520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Rickee
    #80
    hy
    megetettem a fát de nem történik semmi mind a 4 dögöt beledobtam pedig
  • M47partyface21
    #79
    Én sub-zeroval kezdtem el tolni,mert kódoltam,lehetséges hogy emiatt komplikációk lépnek fel a gameben,mint pl nem nyílik vmi,nem találok vmit stb?
  • mystic
    #78
    még nem, goronál vagyok nem tom legyözni scorpionnal
  • Solidus
    #77
    Nah,valahogy úgy vettem észre hogy ez is beleszámít mert 9% kaptam amikor scorpionnal végig vittem,és szerintem nekem is sikerült az összes piros coint begyűjteni.Mert a kontentben már szinte minden megvan.Végigviszem sub-zeroval aztán kiderül.Majd irok mi a helyzet!Te végigvitted már a plussz karakterekkel?
  • mystic
    #76
    én is 91%nál járok. Biztos akkor 100% ha végig viszed scorpionnal és subzeroval is? egy csomó érmét megtaláltam és úgy lettem 91%os
  • Solidus
    #75
    Ha!Én már 91% járok.Scorpion letudva,végig nyomtam.Most jön Sub-zero(a kedvencemet a végére hagytam...)Veled mi a helyzet?Hogy állsz?
  • Solidus
    #74
    Utánna menj el a pálya végére és lesz egy fa,annak a szájába dobálj ellenfelet aztán kinyilik egy ajtó(úgy néz ki az ajtó mint egy kígyó szája)
  • Solidus
    #73
    Akkor rossz helyen próbálod.Nézz körül másik pályarészen a Living Forestben,és keress hasonló törhető ajtókat!Meglesz az!
  • M47partyface21
    #72
    Csak az egyikkel lehet kitörni az ajtót,a másik ajtó meg se rezzen.Ilyenkor mivan??
  • Rickee
    #71
    Hy a segitsen vki plzz elakadtam living forestben nemtom h ott akadtam el h van amikor a vízben 4kígyó körbevesz és azokat a dögöket bele kell dobálni a szájukba nah azután nemtom h mit kell csinálni vki segitsen
    thx
  • Solidus
    #70
    üsd szét a pajzsukat,amikor repkedő kődarabokat látsz és már nincs pajzs a kezükben akkor tudo őket eldobni.
  • M47partyface21
    #69
    Akkor hiába idegesítettem magam,+ próbáltam többnél több secretet megszerezni.Köszi a reakciót.Smokehoz nem tudok bejutni a sírboltnál,mert nemtudom megfogni az élő szobrokat,és így átdobni sem tudom őket a sírbolton.Tudtok ebben segíteni,hogy itt mi a teendő?44%-nál vagyok
  • Dzson
    #68
    Én az 576 konzolban olvastam, hogy az csak akkor működik ha egy másik karakterrel a másik kőre állsz, 2 játékos módban.
  • M47partyface21
    #67
    Még annyit segítsetek már,hogy mi van akkor ha ráállok arra a két kőre,és akkor nyílnia kéne vminek,és nem nyílik,és vmi need ally puzzle-t ír ki.Köszi.Pedig már 40%-nál vagyok.
  • M47partyface21
    #66
    Sikerült minden,de magamtól jöttem rá mi volt a hiba.Háát!Hogy ti még elmagyarázni se tudtok normálisan dolgokat!Most vagyok reptile kivégzése után.De azért köszi mystic peace.
  • mystic
    #65
    az evil monasterynél ott ahol az ablakok kitörnek, ott van egy kar amit meg kell húzni "test your might" feljön két tüske és azokba kell bele ütni az ellenfelet és akkor nyilik ki az ajtó
  • M47partyface21
    #64
    "a kolostort már eloltottam"
  • M47partyface21
    #63
    olyan 12%-15%-nál vagyok,mert újrakezdtem,de volt már 20% is,és ott se volt fist of ruin
  • M47partyface21
    #62
    Ha egy pályára visszamegyek,és az ellenségek mindig visszajönnek,ott akkor vmit nem jól csináltam?
  • M47partyface21
    #61
    Már a Barakás pályán,azaz a 2.-on túl vagyok,ahol van az evil monastery stb..Ott ablakokat kellett kitörni,és oszlopokat.De nekem az evil monasterynél nem lehetett megküzdeni senkivel
  • mystic
    #60
    portálnál látsz egy magas tornyot aszem a teleport színe kék és a hely neve Evil Monastery itt találod jade-t és a másik csajt a kitanával együtt. Baraka a soul tomb-ba van de oda csak reptile után tudsz menni mert fel kell mászni a falon.
  • mystic
    #59
    Hol jársz most? a portálban voltál már a shaolinok után?
  • M47partyface21
    #58
    Barakát se találom.
  • M47partyface21
    #57
    Még a swing abilityt is írd már meg légyszi hogy hol találom.Thanks
  • M47partyface21
    #56
    Ja,és hol találom Jadet,és mileenat?
  • M47partyface21
    #55
    Bocsi a kirohanásomért,és köszi a segítséget.
  • mystic
    #54
    Halika! Már 80%nál vagyok. Akkor lesz 100% ha az összes piros érmét begyüjtöd. De vannak olyan helyek ami tök nehéz. már pár titkosat felkutattam. Pl: tök jó hogy van egy külön pálya a living forestben ahol meelenat megint elkaphatod.:)
  • mystic
    #53
    Most olvastam a kérdésed. Azokat úgy tudod megszerezni pl a fist of ruin-t vagy mit hogy meelanát és jadet megvered és kapsz egy mortal érmét a másikat meg akkor ha barakát vered meg. akkor megnyilik egy portál de ahhoz kell a fist of ruin mert a szobrokat szét kell ütni. ahol el kellett oltani a kolostort ott van a falon egy szobor szétütöd és mész tovább ott van a falon futás.
  • M47partyface21
    #52
    Senki nem tud segíteni?akkor k.tok be!
  • Solidus
    #51
    Az a baj hogy szemmel már nemlátok több piros mk coint de sokat úgy gyüjtöttem össze hogy az ellenfelet a kalapácsok közé dobtam vagy más speciális helyre és így mennyi lehet még?Meg sem merem tippelni.Ej,nehéz lesz a 100%...
  • Solidus
    #50
    Lehet mert amikor felszedem ezeket a kis piros coinokat néha kiirja hogy fatality image.Na most az lenne az?
  • mystic
    #49
    De megszerezni nem lehet öket?:-) Mert single-ben megnézem a mozgásoknál és ott 4 van és a többi kérdőjel. Lehet hogy azok a kis piros coint-ok adják a fatalityt is?
  • Solidus
    #48
    Egyébként meg köszi a segítséget!Végre sikerült az első feladat!Nah folytatom is a többivel...
  • Solidus
    #47
    Cheats for Baraka Moves
    Fatality 1: Press (Down), (Left), (Right), (Right), (Square).
    Fatality 2: Press (Left)x4, (Square). Cage Moves
    Fatality 1: Press (Down)x2, (Right)x2, (Square).
    Fatality 2: Press (Right)x4, (Square).

    Cheats for Kitana Moves
    Kiss of Death: Press (Right)x4, (Triangle).
    Head Chop Fatality: Press (Away)x2, (Forward)x2, (Square).

    Cheats for Kung Lao Moves
    Fatality: Press (Up)x3, (Right), (Square).
    Arm Cutter: Press (Left), (Right), (Left), (Down), (Square).
    Body Slice Fatality: Press (Right)x4, (Square).
    Headache Fatality: Press (Up), (Down), (Up), (Right), (Square).
    Buzzsaw Fatality: Press (Right)x2, (Up)x2, (Square).
    Fatality: Press (Left), (Right), (Left)x2, (Square).
    Many Chops Fatality: Press (Up)x2, (Left), (Up), (Square).
    Friendly Rabbit Fatality: Press (Up)x3, (Down), (Square).
    Hat Control Mutality: Press (Left), (Right)x3, (Left), (Triangle).
    Tornado Mutality: Press (Up), (Right), (Down), (Left), (Triangle).
    Razor Edge Brutality: Press (Left)x2, (Up)x2, (Circle).

    Cheats for Liu Kang Moves
    Fire/Kick Combo Fatality: Press (Left), (Right), (Down)x2, (Square).
    Shaolin Soccer Fatality: Press (Down), (Left), (Up), (Right), (Square).
    Dragon Fatality: Press (Down), (Right), (Left)x2, (Square).
    Flipping Uppercut Fatality: Press (Up), (Right), (Down), (Left), (Square).
    Bonebreak Fatality: Press (Left), (Up)x2, (Right), (Square).
    Headclap Fatality: Press (Right), (Up), (Right), (Up), (Square).
    Stomp Fatality: Press (Left)x3, (Up), (Square).
    Fire Trails Mutality: Press (Up), (Down), (Up), (Down), (Triangle).
    Rage Mode Brutality: Press (Right), (Up), (Down)x2, (Circle).

    Cheats for Reptile Moves
    Fatality 1: Press (Left), (Right), (Left), (Down), (Square).
    Fatality 2: Press (Left)x3, (Down), (Square).

    Cheats for Scorpion Moves
    Fatality: Press (Up)x2, (Down)x2, (Square).
    Raise Hell: Press (Down)x3, (Up), (Triangle).

    Cheats for Sub Zero Moves
    Fatality: Press (Up)x2, (Down), (Up), (Triangle).
    Brutality: Press (Up), (Down), (Left), (Up), (Circle).
    Mutality: Press (Up)x2, (Down), (Up), (Triangle).

    Cheats for Unlockable Reptile
    Living Forest. Go to the section after the Brotherhood Of Shadow. Long Jump across the gap with the tiny waterfall. Go through the door. Now, get the Clay Statues to come to life. Destroy their shield. You only need 1 of them. Now, get one of them over near the Giant Stone Cloumn on the other side of the stream. It's the stone column right near where you entered. Throw the Clay Statue into it! It should come crashing down. Now, return to where the little waterfall was. There is no longer a waterfall. Just a Koin that contains Reptile.

    Ennyit tudok segíteni...
  • mystic
    #46
    A zöld kapun menj be és rögtön az elsö szoba az is tüskés ahova fel lehet ütni a tarkatákat. ott úgy dobd öket mintha kidobnád a "kilátóból". Engem is megfogott ez a játék. Legalább van története. Most ráhajtottam a secret-ekre azokra a kis piros ying yang jelekre hátha még az kell. A smoke küldetése nem dobott annyi százalékot sőt nagyon keveset szal biztos hogy van még egy csomó dolog benne. Pl nekem nincs meg az összes kivégzésem.
  • Solidus
    #45
    Jah,egyébként azt a pályarészt mondod(Soul Tombs) mondod ahol tüskék vannak a plafonon és szét kellett ütni egy asztalt(Test your Might) és a távolban pterodaktilus szerü madarak repkednek?Mert ott az összes falat kidobáltam de csak egy fatality imaget adott(ezt irta ki miután kilöttem a sárga mortal jelet és piros lett belöle sztem tudod mire gondolok)de nyilakat nem irt ki.Most akko ez rossz helyen volt?Na mindegy azért utána nézek a leirásod alapján!
  • Solidus
    #44
    Egyébként sajnos most egy kicsit hanyagoltam a MKSM-et mert megjött időközben a Shadow of the Colossus meg a Resident Evil 4...De most hogy leirtad a megoldást,szánok rá egy kis idöt.
  • Solidus
    #43
    Nagyon szépen köszi!!!Mi kell még szerinted a 100%-hoz?Annyira a fanatikusa lettem ennek a játéknak!Pedig csak a mortal 2 tetszett...Ezért kellettek smoke küldetései!Még egyszer köszi!
  • mystic
    #42
    időközben sikerült megcsinálni mind az ötöt. a 4dik küldetése az hogy a portal arénában van 2 lila portál azokba 1-1 ellenfelet be kell dobni aztán go vissza smoke-hoz
    az ötödik küldetés ahol smoke van ott lesz egy portál és túl kell élni a küzdelmet. enni... de még én is csak 76%on vagyok.
  • mystic
    #41
    Smoke első küldetése a Barraka pályáján van ahol menteni tudsz ott menj be a zöld szimbólumú ajtón és ott a kis barakákat dobáld a falnak ahol látod az eget. Négy helyre kell dobni és akkor kiadja egy kivégzés kombinációját de csak a nyilakat. CSináld meg a kivégzést a végén négyzetet nyomj.
    menj vissza smokehoz hogy oda adja a köv küldetést
    A második küldetés a shaolin földre kell menni ahhoz a helyhez ahol kinyirtad az első 3 kis barakát és fel kellett menni a lépcsön majd introba a tetőt lebombázzák és leszakad. Ott balra kell menni átugrani a csapdán törd szét a szobrokat. ott lesz egy másik pálya ahol egy ajtó van azt ki kell nyitni ha még nem jártál ott akkor ugorj fel balra majd az oszlopokon a másik oldalra ott a szobor lesz a kulcs. itt megküzdhetsz ermac-cal is.bal szélsö szoborhoz kell négyszer rányomni.
    megint smokehoz
    Most csinálom a harmadikat de elég genyó mert nem tudok nagyot dobni vagyis nem dobja oda az ellenfelet ahova én akarom. itt vissza kell menni megint a baraka pályájára a soul tombs-ba és ott kinyilik egy kapu azon be ott be kell dobálni a tüskékbe az ellenfeleket.
    Szólj már ha sikerült.;-)