520
Mortal Kombat Shaolin monks
  • Solidus
    #200
    Nem.Akkor üsd fel őket a levegőbe,aztán ugorj utánnuk és ott megint csak pofozd feljebb őket.Így már működnie kell.
  • dracox
    #199
    nem-nem.az a negyedik küldetés.a 3.az amikor vissza mész a soul tombs-ba és ott megnyílik egy új kapu.a mentés pontnál.oda bemegyek és a csuklyás pasi idézi a kis barakákat.de nem tudom felütni őket a tüskés helyiségnél.nem lehet hogy valami kart emg kell húzni hogy lejjebb jöjjenek a tüskék??
  • Solidus
    #198
    Nem a lila portálokba kell ütögetni őket?
  • dracox
    #197
    hali..én abban szeretnék segítséget kérni hogy smoke 3.köldetésénél hogy a fenébe lehet a kis barakákat felütni???mert akárhogy csinálom nem sikerülll...pedig látom hogy hova kell de egyzserűen enm ragadnak fennt...
  • Solidus
    #196
    Sokat kell visszafutkosni a régi pályákra az új képességekkel,de megéri.Kitana asszem a forest pályán van az elején,de kell hozzá a swing ability.Mert fákra kell felkapaszkodni.Sub-zero és scorpion MK coinba van rejtve,csak meg kell találni őket.
  • miklos13
    #195
    a swing a dead pool után lesz
  • miklos13
    #194
    IGEN!!! sikerult legyozni. de hol lehet megtalálni a kitanát a foundryban és hogy lehet a sub zerot és a skorpiot megszerezni singlebe?
  • Solidus
    #193
    #57-es hozzászólástól olvass.
  • dalfakaszto
    #192
    Valaki írja le hogy hol lehet megszerezni a swing ability-t!!!Köszi!
  • Solidus
    #191
    Nem... :D
    De könnyű legyőzni.Futkoss a tűze elöl,és amikor dobja a csákányt ugorj el,aztán aprítsd!Ha közelharc van ne engedd támadni.Üsd-vágd!
  • miklos13
    #190
    Sikerült megtalálnom a gorot és legyoztem
    de most meg a scorpionnal van bajom
    nem lehetne valahogy megakadályozni hogy másodszorra is kidugja a fejét a lávábol??
  • Solidus
    #189
    Szerintem végig kell hozzá vinni.Hát így nem elég konkrét amit leírtál hogy merre járhatsz de keress új portálokat,nézd meg a térképet merre nem jártál még.
  • miklos13
    #188
    az 5 kuldetest egyébként végigcsináltam de a kontentbe nincs
  • miklos13
    #187
    az EGÉSZ mortal kombat shaolin monks-ot végig kell vinni?
    egyébként merre kell továbmenni?ezt még mindig nem tudom
  • Solidus
    #186
    Egyébként a Kontent menüben van ha jól emlékszem..
  • Solidus
    #185
    Mind az 5 küldetést megcsináltad?Végigvitted a játékot?
  • miklos13
    #184
    Kösz! ez segitett. de most meg nem adja ki nekem a mortal kombat 2-t a fomenube... nem tudod hogy mit kell még csinálni?
  • Solidus
    #183
    A #41 ; #42-es hozzászólás talán segíthet.
  • miklos13
    #182
    haho! van itt valaki??
  • miklos13
    #181
    emelett pedig smoke 3. küldetését sem értem
  • miklos13
    #180
    hello tudna valaki segiteni? elakadtam, legyoztem a három csajt aztán reptilét majd barakát is. nyilt egy portál a wu shi-be átmentem megszerztem a falfutás abilityt sot megláttam a portálban mileenát és kitanát is aztán mindketten elillantak és sehol sem találom őket
  • dalfakaszto
    #179
    Nem.Arra amivel a rudakon lehet ugrálni.De azis jó ha megmondod merre mennyek most!:)Milena,Reptile-t kinyírtam.Most vagyok Barakkánál,elintéztem,Nyílt egy portál a WuShi-ra,elmentem,megszereztem a Falon futás ability-t és most megállt a tudományom.
  • loga
    #178
    Arra gondolsz mikor a falra tudsz felmaszni?
    Mert azt reptileal valo harc utan kapod meg.
  • dalfakaszto
    #177
    Sziasztok!Valaki nem tudná megmondani, hogy a swing ability-t hol tudom megszerezni?
  • Code92
    #176
    na ja:D
  • Solidus
    #175
    Olyan terminátorosan merül alá... :)
  • Code92
    #174
    ok de én nem azt mondtam hanem azt amit a mentés után kiír nah megvagyok ezzel a szemét scorpionnal is a frászt hozta rám mikor kijött még a lávából de amúgy kis türelemmel meg néhány jólirányzott kombóval nem nehéz a lávábaküldeni a csontikhoz hehe
  • Solidus
    #173
    A 100%hoz coopba is végig kell vinni,meg minden + karakterrel.Elég sokáig tart!:)
  • Code92
    #172
    dea ikivégzésnél egy másik ott megadott kombinációval kellett kinyírni amúgyharájövök h. kit hogyan kell ütlegelni akkor már marhaélvezetes és elég könnyű játék most épp Goro után vok pontosan 45%-nál asszem ahogyx a töltőképekből ítélem most jöhet valamikor Scorpion.
  • Solidus
    #171
    Barakka?Kard belevág,másik kard belevág,aztán kivégzés kombinációval ölöd.Ha lenyomod a startot megjelenik egy menü ahol megtudod nézni az eddig megszerzett kombók,fatalytik gombkombinációját.
  • Code92
    #170
    kössz megvagyok vele most meg ott csesződöm mikor az a hülye köcsög jön rám akit a bunyó vége frelé 2 zöld karddal kéne kinyírni minde 2-veel megcsináltam a csávón a "test your might"-et és itt mindeig kiüt a hülyéje na mind1 majd még peróbálkozok
  • Solidus
    #169
    Ha jól emlékszem a pálya jobb és bal oldalán csapdába tudod csalni őket.Amíg egy szabadulni próbál a másikat ütheted.
  • Code92
    #168
    hy az egyik tűzeselejű pálya végén először rámtámad egy csaj akit még csak csak le tutam karatájjoznide aztán átteleportálunk egy másik helyre és itt már 3 csaj jön rám és nagyon ottragadtam tudtok v.mi tanácsot adni h. hogy próbálkozzak ellenük????
  • Solidus
    #167
    Ha visszaolvasol megtudod.Ha így sem megy jelezd,holnap leírom.
  • Anubys
    #166
    Neked is szia!

    Részletesen? Egészesen nem jó? :o
  • JOBBPETI
    #165
    Hogyan kell megszerezni Reptile-t???
    RÉSZLETESEN!!
  • Solidus
    #164
    #38-as hozzászólás
  • t256
    #163
    Milyen 3 majom ? Kalapácsról nekem Shao Kahn jut eszembe. Véletlenül nem a Shang Tsung Kintaro, Shao Kahn trióra gondolsz ? Őket még Én sem győztem le, viszont Living Forestben találtam egy életcsíkhosszabbító cuccot, azzal talán könnyebb lesz.
  • Gaso #162
    gyá! 52%(KO-OP!) amikor azta 3 majmot kell megölni a tournament elött, hogy lehet azt megcsinálni? nagyon elakadtunk nemtudjuk megölni a 3.-at mikor elöveszi a nagy kalapácsot. vki help!
  • loga
    #161
    ps2