3131
  • Harly18
    #165
    Ja értem, lehet, hogy láttam is valamikor
  • cenobite
    #164
    Innen levadásztam nemrég az összes Bogár+Busz cuccokat. Naggggyon jók vannak köztük.
  • cenobite
    #163
    Nemrég ment a tv-ben, nem tudom mit reklámozott, de az volt a lényege, hogy "XY megvette élete második autóját..." és az első autója egy Bogár volt.

    Amit belinkeltem kép is hasonló tartalommal bír.
  • cenobite
    #162
  • Harly18
    #161
  • Harly18
    #160
    Itt levannak bontva a tipusok szerint a reklámok, ajánlom figyelmetekbe!
  • schrank
    #159
    ez a beetle egy kövér kölyök porsche
  • Harly18
    #158
    Emlékszem anno egy oldalról leszedtem egy rakat ilyen VW-s reklámot.
  • Harly18
    #157
    Milyen mostani reklámra gondolsz?
  • cenobite
    #156


  • Harly18
    #155
    Aha, talán már túlzásba is vitték, de a képen jól néz ki
  • cenobite
    #154
    VW reklám:



    Csak enegm emlékeztet a mostani reklámra, amiben xy megvette második autóját...?
  • Taranov
    #153
    Na ez már giccses :)
  • Harly18
    #152
  • Harly18
    #151
    Erre aztán nem mondhatja senki sem, hogy a design-ja túl egyszerű és fantáziátlan, mint a VWk-é általában
  • Harly18
    #150
  • Taranov
    #149
    Belülről egy kicsit egyszerű, de kívülről nem semmi ez az autó.
  • Harly18
    #148
  • Harly18
    #147
  • Harly18
    #146
    Most sikerült leszednem az Új Beetle-ről egy rakat ilyen klassz képet...a fél karomat oda adnám egy ilyen Beetle-ért.
  • Taranov
    #145
    Szuper ez a kép!
  • partotmos
    #144
    160 paci, meg az apró (nagyon g60)
  • Harly18
    #143
    "A Volkswagen Passat Variant nyerte a „Topauto 2006” díjat
    Németnyelvű újságírók a Passat kombi legújabb verziójának ítélték a kitüntetést.
    Németország, Svájc és Ausztria 140 autós szakújságírója az új Passat Variantnak ítélte a „Business” kategóriában a „Topauto 2006” címet. A díjat a Motorinformációs Szolgálat 50 éves fennállása óta most először a jubileum alkalmából adták ki.
    A nagy autós szaklapok főszerkesztőinek, szaklapok, nemzeti és regionális lapok szerkesztőinek, valamint vezető internetportálok újságíróinak jutott a választás nehézsége: a nyolc kategóriába sorolt mintegy 80 autóújdonság közül kellett kiválasztani minden egyes kategóriában a legjobbat. A „Business” kategóriában szolgálati, valamint túlnyomórészt cégek által használt, illetve flottaautók indultak. A szakértők kiemelten vizsgálták a funkcionalitást, a motorteljesítményt, a legnagyobb menettávolságot és a viszonteladási értéket. Az eredmény: a Passat Variant 18 pontnyi előnnyel, összesen 274 ponttal szerezte meg az első helyet.
    „Meggyőző eredmény, ha ilyen sok autós szakértő az új Passat Variantnak ítéli a „Topauto 2006” díjat! Ez az elismerés fejlesztési munkánk eredményeit igazolja, amely még a szakma elitjét is meggyőzte.” - mondta Eckhard Scholz, a Volkswagen Passat, Eos, Sharan, Touareg és Phaeton modellekből álló termékvonalért felelős igazgató a Wolfsburg-ban átadott díj kapcsán.
    A Bild am Sonntag lap az új modellt a korábbi Passat generációkhoz hasonlóan röviddel ezelőtt tüntette ki az „Arany Kormánykerék” díjjal. A „Topauto 2006” díj csak ismét megerősíti, hogy a Volkswagen újból győztes modellt alkotott.
    Magyarországon októberben mutatkozott be az új Passat Variant, melyből novemberben 42 került az utakra. Ilyen sikeres hónap utoljára 2004. áprilisában volt, tehát ez is az új Passat Variant népszerűségét bizonyítja. Ezenkívül a Magyar Gépjárműimportőrök Egyesületének statisztikája alapján a középkategóriás autók szegmensét idén április óta a Volkswagen Passat töretlenül vezet." (www.vw.hu)
  • Harly18
    #142
    Ez borzasztó

  • Harly18
    #141
    Nem tudja valaki, hogy eddig hány darabot csináltak a Beetle-ből, mert én sehol nem találtam infót róla.
  • Loco
    #140
    Köszönöm a tanácsokat, kb 3-4 hónap múlva lesze esedékes, nem kapkodok, megvárok egy értelmesebb állapotút. Kb 2-3 évig akarom használni, induló autó lesz.
  • Harly18
    #139
    Szerintem egy 2-es Golffal jól jársz, ha ki tudsz fogni egy jobb állapotút, akkor vigan el lehetsz vele évekig minden probléma nélkül
  • Loco
    #138
    Igen, pont erre gondoltam, per pillanat a teljesítmény háttérbe szorul, a fenntartási dolgok meg előre, pont ezért fontolgatom a dízel VW-t.
  • Harly18
    #137
    Fiestát én sem ajánlanék, mert nekünk is volt régen és annyit kellett szerelőhöz vinni, hogy hihetetlen. Mindeig elromlott rajta valami, meg mindig nyikorgott...Borzasztó volt...
  • Loco
    #136
    A fiestát('91-'92) nézegettem, de népítéletben mindenki panaszkodik arra, hogy a dízelben alulméretezett alkatrészek rendszeresen megadják magukat, aztán kicsit elment a kedvem. Toyotát még nem néztem köszönöm a tippet.
  • Harly18
    #135
    A Jetta is jó választás lehet, ha fontos a csomagtér mérete (550 l), de a Golf 2-nek sem kell panaszkodnia ezen a téren (410 l)
  • Harly18
    #134
    Nekümk van egy 86-os 2-es Golfunk 1.6-os diesel motorral. Csupán 54 lóerős, de nagyon jól megy ahhoz képest és csak 5 max 6 litert eszik.
    Szerintem jó választás lenne, mert félmillióból akár egy 90-91-es évjáratút is meg tudsz venni és nagyon strapabirók is. mi is már 8 éve használjuk és semmi komoly gondunk nem volt vele.
  • Taranov
    #133
    Nem hiszem, hogy van jobb, bár a Toyota és a Ford háza táján szétnézhetsz.
  • DJ Bee18
    #132
    Ha már ez a kategória inkább a Civic :DDD, már kipróbáltam, nagyon állat, de ha valakinek túl fiatalos, akkor Focus, vagy Octavia, bár az annyi mint a Golf
  • Loco
    #131
    Nemsokára muszáj lesz vennem egy autót kb félmillióból, havonta 1-2 alaklommal fogok 3-400 km-es utakra használni. Enniy pénzből egy dízel 2. gen Golf/Jettára gondoltam. Ha valakinek van bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban, legyen szíves írja meg!

    Ha van jobb ötlete valakinek félmillából korához képest megbízható dízel autótípust ajánlani, ne fogja vissza magát.

    Köszönöm.
  • Harly18
    #130
    Ezt el birnám képzelni a garázsomban
  • Taranov
    #129
    Én a Bécsi út környékén tanulok vezetni régi Swiften, képzelheted, hogy mennyire érzem a gödröket.
    Családunk Golfja nem nagyon hibásodik meg, csak egyszer kellett meghibásodás miatt szervizbe vinni, mert elkoptak a fékek bizonyos alkatrészei, de az is anyám hibája, mert nem foglalkozott a rozsdásodással, ami a dísztárcsákon észrevehető volt.
    Viszont a kötelező szervizek nagyon drágák, a 80.000 km-es következik most, olyan 150-200 ezerre saccolja az árát a szervizes. Én választottam ezt az autót, de mostmár úgy gondolom, ilyen szegény embereknek a Suzuki megfelelőbb.
  • GregSB
    #128
    Én azt hallottam, hogy Németországban nem a köbcenti után adózol, hanem a lóerő után. Ezért csinál ilyeneket a VW, hogy pl Golfba 1.4es 75lovas motort rak.

    Én egyébként kedvelem a VW-t, egy 4es Golfon tanultam vezetni, minden tetszett benne, jó volt a váltója, a pedáljai, kormánzyása stb. Csakhát az oktatóm egész nap arról panaszkodott, hogy mennyi gond van vele. Futómú, és motorproblémák miatt volt szervízben párszor. Az elsőt nem csodálom, mert a Bécsi út környékén oktatott, ahol több lyuk van mint egy ementáli sajton, a második is gondolom betudható annak hogy oktató kocsi. Igazából mindenhonnan azt hallja az ember, hogy a VW így szar meg úgy, megbízhatatlan, meghibásodik stb.

    Haverom most kapott cégtől teljesen új, 0 kmes 5ös Golfot (sajna 1.4-es 75 lovas :/ ). Tegnap vezettem 1-2 órácskát, és pozitívan csalódtam benne, ténleg nagyon jó autó... Most majd kiderül, hogy igazak e az urban legendek a VW megbízhatatlanságáról, mert a srác legalább 3 évig fogja használni, és minden nap lenyom majd vele elég sok km-t. Kíváncsi vagyok.
  • Harly18
    #127
    Ez is mutatja, hogy hiányzott már egy ilyen topic
  • Taranov
    #126
    Az autómárkák topikjai közül ez az egyetlen, amiben van forgalom.