3131
  • Harly18
    #1
    Merészeltem nyitni egy topicot a márkának, bár tudom, hogy minden beszólogatos mindjárt idegyűlik és ócsárolni kezdi, de nem érdekel. Szeretném, ha ezt a topicot azok látogatnák, akiknek van véleményük a márkáról, akár jó akár rossz és nem csak beszólogatni akarnak, meg azzal jönni, hogy minek lett megint nyitva egy ilyen topic. Akit nem érdekel, az ne nyissa meg a topicot, ennyi....
  • bigfoot
    #2
    Golf 2 POWA!!!!
  • franc0
    #3
    Golf2 CL
    Golf1 GTi

    mindkettővel meg vagyok elégedve
  • gergod
    #4
    Golf IV nagyon király
  • Harly18
    #5
    Idén jön állitólag a Golf V Variant


  • Grenzjager
    #6
    ejjj de sokszor vezettem egy 1994-es (v 93?) gyártású VENTO-t... IMÁDTAM
  • Harly18
    #7
    A nagymamámnak van egy ilyen Golfja csak fehérben és imádja. 93-as évjáratú és eddig nem volt vele semmi problémája, korábban volt egy 2-es Golfja és azt is szerette nagyon
  • B0B0
    #8
    VW a világ legjobb autója! Király vagy, hogy megnyitottad ezt a topicot! :)

    Kedvencem autóm a kettes golf, azon belül a Country:

  • Harly18
    #9
    Legalább van valaki akinek tetszik és nem fikázza le állandóan a VW-t.
    Szerintem is a legjobb márka a Volkswagen és azon belül a 2-es Golf és a Bogárhátú az örök kedvencem
  • desigo
    #10
    méghogy a legjobb márka lol
    a régebbi vw-ek a megbízhatóságukról voltak híresek de ez mára eléggé visszaesett
  • Harly18
    #11
    Valahol igazad van, hogy régebben sokkal jobbak voltak, mint ma, de azért ma is jó kocsikat csinálnak, igaz korábban nem volt ekkora konkurencia
  • bazza
    #12
    Régen volt egy Golf 1-esünk. Szép volt, jó volt, csak szét rohadt alattunk!:DDDD
    De sajnos a német precizitás lassan tényleg ki megy a divatból... :SSS
  • bazza
    #13
    Jaja...a japán kocsik eléggé erősen jönnek föl... + mióta a ford bejött Kölnbe(vagy Frankfurt nemtom :D), francia állomány sem rossz...szóval gyűlik a konkurencia erősen.
  • Harly18
    #14
    Van ilyen, de attól is függ, hogy az ember mennyire törődik a kocsijával
  • Harly18
    #15
    Régen a Golf kategóriában néhány kocsi volt ami számitot, ma meg van egy rakattal
  • Harly18
    #16
    Azért az sem semmi, amit most a Dakaron csinál a Volkswagen. Ahhoz képest, hogy néhány éve versenyeznek a terep rallyban, ahhoz képest már szinte mindent megnyertek, már csak a Dakar van hátra, amire nagyon sok esélyük van


  • partotmos
    #17
    ja, erősen reflektorfény, jó reklám...
  • Harly18
    #18
    Nekem most a ráncfelvarrott Beetle jön be nagyon:




  • Grenzjager
    #19
    ez így van
  • schrank
    #20
    az a baj ezzel a népautóval hogy már nem népautó azaz drága!!! lásd golf V vs. új civic a mai népautók a logen-ek swift-ek és persze a "sevrolett"
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    baszki...muszáj volt új topik??? Autó mánia nem elég??
  • Harly18
    #22
    "baszki" zavar??? Ha igen, akkor nem kell a topic-kal foglalkozni.
  • partotmos
    #23
    ez így nem érthető.
    miről is van szó? kifejtenéd?
    úgy, hogy a "kopaszok" is értsék...
  • Harly18
    #24
    Ez igaz, de szerintem nem is nevezi senki sem népautónak már, bár a neve még az és az is marad, mert értelmetlen lenne ezen változtatni
  • B0B0
    #25
    Zavar? Ne nézz be ide csesszus
  • partotmos
    #26
    jól meglovagolták a káferlegendát a marketinegesek szó, mi szó.
    népautóból jó drága önkifejezési eszközt.
    űberügyes...
  • Harly18
    #27
    "Eljött a négyajtós kupék ideje a Volkswagennél: a Mercedes CLS-re hajazva ők is elkészítik a Passat Coupe-t, amelyet a tervek szerint 2008-ban dobnak majd piacra. A jelenlegi irányzatoknak megfelelően hamarosan várható még Golf SUV és a Plus mellé bejön a kombi." (www.a5.hu)


  • partotmos
    #28
    egészen biztosan megvásárolhatóak lesznek ilyen motorral is:

  • Peugeot
    #29
    ez a kira :P
  • Imrusssss
    #30
    Vazz nekem ilyenem van csak hó fehér 1.9 TDi és 110 Ló
    Nagyon meg vagyok elégedve. Csak sajnos el fogom adni és veszek úgy szintén a Passat Komit az meg 2.5 V6 TDi annyira fogom sajnálni szegény nagyon imádom!!!
  • Imrusssss
    #31
    Bocs 1999-es Passatot veszek csak elfelejtettem beírni!
  • Peugeot
    #32
    apámnak volt régen 2000 res motor benzines amerikábol lett behozva és ette a benzint mit állat ezért megváltunk töle :D
  • Jhon Balu
    #33
    hi
    valahogy nekem nemjönnek be a volkswagenek de ez az ujj jetta nagyon kiru.....
  • schrank
    #34
    erre gondoltál
  • cenobite
    #35
    VW Kafer ForeVWer!

  • Harly18
    #36
    Jajjj.........fáj a szívem, amikor ilyen törött VW-ket látok
  • Peugeot
    #37
  • Harly18
    #38
    Köszike, most rémálmaim lesznek
  • Peugeot
    #39
  • Taranov
    #40
    A legújabb modellek kivételével nekem is nagyon tetszenek a VW-k, kedvencem talán a 3-as és 4-es Golf, sajnálom, hogy ennyien nem szeretik, de hát nincs mit tenni.