520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Devil Blade
    #120
    még a három csajszival se találkoztam ott tartok ahol jony cage megtekeri a kereket az ajton tovább jutottam aztán van egy hely ahol el lehet menteni onnan nem tudom hova kell menni már sok helyen voltam de nem találtam semmit ezért le tudnád irni a mentés helyről köszi
  • Solidus
    #119
    Ajjaj...Utánnanézek.Portálokbe beugráltál?Vagy ez már a Soul Tombs pálya?
  • Devil Blade
    #118
    köszi de nem tudok regisztrálni de megköszönném ha le tudnád irni hogy mit kell azután amikor barakka elviszi szonnyát,kötelet el kell vágni azután lessz egy hely ahol el lehet menteni aztán nemtudom hogy hova kell menni vagy mit kell csinálni
  • Solidus
    #117
    www.gamefaqs.com
    vagy valami hasonló
    google
  • Devil Blade
    #116
    hello valaki le tudja irni hogy hol találok a MK shaolin-hoz végigjátszást köszi
  • Devil Blade
    #115
    hello valaki le tudja irni nekem hol lehet meg szerezni a képességeget swing stb előre is köszönöm a segitséget
  • Solidus
    #114
    Ugrálni kell a köveken a fal mentén.
  • penczi
    #113
    tovább tudtunk lépni:D.most a repltie barlangjában vagyunk és nem tudjuk mit kell csinálni a kigyoval ha valaki tud segítsen!please!
  • penczi
    #112
    elakadtam a living forestben valaki segítsen ha tud
  • LordVenom
    #111
    Mortal Kombat rajongók!
    Akit érdekel egy átfogó sztori a Mortal Kombat világáról (kezdetektő -MK1- mostanáig) az jöjjön az Yggdrasil oldalra,és olvasson.
    És a szerző jó néven veszi,ha regisztrálás után némi kritikát,vagy dícséretet írnátok a történethez. Köszi,csáó!
    A cím: YBK
  • Senkkik
    #110
    remélem tudsz angolul:
    http://cheatcc.com/psx2/mksm.html
  • sweet11
    #109
    Hi all Nem tudna valaki olyan kódokat a játékhoz amivel karaktereket lehet megnyitni? Még nincs memória kártyám és szeretném kipróbálni az összes embert.
  • loga
    #108
    Bocs ha mar volt most olvastam a kamidogun
  • loga
    #107
    Mortal Kombat Shaolin Monks Survival mode discovered:

    It allows players to battle against multiple bosses and enemies simultaneously.

    Egyszerre lehet több foellenseggel harcolni!
    Itt egy kis film rola hogy hogyan lehet megszerezni:
    Survival mod
  • ffxi
    #106


  • Solidus
    #105
    Az összes MK coin mind a 4 karakterrel vidd végig.Szerezz meg minden extrát.Csak ennyi...
  • ffxi
    #104
    78% és már végig van véve kooperatív módban. Mi hiányzik még, hogy 100% legyen?

  • Solidus
    #103
    Olvass vissza.Nem kell sokat...
  • Zoli108
    #102
    Sziasztok már másodszor játszom végig és nem találok egy smoke küldetest sem:Hol vannak azok,és mit kell csinálni?Ha vki tud segitsen!Köszi
  • Broafka
    #101
    nem tudja valaki hogy mortal kombat 1-ben hogy lehet használni a különleges erőket?
  • snawx
    #100
    De megkaptam,és azt a pályát is megcsináltam.Ott Raptile-t kellett lenyomni.
  • Solidus
    #99
    Nem kaptál valami speciális tulajdonságot baraka legyőzése után?Akkor a portálos pályán felmásztál már ahhoz a portálhoz ahol koponyák támadnak rád mászás közben?
  • snawx
    #98
    Igen azon be is megyek,és vissza jutok a sok portálos helyhez. Itt nem tudom melyik a helyes kapu.Igaz ezekbQl a kapukból nyíló pályákon is voltam már egy jó párban,és meg is csináltam öket.Most a játék kb. 43%-on van.
  • Solidus
    #97
    Ha jól emlékszem nyílik ott egy új portál és ott ahol legyőzted.
  • snawx
    #96
    Lenyomtam Barakkát,Kung Laoval.Utána merre kell tovább vinni a játékot?Aki tud segítsen.
  • M47partyface21
    #95
    igen próbáltam.semmi.
  • Solidus
    #94
    Próbáltad már becsalni a kőembert az első betört falon belül és úgy nekidobni?
  • M47partyface21
    #93
    hát ha ezt megtennéd megköszönném.de segítek.Ahol be kell menni smokehoz a living forestben.
  • Solidus
    #92
    Hát most így nem ugrik be hol jársz,de a kedvedért újra előveszem a játékot és majd megírom az ötletemet.
  • Solidus
    #91
    Persze...
  • M47partyface21
    #90
    Él itt vki?
  • M47partyface21
    #89
    hi.nem hiszem.ott a sírboltnál egy olyan hely van,ahol a 4 szoborból 2 életre kel,és velük kell-kéne kitörni az ajtót.Nekem csak az egyiket sikerült.
  • Solidus
    #88
    Nem lehet hogy rossz ajtót próbálsz bedobni?
  • M47partyface21
    #87
    Pontosan így jártam én is.+nem tudom a living forestbe kinyitni a két ajtót sírboltná,vagyis a másodikat,hiába dobom neki a szobrokat.Help please
  • Rickee
    #86
    De már a soul tombnál vok és ott elakadtammiután megöltem a orochi hellbeastot és utána nemtom h mit kell csinálni
  • mystic
    #85
    srácok azon a pályán 3 olyan degenerált fa van. azért irja ki a 3 hints-t mert mind a hármat meg kell etetni 1x.
  • Rickee
    #84
    Ha vki tud segitsen plzzzzz
    ha így jobb akko vegyetek fel az msnre
    [email protected]
  • M47partyface21
    #83
    Én is csatlakoznék RICKEE-hez,ott én is elakadtam.Annyira egyértelműtlen ez a játék hogy nemigaz!!Vagypedig hatalmas nagy angol tudás kell hozzá.
  • Rickee
    #82
    Továbbjutottam de most meg a soult tombnál akadtam el már megöltem orochi hellblastot vmit és onnan nemtom h mit kell csinálni.
    vki
  • Rickee
    #81
    Azt írja ki mikor odmamek ahoz az ajtóhoz h reveal all 3 hints to battle reptile nah ez mit jelent és mit kell csinálni??