520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • nemtom444
    #520
    A MKSM-hez használ valaki AR,MAX-t? Mert segítség kellene.
  • nicker891
    #519
    A főmenüben lenyomva tartod az L2-őt és közbe írod: kocka, fel, L1, R1, balra, jobbra, kocka ezzel nekem működött, ha nem jó akkor meg kell csinálnod Smoke küldetéseit, mer azzal is fel lehet oldani. Itt egy link h hol találod: http://www.youtube.com/watch?v=TisBuH4KrE0
  • Ironmask
    #518
    segítsetek már a régi mortal kombat 2őt hogyan lehet behozni a játékba???találtam kódot hozzá,de valamiért nem jó!Írja már le a helyes kódot,ha valaki tudja előre is köszönöm...
  • aresz96
    #517
    Azt ugy kell hogy van 3 fa és mindhárom fába bekell dobni egy csontit.
  • wirth9
    #516
    Valaki nem tudna segíteni a kígyós pályán ahol a kígyó szájába tüskék vannak már próbáltam a csontikat a tüskékre szúrni de nem tűnt el a tüske
  • Glockman
    #515
    HI valaki tudna segiteni? meg csináltam az összes snoke missiont és elvileg meg kapnám a mk2 de nem kapok csak 50,000 exp nem tud valaki segiteni? amugy eredeti pal-os NÉZETEKBE LÉCI
  • nicker891
    #514
    Milyen küldizésről beszélsz?
  • attis255
    #513
    valaki irjon már????
  • attis255
    #512
    vagyis vki elmondaná h hogy kell küldizni?
  • attis255
    #511
    vki nem tudja hogy kell küldizni?
  • Kung Lao13
    #510
    kérdezzetek már vmit !!!
  • Kung Lao13
    #509
    hehe:)
  • aresz96
    #508
    Én kivittem
  • Kung Lao13
    #507
    Ki vitte már ki a survival módot?? Én tegnap kivittem:)
  • Kung Lao13
    #506
    A Living forestban lehet 1 szer még harcolni vele. lerírom: Ahogy beérsz living foresztbe, széttöröd a szobrot és egyből balra kell menni és duplát ugrani. ha ugrottál duplát akkor egy ágra fogsz fel...mászni és azon himbálózni fog..(ehhez persze minden abilitit megg kell szerezni ha megvan a himbálózás akkor eldobod magad és ien léceken fel tudsz mászni egy fa tetejére. onnan már tudni fogod merre kell meni! ja és ha nem megy jelentkezz be msn-re és ott elmondom mikrofonon kersztül.:9 ugy könyeb ha nem érted:)
  • aresz96
    #505
    Valaki tudja hogy MILÉNÁVAL hol lehet megint harcolni??????
  • aresz96
    #504
    ÁÁ már tudom hogy kelll.
    http://www.youtube.com/watch?v=PtJ2lcjpmDI&feature=channel
  • aresz96
    #503
    A survival modot hogy lehet megszerzeni???????
    azt hogy egyedül harcolsz mindenki ellen mint ezen a videón:
    http://www.youtube.com/watch?v=JCrKOIIHMDo
  • aresz96
    #502
    Valaki tudja hogy versus modban lehet e fatalitizni ?????
    Mert láttam egy ilyen videót a youtube.com-on.
  • nicker891
    #501
    Ha kell a többi is akkor leírom, csak írj.
  • nicker891
    #500
    wasteland vs mód: a portálba megint a két kis jelre kell ráállni és felugrani a koinért.
  • nicker891
    #499
    wu-shi academy vs módba: rálépsz a kis jelre, ahol jhonny cage-el harcoltál először (de ehhez ketten kelletek)bemész egy ajtón és megszerzed a koint.
  • nicker891
    #498
    A warrior shire pálya vs módba: a whu-shi academybe van a sok katapult a negyedikbe beledobsz egy ellenséget és megkapod a koint.
  • nicker891
    #497
    Össze kell gyűjteni a koinokat. Azokba vannak a pályák is.
  • aresz96
    #496
    Igen,de pályákat hogy kell szerezni?
  • nicker891
    #495
    Megtaláltad azt a koint, amit írtam??? Mert azzal tudod feloldani versus módba scorpiont.
  • aresz96
    #494
    Már én is végig vittem a játékot liu kangel és kung lao val.
    Csak scorpion vst nem találtam meg.
  • nicker891
    #493
    De úgy csak vs módba adja meg.
  • Kung Lao13
    #492
    De úgy is meglehet hogy egyedül viszed ki a játékot Liu kang el. vagyis nekem ugy adta meg:)
  • aresz96
    #491
    Kösz!
  • nicker891
    #490
    Bocs nem a jobb oldali, hanem a bal.
  • nicker891
    #489
    A foundryba, ahol a két ellenség kitöri a falat, a jobb oldali mellett van még egy kis rész oda kell dobni az ellenséget, utána meg behajítani, a lávába arra ráugrasz és meg is van scorpion.
  • aresz96
    #488
    Scorpiont hol lehet megszerezni vs módba???????????
  • aresz96
    #487
    Akinek test ur might gondjai vannak az nyomja két két ujjal a háromszöget és az négyzetett és másik két ujjal kört és ikszet és kis ujjal az L1 -et.
  • Kung Lao13
    #486
    :) én egyedül is és a bátyámal is játszotam és szerintem egyedül kicsit nehezebb :) jó azért már amikor egyedül vittem és a SOul tombs ban voltam ott már Majdnem idegbeteg lettem hogy nem tudom azt a test ur might-ot megcsinálni... tesóm abban nagy Művész! de én... pfff.. de ugy sikerült hogy a Négyzetet is és az X et is nyomtam:) lényeg:SIkerült!
  • nicker891
    #485
    Én igen. Kung laoval viszem a foundryban vagyok. Még kéne 11 secret, de nem nagyon találom őket. Én nekem jobban tetszett amikor öcsémmel nyomtuk. Mi úgy győztük le shao kahnt.
  • Kung Lao13
    #484
    na mivan senki se mortálozik????
  • Kung Lao13
    #483
    De szerintem ugy izgalmasabb ha inkább egyedül kiviszed... Én megtettemés nem csalódtam.. és ahogy mondtam, A végén igy egyszerbb lesz kiütni Shao Khant!!!
  • nicker891
    #482
    Hali. Mi közbe írod a kódot az L2 folyamatosan nyomd. Sub-zero: kocka, le, fel, L1, L1, fel, kocka. Scorpion: kocka, fel, L1, R1, balra, jobbra, kocka. MkII: kocka, fel, le, jobbra, balra, R2, kocka. Miután beírtad a kódot elengeded az L2-őt és egy hangot hallasz.
  • Kung Lao13
    #481
    UNALOM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!