520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • djmassive
    #240
    nem először dobjátok be a kék csajszi középre majd ott egy varézs legyengíti és csak kettő ellen fogtok harcolni azokat csak bekell dobni a szélső csapdákban és kész:FATALITY
  • djmassive
    #239
    figy ICEMAN MK egyszerű adok egy kódot:
    tartsd nyomva az L2-t és úgy írdbe: le,négyszög,fel,le,jobbra,ballra,R2,négyszög majd egy hangot fogsz hallani
    ja és amúgy a főmenüben kelllbeírni tudod:single,cooop,vs.mode,kontent...,szívesen
  • djmassive
    #238
    PS2 vagy XBOX tök mindegy próbál azt a nagy ugrást(Long Jump)R1 + X
  • djmassive
    #237
    mert nem csak egybe kell ahol el kezted a Living Forest ott is még egyszer rúgj bele eggyet meg a kicsi Waterfall-nál,szívesen
  • djmassive
    #236
    single player-be 4:Sub-Zero,Scorpion,Liu Kang,Kung Lao
    Co-Op-be is
    VS. Mode:8:Baraka,Kitana,Sub-Zero,Liu Kang,Kung Lao,Scorpion,Johnny Cage és REPTILE mind meg van nekem csak nem tom hogy kell megszerezni REPTILE-T
    létszi ha tudjátok mondjátok má meg,kösz
  • Kamehame
    #235
    hány karakter van a játékban?
  • Kamehame
    #234
    és a karaktereket hogy lehet megnyerni?
  • Kamehame
    #233
    csá all, miért nem nyilik ki Repile barlagnja??? pedig minden zombit belerúgtam a fába
  • djmassive
    #232
    Sziasztok!! nem tudja vki hogy hogyan lehet megszerezni a reptile-t minden hol kerestem de nem volt magyar nyelvű,kösz
  • Kamehame
    #231
    ??? én az összes zombit belerugtam a fába, az meg szépen megette
  • gregorio95
    #230
    hol lehet megszerezni reptilet
  • gregorio95
    #229
    megkell etetni a fát egy zombival kinyílik egy kígyófejű ajtó
  • Kamehame
    #228
    csá all, mikor oda érek hogy harcolnom kell (kéne) Reptile-val akkor hogy birok bemenni a barlagjába, mit kell csinálni, előre is kösz.
  • gregorio95
    #227
    nem szünt meg a kamidogu
  • gregorio95
    #226
    nekünk a haverral az összes platform fatality megvan
  • gregorio95
    #225
    help
  • gregorio95
    #224
    és hogy lehet embereket szerezni
  • gregorio95
    #223
    a segítséget tippet megköszönném
  • gregorio95
    #222
    sziasztok
    a haverral elakadtunk a shaolin monks ban shao kan kalapácsot pörget nem tudjuk legyőzni elkezd pörögni és vége nincs valamilyen módszer hogy gyorsan meglegyen és elfelejtsük
  • Iceman MC
    #221
    na mosmá ki is pörgettem és még mindig nincs a Kontent be ben az MK2. pedig mikor megcsináltam az 5. Smoke küldetést akkor mondott is valami Mortal Kombat 2-t tehát sikerült feloldanom csak épp nincs meg:D
  • Szabyka
    #220
    Na már az elején elakadtunk :( Haverral jatszunk co-opba es rogton az elejen legyoztunk mindenkit kinyilott egy ajto ott bementunk es vagy 100 ellenfelet megoltunk megsem enged tovabb :( pls help!!!A foldrol lehet felvenni csontokat es koponyakat azokkal kell valamit csinalni ?
  • Iceman MC
    #219
    ja most nézem hogy nem is rég :D nem baj azé segítsetek lécci
  • Iceman MC
    #218
    csá
    látom már rég jártak erre ha valaki mégis benéz az lécci segítsen, mért van az hogy megcsináltam az 5 smoke mission-t és nincs bent a Kontent-be az MK2
    ???????
  • mksm
    #217
    de
  • mksm
    #216
    a baltát kell fel venni és a körrel töröd szét
  • mksm
    #215
    legyél távol tőle és lődd
  • mksm
    #214
    átt kell vinned az egészet mind a kettővel
  • mksm
    #213
    a kört kell meg nyomni ahol a kitanával verekedtél
  • dracox
    #212
    nem baj..majd csak megtalálom valahogy:(...a first ruin pedig akkor kapod meg amikor kitana után mentél és meg kellett verekedni jade-el és milénával..
  • Solidus
    #211
    Sajna,ebben nem tudok segíteni.Nem jegyeztem meg egyik helyét sem.
  • Solidus
    #210
    A kört nyomd hosszan.Ha megszerezted már ezt a képességet akkor ezzel tudod szétütni a nagy szobrokat amik a továbbhaladásban gátolnak.
  • Jake FX
    #209
    hali!
    valaki mondja már meg,mi az a fist of ruin
    valami szobortörős de hogy kell használni?
  • dracox
    #208
    VÉGRE sikerült kiakasztani...:)köszi a help-et..csak azt nem tudom hogyan lehetne megszerezni azokat az embereket akik rejtve vannak versus modban.tudom hogy kis cointokba vannak bezárva de nem emlékszel pl:ki hol található naggyából??
  • Solidus
    #207
    Maradj mindig a legtávolabb tőle,és lődd.De valahol már leírtam,olvass vissza a részletesebb segítségért.
  • dracox
    #206
    hy..megint én vok:) nem tudna valaki egy nagyobn jó taktikát shaokahn legyőzéséhez???azután mikor a bazi nagy kalapácsát előveszi..elkezd pörögni és annyi..koop-ba tolom a haverral...PLZ!!
  • dracox
    #205
    hali...olyan végigjátszásról én se hallottam ami magyar:(:(..nekem csak egy angol van...de magyar sehol sincs tudtottaml:(
  • Katarn576
    #204
    Üdv mindenkinek. Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy a Deception és a Shaolin Monks-hoz nincs valahol egy rendes normális magyar végigjátszás? mert gondolom nem én vagyok az egyetlen aki mind a Deception Konquest módját, mind a Shaolin Monks egyjátékos módját nem tudja 100%-ra kivesézni.
    Az a gond hogy a Kamidogu.com oldal megszünt pedig ott meglehetett nézni egy térképet amin minden titkos meg rejtett láda fel volt tüntetve a Deceptionhoz, illetve a Shaolin Monks-hoz is voltak térképek ahol be voltak jelölve a kis piros fénylő gömbök vagy mik amik különböző extra cuccokat nyitnak ki.
  • dracox
    #203
    úgy tolom:):)...a haverral megyek koo-op módban:D:D és nagyon jó..most ott járok amikor a nagy kapun mentem be scorpion legyőzése után...csak van valami 2 óriás kristály egy kapu előtt azokkal nem tudom mi a fenét lehetne kezdeni..elmentem egy másik útvolnara ezen a kapun belül és ott vok ahol van az a nagy darab örödg vagy mi 1x már legyűrtük a suol tomb-ban..itt kell felütni a 2 akasztóra a kardos alatvalóit és ott mentünk fel...erre kell menni ahhoz hogy a kristályt szét tudjam törni..ott valami nagy fegyver kéne neki ....
  • Solidus
    #202
    Igen a levegőben is lehet mégegyszer felütni.A cointok ablakok,falak,rácsok kitörhető dolgok mögött jól el vannak dugva.Jól át kell nézni a pályák minden részét.Sub-zero és Scorpion megszerzéséhez végig kell vinni a játékot Kung Laoval és Liu Kangel is.Egyébként érdemes ketten vállvetve a haverral végig játszani.Vannak olyan extrák amiket csak így lehet megszerezni.
  • dracox
    #201
    köszi majd megpróbálom....de olyat lehet csinálni hogy amikor a levegőben van akkor is fel leeht ütni???azt még sose próbáltam....azt szeretném még megkérdezni hogy reptile,sub,zero,scorpio-t csak cointokkal tudom megszeretzni??más mód nincs??ha cointokkal akkor hol vannak azok pontosan???..