520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • lovaszi
    #320
    HOgy lehet Sub Zero val jáccnai single palyerben? Mert kiakasztotma a játékot és csak scorpionnal tudok menni.
  • acmilanmester
    #319
    valaki tudja hogy kell kinyitni a forestban azt a dupla kövalas ajtót
    de nem a smogét azt tom elöre is köszönöm
  • nicker891
    #318
    Sajna nem. Meg kell próbálnod elugrani előle. Vagy a long jumppal próbáld vagy a double jumppal.
  • lovaszi
    #317
    Shao-Kahn nak ki lehet védeni amikor a fegyverével elkezd így csapkodni vagy mi? Mert előtte legyőzöm Shang-Tsung és Kintaro a végére csak ilyen negyed hp val tudom elkezdeni Shao-Kahn-t de feléig leveszem az életét és olyankor előveszi a fegyverét és akkor nyír ki :S
  • nicker891
    #316
    Be kell menni egy szobába ahol láva van a padlón. Át kell menni a láván és a sarokban lesz egy ajtó. Arra kell tovább menni. Először be kell dobálni az ellenségeket a tűzbe (az összeset) aztán majd mutatja h az a bárd v mi merre megy és arra kell mindig tovább menni.
  • lovaszi
    #315
    Ja azt vágom megcsináltam már. Most ott akadtam el, hogy van 2 kristály és azt írja, hogy valami powerfull weapon kell hogy szétormboljam a kristályokat.. De nem vágom hol van a fegyver
  • nicker891
    #314
    Hy. A swing abilityt a dead pool-ba lehet megszerezni. A swing abilitys fallal szembe van egy fal oda a wall jump ability kell.
  • lovaszi
    #313
    Sziasztok! Elakadtama játkékban, ott vok ahol az evil monastery ből kijöttem és a tournamentbe nem enged bemenni 3 jel már kin van rakva a 4 ből. A 4 ediket hol lehetne megszerezni? meg mellete van ahova swing ability kell. ezt hol tudom megszerezni? Előre is köszi
  • nicker891
    #312
    már én is abbahagytam
    én most a san andreast kezdtem el, de már mingyár végzek azzal is
  • krisz0305
    #311
    ps2-őn játszok..
    és a kódok amiket próbáltam nicker891 írta be ide a fórumba őket (ezen vagy az előző oldalon vannak..)
  • arty
    #310
    probálgasd, a főmenüben kell benyomni a cheatet és egy kis hang jelzi, ha feloldottál vmit ... kb 10 perc után jött nekem össze :D

    hja és nemárt, ha jol csinálod ;) x vagy ps2 ? melyik cheatet probáltad?
  • krisz0305
    #309
    hát úgy is próbáltam, de akkor sem adta oda.. :(
  • arty
    #308
    cheattel is aktiválhato az MK2 :) (vagy az nem okozna örömet? (nem csodálom))
  • krisz0305
    #307
    nah, újra itt vagyok :D
    liu kang, kung lao: végigvittem, smoke is megvan
    sub zeroval csak az utolsó harc hiányzik
    scorpionnal meg asszem barakánál vagyok..
    de abbahagytam!!!
    nemigen akarja odaadni a mk2-őt:(
    úgyhogy le is mondtam róla
    kölcsönadtam másnak, majd ha esetleg ő kiváltja, azt megcsinálhatom, hogy rámásolom a memokártyámra az ő mentését, és azon van mk2!?:D
    de most inkább god of war-ozok:D
  • speed50
    #306
    nem sokat de ha kijátszotad akkor ugy indisd be a gépet hogy nincs benne cd menj rá a browser menüre utána memory k. és ott ki lehet törölni
  • speed50
    #305
    valaki tud mondani egy tippet hogy hogyan lehet legyőzni azt a csontváz fejüt.
    a koloszeum szerü stadionbanvan ez
    mire öt kéne megölnöm elfogyik az életem
  • Bully1993
    #304
    Mennyi helyet (mb-ot) foglal el a játék a memóriakártyában ps2-őn?
  • nicker891
    #303
    Bocs az előzőt kacsa19821114-nek írtam.
  • nicker891
    #302
    A soul thombs ba kell bemenned.
    Az fent van ahol az a lilás bejárat is van.
    Át kell ugranod a long jumpal kinyírnod a két szörnyet aztán a kékbe bemenni.
  • nicker891
    #301
    Egyik kód sem műkszik?
  • krisz0305
    #300
    nem:(
    pedig Kung Laoval már 90%ra megvan...
    de a 68 titkos cuccból csak 40 van meg..
  • nicker891
    #299
    krisz0305
    Sikerült feloldani az mk2-t?
  • nicker891
    #298
    Mind a két kardot bele kell dobni, utána pedig L1.
  • lovaszi
    #297
    LoL bele kellett dobni, ezt azért jóhogy írta..
  • lovaszi
    #296
    Jóhogy már összes speciál megvan 1 kivételével. De azt a részt modnom amikor legutoljára karda kel emni elene és kiírja hogy impale barakka finish him vagy vaalmi iylesmit és egy kis ideig így elájulva van na akor nem vágom mit kell vele csinálni. pedig addig szinte full hp val eljutok :S
  • detoti
    #295
    Vásárolni szoktál,, combo stb ..... ??? Vannak jó dolgok amikkel lelehet nyomni őket """" könyebben """" strat---R1
  • lovaszi
    #294
    Ez a Barakka mekkora egy csíter xD. Majdnem full hpval megyek rá az utolsó részig amikor fölvehetem a kardot és ott meg kinyír neki pedig negyedik van az élete és szinte semmit se sebződik amikor beléütök
  • lovaszi
    #293
    Na megvan a zöld bejárat végén föl kellett ütni a tagot azt akkor esett le...
  • detoti
    #292
    Meg van,hogy a falnak kell dobálni az ellenséget az egyik szobában (nem tudom a szoba nevét) és uyg nyilik egy ajtó,,3-hely van ahová dobni kell és ott egy nagy nyil lesz kőből azzal jelzi merre kell dobni a következőt ---- (közép-kicsit feljebb--- sarok ) és azzal nyilik az egyik ajtó.
  • detoti
    #291
    A lámpára felugrottál ?
  • lovaszi
    #290
    Egy ajtó van ami azt írja hogy: this door is locked by a torture device. sztem ezt kéne kinyitni valahogy vagy nemtom
  • detoti
    #289
    lovaszinak...
  • detoti
    #288
    Akkor kihagytál valamit ! Azon a pályán voltál ahol ajtókat kellett rácsapni a maszkosokra ? Ha nem akkor az egyik szobában kihyagtál egy pályát ,,, egy nagy lámpára kell felütni a csontikat -a lámpa leesik arról feltudsz menni egy másik ajtóhoz. Ott kell ahhoz az orochiellhez vagy kihez menni ,hogy leküzd. Ha meg van akkor nem todom mit hagytál ki.De 2 lézernek kell világítani... és megnyitja azt a ládát - kapu lesz belőle.
  • detoti
    #287
    Na meg van, széttörtem a kristályokat.
  • lovaszi
    #286
    A pirosan világító bejáratnál van lézer de a zölden világítónál nincs, Amugy meg bemegyek a zölden világító bejárathoz ott van 1 ajtó ami le van a zárva másik fleénél meg amit lehetett megcisnáltam. naon nem vágom mit kell :S
  • detoti
    #285
    Megszereztem valami nagy bárdot, de nem tudom széttörni vele a kristályokat.
  • detoti
    #284
    Foundry a scorpió utáni rész.De ezt úgy is tudja az aki tud segíteni.
  • detoti
    #283
    Lovaszi,,, ott ha mindent jól csináltál a két lézer összeköti és kinyilik egy ajtó ! Ha csak 1 lézer világít valamit kihagytál.
  • detoti
    #282
    Hello! Tudna nekem valaki segíten ? Fondry- ban vagyok valami 2 hatalmas kristály van,,de megkell szereznem valami erősebb fegyvert amit seholsem találok,,, az ajtókon bemenni nem tudok,mert nem nyilnak ki.Kohok vannak fent amik össze-vissza mennek felettem de ráugrani nem tudok.... Vannak visszont olyan kis pöttyök amiken úgy tűnik mintha be kéne menni oda ahol a kohok kijönnek ,de ez eredménytelen volt,,, nem tudok mászni rajtuk. Vagy csak rosszúl csinálom ??? Merre kell itt menni vagy mit kéne tennem ? Ha valaki tudna segíteni ,megköszönöm.
  • lovaszi
    #281
    Most épp a Soul Tombs ban vagyok és ha bemész 2 oldalt van két bejárat az egyik zölden világít ott már mindent megcsináltam. A másik oldalra is beemntem itt is mindet megcinsáltam és amikor kijöttme ilyne piros lézer köti össze a bejárat fölötti részt és egy láda fölötti részt. Na msot itt nem tudom mit kell cisnálni. Már próbálma kimenni a portálon is de ott amit lehetett azt már emgcsináltam. Most hogyan tovább?