520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Roltshee
    #360
    Halló! Hogy oldom fel gyári Ps2 Shaolin Monksban az MK II-t?
  • skyline82
    #359
    ok.sikerult. :) megoldottam.de mnost barakkanal vagyok!amikor mar a veget jarja es mindig ferszur akkor neha test your might... van.azt megutom es akkor mondja raiden h vegezzem ki!de hogy a kell?mert addigra megint magahoz ter es ennyi! :(
  • skyline82
    #358
    Sziasztok!nekem is lenne 1 nagyon fontos kerdesem mertr elakadtam es mar teljesen szetver az ideg! :D!szoval a "SOUL TOMBS"-ba vagyok ahol kozepen szoges verem ket oldalt forgo darabolo es 4 racsos kapu.az egyik nyitva volt es piros jel volt felette mikor bementem.bementem,meghcsinaltam kijottem es zold lett.gondolom az azt jelentiu h megcsianltam amit kellett.kinyilt a masodik.ugyanugy piros jel foléotte.bementem,volt 1 arany valami amit szettortem ami hatasara kinyilt 1 masik ajto abban a reszben.bementem es ott meg egy hatalmas ilyen tuzokado valami volt.na azt is kinyirtam.visszaindultam mert nem talaltam mst.kiertem es meg latom h piros es nincs masfele lehetosegem menni!mar vagy 2x bejartam de mindig pirosan jovok ki!miert?mit kell csinalni?kerlek segitsetek!elorre is koszi!varom valaszotokat!
    sziasztok!!!
  • djmassive
    #357
    az kár pedig naon élveztem volna sub és scorpionnal
  • Seth
    #356
    Nincs, csak le van cserélve a karakter, lusta banda :)
  • djmassive
    #355
    nem tudjátok hogy van e rendes Sub-Zero story mert mikor meek vele storyba mindig úgy szólitják a liu kang

    ez mért van ???

    pedig végigvittem kung laoval és liu val is
  • qanchi 2007
    #354
    kijössz a living forest-ből és nem mész a wu-shi-ra hanem lemész és ott egy nagy fal arra fel kell mászni
  • qanchi 2007
    #353
    de ha a barlangban vagy akkor menny a jobb oldali falhoz és ahol kiírja hogy r2 üsd szét o-rel a kígyó testét
  • qanchi 2007
    #352
    menny a portal-ra ott ahol van egy o
    lyan lykacsos fal mássz fel rá
  • erik10
    #351
    Hello Szekendi!

    Ahol megölted reptilet,abban a helyiségben kell összetőrni vaalamit,de nemtudom azt sajna hogy mit...:D

    Bocs hogyha érthetetlen voltam.
  • Szekendi
    #350
    Hello.Ha megöltem Reptilet merre kell menni???
    Visszamentem a Portalokhoz,de ott semmi újat nem találtam.A kolostorban ammi égett megszereztem a wall run abilityt,de azzal se tudok tovább menni.Merre menjek??
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • qanchi 2007
    #349
    Survival Mode, you must be in the Foundry. Grab the infamous Axe weapon from the MKII background, go into the room with lava that is available in the beginning by breaking the wood door down, jump into the lava and back out, go to room to the right of the save statue, smash the barrel at the end of hall (using the O button ONLY), go up the ramp and to the left where there are two barrels and smash ONLY the barrel on the right, go to the area with the Nitara-type weapon, smash ONLY the barrel on the right, go to the area with the "smashers" and smash that barrel, go back to the Nitara weapon and smash the barrel on the left, and go back to the other area where there were two barrels and smash the one on the left. Be sure you use the O button only. Now, stay there and press and hold the O button down to smash the ground. If you do this correctly, you will see green sparks. Press R2 and you will enter Survival Mode.

    O button on X-Box is the B button (red)
    R2 button on X-Box is the Black button.

    Contributed B a survivalról ennyit tudok segíteni
  • qanchi 2007
    #348
    ez nem a barakás téma
  • qanchi 2007
    #347
    az az utolsó pálya
  • qanchi 2007
    #346
    még egy kód scorpinhoz:a menűben tartsd lenyomva a l2-t és ird:kocka,fel,l1,r1,balra,jobra,kocka
  • erik10
    #345
    kösz!



  • qanchi 2007
    #344
    vagyis dcsak lövöldözd barakát
  • qanchi 2007
    #343
    semmit nem kell csinálni csak lövöldözz amég nem megy tovább
  • erik10
    #342
    jahh igen,még valami:sub-zeroval vok baraka ellen,de amikor a tuloldalon van,nemtok semmit csinálni,csak megfagyasztani ami nem vesz le semmit...
    ha van valami trükk vagy valami lécci irjatok
  • erik10
    #341
    Helo,a youtube-on olyan videot találtam(http://youtube.com/watch?v=szcOXBG58fg)http://youtube.com/watch?v=szcOXBG58fg
    Ahol survivalozni is lehet...Hogy kell?nem tudja valamelyikőtök,elöre is kösz
  • qanchi 2007
    #340
    hogy kell behozni reptile-t
  • qanchi 2007
    #339
    tudok egy kódot:a menűben tartsd lenyomva a r2-t és írd be kocka,le,föl,l1,l1,föl,kocka ha jól írtad be hallani fogsz egy hangot
  • qanchi 2007
    #338
    nem tudja valaki hogyan kell behozni reptile-t????
  • Seth
    #337
    Haladj a sztorival majd megkapod, úgyis csak 1 irányba tudsz menni,amíg nincs meg a megfelelő képességed
  • Bmark
    #336
    a fist of ruint hol lehet megszerezni?
    mert ti arrol beszéltek hogy kinyírtátok az embereket(reptile baraka stb.) de én még eggyet sem nyírtam ki eljutottam a portal-hoz de aztán nem tudom mit csináljak!(nincs semmi ability képességem)kivéve a nagy ugrást:) Létszi Segítsetek:(
  • Seth
    #335
    ja várjá, te aszondod megkaptad Scorpiont, én meg Sub Zero-t kaptam. Te Liu-val voltál, én Kung Lao-val. Megoldás: végigviszed Kung Lao-val ^^
  • lovaszi
    #334
    Csak vs módba leeht meni vele, az az embléma volt csak ott...
  • Seth
    #333
    hogyhogy, de az embléma ott van?
  • lovaszi
    #332
    visszamentem és nem lehet már fölszedni :(
  • lovaszi
    #331
    De már kivan xD. Megpróbálok visszamenni érte.
  • Seth
    #330
    szerintem nem kell kiakasztanod, vissza tudsz jutni nem ? Nemtom,mert nem próbáltam
  • lovaszi
    #329
    Akkor menjek vissza oda liu kangal ha kiakasztotam ?
  • Seth
    #328
    :D AZt még én is megtaláltam. Amikor kikötöttetek a hajóval a lávás részen, bal oldalt van egy oroszlánszobor,annak a hátulján van az emblémája. Tovább kell menni és a falon kell visszajönni érte bal oldalt,aztán egy duplaugrással eléred
  • Seth
    #327
    végigvittem, elég rövid volt - mondjuk nem keresgéltem titkos helyeket. Én kellemesen csalódtam, jó játék volt
  • lovaszi
    #326
    Valaki segítsen plz!
  • Seth
    #325
    Nemrég vertem le Scorpion-t, most vagyok a The Foundry nevű helyen,sok van még hátra?
  • arty
    #324
    cheat?
  • lovaszi
    #323
    Lécci valaki tudna segíteni hogy tudok sub zeroval single ben és co op ban menni? Mert kiakasztottam a gamet és csak scorpiont kaptam meg...
  • Patar
    #322
    Hogy lehet megölni Shao Kahnt Sub Zeroval és Scorpional vagy valami kóddal
  • Katarn576
    #321
    Üdv mindenkinek.
    Szeretném be jelenteni hogy el indult a csapatom új aloldala. Ezen az oldalon csak Ps2-es játékok leírásával fogunk foglalkozni. Lesznek végigjátszások, tippek-trükkök, kódok, cikkek, és természetesen a fórumunkban is lehet beszélgetni a Ps2-es játékokról. A legapróbb részletekig minden játékot kifogunk vesézni, különösen azokra a játékokra fogunk kiemelkedően figyelni amik nagyon összetettek illetve rengeteg felfedezni való van bennük.Az oldalunk címe:http://ps2team.try.hu/
    Az összes Mortal Kombat résszel amik Ps2-re megjelentek, is fogunk foglalkozni, a legapróbb részletekig ki fogjuk vesézni a részeket és természetesen a Deadly Alliance-on kívűl mindegyik mortal részhez egy átfogó teljes végigjátszást fogunk csinálni. A Deadly Alliance részhez azért nem lesz végigjátszás mert az abban lévő Konquest mód sorba megy, meg nem olyan bonyolult végigjátszani.