520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Solidus
    #40
    Senki.Még itt emlegetik hogy az 54% kevés.Smoke küldetéseivel mennyivel nő a százalék?74% környékén járok.Ahhoz hogy 100% legyen végig kell vinni scorpionnal és sub-zeroval.Még idén benéz ide valaki?
  • Solidus
    #39
    Viszont Smoke küldetéseit leirná valaki(mind az ötöt) mert már az elsőnél elakadtam.Nagyon köszi!!!!
  • Solidus
    #38
    Shang-Tsung,Kintaro,Shao-Khan legyőzése:(a legjobb ehhez Kung Lao)Shang-Tsunggal a legkönnyebb elbánni,amikor felveszi Reptile alakját na akkor üsd vágd főleg a levegőben,ne hagyd átváltozni és kész is(ez kötelező perfect győzelem),Kintaro hasonló ugorj rá rúgdosd,amikor üt és te a levegőben vagy akkor ess le megint ugorj rugdosd és igy tovább(ez is kötelező perfect...)Shao-Kahn,na ez már más menj ki a pálya szélére és futkározz el a tűzgolyói elöl,amikor öklel szintén,és csak kalapdobással(vagy tűzgolyó-Liu Kang).Ennyi a vége.Nekem igy sikerült kitaktikázni...:)
  • good charlotte
    #37
    hol van az összes health upgrade???? de a medium health az egy fikarcnyit se viszi fel az életem legyőzom egy muksót utánna kintaro-t és utánna felveszem a medium health-ot és nem megy fel az élet csík
  • Marko002
    #36
    A megoldás: összes health upgrademegszerzése, plusz legyőzni Kano-t (mielőtt bemész az arenaba ahol Shao Khan-ék vannak, beszélj háromszor a jobb oldali cella lakójával, mire kinyílik egy ajtó és jönnek az őrök. Na ott van bent Kano is) Utána az arenaban lesz pluszban még egy medium health-ed Sonja helyén, r2-vel tudod aktiválni majd. A többi az ügyességen múlik. Elég sok mindent kihagytál, ha csak 54%-nál jársz, ugyanis a történet véget ér ezzel a harccal.
  • good charlotte
    #35
    hello elakdtam annál a résznél hogy megkell küzdenem három ipsével az egyik Shao Kan a másik Kantaro és a harmadik meg egy tüskés vállú krapek és nem tudom leküzdeni mert egyszerűen nem marad életem léccy segítsetek kb 54%-nál van ez
  • mystic
    #34
    Sziasztok! Segítsetek légyszi! Elakadtam a reptile pályán. Megetettem a fát de az ajtó nem nyilik. Mit kell még csinálni?
  • M47partyface21
    #33
    VÁlaszolna vki!Milyen fórum ez?
  • M47partyface21
    #32
    Sziasztok!Segítsetek már légyszi,mert elakadtam.Hogy lehet megszerezni a fist of ruin(evil energy)-t,a wall climb-et.Már mindent megcsináltam.Mik ezek,és hol vannak?Előre is köszi a segítséget.Peace
  • jimmy127
    #31
    köszi a segítséget,én is inkább a hagyomásnyos kiválasztasz egy karaktert és végigvered a többi játékmenetet szeretem,akkor beszerzem a deceptiont.
  • Anubys
    #30
    Attól függ, milyen játékokat szeretsz jobban. Az MK:D a szokásos Mortal, Kiválasztassz egy karaktert, és végigvered a többit, az MK:SM pedig egy mászkálós/verekedős stuff, kb. mint N64/PS1-re a Mortal Kombat Mythologies, csak ez full 3D-s. Liu Kang-gel vagy Kung Lao-val kell végigpofozkodni egy rakás pályán, és egyszerre vagy öten jönnek minden helyszínen. Semmi technika, csak püfölni kell, ellenben az MK:D-vel. Nálam az MK:D jobban bejött, a grafikája is szebb, és a 2player versus mód, de sokkal élvezetesebb...
  • jimmy127
    #29
    egy olyan kérdésem lenne még ha valaki megtudná válaszolni feltéve ha játszott a mortal utobbi két részével hogy a mk:deception vagy a mt:shaolin monks a jobb(grafika,játékélmény,hangulat,szavatosság)szempontjából?csak azért kérdem melyiket érdemesebb beszereznem!
  • good charlotte
    #28
    felkellett vennem egy health upgradet egy izé tetején aztán ha vissza fele mentem és ott egy folyó nál feltámadtak a clay soldierek akkor ez egyikkel betörtem a falat ott volt egy emberke aki Smoke volt asszem és mondta hogy megkell találnom valamit és nem tom hogy mit kéne megtalálni hogy tovább jussak
  • jimmy127
    #27
    de lehet hogy beszerzem valamelyik részét
  • jimmy127
    #26
    akkor egy átlag gém szerűség,állitolag az előző része jobb de én még igazából egyikel sem játszotam az újak közül.
  • mila69en
    #25
    hm... is is vannak jól felépitett pályák és van amelyik dög unalom és tök logikátlan, meg a fejtörők is elég érdekesen vannak feképítve van ahol tök egyszerű van ahol meg elakadsz több órára aztt ott van a szemed előtt a megoldás csak éppen a fenese gondólta volna, nem beszélve arról, hogy elég monoton szal tök átlagos futó szalag gém(persze ez az én saját véleményem) egyszer végig toltam azt annyi már feledésbe merűl.... multizni meg nem igen vonz(Soul Calibur, DBZ sparking rulzik:)))
  • jimmy127
    #24
    és a pályák izgalmasak jól felépitettek?
  • mila69en
    #23
    most hirtelen nem ugrik be mit is kell ott csinálni nézz körűl nincs e olyan hely ahol mindíg vissza adja az ellenségeket akkor ott lessz a megoldás pl: bele ütni a tátogó fa szájába, vagy a kígyókat megetetni, mindíg ott van a közelbe a megoldás ha jól emlékszem akkor te most mész a reptil-hoz
  • mila69en
    #22
    ja de csak ahogy haladsz a storyval és úgy adja be az embereket
  • jimmy127
    #21
    aha köszönöm
  • mila69en
    #20
    párosba lehet választani
  • jimmy127
    #19
    tudna valaki nekem segiteni kicsit hülye kérdésem lesz de megválaszolnátok a legujabb mortalba csak liu kang,kung laoval lehet menni vagy lehet választani más emberkét is?léci segítsetek előre is köszi
  • good charlotte
    #18
    hellosztok olyan problémával küzdök hogy most legyőztem 3 csajt aztán bekerülten egy erdőbe és ott elakadtam annál a résznél amikor egy zölden világító sárkány szája le van indázva és ott semerre se tudok menni ha valaki tudja kérem segítsen köcce
  • mila69en
    #17
    hát a god of war az nagyon rossz példa volt olyan kiváló játékból talán évente 1 születik
  • Skynet
    #16
    Valahogy hasonló mászkálós stílusu játékokhoz képest szerintem sincs kellemes grafija mert pl egy god of warnak a közelébe sem ér grafikára....Mindez nem is lenne baj de játékmenetben és semmi másban sem:)
  • Solidus
    #15
  • mila69en
    #14
    talán nem egy pikszelshader3338.0 bumpmapping21239.5 HDR13 stb.... efektekkel teli ugymond "szuper grafiáju"(műanyag filingü) PC játékhoz kéne hasonlítani, hanem egy ps2 gammához. és igenis kellemes a grafója bár kicsit uncsinak találtam a gémet de egy esti kikapcsolódásnak mindenképp.........
  • Solidus
    #13
    Mit vársz egy PS2-től?Szerintem igenis EGÉSZ jó a grafika...:)
  • bitubo
    #12
    "egész jó grafikával" ugy most viccelsz ez a grafika 1998ban még elment volna de 2005ben...áhhh
  • Solidus
    #11
    Szombaton végre megérkezett hozzám is a játék.Kicsit késve ugyan dehát jobb későn mint soha.Nagyon féltem attól hogy ismét egy félresikerült elcsépelt unalmas játékmenetű dvdpazarló játék lesz a gyűjteményben.De olyan kellemeset csalódtam a játékban amit már régóta nem éreztem a Mortal sorozatot tekintve.(Lásd:Deadly Alience,Deception:P)Hát nagyon durva kis játékot hoztak itt össze.Pörgős játékmenet,ötletes megoldásokkal,és egész jó grafikával.A játék menüje is egész hangulatos és az egészet tekintve sem érheti túl sok panasz.Csak ajánlani tudom főleg azoknak akik már régóta vártak egy ilyen vagy ehhez hasonló tipusu Mortal játékot...
  • Marko002
    #10
    Csépeld a karddal, aztán amikor tántorog, bele kell dobni a kardot. Ezt kétszer megcsinálod és már ki is végezheted.
  • Zzozzo
    #9
    hogyan tudom megölni barakkát! Van 2 kard a földön és hiába ütöm meg vele nem fogy az élete
  • Zzozzo
    #8
    sikerült továbbjutnom de mostmeg mikor megöltem Kitanánál Jadet utána jönnék le a toronyból de a szobornál zárva van egy rács és nemtom kinyitni sehogysem légyszi valaki segítsen
  • Zzozzo
    #7
    Valaki tudna segíte nem vágom hogy mi a szart kel csinálni!
    Az elején vok mikor az Ál Raiden elhívott minket a Monasterybe és itt bementem egy templomba ahol meghuztam 1 kart és kijött 2 tüske arra rávertem 2 ellent majd kinyílt fent az ajtó! Bementem és itt nemtok sehova se menni! Vannak tüskék a terem végében meg egy azstalféleség jobbra elötte meg két kokcka amire ha rálépek mond valamit raiden de ilyet találtam a portáloknál is!
    Meg mikor fel kéne mennem a falon akkor meg ezt írja ki: You will need the Wall Climb ability to access this area
    Előre is köszönöm a segítséget
  • Solidus
    #6
    Ehe...Ez komoly.Nemsokára megjön nekem is a gama,de kicsit lehangoltatok.Én is csalódtam a 3d részekben,remélem ez nem egy újjabb polcon csak porosodó darab lesz a gyüjteményben...
  • Skynet
    #5
    Nemtom nekem nagy hangulat nincs abban hogy tucathentre megyek de elvagyok a játékkal a grafikára sokat nem szoktam adni ha maga a játék jó...
    Mindenesetre amikor a Baraka elleni küzdelem elött B az egyik pap hasábna nyomja a pengéit majd felemeli és az egyik pengével átszúrja a fejét,odadobja Liu (vagy Lao) elé a tetemet és hősünk lehajol a tetem fölé és azt kérdi: JÓL VAGY? na akkor azért erősen elcsodálkoztam:)
  • Skynet
    #4
    Ugye?:)
  • JackDaniels #3
    "ügyességeskedős"
    ahh, be szép magyar szó.
  • deep
    #2
    Hát ez is egy vélemény.Engem speciel nem zavar, hogy konkrétan nincs grafikája:D
    A hangulata a lényeg, az meg nagyon ott van.
  • Skynet
    #1
    Hi Mindenki!
    Kipróbáztam ezt a "gyöngyszemet"...:)
    Azt tudtam hogy nem VS-re lesz kihegyezve a játék (mondjuk nekem ez nem volt probléma mert a mortal kombatok amúgy is eddig MIND gagyik voltak 3d-ben,meg a 2. rész óta talán az ultimate ami megfogott a többi részemről egy nagy hulladék volt).
    Hát....Ilyen délutáni időtöltésnek még talán oké:)
    A sztori módban alapból megvan Kung Lao és Liu Kang...A történet az MK1 után játszódik.
    A grafika átlagon aluli épphogy üti a jópár éves NINJA címü mászkálós ügyességeskedős cuccost grafikailag....Karcsú,és még a videók is ezzel a "gyönyörű" graffal futnak...
    Maga a játék nem lenne annyira rossz de semmi komolyat nem mutat fel sima tucathent MK módra...Általában azon van a hangsúly hogy midnen helyszínen az ellent valamilyen halálos csapdába kell lökni így menyílik valami vagy ha elfogy az ellen akkor nyílik meg valami....
    Rpg elemként beleraktak némi fejlesztést (speckók,kombók,kivégzések,stb elszórva találhatóak a pályán vagy az összegyüjtött EXP-ből fejlesztgethetjük a tudásunkat)...
    A hangokról nagyon nincs mit elmondani a tipikus mk hangok ottvannak a zenék is jellegzetesek jólszólnak csattog durrog minden meg aki Liuval játszik az kb 5 perc alatt lefogja venni a SF hangerőtz mert liu minden egyes ütést HUÁÁÁÁ és HÁÁÁÁ szerü nyávogással nyugtáz:)
    Talán az egyetlen megemlítendő pozitívum hogy coop módban lehet tolni a cuccot sztori módban és ilyenkor nem csak annyi az extra hogy ketten vagyunk hanem egy rakás extra dolgot lehet unlockolni amit 1 játékosként nemlehet...
    De itt pont ennyi volt a pozitívum...
    Aki szereti a mászkálós agyonhent néhanéha ügyességi cuccokat az próbázza ki el lehet vele lenni de soxor bugos meg eléggé ostoba játék...
    Igazából olyan 6 pontot érdemelne a 10-esből de a coop és a knyerhető extrák (köztük a komplett MK2:) ) miatt mondjuk legyen 6.5 talán 7....