3131
  • Harly18
    #246
    Ha a Bogarak iránti imádatom már 15 éve töretlen, akkor nem hiszem, hogy néhány év változtatna ezen. Nem tudom te utaztál már, vagy vezettél-e már Bogarat, de teljesen más, mint akármilyen más kocsinál. A hibái ellenére is sokkal jobb.
  • Lteebee
    #245
    Én is ilyesmiket gondoltam, amikor trabim volt, meg amikor zastavám volt.

    Szép gondolatok és ha felfújnám magam, meg is tudnám valósítani, csak már ez nem annyira érdekel.
  • Harly18
    #244
    De majd annyi lesz, hogy jut a Bogárra is meg egy kényelmes és modern kocsira is.Aki bogaras, annak mindig Bogár lesz a fő és nem unja meg, szóval akármilyen hiper-szuper kocsik lesznek évek múlva, tuti lesz Bogaram
  • Lteebee
    #243
    Szerintem addigra már nem akarsz majd bogarat, meg ha lesz pénzed, kényelmesebb, praktikusabb autót választasz inkább.
  • Harly18
    #242
    Hát igen, sajnos, bár bizom benne, hogy kemény munkával, vagyis abból a pénzből majd sikerül egyszer
  • Lteebee
    #241
    Hát pedig lepattant autóból tiptopot csináltatni az a milliomosok hobbija.
  • Harly18
    #240
    Én is erre gondoltam, hogy kb 5 kiló, bár én mire összeszedek annyit.
    Sajna nem vagyok milliomos, meg még nem vagyok pénzkereső
  • Lteebee
    #239
    Szvsz egy bogár szép állaptba hozható 2-4 kilóból.

    De nem értek hozzá, csak gondolom.
  • Harly18
    #238
    Nincsen nagyon-nagyon rossz állapotban, hanem olyan közepesen rossz állapotú
  • Harly18
    #237
    Aha, gondolom, hogy jó pár százas. de nem tudom mennyi kellene minimum
  • Lteebee
    #236
    Bogárra?
  • Harly18
    #235
    Az enyém, ha olyan állapotú lenne mint a tiéd, akkor....
    Mikor vettük, akkor a hülye szalonban spray-s metál festékkel fújták le, de olyan ocsmányul, hogy hihetetlen. Nagyon sok rozsda van a karosszérián és persze azokat is ott hagyták igy szépen pattogzik fel a festék. Befújták valami genyával és igy teljesen matt. A belső kárpitok is nagyon rossz állapotban vannak. Igaz, hogy nagyon olcsón vettük, de azért... Szóval nagyon sok pénz kell majd sajna. Nem tudja valaki, aki ért ehhez, hogy egy teljes restaurálás mennyi lehet kb? Tudom ez sok mindentől függ, de kb honnan indul?
  • báttyó02
    #234
    BAZZZ
  • cenobite
    #233
    nájszos!
  • Glpetyus
    #232


  • Glpetyus
    #231
    jó logó
    honnan ? ^J^
  • Glpetyus
    #230
    pátty
  • báttyó02
    #229
    golf 2,3.
    enyipy :D
  • Glpetyus
    #228
    A motorháztető már ilyen volt,...kőfelverődések az elején... :/
    A lökösöket meg garanciában fogom fényeztetni,mert ez az első tél,hogy ezek vannak rajta,hát a festék meg frankón kezd lejönni pár helyen,ahol a havat felveri hátúl,pl.... :/
    Mintha kicsit lespórolták volna a lakkot
    Aztán sztem inkább magam fogom fújni...lehet jobban járok.
  • cenobite
    #227
    Hajrá! Miért "csak" ezt a három elemet? Összetört?
  • Glpetyus
    #226
    :)

    Nekem meg motorháztetőt,vmint első-hátsó lökhárítót kell fényeztetnem tavasszal :o
  • cenobite
    #225
    Két éve készült, mikor vettem. Azóta a jobb hátsó sárvédőt meghúztam egy kicsit. Nem komoly, de ki lesz cserélve. Meg aztán padlólemez csere lesz, alváz-üregvédelem, fellépőcsere, mert az sajnos eléggé rohad - a képen nem látszik. Szóval most lesz igazán olyan, amilyenre ÉN akarom. Gyönyörű volt mikor megvettem (persze számomra most is az), de így lesz igazán az ENYÉM.
  • Glpetyus
    #224
    Egész jó állapotban van most is,ahogy elnézem a képen
  • cenobite
    #223
    Egyik álmom egy csodaszép T1-es. Annyira tuti kis gép. Csak elég húzós lenne most anyagilag belevágni. Most akarom a Bogaramat egy kicsit kicsinosítani. Semmi extrém dolog, kapna egy új fényezést, néhány króm cucc (kilincsek, csomagtartónyitó, stb...), meg egy két apróság.
  • cenobite
    #222
    Jaja, ez volt anno sörrel is. Mutatták, hogy ide már befér vagy 3 rekesz sör. :)
  • Loco
    #221
    Köszi! :)
  • Harly18
    #220
    Ez már elég régen megjelent, mint concept autó és ez adta a felfrissitett Beetle újitásait, tehát a lökháritókat meg a lámpákat, ...stb



  • Imrusssss
    #219
    uhhh most néztem a VW honlapját (német) VW Ragster Nagyon állat az alapja meg a beetle!
    Nem tudom hogy látátok-e már???
  • Glpetyus
    #218

    2-es GTD Golf.
    Abba csak tankolni kell....
  • Harly18
    #217
    VW Fox (Valaki találkozott már vele külföldön?)


  • Harly18
    #216

  • Harly18
    #215

  • Harly18
    #214

  • Harly18
    #213
    Azért nem is olyan kicsi az 1302-es csomagtartója!
  • Harly18
    #212
    Gyerekkoromban azt akartam,hogy ha nagy leszek, akkor majd itt akarok dolgozni, akár takaritani is, gondolom érthető miért
  • Harly18
    #211
    Egy Herbie-nek álcázott 1300-as Bogár (Herbie 1200-as volt)
  • Harly18
    #210
    A T2-is pofás kis "jószág" lett
  • Harly18
    #209
    "Paradicsom"-i kikötő


  • Harly18
    #208
    Ez is a Volkswagen egyik "csodája", szerintem ez is majdnem olyan legendás mint a Bogár és persze a hippi korszak egyik szimbóluma
  • Vlala #207
    A transporter T1-esekről mi a véleményetek? Ez volt a "bogár busz", a Kafer eredeti hajtásláncával. Szerintem tök jól néznek ki, főleg ültetve :)