6060
  • adikakk
    #69
    Sziasztok!
    Valaki felvenne msn-re és elmondaná lépésről lépésre hogy hogyan kell megcsinálni mondjuk egy kamiont ZModeler-be? Mert be akarom tenni a 18 wheels of steel haulin-ba,ptttm ets. MSN:[email protected]
  • sebokmark
    #68
    valaki adna egy regisztráló kódot???
  • HEPATITISC
    #67
    Szaszto segitene vki h kell használ a Zmodelert....?előre is megköszönöm
  • tmartin
    #66
    Sziasztok!
    Valaki felvenne msn-re és elmondaná lépésről lépésre hogy hogyan kell megcsinálni mondjuk egy kamiont ZModeler-be? Mert be akarom tenni a 18 wheels of steel haulin-ba. MSN: [email protected]
  • luspaydavid
    #65
    Hello! Valaki Tudna segiteni? Az lenne a Gond hogy nem tudom hol kell regisztrálni a Zmodelerben. Lehet valahol?
  • IkarusMan
    #64
    Hello
    Elkérhetem ennek a kamionnak a linkjét?
    Előre kösz.
  • stefy16
    #63
    heloszok lehet h hülye kérdés de hol regisztálni a zmodit?
  • geri900
    #62
    HELLOSZTOK!! AKI TUD Z-MODELER-NI AZ ÍRJON PRIVIBE KÖSZÖNÖM
  • Kristooof
    #60
    Sziasztok!
    Ezt a Volvo-t( http://www.hardtrucksite.pl/download/foty/ets/ets_00004.jpg ) akarnám Zmodellerrel átalakítani első lépésnek.Milyen formátumba kell konvertálni mielőtt betenném a zmodellerbe?
  • RS
    #59
    Nem nehéz.
  • koppi2
    #58
    Segitsetek hogy kell modellezni Zmodelerel!!!!!!!!!
  • wanted06
    #57
    nehéz használni a zmodeler-t? én kamiont akkarok vele csinálni meg céget?
  • Deviance
    #56
    ez engem is erdekelne ;)
  • opela
    #55
    Hello nem tudja valaki h hogy lehet zmodeller megnyitni a Live for speed vob fájljait vagy megnyitni?
  • EYKE
    #54
    Sziasztok én még teljessen új vagyok én is szeretnék modellezni és még nem tudom hogy hogyan kell kezelni aki tudja az vegyen fel msnre lécci köszi MSN:[email protected]
  • pirosasz
    #53
    helosztok.én a zmodeler 2.0.8-at használom és egy kaminos játkbaegy kamionra raktam ezt-azt és mikor berakom a jáétkba a kor kifagy a játék tudja valaki mitkell csinálni?aki ien az vegyen fel msnre:[email protected]
  • Rezs
    #52
    a zmodeler1-hez, és az 1.07b verzióhoz (amiről a tutorial szól) sem kell serial csak a zmodeler2-höz de az bonyolultabb progi előbb ezzel próbálkozz. Én is csak úgy ahogy értek a zmodelerhez, de a 2-t csak konvertálásra használom:)
  • Máté12
    #51
    Ok kösz csak az a baj h serial-om nincs. Nem tudnál valahonnan?
  • Rezs
    #50
    Íme egy zmodeler bevezető tutorial:
    http://sodor.atw.hu/zmodeler/eloszo.htm
  • Máté12
    #49
    Sziasztok!Nem tudnátok valami oktató videót, vagy leírást(mármint számítógépest), hogy hogyan kell használni a zmodelert?
    Kösz előre is a segítséget!
  • Cindas
    #48
    üdv!

    valaki nem tudja hogy lehet 1 tárgyot kettéválasztani?? köszi.
  • belapeter
    #47
    honnan tom letölteni?
  • paler
    #46
    Halli skacok

    Egy kérdésem lenne. Mivel sokan mondják hogy a Zmodeler elég fapados de tudtommal GMT fájlokat csak ez tud kezeleni, olyan megoldás lehetséges-e hogy pl. Blenderrel vagy Max-al megcsinálom a modellt és a Zmodelerrel meg átkonvertálom GMT-be ???

    Egyébként meg melyik progit ajánljátok autómodellek elkészítésére, modellezésére és textúrázására ???

    Ha elég hozzá a Blender akkor azt választanám mert ingyenes, de ha valamilyen korlátot tudtok ami miatt nem ajánljátok akkor mit ajánlanátok ???

    Köszi :D
  • újonc tomi
    #45
    Honnan tudom letölteni ??
  • Kenworth
    #44
    Sziasztok
    Én most kezdtem el a programmal foglalkozni és egy kamionos játékba szeretnék gyártani járgányokat.
    Megmondom őszintén hogy ötletem sincs, hogy kezdjek bele, de ha valaki tudna nekem adni ötletet azt nagyon megköszönném.
    Szeretnék látni olyan munkákat is amiket éppen csináltok vagy készűlőben van, de mindenképp saját munka!
    Köszönöm
  • kertesztrans
    #43
    Ez a zmodeler honnan van???
  • poopa
    #42
    Basszus, nem jó helyre ment... :D
    Ezer bocsánat.
  • poopa
    #41
    Eladtam az összes volvót (valami bug céges/javítási/km bug volt), vettem 40 darab K600-ast. :up:
    A pénzem nullához simult vagy két hétig, de utána egyenesbe jött a cég. :Ð





  • Zsoberpapa
    #40
    Hello!

    Valakinek megvan a ZModeler 2.08-as verziója? Azért kérdem, mert én már beszereztem egy csomó verziót, de nem tudtam rFactor gmt fájlokat konvertálni, pedig serialt is szereztem hozzá és beírtam a négyzetekbe. Ha valakinek esetleg van működő ZModler 2.08-asa, az pls írjon egy pü-t...
  • mtpapa
    #39
    Valaki nem tudja azt, hogy hogy lehet átnevezni csoportosan aaz objekt neveket a zmodeler 1-es verziójában?
  • Szabi1991
    #38
    Hello ! Tudna vki adni egy serial-t ?
  • GixEr
    #37
    Higyjetek el, hogy erdemes egy altalanos(ismert es hasznalhato) modellezo rogramot megtanulni es utana, johet az eppen aktualis game-hoz adott fejlesztoi resz kiismerese es hasznalasa. De azert ne adjatok fel.... ;)
  • DEXTER92
    #36
    Wki nem tudja hogy lehet e ebbe filtereket rakni hogy más játékokat is tudjak szerkeszteni?
  • ngcsnet
    #35
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1120213599
  • GixEr
    #34
    Ha tudja, hogy hogyan allitasa be az osszes tobbi funkciot/fizikat stb.. akkor igen. A modell onmagaban nagyon keves!!
  • ChevyG work
    #33
    ha vlaki készit itt xy modelt, akkor azt használ6ja is valamijen (játék?)programban?
  • GixEr
    #32
    most erre mit mondjak, hasznald azt es szenvedj, ha segitseg kell....
  • ngcsnet
    #31
    sokan azzal csinálják..

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1120213599
  • ngcsnet
    #30
    nem rossz a zmodeler...
  • Magnumrolcsi
    #29
    #9 szerinted én mit írtam ??
    nincs kódom!!