3131
  • kirol
    #406
    Az, hogy mindkettő 1.4-es, de egyik 75 ,másik 100 lóerős.
    Ezt nem értem.
    Amikor vettük, az mondta az eladó srác, hogy Pesten x helyen kicserélik a chip -et, és akkor 100 lóerős lesz a 75-ös. És ez nem chiptuning, mivel a 75-ös vissza van folytva és az alap a 100 lóerő!
    Csak ebben én nem vagyok biztos.
  • Taranov
    #405
    A Suzuki jobb vétel szerintem, listaáron majd' 600 ezer Ft-tal olcsóbb, és erősebb is.
    Valójában 50 ezer Ft-tal drágább a Suzuki. (A Polo 2 milliós akciójával számolva)
  • Taranov
    #404
    Mi a különbség Polo és Polo között?
  • Taranov
    #403
    Az 1.4-es 75LE-s Golf 16 szelepes, nekünk ilyen van.
  • kirol
    #402
    Viszont ezt nem értettem meg még eddig ( a 16 V-n kívül[Egyébként most ez akkor 12 vagy 16 V -s?? Hogy tudo mmegállapítani, szét nem szedem azért.]):
  • kirol
    #401
    Nekünk a klíma az alapból benne volt, erre jöttek a további extrák.
  • DJ Bee18
    #400
    tehát, 3 millió fölötti áron vettétek, 1,4 75 lóval, több mint két éve? tényleg drága :)
    bocs, nem cikizlek, csak érdekes. annyiért 90 lovas alsó-közepest lehet kapni, és ha ügyes vagy, belealkudod a klímát :)
  • wander01
    #399
    persze itt az uj swift-re gondolok elsösorban. az ignis már más kategoria. az alto meg vagon R pedig nem auto hanem trágya a javábol.
  • wander01
    #398
    ugyan miért nem? méretre egy kategoria, teljesitményre is kb egy kategoria ergo szerintem simán össze lehet hasonlitani. kis négyajtos bevásárloauto közepes motorral. a polo talán jobban extrázhato, magasabb presztizsü szekerecske de a magyar árérzékeny piacon tul drága.
  • kirol
    #397
    Én nem hasonlítanám össze a Polo -t a Suzukival.
  • wander01
    #396
    szerintem is nagyon drága a polo ahhoz képest hogy egy kis p5s auto. egy kategoria a swift-el méretre, és a suzuki még jobban is megy. mondjuk soha nem vennék suzukit, ahhoz tul elfogult vagyok de akkor is. meg olcsobb is, nemtom mennyivel...
  • kirol
    #395
    Hát amit reklámoznak, hogy már 2 millától vehető, az olyan is. A miénk több mint 60%-al drágább volt.
  • kirol
    #394
    Már van, 2003-as (ősz) 1.4-es 55kw -os.
    Csak már azóta érdekel, hogy ez most 16V-s vagy nem.
  • wander01
    #393
    2.0 tdi azt hadd szoljon :D
  • DJ Bee18
    #392
    lehet, az FSI-re gondoltam én is. Tököm tudja már a VW politikáját :DD
  • wander01
    #391
    ja és ugy tudom hogy ugyanaz az 1.4 16v moci van mind a poloban mind a golfban.
  • wander01
    #390
    hm ez érdekes. annyi biztos hogy nekem 16v 1.4 golfom van és az 75 paci. a 100 lovas 1.4 nem ilyen FSI vagy miazördög?
  • DJ Bee18
    #389
    venni akarsz? Polot ne vegyél, sztem drága :)
  • DJ Bee18
    #388
    dehogynem, új Passat 1,6 8V 102 LE pl. Úgytudom, hogy most a Poloba, meg az Ibizába van egy 75 meg egy 100 lovas 1,4-es. Sztem a 75 lovas 8 szelepes, a másik meg 16
  • wander01
    #387
    mondjuk ha prosirol nézed akkor biztosan uj nem?
  • wander01
    #386
    ja ez ilyen linkelgetös topic :) mikori a polo? mert ha 2001 utáni szerintem biztos hogy 16 szelepes (szerintem már nem csinálnak 8 szelepest pedig lehet nem ártana de nem tudom biztosan)
  • kirol
    #385
    Senki?
    Már bocs, de az itteniek csak a belinkelgetéshez értenek?
  • Harly18
    #384
    Kínai piachoz igazodó VW
    Ismét nő a Volkswagen forgalma Kínában. A tavalyi évi gyengélkedés után az idei első negyedben felfutást mutatott a VW kínai üzlete: a 2005 első negyedhez képest közel 40 százalékkal nőttek az eladások, március végéig a cég 164 ezer autót adott el Kínában, ebből 19 ezer Audi-modellt.
    Ami igazán érdekes az az, hogy a VW a forgalom csökkenését új, a kínai piachoz igazodó modellek bevezetésével megállítani, 2009-ig 9-12 új modellt akarnak piacra dobni. (www.a5.hu)
  • passatgt
    #383
    A reichel car design képek is photoshoppok
  • passatgt
    #382
    http://paultan.org/archives/2006/02/23/volkswagen-golf-gti-un-pimp-your-ride/
  • Thomas gti
    #381
    Ez az egyes nagyon szép! Ez amerikai változat! Igazi ritkaság...
  • wander01
    #380
    ezen a bogáron is nagyon komolyak a felnik. gyönyörüek de a golfra szerintem annyira nem mennének. Harly, amit lentebb mondtál, hogy te olyanokat raktál volna rá, (gyári alu) én is gondolkoztam rajta, de egyrészt mocsok drágán jött volna ki márkaker-ből, másrészt én valami sokküllőset akartam, mindenki 5-6 águakat pakol a kocsijára nekem az annyira nem jön be :)
  • Taranov
    #379
    Szerintem nagyon szép. Nekünk is ilyen gépünk van 5 ajtósban.
  • Harly18
    #378




  • Harly18
    #377
    Szerintem jól néz ki, bár én ilyet tettem volna rá:
    Bár ez túl általános, de ez is nagyon jól áll neki,

    vagy ilyet (bár ezek gyáriak, de nem rosszak)

  • wander01
    #376
    opsz kicsit nagy lett. bocsesz. amugy sokkal kevésbé ráz és pattog itt ezeken a trágya pesti utakon most a kocsi pedig pont az ellenkezöjére számitottam eredetileg :) kellemes csalodás :)
  • wander01
    #375
    Szerintetek illenek ezek a kerekek a szekérre? elég vegyes visszajelzéseket kaptam az ismerösöktöl. bocs a minöségért, telefonos kép.

  • Harly18
    #374
  • Harly18
    #373
    Májustól kapható a Volkswagen Eos
    Május 19-étől lesz kapható Németországban a Volkswagen tavaly, a Frankfurti Autószalonon bemutatott kupé-kabriója, az Eos. A modell sokáig minőségi problémákkal - konkrétan beázással - küszködött, azonban a vártnál előbb sikerült megoldani a felmerült problémákat, így az eredetileg júliusra tervezett bemutatót sikerült két hónappal előrébb hozni.
    Az Eos Németországban 25.950 euróba kerül, ennek alapján 6,5-7 millió forintos hazai indulóárra lehet majd számítani, igaz azt egyelőre nem tudjuk, hogy hozzánk pontosan mikor érkezik meg a keménytetős Volkswagen. A németek évi 50 ezer Eos-t kívánnak összeszerelni.
  • Harly18
    #372
    Ez nem eredeti kép, ezt úgy csinálták programmal, csak gondoltam berakom, mint egy érdekességet.....szerintem jól néz ki :)
  • kirol
    #371
    Azt megtudja valaki mondani, hogy egy VW Polo 1.4 -es benzines motor az 16V -s?
    Mert a prospektusban az van írva, sőt a motor borításán is ott figyel a 16V, viszont élőben nincs semmi a motorborításon, csak az, hogy 1.4 -es.
  • cenobite
    #370
    1000% hogy ps. Nézzétek meg a kép forrását. A virtuális tuningoldalról van a link. Csakúgy mint pl. ez:

  • Raho
    #369
    Vazzeg, tényleg azér volt nekem is olyan furi!
  • Thomas gti
    #368
    Sziasztok!

    Ez biztos,hogy photoshop! Nézzétek meg a küszöbnél, hogy elvan mosódva! De azért nem rossz kis gép!
  • Raho
    #367
    Jah ez full úgy néz ki mintha PhotoShop lenne!!!