3131
  • Gladiator
    #45
    Azér mondom: Német kocsik topik

    benne: Audi, VW, BMW, Merci, meg mit tudom én még mi....
  • Harly18
    #44
    Lehet, hogy valakit a VW-kel kapcsolatos vélemények érdekelnek. Akkor meg miért nyálazza át a 41 000 hozzászólásos auto mánia topicot?
  • Gladiator
    #43
    Azt nem értem miért nem fér be ez az auto mania, vagy melyik topikba... vagy legalább úgy csinálnátok, hogy keleti autók, nyugati autók, francia autók, de nem az, hogy minden márkának külön topik!
  • Harly18
    #42
    Nem tudom, mire gondolsz, de én csak megmondtam a véleményemet, hiszen ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, vagy nem?
  • Gladiator
    #41
  • Taranov
    #40
    A legújabb modellek kivételével nekem is nagyon tetszenek a VW-k, kedvencem talán a 3-as és 4-es Golf, sajnálom, hogy ennyien nem szeretik, de hát nincs mit tenni.
  • Peugeot
    #39
  • Harly18
    #38
    Köszike, most rémálmaim lesznek
  • Peugeot
    #37
  • Harly18
    #36
    Jajjj.........fáj a szívem, amikor ilyen törött VW-ket látok
  • cenobite
    #35
    VW Kafer ForeVWer!

  • schrank
    #34
    erre gondoltál
  • Jhon Balu
    #33
    hi
    valahogy nekem nemjönnek be a volkswagenek de ez az ujj jetta nagyon kiru.....
  • Peugeot
    #32
    apámnak volt régen 2000 res motor benzines amerikábol lett behozva és ette a benzint mit állat ezért megváltunk töle :D
  • Imrusssss
    #31
    Bocs 1999-es Passatot veszek csak elfelejtettem beírni!
  • Imrusssss
    #30
    Vazz nekem ilyenem van csak hó fehér 1.9 TDi és 110 Ló
    Nagyon meg vagyok elégedve. Csak sajnos el fogom adni és veszek úgy szintén a Passat Komit az meg 2.5 V6 TDi annyira fogom sajnálni szegény nagyon imádom!!!
  • Peugeot
    #29
    ez a kira :P
  • partotmos
    #28
    egészen biztosan megvásárolhatóak lesznek ilyen motorral is:

  • Harly18
    #27
    "Eljött a négyajtós kupék ideje a Volkswagennél: a Mercedes CLS-re hajazva ők is elkészítik a Passat Coupe-t, amelyet a tervek szerint 2008-ban dobnak majd piacra. A jelenlegi irányzatoknak megfelelően hamarosan várható még Golf SUV és a Plus mellé bejön a kombi." (www.a5.hu)


  • partotmos
    #26
    jól meglovagolták a káferlegendát a marketinegesek szó, mi szó.
    népautóból jó drága önkifejezési eszközt.
    űberügyes...
  • B0B0
    #25
    Zavar? Ne nézz be ide csesszus
  • Harly18
    #24
    Ez igaz, de szerintem nem is nevezi senki sem népautónak már, bár a neve még az és az is marad, mert értelmetlen lenne ezen változtatni
  • partotmos
    #23
    ez így nem érthető.
    miről is van szó? kifejtenéd?
    úgy, hogy a "kopaszok" is értsék...
  • Harly18
    #22
    "baszki" zavar??? Ha igen, akkor nem kell a topic-kal foglalkozni.
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    baszki...muszáj volt új topik??? Autó mánia nem elég??
  • schrank
    #20
    az a baj ezzel a népautóval hogy már nem népautó azaz drága!!! lásd golf V vs. új civic a mai népautók a logen-ek swift-ek és persze a "sevrolett"
  • Grenzjager
    #19
    ez így van
  • Harly18
    #18
    Nekem most a ráncfelvarrott Beetle jön be nagyon:




  • partotmos
    #17
    ja, erősen reflektorfény, jó reklám...
  • Harly18
    #16
    Azért az sem semmi, amit most a Dakaron csinál a Volkswagen. Ahhoz képest, hogy néhány éve versenyeznek a terep rallyban, ahhoz képest már szinte mindent megnyertek, már csak a Dakar van hátra, amire nagyon sok esélyük van


  • Harly18
    #15
    Régen a Golf kategóriában néhány kocsi volt ami számitot, ma meg van egy rakattal
  • Harly18
    #14
    Van ilyen, de attól is függ, hogy az ember mennyire törődik a kocsijával
  • bazza
    #13
    Jaja...a japán kocsik eléggé erősen jönnek föl... + mióta a ford bejött Kölnbe(vagy Frankfurt nemtom :D), francia állomány sem rossz...szóval gyűlik a konkurencia erősen.
  • bazza
    #12
    Régen volt egy Golf 1-esünk. Szép volt, jó volt, csak szét rohadt alattunk!:DDDD
    De sajnos a német precizitás lassan tényleg ki megy a divatból... :SSS
  • Harly18
    #11
    Valahol igazad van, hogy régebben sokkal jobbak voltak, mint ma, de azért ma is jó kocsikat csinálnak, igaz korábban nem volt ekkora konkurencia
  • desigo
    #10
    méghogy a legjobb márka lol
    a régebbi vw-ek a megbízhatóságukról voltak híresek de ez mára eléggé visszaesett
  • Harly18
    #9
    Legalább van valaki akinek tetszik és nem fikázza le állandóan a VW-t.
    Szerintem is a legjobb márka a Volkswagen és azon belül a 2-es Golf és a Bogárhátú az örök kedvencem
  • B0B0
    #8
    VW a világ legjobb autója! Király vagy, hogy megnyitottad ezt a topicot! :)

    Kedvencem autóm a kettes golf, azon belül a Country:

  • Harly18
    #7
    A nagymamámnak van egy ilyen Golfja csak fehérben és imádja. 93-as évjáratú és eddig nem volt vele semmi problémája, korábban volt egy 2-es Golfja és azt is szerette nagyon
  • Grenzjager
    #6
    ejjj de sokszor vezettem egy 1994-es (v 93?) gyártású VENTO-t... IMÁDTAM