520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • krisz0305
    #280
    szerintem ott akadtál meg, hogy az evil monastery-ben először a tüskére ütsz embereket, kinyílik az ajtó, és utána a fal mellett vannak a tüskék, egy embert ráütsz és ráugrassz, és onnan fel tudsz ugrani... (itt én is sokat gondolkodtam..:D)
  • kacsa19821114
    #279
    Na az erdekelne hogy tudok tovább jutni mert mar mindent megvettem amit lehet de a long jumpon kivül semmilyen masik kepesseget nem találok pl szobortörés az tudom az evil mon tetejen a csajoktol kapom meg de ahhoz kellene valami falon ugrálás,vagy valami ilyesmi.es ezeket nem találom valaki leirhtná nekem pontossan hol találom meg ezeket a kepessegeket.Elöre is köszi a helpet.
  • krisz0305
    #278
    az oszlopokat kell széttörni... 3 ütés a O-val...
    4 oszlopot széttörsz, és jön a reptile
  • lovaszi
    #277
    A kígyós résznél mit kell csinálni amikor bent vgaykok raptilénél. vgayis itt vagyok ebnt és egy kigyó mászkál körülöttem, mindhova megpróbálok felugrani de nem tudok sehova se. mit kell csinálni?
  • nicker891
    #276
    Ugyanúgy L2-t lenyomva tartod aztán beírod:kocka, fel, le, jobbra, balra, R2, kocka. Ha ez sem műkszik akkor nemtom.
    Esetleg próbáld meg gyorsabban beírni hátha.
  • nicker891
    #275
    Elvileg az is.
    Neki kell dobni 1 csáveszt és akkor fel tudod venni.
    valahogy próbáld meg felcsalni azokat a majmokat és az R2-vel dobd oda.
  • krisz0305
    #274
    beírtam ezt a kódot, de nemigen történt semmi...
    (az is számít, hogy milyen gyorsan írom be a kódot??)

    ja, de amit végigvittem, az is csak 76%-ra van meg...
    és még 30 titkos tárgyat meg kéne keresnem:(

    amikor megyek mileena ellen harcolni jobbra van egy mortal-jel, azt hogyan tudom megszerezni?? odamenni nemigen tudok érte, embert nekidobni meg esélyem sincs:D

    ja és köszi:D
  • nicker891
    #273
    Nem tom h mikor. Adok1 kódot ha azzal se műkszik akkor valami gáz van.
    A főmenüben lenyomva tartod az L2-t és közben beírod:kocka, fel, L1, R1, balra, jobbra, kocka.
    Én GRATULÁLOK ha ez megteszi.
  • krisz0305
    #272
    ja és azis meglepett, hogy mikor végigvittem nem történt semmi.
    beadott egy kis videót, aztán a készítőket...
    a készítőknél továbbnyomtam, aztán ennyi..

    legalább egy "Gratulálok, végigvitted a játékot!"-ot vártam volna:D
  • krisz0305
    #271
    nem is nehéz legyőzni a shao kán-t:D
    Kung Laoval a végére értem, Liu Kanggel meg most vagyok a skorpiónál...

    a mortal 2-őt mikor kapom meg?
    megvan mind az 5 smoke mission, és 1 emberrel végigvittem. mi kell még?
  • nicker891
    #270
    ox. hol jársz?
  • krisz0305
    #269
    már nem is kell:D
    megvan mind a 8 ember.:)
  • nicker891
    #268
    Sajna azt nemtom.
    de ha ráveszem magam h leüljek a ps elé akkor majd vissza meek és megkeresem.
  • krisz0305
    #267
    ne mind1, ezt a részt már megoldottam, kinyírtam barakát, harcoltam sub-zeroval és goroval.

    de nem találom sub zero koinját...
    hol van??
    részletesen létszi
  • krisz0305
    #266
    ja és egy lézer megy a zöld szobától a másik oldali falra (és a térkép a fal mögött valami ajtót mutat...)
  • krisz0305
    #265
    én meg a repülős rugásaival szoktam...:)
    majd megpróbálom ütve is akkor valaamikor..

    de mos kung laoval nagyon megy:D
    megcsináltam mind az 5 smoke küldetést, de nincs mk2 sehol.
    végig is kell vinni hozzá a játékot??

    ja és elakadtam a barakás résznél.
    merre kell menni?? egyik irányba menve megcsináltam a 3. smoke küldetést, másik oldalról pedig zárva van egy ajtó(valami tüzes szoba, lángok jönnek a padlóból..)
  • nicker891
    #264
    jah. bocs
    Én liu kanggal csináltam meg a gyors ütéseivel (kocka).
    Az öcsémmel is nyomtuk, ketten sokkal könyebb volt.
  • krisz0305
    #263
    de nem a reptile-os részre gondoltam, hanem a szoborszéttördelősre, amikor jönnek be középre???
    én általába az R1+o kombinációval rugdostam a szobrokat...
  • nicker891
    #262
    gratula. a falakat a körrel ütöttem szét gyorsan nyomkodtam. reptilet meg a háromszöggel vertem szét, amikor felment a sziklára és lövöldözött akkor meg elbújtam a képernyő jobb szélére ott nem tudott eltalálni.
  • krisz0305
    #261
    nah, sikerült is...
    de nem liu kang-gel, hanem kung laoval is elkezdtem, elég gyorsan eljutottam odáig, és könnyedén megcsináltam :D
    kinyírtam Reptile-t is...

    egyébként liu kang-gel melyik rúgással, ütéssel a legegyszerűbb megcsinálni azt a részt???
  • nicker891
    #260
    ox. nekem 8. eddig liu kangal voltál? jobb ha most gyakorlod be késöbb még nehezebb lesz. én már 1 hónapja shao kanggal szenvedek! nem bírom legyőzni. nah min1 ha valahol elakadsz nyugodtan írj. és drukkolok!!!
  • krisz0305
    #259
    hát, örökéletet nemnagyon akarok beállítani... meghát annál a résznél nem a gyorsasáág kell...
    inkább kezdek egyet kung laoval is, aztán játszok, gyakorlok, csak sikerül...:)
  • nicker891
    #258
    Adok 1 kódot a menüben lenyomva tartod az L2-őt és közben beírod: kocka, fel, L1, R1, balra, jobbra, kocka.
  • nicker891
    #257
    Amikor odaértek felhúzódik a rács amikbe fegyverek vannak azokat felveszitek aztán ahol van az a kis halas tó azmellett felmentek ahol azok a bödönök v mik vannak kötéllel kifeszítve. Azokat elvagdossátok és kész.
  • nicker891
    #256
    2x gyorsan az x gombot azzal magasat tud ugrani. A kung laó-val könnyű legyőzni. Az un."whirrling attack"-jával.
  • nicker891
    #255
    Van egy kód elvileg örök élet de nemtom h működik-e neked: a főmenüben lenyomva tartod az L2-t és közben beírod:le, jobbra, jobbra, x, háromszög, x, le. Ha nem működik akkor nincs más próbálgatnod kell.
  • krisz0305
    #254
    ja, azt figyelgetem, hogy milyen sorrendben jönnek, már rá is áll a kezem a sorrendre, de sehogy sem bírom megcsinálni...
    amikor 4en vannak azt egyszer sikerült megcsinálnom, de utána öten jöttek... azt már nem sikerült, így mivel nem lehet menteni, újra a 4est kell megcsinálnom...
    (csalással valahogy lehetne???)

    egyébként még új vagyok a ps-ben, ez a második játékom(a gyűrűk ura - harmadkor nem éppen gyorsaságot igényel), úgyhogy ezért lehetek még lassú
    de ez nagyon nem megy:(
  • nicker891
    #253
    Hali. Tudom, hogy nem nagy segítség, de ahol nem ér el a kígyó ott mindig várj egy kicsit. Nézd meg, h. mikor, hogy és melyik lyukból hogy jön és megy.
  • krisz0305
    #252
    "tartsd nyomva az L2-t és úgy írdbe: le,négyszög,fel,le,jobbra,ballra,R2,négyszög"

    ezzel a kóddal lehet kiváltani az MK2-őt???
  • krisz0305
    #251
    csáó
    elakadtam a játékba:(
    amikor reptile-hoz kéne mennem, bemegyek a barlangba, és jön egy olyan rész, ahol szét kell rugdosni a szobrokat..
    elég gyorsan kell csinálni, de én lassú vagyok, és így nem tudok továbbmenni..:(
    van valami trükk amivel könnyebb lenne megcsinálni???

    egyébként Liu Kang-gel vagyok, 32%-nál, tudok falon futni, nagyot ugrani, meg fist of ruin is megvan. és unlockoltam a Cage, Kitana, Reptile triót.
  • Gabe the Ninja
    #250
    csá ha valakit érdekel tudom ho kell reptile-t meg szerezni.a 2.víz esésnél jobbra az elején van 1 téglákból összerakott oszlop azt kell 1 clay soldier(va milyen)az a szobor ember azt kell neki dobni
  • djmassive
    #249
    Az MK2-t úgy tuod megszerezni hogy megcsinálod a smoke mission-t
  • Gabe the Ninja
    #248
    helo,a reptile pályán 2 falat is bedobtam(a második zabáló fánál meg a smoke-ét)még sem találom a reptile koin-ját.valaki tudna segíteni?
  • cheppiy
    #247
    Valaki meg tudná mondani hogy hol vannak smoke missionok,és hogy kell őket megcsinálni
  • Rolka
    #246
    Vlki mondja már meg nekem légyszives, hogy hogy kell ki oldani a MK2-őt! Végig vittem a játékot, fel szedtem az összes gömböt, meg csináltam smoke 5 küldetését és még mindig nem tudtam fel oldani! Még a kódot is próbáltam.
  • Gabe the Ninja
    #245
    Valaki megtudná mondani ho kell megszerezni Reptile-t (magyarul és érthetően)lécci
  • djmassive
    #244
    a reptile pályáján(Living Forest ott egy pajzsos kőkatonát dobj egy kőfallhoz és széttörik lesz egy bejárat és mikor tölt már látod
  • gregorio95
    #243
    hol van smoke nem találkoztam vele elöször holvan help
  • djmassive
    #242
    kérdés?:))))) na mindegy majd jövök sziasztok
  • djmassive
    #241
    killer:ilyen kis szar vörös yinyang jelekben vannak de van egy csomó szar kép meg minden hülyeség gondolkodjatok úgy hogy ahol pl.legyőzöd Barakát ott lesz az a vörös rák is hogy megtudd szerezni