov
    #87
    Nem egyforma az ízlésünk, nekem jobban tetszenek azok a dél-amerikai VW-k, amiket az előbb mutattál.
  • Lteebee
    #86
    Budapesttől fűzfőig kétkiló, onnantól a parton végig gyökkettő.

    golf=lol