3131
  • ngcsnet
    #85
    vento powaaa. tuningolt szarok elmehetnek..
  • schrank
    #84
    lap alján a videót letölteni aki látta az tudja miről van szó
  • partotmos
    #83
    5,4,3,2,1 nulla nincs
  • partotmos
    #82
    nagy VW topic működik itten...
    hajrá
  • Harly18
    #81
    A Foxot is csak azért nem forgalmazzák Magyarországon, mert Polo árban tudnák csak értékesiteni és így veszélyeztetné a Polo piaci részesedését, pedig ez lehetne a Swift ellenfele
  • Harly18
    #80
    Akkor lehetne igazán sikeres a Vw a szegényebb országokban, ha ilyeneket árulna
  • Harly18
    #79
    Igen, hát elég bénák az ilyen autók, de láttam már képeket erről az új Polo Sedanról és nem annyira vészes, mint például a Thalia
  • Taranov
    #78
    Az igaz, de kicsit Renault Thalia feelingje van szerintem egy viszonylag olcsó kisautó nagyobbított változatának, ami nem jó.
  • Harly18
    #77
    Persze, csak anno a Polo Classic is nagyon népszerű volt és azért árban jóval kedvezőbb lehetne ez, mint most a Jetta
  • Taranov
    #76
    Erre itt van a Jetta.
  • Harly18
    #75
    Csak azt sajnálom, hogy nálunk nem lehet ilyet kapni:
  • Raho
    #74
    Én meglátásom szerint, hogy VW nép autót jelent, ne Suzuki-val hasonlitsuk össze.
  • Harly18
    #73
    Hát igen, csak sajnos a mai divat inkább a kerekdedebb, formássam designet kedveli
  • Taranov
    #72
    Hát én is inkább vennék 1-es Golfot, mint 5-öset, szerintem sokkal szebb.
    Persze modern változatban.
    Sajnálom, hogy a VW eltért az eredeti kockadesigntól.
  • Harly18
    #71
    Nem is az, hogy gond, csak ránézésre furcsa kicsit, mert az ember látja a Passatot meg a Superbet is, de nem rossz
  • Harly18
    #70
    Hát igen, ott az olcsó kocsik a menők. A szalonokban a legújabb Golf mellett ott áll a régi 1-es Golf Afrikában például. Alig módositottak rajta, csupán belepakoltak néhány extrát meg az új Polo műszerfalát. Sajna ezt csak képen láttam, de ott veszik az 1-es Golfot is, pedig nem olcsó (1,5 millió körül van azt hiszem)
  • Raho
    #69
    Aham, az új Passat hátulján nekem a lámpák nem tetszenek, nem oda illőek.
  • Taranov
    #68
    Nekem az új (itthoni) Passat háta egyáltalán nem tetszik. Ennél már türhetőbb. Ha ott nincs Superb, akkor nem gond, hogy összekeverték szerintem :)
  • Taranov
    #67
    Dél-Amerikában valóban olcsó és megbízható népautóra van szükség. Nem tudom jártatok-e Törökországban vagy Erdélyben. Előbbiben eddig csak Fiatokat (van valami Tofaº is) vették, főleg sárga színben, és a "gazdagok" pedig Mercedesszel járnak. Most kezd elterjedni a Renault, hogy oda telepítette a gyártást. Erdélyben pedig a legdivatosabb a Dacia (a Logan még nem terjedt el), de sokkal nagyobb a változatosság, mint a törököknél. A Volkswagen is divatos, illetve a francia autók.
  • Harly18
    #66
    Rossznak nem rossz, de a legújabb Passat szerintem azért veri, ez a kocsi így ránézésre nincsen összhangban, mert több design-t kevertek össze (Passat, Superb+ mósosítások)
  • Taranov
    #65
    Nekem jobban tetszik, mint az itthoni. Főleg a hátulja.
  • Harly18
    #64
    Ez tök olyan mintha a Superb-et alakították volna át
  • Harly18
    #63
    Ezt most találtam: Az új Passat Kínában
  • Harly18
    #62
    VW Pointer: Hihetetlen, hogy ilyet kiadnak VW embléma alatt, ez szinte már ronda
  • Harly18
    #61
    Ez meg szinte egy az egybet Seat Cordoba= VW Derby Braziliában
  • Harly18
    #60
    Aki akar sok furcsa VW-t látni, akkor annak a brazil, kinai és mexikói hivatalos oldalakat ajánlom!
  • Harly18
    #59
    VW Pointer
  • Raho
    #58
    Nekem ez a passat jön be!
  • Raho
    #57
    Ez olyan régi jetta féleség.
  • Harly18
    #56
    VW Saveiro
  • Harly18
    #55
    Ez se semmi: VW Santana

    És az a furcsa, hogy több generácia volt már a braziliai és kinai VW-kből mégis Európában szinte nem is hallunk ezekről
  • Harly18
    #54
    Itthon valóban a Polo-t veszik a legtöbben, úgyhogy jól tudod
  • Raho
    #53
    Sajnos csak az ithoni helyzetet tudom. Na meg hogy a karosszériát hogyan kell szét és össze rakni.
  • Harly18
    #52
    Mintha ott nem a minőséget kellene sugallnia, hanem az olcsó és gazdaságos "népautó" szerepkörben kellene tündökölnie, bár ez bevált, hiszen ott ezek nagyon népszerűek
  • Harly18
    #51
    Ezek a Dél-Amerikai Volkswagenek a furcsák:
  • Harly18
    #50
    Jól gondolod, de Európában ha jól tudom, akkor a Golfot veszik a legtöbben
  • Raho
    #49
    Véleményem szerint a VW-k közül a Polo-t vásárolják a legtöbben.
  • Harly18
    #48
    Ha ennyien nem szeretnék, akkor nem venné meg annyi ember az egész világon
  • Raho
    #47
    Szevasztok, én is szeretem a VW-ket. Szerintem Balu erre gondolt.
  • Harly18
    #46
    Csak német kocsikból is van egy rakat.
    De mért bánt ez téged ennyire???