6060
  • Danda2008
    #109
    hali kérnék egy ksi segítséget nem akar elindulni a zmodelerem előjön a betöltő képernyő és utánna meg is fagy ez mitől van????
  • Ikarus EAG
    #108
    geci szar
  • Robez84
    #107
    csodás!
  • Ikarus EAG
    #106
    IKARUS EAG E94F
  • Csontimester
    #105
    véletlenül nem tudsz adni egy linket vagy valamit, hogy honnan lehet letölteni?
  • tuzfal3
    #104
    igen
  • Csontimester
    #103
    és gond nélkül tudom használni pl. a GTS-hez?
  • tuzfal3
    #102
    Hali.Vannak tört programok is.
  • Csontimester
    #101
    Hi all. Csak pénzért lehet regisztrálni a zmodeler-t?
  • péistike
    #100
    Jó Napot És B.U.É.K.
    Ha Csinálok Egy Kamiont Valaki Segíteni Vissza Konvertálni?
  • lagos01
    #99
    ITT a leírás
  • tuzfal3
    #98
    ets,haulin,pttm topicban megtalálod a választ!
  • matyi09
    #97
    Üdv mindenkinek! Azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudok kamionokat ill. pórkocsikat letölteni Zmodeler programhoz?
  • PDes
    #96
    HElló. AZ lenne a kérdésem,hogyan tudom regisztrálni a zmodeleremet?
  • #95
    Ha majd valaki beleolvas ebbe a hszbe és tudja is a megoldást az majd irja légyszives pmben nekem.
    Szóval felraktam a progit és el is indult, de nem tudtam megnyitni a kész filet (TDU-hoz). Mondom okés akkor kilépek és letöltök újat vagy törtett mert azt irta hogy nem nyitható meg a file mert nem vagyok regisztrált, vagy valami ilyesmi. szóval felraktam újjabat, ami már azt írta hogy program futtatási hiba és el se indult. Erre visszatértem az előző verzióhoz hogy csak regisztrálok valahogy mire már annak is ugyan az lett a baja. "Program futtatási hiba" azóta akármilyen verziót szedek le akárhonnan, már csak ezt irja. Valakinek nem volt ilyen baja? Vagy van erre megoldás? Választ köszi!
  • lagos01
    #94
    Ehez nem zmodeller kell hanem dxtbmp nevü program + valamilyen képszerkesztő (paint,phosotshop.....)
  • Bufee
    #93
    Sziasztok! Tudnátok segíteni abban hogy lehet a névtáblát name-ről valami másra átnevezni! Itt a KÉP
  • Danda2008
    #92
    Hali én még ujj vok itt és szeretnék egy olyat kérdezni hogy a dolgok méretét hogyan lehet megváltoztatni és kijelölni a teljes cucott??
  • tuzfal3
    #91
    megoldva...
  • ATOMICMEDIA
    #90
    Sziasztok Mocsári Ádám vagyok!

    Megnyílt tudomásommal ez egyetlen magyar Utómunkás és 3D-s Oldalunk. Amit barátommal Készítettünk. Szeretettel várunk mindenkit aki az Animációval ,Effektekkel, Utómunkával és 3D modellezés, VFX kapcsolatos videókat és tutoriálokat és képeket szeretne látni. Lehetőségetek van arra is hogy saját munkátokat vagy tutoriálotokat tegyük közzé.Akármilyen utómunkás vagy 3D modellező programmal csináltad. Valamint minden olyan embert várunk aki nem a másik lehúzást nézi szemelőt hanem segítését. Az oldal még nincs teljesen kész és még valószínűleg nem ez a végleges helye.
    Lehetőség van a vidókhoz és tutoriálokhoz hozzá szolni és kérdezni a készitőlyétől. Valamint a Blogokhoz Hozzá Szólni.
    Várunk mindenkit szeretettel.
    Tisztelettel Az ATOMIC MEDIA TEAM Nevében

    www.atomicmedia.uw.hu
  • tuzfal3
    #89
    már megvan, most már csak a vissza tömörítés a gondom :/ ets-be akarom berakni a gépet.
  • lagos01
    #88
    a.scs ben keresd meg a .pmg file-t.Azt tudod megnyitni
  • husika30
    #87
    sziasztok4nemtudjátok mér lehet az hogy nyitott pmg fájlt nem nyit meg a zmodeler 2.0.8-as verzió és kidob ezzel a hibaüzivel:keresési hiba a következőben:névtelen fájl.Előre is kösz a segítséget husika30
  • tuzfal3
    #86
    kép: http://i429.photobucket.com/albums/qq13/kzier_cs2/ets00850.png
  • tuzfal3
    #85
    Hellosztok
    ezt a Volvo-t akarom kicsit alakitgatni van regis zmod-om, halvány lila gözöm sincsen hogy kell berakni a *.scs fájlt zmodba :S valami ötlet???
    Kép:
  • VL67
    #84
    Útmutatót (magyar nyelvű videóval) találsz hozzá azon az oldalon, amit belinkeltél.
    Az majd megtanít...
  • R420
    #83
    Tud vki adni egy lineket az interiror konvertálásról.
  • Surrano130
    #82
    Srry de hogy tudom kivenni a 2. embert a kamionbol?
  • Surrano130
    #81
    Ez mért van? [IMG]http://D:\Documents and Settings\Rendszergazda-1\Dokumentumok\Képek[/IMG]
  • Surrano130
    #80
    KÉP
  • Surrano130
    #79


    Hogy lehet kiszedni a 2. utast?
  • Murder3
    #78
    Kár pedig most elkellene nekem segítség.
  • R420
    #77
    Kihalt a fórum!
  • Falkon
    #76
    Sziasztok!
    Levettem a kamionról 4 kis lámpát, mentettem , vissza másoltam , de ilyen lett:

    Ez mitől lehet?
    köszi üdv
  • lagos01
    #75
    Üdv.
    Lenne 3 kérdésem.
    1-Ha beimportálok egy kamiont vagy pótot egy sima fehér színű és a skin-jét nem tudom rátenni.Hogyan oldható meg?
    2-Ha a kamion vagy pót mellett bele importálok a flair pack ból egy plusz lámpát azt hogyan tudom a megfelelő helyre tenni?
    3-Hogyan lehet a pót vagy a kamion lámpáit bekapcsolni?
  • VL67
    #74
    Sőt, jobb ha eltekint a regisztrációtól, mert SEMMIT nem fog találni a modellező programmal kapcsolatban...!
  • VL67
    #73
    Ha valaki netalán regisztrálni szeretne, akkor semmiképp ne az alább megadott linken közvetlenül, hanem a Főoldalon keresztül tegye azt!
  • Surrano130
    #72
    Zmodelerhez utmutato magyar hang egy video ami megtanit modellezni (kamionokat stb)
  • VL67
    #71
    Üdv!
    A http://vl67.fw.hu/ oldalon találhattok némi segítséget a ZModeler használatához.
  • szabii98
    #70
    Figyeljetek:
    Ha egyéb kamionos szimulátorba akartok valamit a ZModeller 2.1.1 kell.
    Az NFShez 2.0.9 és 2.0.8 kell.Többit nem tudom.